Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163492 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14160 dnia: Maja 04, 2006, 06:59:07 pm »
SAW to dla niej za szybka śmierć. Ona musi czuć ze umiera. Najpierw zerze wszystkie arkusze maturalne, a potem zazna powolnej śmierci za sprawą noza. Nie zasłuzyła sobie na szybkie odejście w zapomnienie. Rozstanie z tym światem będzie dlugie i bolesne. Będzie trwać przynajmniej od pierwszego maja, do ogloszenia wyników matur ;)

[czuje się jak ganz]
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2006, 06:59:19 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14161 dnia: Maja 04, 2006, 07:15:05 pm »
Bedzie trwac od pierwszego maja? To chyba przyszlego roku ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14162 dnia: Maja 04, 2006, 07:24:08 pm »
Tak, bo wcześniej będzie jadła wszystkie arkusze.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14163 dnia: Maja 04, 2006, 07:25:17 pm »
Cytuj
SAW to dla niej za szybka śmierć. Ona musi czuć ze umiera. Najpierw zerze wszystkie arkusze maturalne, a potem zazna powolnej śmierci za sprawą noza.

No to jak SAW się nie nadaje, to spróbuj CHAINSAW'a heh... przerdzewiałego i zacinającego się co kilka cykli...

Hmm... ciekawe czy uda mi się wkuć na blache 29 stron skryptu, zrozumieć o co w nim chodzi i uzupełnić brakującą wiedzę (za pomocą sporych rozmiarów woluminu znalezionego na strychu) w ciągu.. hmm.. 17 godzin. Ludzie dzisiaj na mnie dziwnie patrzyli, jak im powiedziałem, że jeszcze się nie zacząłem uczyć. Jutro jest jakieś kolokwium "trzy w jednym" z chemii fizycznej, a dotyczyć ma laboratoriów, których jeszcze nie mieliśmy. Taki niuansik... na normalnej uczelni najpierw nauczają materiału, a potem robią z niego sprawdzian. Na PG stwierdzili, że laboratoria zaczniemy od kolowium ze wszystkiego co ich dotyczy, a potem dopiero zaczniemy je robić.... Materiału jest podobno wp***u i jeszcze troche, i że to co jest w skrypcie (z którego się mam uczyć) ma tyle wspólnego z zadaniami z kolokwium, co Zell z gimnastyką artystyczną. To będzie długa noc....

A na jutro nie życzę wam nawet szczęścia, bo matura z angielskiego to jest rozrywka, a nie sprawdzian z wiedzy... bawcie się dobrze poprostu heh..
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2006, 07:25:30 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14164 dnia: Maja 04, 2006, 07:41:13 pm »
true true matura z anglaka to śmichy chichy jak to moj starszy o rok znajomy powiedizal a ja potwierdzilem po zobaczeniu aruksza  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14165 dnia: Maja 04, 2006, 08:21:57 pm »
Cytuj
No to jak SAW się nie nadaje, to spróbuj CHAINSAW'a heh... przerdzewiałego i zacinającego się co kilka cykli...
Takiego SAW-a to bym jej nie poskąpił :) Wziąłbym piłkę do drewna i piłował. A następnie gwodźie i wkuwał. I czyniłbym wszystkie inne wyrazenia dotyczące nauki. Moze oprócz ściągania.

Cytuj
A na jutro nie życzę wam nawet szczęścia, bo matura z angielskiego to jest rozrywka, a nie sprawdzian z wiedzy... bawcie się dobrze poprostu heh..
Akurat na to mam najbardziej wylozone. Nie wiem po kiego grzyba mam się męczyć z podstawowym skoro na kazdej próbnej dostawałem z niego 100% (raz dostałem 96 ;) ) Z rozszerzonym zresztą podobnie. Ale teraz walną oczywiście jakiś tekst, któego sami nie będą rozumieć i ułozą źle KLUCZ. Bo nie wiedza się liczy, jeno KEY. One key to rule them ALL. One key to find them. One key to bring them all and in the darkness bind them in the land of MATURA, where Łybacka's body lie. (powinno być is lying, ale co tam. W kluczu jest LIE ;) )

