Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163815 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13980 dnia: Kwietnia 23, 2006, 01:14:52 pm »
wypraszam sobie nie jestem hipisem :F , pryszczów tez nie mam :F  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13981 dnia: Kwietnia 23, 2006, 01:18:33 pm »
damn... zmylila mnie ta nuda.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13982 dnia: Kwietnia 23, 2006, 01:21:35 pm »
Z hipisem to mi się Jezus zawsze kojarzył. Kto czytał komiks Battle Pope ten wie o co mi chodzi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13983 dnia: Kwietnia 23, 2006, 08:35:36 pm »
http://www.psxextreme.info/index.php?act=A...=play&gameid=15  24k po trzech probach :F wciagajce toto

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13984 dnia: Kwietnia 23, 2006, 08:49:40 pm »
ja pierd*le....... Idę powiesić moją młodszą siostrę..... albo lepiej, najpierw obedre ją ze skóry, poćwiatuje i powieszę.... a potem zastrzele.
Moja siostra jest maksymalnie poryta, bo wpadła na genialny pomysł skasowania mi zawartości folderu Moje dokumenty. Tak więc poszedł się kochać w połowie skończony bestiariusz KH, nowy rozdział Przeklętego i jeszcze taki fajny artykół o trójcach w KH....... i jak tu nie kochać swojej rodziny....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13985 dnia: Kwietnia 23, 2006, 08:53:28 pm »
trzymanie waznych dokumentow w jednym miejscu to czad... ja mam wszystkiego kopie na 2 dyskach i w dodatku powysylane na 2 maile na roznych portalach... wiec moze mi tu nawet tsunami przeleciec...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13986 dnia: Kwietnia 23, 2006, 09:01:04 pm »
tosz to pong z innego pkt widzenia jest :F  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13987 dnia: Kwietnia 23, 2006, 09:03:03 pm »
Cytuj
trzymanie waznych dokumentow w jednym miejscu to czad... ja mam wszystkiego kopie na 2 dyskach i w dodatku powysylane na 2 maile na roznych portalach... wiec moze mi tu nawet tsunami przeleciec...
heh.... można i tak, ale w sumie przez całe moje życie nikt mi takiego numeru nie wyciął. No ale nic, jak to się mówi, mądry polak po szkodzie.....

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13988 dnia: Kwietnia 23, 2006, 09:04:53 pm »
Cytuj
ja pierd*le....... Idę powiesić moją młodszą siostrę..... albo lepiej, najpierw obedre ją ze skóry, poćwiatuje i powieszę.... a potem zastrzele.
Moja siostra jest maksymalnie poryta, bo wpadła na genialny pomysł skasowania mi zawartości folderu Moje dokumenty. Tak więc poszedł się kochać w połowie skończony bestiariusz KH, nowy rozdział Przeklętego i jeszcze taki fajny artykół o trójcach w KH....... i jak tu nie kochać swojej rodziny....

O k***a... no ja bym za takie coś spalił żywcem, zerwał skóre pasami, wydłubał oczy łyżeczką stołową i zalał odbyt wrzącym ołowiem... (a potem przekazałbym, owinięte\ą czerwoną kokardką). Musisz W_W na następny raz jakieś hasło na swoje konto założyć, tak żeby siostra ci nie wbiła na kompa... dobrze, że moja siostra by mi czegoś takiego nie zrobiła (w wieku 31 lat takie rzeczy już jej nie bawią), chociaż co do jej syna mogę mieć obawy (ma póki co półtora roku, więc narazie się nie martwię, ale na przyszłość go będę musiał wytresować odpowiednio, by mi się koło kompa nie kręcił).

Mmmm... taaaa... od tygodnia powinienem się uczyć na kolokwium z matmy, które mam w ten wtorek.... a zacznę się uczyć dopiero zaraz... czemu? W czwartek przechodziłem Kingdom Hearts, w piątek miałem wpierw dodatkowe zajęcia, potem sesje, wczoraj była impreza u Mlecznego i chlałem jak świnia, a dzisiaj się obudziłem i tagowałem artykuły (Miyone jest straszniejsza od The Reavera... przy tym co ona mi przysłała, to spis postaci ze Suikodenów jest przyjemnością... godzinę robiłem jej artykuły, a były tylko 2.... a i tak wszystkiego co mi zalega jeszcze nie skończyłem... mam jakiś kryzys energetyczny i się za nic zabrać nie potrafię). No ale teraz muszę się zabrać za cholerne całki oznaczone i nieoznaczone i z racji, że jestem optymistą, przewiduję, że do jutra skumam na czym te potworności polegają... całki śmierdzą, tyle wam powiem, ci co lubią matmę, przestaną po zobaczeniu co to jest całka... brr... dobra, kończe pisać tego posta, bo mnie zbiór z zadaniami i podręcznik wołają.

 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13989 dnia: Kwietnia 23, 2006, 09:29:59 pm »
Jakby mi ktoś skasował moje zasoby gromadzonych w pocie czoła japońskcih seriali historycznych, mnóstwa audio i ebooków itp itd to bym w szale wywołał trzecia wojne światową.

