Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165132 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12800 dnia: Marca 29, 2006, 12:27:22 am »
sluub mozemy wziasc jak ja zdam mature a ty zaliczysz studia, bo w koncu ty bedziesz robil za inteligentnego meza i bedziesz zarabial kupe kasy po studiach bo za cos zyc musimy.

Pawli to skrot od nazwiska ;] Na imie mi Mariuszek ;/ stad moja 2 ksywka po Gipsie brzmi Marian -roznie uzywaja ja w roznych srodowiskach ;]

i ten mieczyslaw to rzeczywiscie Bralczyk.

Fajne z was chlopaki krzyski wy moje i mnie sluchacie na pewnoto wam zuce jakas gawędą, otoz panowie ogolnie to lipa straszna ze jestesmy mezczyznami bo musimy zapierniczac w domu z robota fizyzna ;/ po raz pierwszy w zyciu malowalem sufit i musze stwierdzic ze wiekszej chu*ni w zyciu nie robilem ;/ lecy bola szyja boli lapy bola a na suficie robi sie kupa... w sumie teraz wyglada sufit elegancko ale ja raczej umieram, do tego ktos jeszcze zrobil sobie takiego zarta ze kazal mi robic ten sufit pomimo tego ze wiedziala ze umieram raczej po szkolnym turnieju pilki noznej na hali z ktorego wrocilem po 18 i jedyne o czym marzylem to siedziec i smierdziec przed kompem.... ofkoz zrobilem ten sufit bo mialem go zrobic juz wczoraj to niehcialem zeby mi mama dalej sapala ;] ale po raz pierwszy w zyciu zrozumialem ze takie robotki to lipa straszna i robolem to ja w przyszlosci byc nie bede mogl bo umre niestety ;/
A na turnieju ofkoz zagralismy z dupy i chyba jestesmy leszczaim ;/ bo co prawda z grupy wyszlismy na 2 miejscu ale to i tak nie zmienia faktu ze jestesmy cieciami i pewnie w polfinale dostanie becki bo jakmozna bylo ne miec pierwszego miejsca majac w skladzie kolesia z koszulka Borussi Dortmund... no poprostu nie mozna bylo nie miec a nam sie jednak udalo ;/


super ciekawe... prawie jak to ze ide wlasnie do wanny zmyc te super farbe z wlosow i pyska ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12801 dnia: Marca 29, 2006, 12:43:00 am »
hm... przeszukując dziś płyty znalazłem dwa zrzuty z forum, mniej więcej z ok 5 czerwca 2004 heh. jakiego W_w miał fajnego ava... heh. Yuz miałą wtedy w avie Seung Minę, heh. zero obrazków w sigach... ech, aż sięmi łezka w oku zakręciłą chlip
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12802 dnia: Marca 29, 2006, 12:53:56 am »
dammit... gipsi cos zaczal bredzic... run for your lives!!!!
pewnie postanowil wziasc przyklad ze swojego idola macka z klanu i zakupil oraz spozyl piwo o wdziecznej nazwie "bartex" i teraz nie wie "co sie, co sie stalo?!" :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12803 dnia: Marca 29, 2006, 12:57:42 am »
upublicznij gdzieś, może do qiax'owej Historii SquareZone dorzucimy....

Gipsi - Jak ja koffam te twoje autobiograficzne posty... przynajmniej ktoś oprócz mnie tu pisze więcej niż 5 linijek hehehe... Ja sufit malowałem raz w życiu... i nie tylko sufit, cały pokój malowałem i to faktycznie syfiasta sprawa... teraz za kilka dni znowu mnie to będzie czekać, bo cały dom remontujemy, to mi pokój przy okazji wymalują i załatają dziury, co je w suficie porobiłem (don't ask...). Ogólnie moja przyszłość się nie zapowiada najlepiej...

A co do piłki nożnej, to ja taki masta nie jestem, żeby w jakieś turnieje grać, ale swego czasu mi to dosyć dobrze wychodziło... o ile stężenie ludzi nie było zbyt duże, a boisko rozsądnie małe, bo ja strasznie nie lubie biegać na długie dystanse... mam kurde jakiegoś dałna płucnego chyba, bo ni cholery nie potrafie oddychać w długodystansowych biegach i zaraz dostaje zadyszki, kolki i mi się wszystkiego odechciewa... lepiej się czuję w bardziej statycznych sportach, jak siatkówka.... a no i piłka halowa to jest czadzior lepszy niż normalna piłka nożna, bo jak się napniesz i kopniesz tak z pełnego wymachu, to nie musisz potem pół kilometra biegać za piłką, która za boisko poleciała...

