Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163372 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14220 dnia: Maja 06, 2006, 09:52:31 pm »
Cytuj
Tusz w drukarce mi wysechł, a pisać wszystkiego na kartce mi się nie chce.

No bez wydrukowania tego, co ja tam napisałem, to raczej nie ma sensu się wogóle zabierać za granie... ze spisu sfer i kart sam musiałem korzystać, a tłumaczenie podstaw na początku gry ludziom pozwoli się z krzakami uporać.

Cytuj
Ech...czemu japońce wydają wszystkie takie "kompilacje" tylko u siebie ? Założę się, że IS by się całkiem nieźle sprzedawał.

Bardzo świetnie by się może nie sprzedawał, bo to taka gra underground'owa raczej... a w japonii jest bardzo dobrze znana, bo Itadaki Street to nawet na NES'ie było (nawet grałem w to hehe), więc japończycy mają więcej powodów do kupienia tej gry, niż sam fakt, że są tam postacie z FF. W stanach by się to pewnie sprzedało podobnie jak.. hmm... Fullmetal Alchemist np. albo Drakengard... czyli średnio na jeża, a to tylko ze względu, że amerykańscy otaku kupią wszystko, gdzie jest Tifa i Cloud...


Hmm... czuję, jak zaczyna się zbliżać dół, jakiś taki na tle egzystencjalnym... humor mi się psuje, poraz kolejny nic mi się nie chce... to pewnie przez tą wiosne heh....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14221 dnia: Maja 06, 2006, 10:09:34 pm »
Wiosna to wporzo sprawa ;]
Mi tez sie zaniedlugo zacznie dół bo we wtorek ustna a ja dopiero dziśkończe właśnie pisać mature ustną z polskiego ;/ Wic raczej się nie naucze i pewnie od jutra będę srał ze strachu i panikował ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14222 dnia: Maja 06, 2006, 10:46:42 pm »
osz fak.... ognisko, kielbaski, piwko, przyjaciele... niema nic lepszego na swiecie ^^ takie idealne zakonczenie mega dlugiego łikendu ;] jutra nielicze bo trzeba sie wziac za nauke, jakies zalegle prace itp ;/ kurde no.. sie czuje jakby juz wakacje byly a jeszcze teoretycznie da miesiace do szkoly ;/ juz bym mial na to wyjebane gdyby nie fakt ze jstem mega zagrozony i musze wszystko zdawac na ostatrnia chwile teraz przez to ze prawie wogule do szkoly niechdozilem w tym roku ;/ ale i tak jest fajnie ;] mam jakies 75% szans ze w tym roku niezdam.... ale wcho cares? ;] masakara... musze iscc sobie zrovi kakalooo ;]
a wiosna to piekna sprawa -racja Gipson i piwko dla ciebie za to stwierdzenie raczej, cieplutko, przyroda sie bdzi do zycia, wszedzie zielono noi ogulnie fajnie ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14223 dnia: Maja 06, 2006, 11:50:42 pm »
Morchol - Zdawanie na ostatnią chwilę, niewielkie szanse na zdanie roku? Doświadczenie z tego przyda ci się na uczelni kiedyś, bo studenci tak mają regularnie 2 razy w roku (w styczniu/lutym i w czerwcu+we wrześniu, jak mają pecha).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14224 dnia: Maja 06, 2006, 11:57:14 pm »
Gipsi, spokojnie. Bylebyś tylko pogadał trochę - bo za wypowiedź i tak w tym roku jest najmniej punktów. Wazne zebyś mówił składnie i gramatycznie, bez powtórzeń i zająknięć. Ja będę miał z tym problem, bo w komisji zasiądzie moja ukochana polonistka do której wzdycham po nocach. Gdybyśmy zostali sami to co innego ;) A tak to będę się wstydził.

 ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14225 dnia: Maja 06, 2006, 11:59:29 pm »
Material ktory sie uczysz na Sesje jest o wiele wiekszy niz ten ktory uczyles sie na ustna z polaka prawda Tant? Powiedz ze to prawda i ze bez problemu naucze sie wyglaszac mature ktora zrobilem w polowie sam a w polowie jest mi obca? Bo ja sobie tak to tlumacze -i w sumie wydaje mi sie ze to prawda, bo sesje na studiah to w chu* gorsza akcja niz matura. Ale teraz w tej chwili potrzebuje twojego wsparcia... pokaz jak adzo mnie kochasz i potwierdz moje przypuszczenia... przytul mnie, pociesz mnie, kochaj mnie no i w sumie rżnij mnie bo juz dawno tego nie robiles odkad z His jestes :-(

Ale Itadaki Street i tak chyba mi sie nie bedzie chcialo grac bo umre z tymi kartkami w lapah ;]

~Mol ty w tamtym roku tez miales zajebiscie lipna frekwencje i przez to klopoty i mogli cie ukapic... to bylo przez te twoje choroby czy uczieczki? ;]


~Chieff -elegancko ;] potrzebowalem pocieszenia bo ofkoz nie chce mi sie uczyc ni huhu  bo juz sobie pomyslalem ze i tak moge zjesc kupke ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2006, 12:00:40 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14226 dnia: Maja 07, 2006, 12:00:56 am »
hum hum obejzałem se dzisiaj film Marksman z 'Łezlim Snajpsem' i juz wiem jaka jest róznica między strzelcem wyborowym a snajperem w praktyce;f
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2006, 12:01:27 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14227 dnia: Maja 07, 2006, 12:19:21 am »
KURWENSIK NO ;/ ja pie***le ;/ przed chwila poszedł sie jebac zajebiscie długi post o wszystim i niczym ;/ no sorka za przeklinanie ale naprawde checi na ponowne napisanie niebede mial a chyba najdluzsza wypowiedz w moejej forumowej karierze, o waszych maturach, moich zdałnionych bezsensownych wagarach, wpływie muzyki na życie.... nawet jakas dzika idea mi wpadła żeby od tego zaczac wkoncu swojego bloga... chociaz posiadanie blogow to pedalska i wiesniacka rzecz przeciez ;] no ja pierdziule ;/ide sobie ogladac jakies glupie filmy, albo serial 24h jesli sie sciagnal... nieweim, zobacze...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14228 dnia: Maja 07, 2006, 12:37:30 am »
: -(
Szkoda : -(
Przynajmniej cos fajnego Molowego bym poczytal. Tez tak czesto mialem... lipa jak te madre posty pojda sie pieprzyc.
Siedzenie na forum jest złe ;/ a ja jestem debilem ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2006, 12:38:01 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14229 dnia: Maja 07, 2006, 12:54:28 am »
Cytuj
Material ktory sie uczysz na Sesje jest o wiele wiekszy niz ten ktory uczyles sie na ustna z polaka prawda Tant?

Heeeee(...)eeh... materiał na byle jakie kolokwium (już nie mówię nawet o tym przedwczorajszym megakole) jest znacznie większy niż materiał na mature ustną z polskiego, którego nawet się porównać nie da z tym, co ja będę musiał przeczytać i co gorsza zrozumieć, żeby zdać całą letnią sesje egzaminacyjną (a i tak Hisoka będzie miała więcej ode mnie). No bo co ty tam niby masz?... kilka zdań ze źródeł i może ze dwie kartki tekstu... ku**a, ty nie wiesz nawet, jak ja bym chciał mieć taki materiał do przerobienia nawet na kolowkium zwykłe...

Cytuj
Powiedz ze to prawda i ze bez problemu naucze sie wyglaszac mature ktora zrobilem w polowie sam a w polowie jest mi obca?

To prawda. Ja się swojej matury nauczyłem na pamięć, bo mi tak łatwiej było. Nigdy nie byłem specjalnie dobry w wygłaszaniu mów, więc sobie skompilowałem całą treść na stronach A4, nauczyłem się całości w jakieś 2 dni na blache i wystukałem przed komisją (2 razy się potknąłem w trakcie, ale to był wczesny ranek i jakoś ruszyłem dalej potem).

Cytuj
Ale teraz w tej chwili potrzebuje twojego wsparcia...