Na twoim miejscu pobawiłbym się w odzyskiwanie danych, bo pisać 2-gi raz tego samego to by mi się nie chciało. Nienawidze przepisywać prac "na czysto", męczy mnie strasznie, to jak przezuwanie raz strawionego pokarmu.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13990 dnia: Kwietnia 23, 2006, 10:02:30 pm »
osz fak...zabilbym bydle :F

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13991 dnia: Kwietnia 23, 2006, 10:54:18 pm »
Z jednej strony jest to też Twoja wina W_w. Ja wszystkie teksty trzymam w osobnym folderze, a przywiązywanie wiary do "windowsowych" folderów jest IMO niewłaściwe. Pliki mogą pójść "pa-pa" jeśli system się walnie i trzeba będzie robić formata.
Z drugiej zaś współczuję ci, bo de facto kawał pracy poszedł się walić.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13992 dnia: Kwietnia 23, 2006, 11:37:25 pm »
oz... czy tylko mi sie zdaje, ze wieczorkowski byl u wojewodzkiego lekko wstawiony?

a motyw z oswiadczynami byl troche przesadzony :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13993 dnia: Kwietnia 23, 2006, 11:53:59 pm »
niby fajnie bo dziewczyna bedzie mogla wspominac pozniej dlugo to... ale z drugiej strony to wies straszna... Tym bardziej ze kubuś robil sobie jaja w tym momencie ;]
Lubie tego kolesia co vyl u Wojewodzkiego, teo w okularach -nie mam pojecia czy to ten co o nim Zell mowi ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13994 dnia: Kwietnia 24, 2006, 12:47:19 am »
wieczorkowski to ten z fali zbrodni, 1 gosciem byl, co w jednej chwili wygladal jakby spal na tym fotelu a potem wystrzelal :P niby po glosie nie bylo nic widac, ale jakos tak sie dziwnie zataczal czasem albo oczy przecieral...
a koles w okularach byl ok, madrze mowil
oswiadczyny byly raczej bardzo wiesniackie bo ten co sie oswiadczal (czy tylko mi on na poczatku przypominal wisniewskiego, tyle ze z czarnymi wlosami?) jakiestam zarciki probowal robic, ale mu niezbyt wychodzilo...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13995 dnia: Kwietnia 24, 2006, 01:23:41 am »
Pewnie większość z was pamięta Notpron ? Teraz gra powiększyła się do 138-śmiu zagadek i jest obecnie najtrudniejszą grą logiczną w necie.
Najdalej doszedłem do 6-tej planszy. Jeszcze tylko 132...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13996 dnia: Kwietnia 24, 2006, 01:24:43 am »
Nie no, jakiegoś Wieczorkowskiego kojarzycie, a Raczka nie? Kurde, ja pamiętam, ze zawsze miałem beke z kałuzyńskiego, ale trzeba przyznać on spoko był. Miał klase, której nie ma kubuś. kubuś to taki błazen, a do kałuzynskiemu mu daleko daleko hej! i zazenowany sie czułem jak kuba wu się do niego odwolywał. A raczek tez teraz się kreuje na młodziezowego filozofa. Dziczeje facet- widać, starym kawalerom nie słuzy. Kiedys wyglądał normalnie, a potem zapuścił hery, mimo ze siwieje, teraz farbuje włosy i ma jakiś dziwny fryc, do tego bluza z kapturem pod marynare. Fajny trend, czasami tez tak nosze, ale Raczek, kogo ty z sibeie robisz ;) Wieczorkowski nie mógł się wysłowić zupełnie jak Inny gosc kuby ongis
 A ten koleś z oświadczynami ;) Dobry patent, zeby się w telewizji pokazać :)

Cytuj
a koles w okularach byl ok, madrze mowil
No jasne. Łatwo się mówi- gonić za marzeniami, jak masz kaskę. Jego komuna dobrze wyhodowała i dała pieniadze, to teraz moze sobie farbować włoski i oglądać swoje wyszukane filmy. Ale inni nie mają startu zapewnionego i najpierw trzeba myśleć o zyciu a nie się norwidzić.  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2006, 01:29:31 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #13997 dnia: Kwietnia 24, 2006, 04:54:21 pm »
Datk Butz - co do Twoich pliczków - możesz je odzyskać :)
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13998 dnia: Kwietnia 24, 2006, 05:24:20 pm »
ej solu a podałbys odp do 5 ;]
a i shmatan powiedz mi w czym zes zrobił ten duży sig ?  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2006, 05:44:59 pm wysłana przez Glenn »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13999 dnia: Kwietnia 24, 2006, 06:14:38 pm »
Cytuj
Najdalej doszedłem do 6-tej planszy. Jeszcze tylko 132...

Siódma plansza i dupa heh... nie kumam o co chodzi...

EDIT::

dobra kumam, ale nie wiem co źle wpisuje heh...

EDIT2::

dobra, jestem na ósmej planszy.. jeszcze 130 przede mną heh...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2006, 06:23:44 pm wysłana przez Tantalus »