EDIT::
Ej krasne dziewuszki, kto z was się campuje i na ukrytym ciągle siedzi? A może to... Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Pisać-Z-Wielkiej-Litery?
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 12:59:31 am wysłana przez Tantalus »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12804 dnia: Marca 29, 2006, 01:05:47 am »
heh, co najwyzej print skriny, bo płyta jest zawirusowana heh.... i częśc plików ze sterego skryptu forum też ;/
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12805 dnia: Marca 29, 2006, 01:28:29 am »
Cytuj
dammit... gipsi cos zaczal bredzic... run for your lives!!!!
pewnie postanowil wziasc przyklad ze swojego idola macka z klanu i zakupil oraz spozyl piwo o wdziecznej nazwie "bartex" i teraz nie wie "co sie, co sie stalo?!" :-/
maciej to piwo nazywa sie "Bartek" czyli ze jak Ty ;] -łał uzylem duzej litery piszac ty... chyba cie kocham bo raczej nigdy w stosunku do nikogo tego nie uzywam ;]

Tant pilka nozna na hali to jest o wiele bardziej meczaca sprawa... ja wlasnie dzis ofkoz mialem turniej na hali. Na hali tak na prawde musisz o wiele wiecej biegac bo biegasz tam i spowrotem a na duzym boisku bardziej pilnujesz swojej pozycji... dlatego na hali tak czesto sie zmieniaja zeby nie umrzec ta m na boisku


~~i'll be your father, ill be your mother, ill be you lover... i'll be yours tralalalala~~


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12806 dnia: Marca 29, 2006, 01:43:13 am »
Pilka nożna na hali śmierdzi...
nie można robić dłuuugich podań, mało miejsca na dryblingi..ogółem chujnia na maxa...
kurwens....za oknem taka mgła, że na 1metr nie widać...normalnie jak w Silent Hill :/
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 01:50:01 am wysłana przez Musiolik »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12807 dnia: Marca 29, 2006, 09:04:25 am »
pilka nozna na hali jest duzo lepsza, przyjemniejsza i wogole bartkowa niz na boisku. Ale tylko kiedy gra sie normalna pilka, a nie, tak ja my na WFach, pilka do siatki w stanie gorszym niz twarz Zella ;/ bo wogole sie te gowna nie czuje i nie da sie niczego z tym zrobic ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12808 dnia: Marca 29, 2006, 11:09:27 am »
Cytuj
Fajne z was chlopaki krzyski wy moje i mnie sluchacie na pewnoto wam zuce jakas gawędą, otoz panowie ogolnie to lipa straszna ze jestesmy mezczyznami bo musimy zapierniczac w domu z robota fizyzna ;/ po raz pierwszy w zyciu malowalem sufit i musze stwierdzic ze wiekszej chu*ni w zyciu nie robilem ;/ lecy bola szyja boli lapy bola a na suficie robi sie kupa... w sumie teraz wyglada sufit elegancko ale ja raczej umieram, do tego ktos jeszcze zrobil sobie takiego zarta ze kazal mi robic ten sufit pomimo tego ze wiedziala ze umieram raczej po szkolnym turnieju pilki noznej na hali z ktorego wrocilem po 18 i jedyne o czym marzylem to siedziec i smierdziec przed kompem.... ofkoz zrobilem ten sufit bo mialem go zrobic juz wczoraj to niehcialem zeby mi mama dalej sapala ;] ale po raz pierwszy w zyciu zrozumialem ze takie robotki to lipa straszna i robolem to ja w przyszlosci byc nie bede mogl bo umre niestety ;/
A na turnieju ofkoz zagralismy z dupy i chyba jestesmy leszczaim ;/ bo co prawda z grupy wyszlismy na 2 miejscu ale to i tak nie zmienia faktu ze jestesmy cieciami i pewnie w polfinale dostanie becki bo jakmozna bylo ne miec pierwszego miejsca majac w skladzie kolesia z koszulka Borussi Dortmund... no poprostu nie mozna bylo nie miec a nam sie jednak udalo ;/
Gipsi, czekaj. Z tego co pamiętam to zdjęli ten program gawędziarki tischnera "historia filozofii po góralsku". I kurde, mam następce. Moim zdaniem zrobisz furore :D