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14166 dnia: Maja 04, 2006, 08:35:46 pm »
Cytuj
No Gipsonie, jak poszło. Ja się czuje zgwałcony. Okazało się, ze jak zwykle poszedłem wlasną drogą interpretacji i uznałem ze Makbet jest jakby zywczem wyjęty z teatru antycznego. Zapewne klucz będzie mówił, ze wrozba jaką poznal NIE BYŁA ostateczną wersją przeznaczenia. I ze miał na nie wpływ, co jest śmieszne, ale bankowo tak będzie.
Za to rozszerzony to parodia matury była i mam to w dupie.
No nie zafajnie ;]
Ogolnie mnie to jebie nie przecietnie ale spieprzylem strasznie te prace, ja wybralem temat o Chlopach bo byl latwiutki raczej no ale spalilem go strasznie ;/ Pojecia o lekturze nie mialem tak fajnego jak mi sie wydawalo, nie bylem stu procentowo pewny o zwiazgu Antka z lahtara Jagienka wiec ne napisalem tego bo balem sie ze wyjde na debila, ale ofkoz bym mnie to strasznie szczypalo gdy by nie fakt jak ja to na pisalem ;/ To chyba najgorsze moje wypracowanie jakie napisalem w tym zafadanym tehnikum ;/ Co prawda zawsze tam ladnie skrobalem max na 3 albo 4 ;] Ale zawsze jakos to wygladalo ;/ Teraz dalem ciala straznie i jak zobaczylem ze malo mam czasu to zaczalem pisac aby jak najwiecej i jak najszybciej i spalilem w chu wsio ;/ A wstep i poczatek argumentacji miaelm elegancko w chu* obiony nawet na ortografie zwracalem uwage... no a poyttem spanikowalem i pisalem jak kretyn ;/ Napisalem na tyle ze zostaly mi 4 linijki wolnego miejsca ;/ Czyli lalem wode jak pojeb poprostu i bardziej wyszlo z tego ze "strescilem" fragmewnt niz wyciagalem jakies ciekawe wnioski ;/
Cienko to widze ;]

Co do jutra to ja sie jednak boje ;] Nie mam pojecia jak wyglada rozszezona matura ;]
Probna pisalem podstawowa i wyszlo ze mialem 97 procent ;] Fajna akcja bo podobno nie mozna bylo miec nieparzystej liczby... no ale dali mi tyle przez to ze w liscie uzywalem takich slow jak 'casue zamiast because etc.
A rozszezony nie mam pojecia jak wyglada bo na angielskim w tym roku bylem z 6 razy lacznie, a w drugim polroczu jak wlasnie sie do tego przygotowywalismy to 2 razy ;/ i ani razu nic kobiecina mi o tym nie mowila wiec jakos tak nie czaje za bardo co sie dzieje na tym rozszerzonym -aha moja swietna szkola ofkoz na probnej maturze nie miala czegos takiego jak rozszezony angielski ;/ polski i wszystko inne tez zreszta ;/

kurw* po co ja to pisze jak i tak przeciez z nudow pewnie przy tym umieracie ;/

Bang bang, he shot me down
Bang bang, I hit the ground
Bang bang, that awful sound
Bang bang, my baby shot me down.

Umieram ;/

EDIT:::
A chieffff sprawdzales juz te takie mniej wiecej propozycje wynikow czy cos? Fajnie ci wyhodzi?
http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matur...a1_pol_rozw.pdf

Jja nawet w pierwszej czesci egzaminu mialem kilka bledow ;/ Zreszta on mi jakos dziwnie duzo czasu zajal ;/
To drugie zadanie bylo dla mnie debilne... przeciez tam mozna bylo dac wiele propozycji a oni pewnie w kluczu beda mieli z 3 propozycje odpowiedzi i nie pozaliczaja ;/
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2006, 08:50:51 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14167 dnia: Maja 04, 2006, 09:22:31 pm »
Ja skopałem tylko z gettem ławkowym. Właściwie, kazde określenie pasowało, a ja wybrałem ironię. No, ale co tam. Co do wypracowania - nie wiem. Zobaczymy co uzna klucz.

Rozszerzony angielski to słuchanie i rozumienie tekstów. Po uslyszeniu/przeczytaniu tekstu bedziesz miał kilka pytań testowych i będziesz musiał zaznaczyć poprawną dopowiedź, ew. dopasować paragrafy i nadać tytuł. I będzie jedno pytanie z gramatyki, wstawić poprawną formę w luczki- znowu cztery odpowiedzi do wyboru.
I będzie jeszcze jeden arkusz- III w którym będzie pierwsze zadanie z gramatyki- napisać poprawną formę zdania bez zmiany sensu oraz napisać jedną z trzech do wyboru, tekstów literackich- zawsze jest opowiadanie, rozprawka i jeszcze coś. Ja zawsze pisze opowiadania, bo najłatwiej i najprzyjemniej. Zawsze pisze o wojnach i dostaje punkty za bogactwo- bo uzywam takich słow jak rifle, shotgun, spear, sabre itp ;) No i oczywiście jaieś pierdoły w stylu PRECISELY, ACCORDING TO, IN A FORM OF etc.

GOOD LUCK (lub jakby to powiedzieli nasi zółci bracia GUUDO RAKU ;) )

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14168 dnia: Maja 05, 2006, 03:33:03 am »
Ej DB, może pójdziesz w końcu spać, co? Wszystkiego trzeba w życiu spróbować w końcu, a ty chyba od tygodnia nie spałeś heh...

