Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165096 razy)

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12840 dnia: Marca 29, 2006, 07:59:07 pm »
Cytuj
...whatever...musisz sie wysilić..

uwaga, drapię ;) już w tej chwili

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12841 dnia: Marca 29, 2006, 08:00:51 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12842 dnia: Marca 29, 2006, 08:01:55 pm »
Garfield zbereźnico! Miałaś go za uchem drapać, a nie mnie po łydkach...

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12843 dnia: Marca 29, 2006, 08:03:59 pm »
Cytuj
Garfield zbereźnico! Miałaś go za uchem drapać, a nie mnie po łydkach...
to tylko Twoja wyobraźnia. jakbym Cię drapała, to napewno nie po łydce :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12844 dnia: Marca 29, 2006, 08:05:28 pm »
no i chu* mamy kolejna pare na forum ktora sobie bedzie pisala posty we wlasnym swiecie... nie ma chu*a Zell musiy znowu zaczac sie kochac i oficjalnie bujac razem bo nie damy rady tutaj sami zyc w tym ogrodzie milosci i ich wlasnym swiecie...

Cytuj
Garfield zbereźnico! Miałaś go za uchem drapać, a nie mnie po łydkach...
Mi sie wydawalo ze ona go połehctała po genitaliach... co prawda chciala po brzuchu ale reka jakos tak sama sie ssunela pewnie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12845 dnia: Marca 29, 2006, 08:08:49 pm »
Cytuj
Cytuj
Garfield zbereźnico! Miałaś go za uchem drapać, a nie mnie po łydkach...
Mi sie wydawalo ze ona go połehctała po genitaliach... co prawda chciala po brzuchu ale reka jakos tak sama sie ssunela pewnie.

A ty myślisz, że gdzie ja mam genitalia?

Cytuj
to tylko Twoja wyobraźnia. jakbym Cię drapała, to napewno nie po łydce

Cholera... zaczynasz mi przypominać His, a to...... dziwne...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12846 dnia: Marca 29, 2006, 08:09:32 pm »
Cytuj
nie ma chu*a Zell musiy znowu zaczac sie kochac
eee... zaczac?!?! dammit!!!!!!! czylize pewnie jakis siergiej czy inny heti ubrali worek papierowy na glowe i ciebie udawali :-/

Cytuj
bujac razem
na to nie masz co liczyc bo ja sie tylko z wporzo ziomkami bujam, a nie takimi zarosnietymi chlopcami z kompleksami :-/

a tak btw pisanie postow we wlasnym swiecie to nieczad...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12847 dnia: Marca 29, 2006, 08:09:44 pm »
Cytuj
no i chu* mamy kolejna pare na forum ktora sobie bedzie pisala posty we wlasnym swiecie... nie ma chu*a Zell musiy znowu zaczac sie kochac i oficjalnie bujac razem bo nie damy rady tutaj sami zyc w tym ogrodzie milosci i ich wlasnym swiecie...

Cytuj
Garfield zbereźnico! Miałaś go za uchem drapać, a nie mnie po łydkach...
Mi sie wydawalo ze ona go połehctała po genitaliach... co prawda chciala po brzuchu ale reka jakos tak sama sie ssunela pewnie.
o wypraszam sobie. widzę, że kolejna osoba ma wybujałą wyobraźnię. i kto tu jest zbereźnikiem hehehe...  jeśli już bym go drapała czy cuś, to po pięcie, lub ewentualnie za uchem :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12848 dnia: Marca 29, 2006, 08:12:27 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
dzeszcz jest 1337 zawsze jak mowie ze deszcz jest spoko to sie na mnie dziwnie patrza a dodatkowo jak pada i nie idziesz w kapturze czy czyms miodzio ( tylko zeby po oczach nie leciało ;]) mgła 2 1337 rzecz jak jest gęsta to najlepsza wtedy mozna sie poczuc fajnie odizolowanym jak jakis bohater rpg'a ;]
Chcesz sie poczuć wyizolowanym? zamknij sie w piwnicy na tydzien
czy jestes tego taki pewien,.............  nie sadze żeby był to dobry pomysł
Nie kłóć sie ze mną kobieto :P
tak..to dobry pomysł..względnie unukać kobiet, bo są źródłem problemów XD (tak..zaraz sie na mnie rzucą forumowe damy:P)
co masz do kobiet?? czyzby jakas zaszła Ci za skóre....... :P  no wiesz przecież  i tak bez nich nie możecie życ wiec po co tyle krzyku !! :D
Oprócz Ciebie i takiej jednej..to 3/4 szkoły...ale to nic...żyć nie możemy, ale narzekać możemy
ale czemu Żuczku?? :)  w ramach przedwczesnych przeprosin :D moge Cie wirtualnie podrapac za uchem  :) :) :)
:blush: ...whatever...musisz sie wysilić..
ehh i tak baby sa be fe i kuku i jeszcze złośliwe wredne i wkurzające i nic mojego zdania nie zmieni zdażaja sie tylko wyjątki potwierdzające regułe

edit
bosh a był juz taki ładny spokój harmonia i balans a tu 1 kobita i juz all in ruin -_- geeez. A mnie nikt nie koffa i jest cacy no chyba ze o czymś nie wiem :>  
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 08:15:11 pm wysłana przez Glenn »