Cytuj
Ej krasne dziewuszki, kto z was się campuje i na ukrytym ciągle siedzi? A może to... Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Pisać-Z-Wielkiej-Litery?
Ganz, wiedziałem że do mnie wrócisz :***

 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12809 dnia: Marca 29, 2006, 11:33:46 am »
heh...kupiłem sobie pierwszy garnitur...heh...wyglądam przekozacko w nim :P
pozatym, nie ide do szkoły dziś...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12810 dnia: Marca 29, 2006, 12:36:48 pm »
Wyczes...mamy zaćmienie słońca a u mnie chmury są ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12811 dnia: Marca 29, 2006, 01:04:45 pm »
no bo jest zacmienie:P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12812 dnia: Marca 29, 2006, 02:58:04 pm »
Zaćmienie? Kurde, to podobno jakieś megażadkie zjawisko, co się zdaża raz na zylion lat, a z tego co pamiętam, to jest już moje trzecie, a ja jeszcze 20ki nie skończyłem.... coś nie działa w tym systemie...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #12813 dnia: Marca 29, 2006, 04:38:17 pm »
zacmienie? damn wczoraj było słonce jutro pewnie tez bedzie a akurat dzisiaj jak sie czeba w niebo gapic to zachmurzenie na pół europy =_= yup life sux
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 04:38:34 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12814 dnia: Marca 29, 2006, 05:10:09 pm »
Cytuj
Zaćmienie? Kurde, to podobno jakieś megażadkie zjawisko, co się zdaża raz na zylion lat, a z tego co pamiętam, to jest już moje trzecie, a ja jeszcze 20ki nie skończyłem.... coś nie działa w tym systemie...
heh, to rzadkie zaćmienie, to podobno to całkowite heh.  a teraz ma być częściowe.... a może już było. heh nie wiem, bo wstałem tak około 14.30 :P
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12815 dnia: Marca 29, 2006, 05:25:39 pm »
dziś stwierdziłam,że mam piękne ciało...pani od angielskiego tak mi się przyglądała jakby spokojnie mogła przytaknąć XD  Poza tym znowu zlałam wykład z rzymu [w sumie tylko facet plącze, bo zaczyna gadać o jednym, zaraz przechodzi w coś innego itp. ]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12816 dnia: Marca 29, 2006, 06:37:56 pm »
Cytuj
dziś stwierdziłam,że mam piękne ciało...

Heeeeh... nie no odkrywcza myśl... rewolucyjna poprostu (tak, to była ironia heh..)

A ja dzisiaj.... a ja dzisiaj niczego ciekawego nie zrobiłem.. znowu całej grupie pomagałem z informy, potem spałem do piętnastej, a na końcu oglądałem jakieś fioletowe paskudztwa przez mikroskop na mikrobiologii... dzień jak codzień (cotydzień), nihil novil...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12817 dnia: Marca 29, 2006, 06:43:03 pm »
a u mnie nudno jak zwykle jak to w środy bywa i znowu spac sie chce ...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12818 dnia: Marca 29, 2006, 06:53:37 pm »
damn...znowu zostałem do**bany wchodząc do TO ;\ nuda... to musi byc dziwne uczucie... wyjdz z domu, albo przeczytaj ksiazke, albo poucz się, albo obejrzyj film, albo ponudź się czerpiąc z tego przyjemnośc, a nie narzekając, ew. połóż sie spać i poczekaj na chęć do życia, a jak nienadejdzie to z nim skończ, tyle =p

zaćmienie słońca... łach... aaale fajne... nieczaje ludzi co latali dzisiaj z dyskietkami czy innymi blaszkami i sie wpatrywali... słońce jest ładne codziennie, tylko jakoś niekażdego dnia na nie patrzą...

jakies dziwne ciśnienie jest czy coś, głowy bolą ;\ i duszno jak przed burzą... łiii burze są fpyte ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 06:58:25 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12819 dnia: Marca 29, 2006, 07:01:53 pm »
i tak duzo ladniejszym zjaiskiem jest deszcz nocą w centrum miasta...cos pieknego