Mmm... cała noc z właściwościami płynów oraz miareczkowaniem konduktometrycznym i potencjometrycznym... chemia fizyczna sux przeogromnie, już kumam dlaczego mój ojciec nie zdał z tego jak był w moim wieku... 6 godzin nauki prawie bez przerwy, a mam opanowane jakieś 30% materiału.. a za jakieś 8 godzin będę miał z tego potrójne kolokwium... matura to jednak jest nic przy tym, co was chłopcy czeka w drodze po wyższe wykształcenie... dobra... nie ma lekko, zrobie se jeszcze małą przerwe na Front Mission, zaparze se kawe i wracam do rozkminiania metody Hittorfa...

EDIT:: Lol, fajny czas wysłania posta mam heh... mogłem jeszcze poczekać 30 sekund...
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2006, 03:34:31 am wysłana przez Tantalus »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14169 dnia: Maja 05, 2006, 07:03:38 am »
i 31 godzin ;) [OH SHI-!]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14170 dnia: Maja 05, 2006, 09:07:09 am »
ide właśnie na zajęcia heh. jeśli nie wytłumaczę facetce dlaczego nie mam na dziś pracy zaliczeniowej (do której materiały zdobyłem dopiero przedwczoraj) to polecę z uczelni. ha. jeszcze nigdy nie było tak ostro. ja spadam i uciekam. pozdro 600 :) OI :F
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14171 dnia: Maja 05, 2006, 02:26:50 pm »
Cytuj
Ej DB, może pójdziesz w końcu spać, co? Wszystkiego trzeba w życiu spróbować w końcu, a ty chyba od tygodnia nie spałeś heh...
Sen to wieśniacka rzecz...
Tak BTW. Tant, jak mam rozwalić wszystkie Wanzery w 14-stej misji w FM4 ? Jest to wogóle możliwe ? Wiesz...zależy mi na Minotaur Arms, żeby potem przejść misję 15-stą.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14172 dnia: Maja 05, 2006, 03:51:45 pm »
Cytuj
Tak BTW. Tant, jak mam rozwalić wszystkie Wanzery w 14-stej misji w FM4 ? Jest to wogóle możliwe ? Wiesz...zależy mi na Minotaur Arms, żeby potem przejść misję 15-stą.

Przypomnij mi co to za misja... bo jak ci o symulacje chodzi, to ich chyba 13 było, a nie 15cie. Ale może źle pamiętam

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14173 dnia: Maja 05, 2006, 03:58:05 pm »
Cytuj
ide właśnie na zajęcia heh. jeśli nie wytłumaczę facetce dlaczego nie mam na dziś pracy zaliczeniowej (do której materiały zdobyłem dopiero przedwczoraj) to polecę z uczelni. ha. jeszcze nigdy nie było tak ostro. ja spadam i uciekam. pozdro 600 :) OI :F
wytłumaczyłem. grunt to dobra wymówka i nie tracić zimnej krwi. :F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14174 dnia: Maja 05, 2006, 04:38:11 pm »
Przyszli maturzyści! Mam dla was światle wieści!

ROMAN GIERTYCH MINISTREM EDUKACJI :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14175 dnia: Maja 05, 2006, 04:41:33 pm »
panowie maturzysci...wytlumaczciemi prosze, czy na maturach sa jakies obowiazkowe przedmioty, jak tak to jakie, ile minimum trzeba zdawac przedmiotow, bo kompeltnie nie mam o tym pojecia ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14176 dnia: Maja 05, 2006, 04:48:40 pm »
Obowiązkowe są:

- Polski ustny
- Język obcy ustny
- Polski pisemny
- Język obcy pisemny
- Jeden przedmiot wybrany też pisemny

Nadobowiązkowe są:

- Inny język obcy ustny
- od 1-3 dodatkowych przedmiotów pisemnych

Przynajmniej tak było za moich czasów...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14177 dnia: Maja 05, 2006, 04:58:40 pm »
jeeeeest!
Matematyka nieobowiazkowa ;]

BTW ponoc dwie osoby w Polsce zdawaly jezyk Łotewski :D
I tak sobie mysle, ze hardkorowe musialoby byc zmudne zbieranie komisji, proszenie by Cie "zegzaminowali" z Łotewskiego, a potem wejscie na sale i powiedzenie "zartowalem" ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14178 dnia: Maja 05, 2006, 05:00:58 pm »
Cytuj
Przyszli maturzyści! Mam dla was światle wieści!

ROMAN GIERTYCH MINISTREM EDUKACJI :)
<sigh>...<patrzy na zegarek>...<patrzy przez okno>...<gasp>...<20km od mojego mieszkania można było usłyszeć krzyk, donośne słowo na "F" i odgłos pękających szyb w pobliskich domach>

Cytuj
jeeeeest!
Matematyka nieobowiazkowa ;]
AFAIR ma się to niedługo zmienić...
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2006, 05:01:43 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14179 dnia: Maja 05, 2006, 05:02:52 pm »
Cytuj
donośne słowo na "F"
FFFFAAAAAAJNIIIEEEE?;f