Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165170 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12780 dnia: Marca 28, 2006, 05:36:03 pm »
wee....ale fajnie pada u mnie...ulewa jak nic...wiosna !!
Mol - heh..It's party time !! ;p

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12781 dnia: Marca 28, 2006, 05:53:53 pm »
damn... w grzywce a'la rozowe lata siedemdziesiate wygladam jakbym mial jeszcze wiekszego dalna niz mam :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12782 dnia: Marca 28, 2006, 06:58:59 pm »
hahahaha w musiola sigu kuja ma stringi :F XD ^_^ a i tak przy okazji co to za cienki bolek co juz lezy na stole ?  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12783 dnia: Marca 28, 2006, 07:03:01 pm »
Cytuj
hahahaha w musiola sigu kuja ma stringi :F XD ^_^ a i tak przy okazji co to za cienki bolek co juz lezy na stole ?
Seymour z FF X ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12784 dnia: Marca 28, 2006, 07:08:05 pm »
Cytuj
hahahaha w musiola sigu kuja ma stringi

A co? Normalnie nie miał? A myślisz, że skąd się to moje powiązanie ze stringami wzięło?

A tak wogóle, to twój sig rządzi Musiolik.... nigdy nie myślałem, że Kefka ma kucyk... ale sig wymiata i tak

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12785 dnia: Marca 28, 2006, 07:16:01 pm »
Cytuj
Gipsi - przytoczyłeś posta tego jednego kolesia co twierdził, że ma FFX na kompie ? ;]
Si miss lopez ;]

Nie ma jak narzekac ze sie nie ma PS2 i plakac z tego powodu, a 2 posty pozniej mowic ze ma sie zamiar upic nowa karte graficzna ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12786 dnia: Marca 28, 2006, 07:38:55 pm »
jedna akcja ktorej nieczaje zabardzo - Glenn i Smogu pisali, że po zdaniu prawka mają/mieli wybór między czymśtam a czymśtam innym... to co po zdaniu prawka sie tradycyjnie prezenty dostaje? czy oco chodzi? wtf mate? jak cos to moze jednak sobie zdam chociaz mi sie raczej niechcialo dotej pory ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12787 dnia: Marca 28, 2006, 08:47:47 pm »
fajny program na polszmacie leciał
o 14-16 letnich dziewojach które sypiają ze starszymi o 15-20 lat facetami, by miec kase :P stare jak świat...ale fajny program ;p

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12788 dnia: Marca 28, 2006, 08:50:36 pm »
Cytuj
fajny program na polszmacie leciał
o 14-16 letnich dziewojach które sypiają ze starszymi o 15-20 lat facetami, by miec kase :P stare jak świat...ale fajny program ;p
Fuj...chociaż ponoć gdzieś w Afryce tak nawet sobie młodsze dziewoje załatwiają kasę ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12789 dnia: Marca 28, 2006, 08:51:00 pm »
nie prezentów sie nie dostaje ale wiesz prawko w naszym kraju mozna zacząc 3 miechy przed 18 i u mnie to tak wychodziloby lecz len bylem i gdy moglem mie chcialem a teraz 2 dni do urodzin .prawko to wydatek 1400zł+ wiec sporo kasy to jest i wlasnie dlatego dopiero po prawku sie starzy ci cos daja tzn chyba na uroodziny ja to tak odbieram
a gipson ps2 =ok. 600 zł grafa <200 to 1 2 moi starzy nigdy nei zaakceptuja konsoli w domu jak raz chcialem podłączyc kompa do tv zeby Transportery obejrzec to omało co mnie ojciec nei wyklnął ...
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2006, 08:54:08 pm wysłana przez Glenn »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12790 dnia: Marca 28, 2006, 08:55:09 pm »
jak ja powiedziałem, ze kupuje PS2 wyzwali mnie od głąbów, ale uparłem się oni zaakceptowali, kupiłem za swoje i mam :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12791 dnia: Marca 28, 2006, 08:56:30 pm »
Hah...mi tata sam zaproponował kupno PS2 jak go poprosiłem o GBA :F
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12792 dnia: Marca 28, 2006, 09:00:12 pm »
ehhh a ty gipsi miales znalesc cos novego Gackta dla nas :>  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12793 dnia: Marca 28, 2006, 09:04:31 pm »
o to ty Glenn w moim wieku jestes? nawet niewiedzialem ;] wszystkiego najlepszego ofkoz, bo za te 2 dni zapomne =p

damn.. teraz patrze dopiero, że pada porzyczyłem przeca w czasie ferii ;\ dobrze, ze chociaz wiem komu ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12794 dnia: Marca 28, 2006, 09:29:45 pm »
ps2 masz za 4 banki... wiec jak trohe pozbierasz to za jakis czas sobie kupisz... a tak kupisz karte graficzna i pograsz sobie w... nowe strategie, albo nowe konwersje staryh hitow -yay. choc ofkoz jak w pokoju nie masz TV to nawet nie kupuj jak cie stresuja rodzice... no chyba ze masz w pokoju TV to wtedy poprostu sra sie na rodzicow... co ci zrobia jak sobie sam kupisz? masz 18 lat a oni co? zbija cie bo sobie kupiles "odtwarzacz DVD + do tego kilkadziesiat gier jak w odtwarzaczu firmy manta"?
Gackta owszem mialem cos zapodac... tak samo Reni Jusis... ale moje lacze jest wyje*ane jak chipsy lays i postanowilo sobie czesto pokazywac fajny komunikat o tresci "Dokument nie zawiera danych" ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12795 dnia: Marca 28, 2006, 10:31:04 pm »
Gipsi wróze ci sukces literacki jak opublikujesz jakiś zbiór pamiętników na modłę np. Grudzińskiego. I nie nabijam się z ciebie, bo serio ta narracja jest niczym perełka pośród morza kamieni.  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12796 dnia: Marca 28, 2006, 11:09:53 pm »
damn... Alchemik bardzo dobry jednak jest... jak tylko do domu wróciłem to zacząłem czytać i z przerwami właśnie skończyłem... teraz chyba powinienem Ludzi bezdomnych łyknąć ;] pffff raczej biore opracowanie zaraz w ręce ;] czy jednak jest to jedna z tych niewielu lektór które choć troche warte sa uwagi? =p