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12849 dnia: Marca 29, 2006, 08:14:23 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
dzeszcz jest 1337 zawsze jak mowie ze deszcz jest spoko to sie na mnie dziwnie patrza a dodatkowo jak pada i nie idziesz w kapturze czy czyms miodzio ( tylko zeby po oczach nie leciało ;]) mgła 2 1337 rzecz jak jest gęsta to najlepsza wtedy mozna sie poczuc fajnie odizolowanym jak jakis bohater rpg'a ;]
Chcesz sie poczuć wyizolowanym? zamknij sie w piwnicy na tydzien
czy jestes tego taki pewien,.............  nie sadze żeby był to dobry pomysł
Nie kłóć sie ze mną kobieto :P
tak..to dobry pomysł..względnie unukać kobiet, bo są źródłem problemów XD (tak..zaraz sie na mnie rzucą forumowe damy:P)
co masz do kobiet?? czyzby jakas zaszła Ci za skóre....... :P  no wiesz przecież  i tak bez nich nie możecie życ wiec po co tyle krzyku !! :D
Oprócz Ciebie i takiej jednej..to 3/4 szkoły...ale to nic...żyć nie możemy, ale narzekać możemy
ale czemu Żuczku?? :)  w ramach przedwczesnych przeprosin :D moge Cie wirtualnie podrapac za uchem  :) :) :)
:blush: ...whatever...musisz sie wysilić..
ehh i tak baby sa be fe i kuku i jeszcze złośliwe wredne i wkurzające i nic mojego zdania nie zmieni zdażaja sie tylko wyjątki potwierdzające regułe
wredne baby, tak ?? :P grrrr, oj jaka ja jestem wredna.
agrrrrrrrrr
amiauuuuu
:P :P :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12850 dnia: Marca 29, 2006, 08:14:55 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
dzeszcz jest 1337 zawsze jak mowie ze deszcz jest spoko to sie na mnie dziwnie patrza a dodatkowo jak pada i nie idziesz w kapturze czy czyms miodzio ( tylko zeby po oczach nie leciało ;]) mgła 2 1337 rzecz jak jest gęsta to najlepsza wtedy mozna sie poczuc fajnie odizolowanym jak jakis bohater rpg'a ;]
Chcesz sie poczuć wyizolowanym? zamknij sie w piwnicy na tydzien
czy jestes tego taki pewien,.............  nie sadze żeby był to dobry pomysł
Nie kłóć sie ze mną kobieto :P
tak..to dobry pomysł..względnie unukać kobiet, bo są źródłem problemów XD (tak..zaraz sie na mnie rzucą forumowe damy:P)
co masz do kobiet?? czyzby jakas zaszła Ci za skóre....... :P  no wiesz przecież  i tak bez nich nie możecie życ wiec po co tyle krzyku !! :D
Oprócz Ciebie i takiej jednej..to 3/4 szkoły...ale to nic...żyć nie możemy, ale narzekać możemy
ale czemu Żuczku?? :)  w ramach przedwczesnych przeprosin :D moge Cie wirtualnie podrapac za uchem  :) :) :)
:blush: ...whatever...musisz sie wysilić..
ehh i tak baby sa be fe i kuku i jeszcze złośliwe wredne i wkurzające i nic mojego zdania nie zmieni zdażaja sie tylko wyjątki potwierdzające regułe
Kolejny wyznawca Gejmpleizmu... Kobiety są BE, miłóść hetero jest dla frajerów

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12851 dnia: Marca 29, 2006, 08:15:13 pm »
no w sumie masz racje, baby to niefajna rzecz... ja tam wole kobiety, ale niektorych (i napewno nie mowie tu o gipsim, zeby nie bylo niedomowien) widocznie jaraja takie antyki :-/
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 08:16:02 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12852 dnia: Marca 29, 2006, 08:17:08 pm »
Cytuj
no w sumie masz racje, baby to niefajna rzecz... ja tam wole kobiety, ale niektorych (i napewno nie mowie tu o gipsim, zeby nie bylo niedomowien) widocznie jaraja takie anytki :-/
antyki są fajne............. zwłaszcza wazy dynastii Ming :D a ile kasy by za taką wazę było :P

więc szukam wazy w dobrym stanie, która dobrowolnie odda sięw moje ręce :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12853 dnia: Marca 29, 2006, 08:17:59 pm »
O NIE za gejmpleizma to dostaniesz ja gmp'em nie jestem i lubie niektóre (bardzo mało ) kobiety i dodatkowo lubie kobiece czesci ciała takie jak boobz ;]  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12854 dnia: Marca 29, 2006, 08:19:24 pm »
Cytuj
lubie kobiece czesci ciała takie jak boobz ;]

GamePlay też bardzo lubił kobiece części ciała... najlepiej jak każda była osobno, jak w przypadku tej rozczłonkowanej dziewoji z Rotten'a, co ją sobie kiedyś w siga wrzucił...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12855 dnia: Marca 29, 2006, 08:19:49 pm »
His 2: ostateczne starcie i drapanie po jelicie slepym? O.o
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 08:21:22 pm wysłana przez S&S »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12856 dnia: Marca 29, 2006, 08:21:25 pm »
macie dałna...teraz SZ jest wrażliwe i znowu jakaś dziura w czasoprzestrzeni powstanie :F

A deszcz lubię. Burzę też,ale tylko latem. Jesienna mrzawka  jest nastrojowa i też fajna. Do tego mgła i jest mrocznie  

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12857 dnia: Marca 29, 2006, 08:21:26 pm »
dziewoja.... przypomina mi się ten skecz kabaretu moralnego niepokoju... załóżcie więc rycerze pulower, i zaproście mnie na herbatęz rumem :P :P :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12858 dnia: Marca 29, 2006, 08:21:57 pm »
oho zara his zrobi nam jazde nie wiem za co nie wiem po co ale tak cos czuje
a zamiast określenia dziewoja uważam za gustowniejsze określenie " Lachon " XD
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2006, 08:22:33 pm wysłana przez Glenn »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12859 dnia: Marca 29, 2006, 08:22:02 pm »
a mowilem siergiejowi ze ma slaby leb :-/ a ten nie, musial sobie bartka (bartexa?) kupic i sie schlac :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"