Będę za ciebie trzymał kciuki jakby co... chyba, że masz mature w godzinach 9:00-10:00, to wtedy nie będę trzymał kciuków, bo się inaczej utopie na basenie heh...

Cytuj
Ale Itadaki Street i tak chyba mi sie nie bedzie chcialo grac bo umre z tymi kartkami w lapah ;]

Buuu.. czyli jednak dalej będę jedyną osobą w kraju, która w to grała T_T... a jeżeli chodzi o ten artykuł, to samych rzeczy dotyczących gry tam bardzo dużo nie ma, powiedzmy jedna strona A4 będzie może (bo cały artykuł jest dłuższy, ale on tam traktujes jeszcze o takich dupsikach jak Collection, Options, Menu Głowne i innych niepotrzebnych rzeczach). Raz byś zresztą z tym zagrał, zobaczył co jest gdzie i potem byś już mógł normalnie pykać, tylko sprawdzając wyciągnięte karty i sfery (no niestety do tego ci te kartki będą zawsze potrzebne... ale da się grać, serio)
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2006, 12:56:08 am wysłana przez Tantalus »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14230 dnia: Maja 07, 2006, 12:57:59 am »
Haha ! Valve jest zajebisty. Włączam sobie Steam'a przed chwilą a tu na liście dostępnych gier pojawiło mi się jakieś demko i pełny Half-Life : Deathmatch - Source. Obie gierki darmowe ;] Szkoda tylko, że Half-Life 2 - Aftermath Ep.1 będzie patny (miał być darmowy) ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14231 dnia: Maja 07, 2006, 01:56:38 am »
jakiego programiku uzywasz? Ja ostatnio jechałem na jakimśtam CUESTEAM, ale juz nie update'ują go na stronce. A po maturce chętnie se popykam

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14232 dnia: Maja 07, 2006, 02:22:32 am »
Używam programiku zwanego STEAM ;] Yup...mam oryginał HL2
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14233 dnia: Maja 07, 2006, 05:09:26 pm »
wylize stopy (i moze nawet dorzuce pare moich rozneglizowanych fotek) temu (tej?), ktory (ktora?) mi zalatwi wersje rezyserska filmu "donnie darko" na dvd...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14234 dnia: Maja 07, 2006, 06:15:11 pm »
a wersja rezyserska jakos znacząco rozszerzona jest? bo jak tak to raczej musze miec =p

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14235 dnia: Maja 07, 2006, 06:33:11 pm »
wersja rezyserska jest dluzsza w sumie tylko o 20 min... z tego co wyczytalem po recenzjach tej wersji to glownym dodatkiem jest ksiazka babci smierc, w oryginale tylko ja pare razy pokazali a tutaj zdecydowanie jest rozszerzony ten watek... jak dla mnie wystarczajacy powod do obejrzenia :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14236 dnia: Maja 07, 2006, 08:03:13 pm »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14237 dnia: Maja 07, 2006, 08:11:17 pm »
bedziesz sciagal to mol? ja tam sie z torrentem nie lubie, to najwyzej ci 2 plytki podesle i mi wypalisz :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14238 dnia: Maja 08, 2006, 01:49:21 am »
damn.... stwierdzam, że jestem jebnięty, bo przez ostatni tydzień nie zrobiłem nic, absolutnie nic pożytecznego...... Albo byłem poza domem z kumplami, albo siedziałem w omu i grałem w suikodena V ...... masakra..... No ale za to z dumą mogę stwierdzić, ze prtzez tydzień nabiłem 50 h na liczniku heh.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14239 dnia: Maja 08, 2006, 08:10:43 am »
Cytuj
damn.... stwierdzam, że jestem jebnięty, bo przez ostatni tydzień nie zrobiłem nic, absolutnie nic pożytecznego...... Albo byłem poza domem z kumplami, albo siedziałem w omu i grałem w suikodena V ...... masakra..... No ale za to z dumą mogę stwierdzić, ze prtzez tydzień nabiłem 50 h na liczniku heh.....
Łaaaaaał...też mi nowość...ja nic pożytecznego nie zrobiłem już od...nawet nie pamiętam...Chyba od mojego powrotu ze szpitala, czyli pod koniec marca.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?