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12797 dnia: Marca 28, 2006, 11:16:05 pm »
Czyta się fajnie, oprócz ostatniego rozdziału w pierwszym tomie. Mi się generalnie podobała, chociaz są lepsze (a ksiązki spoza kanonu to juz  wogóle mocarna sprawa)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12798 dnia: Marca 28, 2006, 11:47:07 pm »
Cytuj
Gipsi wróze ci sukces literacki jak opublikujesz jakiś zbiór pamiętników na modłę np. Grudzińskiego. I nie nabijam się z ciebie, bo serio ta narracja jest niczym perełka pośród morza kamieni.
No mi sie tez wydaje ze ksiazki malowalbym piekne i kto wie moze w przyszlosci bede znanym pisazem ;]

A tutaj taka ciekawostka dla tych wszystkich co mnie kochaja i ktorych zycie zmienilo sie diametralnie gdy tylko mnie poznali, tudziez dla tych co stylizuja sie na mnie i calkowicie zmienili swoj styl bycia w krotkim odstepie czasu (Hi kinoji ;D), lub tez poprostu dla tych ktorzy w przyszlosci zainspirowani moja osobowoscia zamiezaja napisac ksiazke o "Tajemniczym nieznajomym". Otoz taki ze mnie fajny Marian gawędziarz ze zostalem nominowany jako jeden z dwoch maciejów mojej szkoly do konkursu "Mistrz mowy polskiej" organizowanego przez mja szkole do ktorej to na ow konkurs przybywa wiele wielkich madrych głów z roznorakich szkol licealnych w Gliwicach, no coz zdziwilem sie troszke ale jednak mistrzem patelni złotą warą nie zostane ;-( gdyz z powodow osobistych jednak nie moglem zjawic sie na dzisiejszym konkursie bo mialem wazniejsze sprawy osobiste do zalatwienia... jak powiadaja moi klasowi przyjaciele - Pawli szkoda ze cie nie bylo bo bys ich wszystkich rozjechal i wygral ten karnawał ;/ No ale w tym roku i tak byla lipka bo w komisji byl jakis mietek z Uniwersytetu slaskiego a rok temu jak wygrywal moj klasowy kumpel byl fachowy mietek co jest prawie tak fajny jak profesor miodek tylko chyba troche mniej bo nie pamietam jego nazwiska ale zarazem troche bardziej bo ma swoj program na TVP2 i taki piekny krzywy usmieszek na twarzy.

No i super koniec mojej fachowej opowiesci z ktorej wynika mniej wiecej tyle ze moja szkola ma dalna bo jak gastronomik moze organizowac konkurs o nazwie "Mistrz mowy polskiej" ;/
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2006, 11:50:00 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12799 dnia: Marca 29, 2006, 12:01:56 am »
Cytuj
A tutaj taka ciekawostka dla tych wszystkich co mnie kochaja i ktorych zycie zmienilo sie diametralnie gdy tylko mnie poznali, tudziez dla tych co stylizuja sie na mnie i calkowicie zmienili swoj styl bycia w krotkim odstepie czasu (Hi kinoji ;D), lub tez poprostu dla tych ktorzy w przyszlosci zainspirowani moja osobowoscia zamiezaja napisac ksiazke o "Tajemniczym nieznajomym". Otoz taki ze mnie fajny Marian gawędziarz ze zostalem nominowany jako jeden z dwoch maciejów mojej szkoly do konkursu "Mistrz mowy polskiej" organizowanego przez mja szkole do ktorej to na ow konkurs przybywa wiele wielkich madrych głów z roznorakich szkol licealnych w Gliwicach, no coz zdziwilem sie troszke ale jednak mistrzem patelni złotą warą nie zostane ;-( gdyz z powodow osobistych jednak nie moglem zjawic sie na dzisiejszym konkursie bo mialem wazniejsze sprawy osobiste do zalatwienia... jak powiadaja moi klasowi przyjaciele - Pawli szkoda ze cie nie bylo bo bys ich wszystkich rozjechal i wygral ten karnawał ;/ No ale w tym roku i tak byla lipka bo w komisji byl jakis mietek z Uniwersytetu slaskiego a rok temu jak wygrywal moj klasowy kumpel byl fachowy mietek co jest prawie tak fajny jak profesor miodek tylko chyba troche mniej bo nie pamietam jego nazwiska ale zarazem troche bardziej bo ma swoj program na TVP2 i taki piekny krzywy usmieszek na twarzy.

No i super koniec mojej fachowej opowiesci z ktorej wynika mniej wiecej tyle ze moja szkola ma dalna bo jak gastronomik moze organizowac konkurs o nazwie "Mistrz mowy polskiej" ;/
Gastrononik? Super, kiedy bierzemy ślub:F

Ten Mietek o którym mówisz to pewnie prof. Bralczyk :)
Pawli? Czyżbyś był moim imiennikiem ?(OHSHI! zdradziłem śikuret)