Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166423 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11760 dnia: Lutego 17, 2006, 09:04:52 pm »
Ahaha.. ja też nigdy nie miałem jeszcze kaca.. co najwyżej mi się chciało pić cholernie, ale to jest podobno dopiero pierwszy i to najmniej niefajny symptom...

A te "ciepłe trzynastki" mnie na początku strasznie wnerwiały, bo to dla mnie poprostu przerażające jest i wypaczone... ale potem zdałem sobie sprawe, że jak taka napisze do ciebie na GG to mozna sobie nieźle beke skręcić, bo to w 99% są idiotki nieprzeciętne (patrz: tantowy wkręt z szatanem).

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11761 dnia: Lutego 17, 2006, 09:07:54 pm »
Tant... ona nie ma 13 lat ... ona ma 17 :P ... ja do niej nic nie mam nie puszcza sie ani nic ... chyba ze ja o tym nie wiem ... XD  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11762 dnia: Lutego 17, 2006, 09:09:03 pm »
Mnie te 13stki szczerzepowiedziawszy średnio bawią, bo
1)lubię zdobywać kobietę
2)nie wiadomo czego jest "szczęśliwą posiadaczką)
3)pewnie mieli ją już wszyscy, więc ja wolę sobie znaleźć coś świeższego
4)nie mam pewności,że jak idzie z kimś na spotkanie, to czy nie idzie prosto do jego/jej łóżka

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11763 dnia: Lutego 17, 2006, 09:13:25 pm »
5) Nie wiadomo, czy nie jest to tak naprawde pan Roman, 60cio letni emerytowany górnik z Radomia, którego podniecają związki yaoi... a gdy się już z taką trzynastką umówisz, to na miejscu spotkania będzie stał śliniący się, siwy grubas, z głupim uśmieszkiem proponując ci poczęstowanie się cukierkiem i wpadnięcie do niego do domu na ciastka i mleko (nie żebym przeżył kiedyś coś takiego heh... ej no na serio nie... NA SERIO.... no dobra.. może raz)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11764 dnia: Lutego 17, 2006, 09:14:46 pm »
teraz bardziej mi chodzi o takie 13stki na żywo, geeku jeden :F

Grzybson-z twojej koleżanki już zeszlismy i właśnie wchodzimy w 13stki ogółem  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11765 dnia: Lutego 17, 2006, 09:17:47 pm »
Hem.. ano tak :P co do 13stek  denerwuja mnie ... :F tak jak na przyklad.. kazda qrde ... im tylko zalezy na dobrej zabawie chca sie toba pobawic przez jakis czas a pozniej zostawic ;f =_=  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11766 dnia: Lutego 17, 2006, 09:25:43 pm »
Grzybu - przespać sie ?!? upadłeś na głowe ?? nie jestem idiotą by zostać np. tatusiem w wieku 16 lat ;/
a to co His mówi to święta prawda...ja widze te deski, które noszą staniki neiwiadomo po co...mini  krótsze niz majtki..umalowane...jak dziwne kobiety ;p

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11767 dnia: Lutego 17, 2006, 09:27:19 pm »
Khem.. tak..

zobaczyłem magicznoe słowo stopy i jako ekspert w sprawach PODOFILII (nie pedo :P), właściwie nic nie mozna ocenić.. w ogóle szpilki to nic dobrego.. gdy obejme władze jako generalissimuss wprowadze obowiązek noszenia obuwia wśród pań (oczywiście ustawa będzie odpowiednio dopracowana jeśli chodzi o wiek i inne parametry, ze tak powiem) odsłaniającego to, co nalezy.

 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11768 dnia: Lutego 17, 2006, 09:34:02 pm »
ja tam lubię dziewczyny w szpilkach...może to fetysz, bo lubię też dziewczyny w długich szpilkach [tzn szpilki z długimi cholewkami...skórzane i wogle :F]. Po kolejnym zernięciuna jej sstopy zauważyłam,że są raczej duże...ale poza tym z tego co widać to całkiem niezłe. Może troche przeraża mnie gruba kostka.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11769 dnia: Lutego 17, 2006, 09:38:49 pm »
Ja najwyraźniej podofilem nie jestem, bo stopy na mnie specjalnie nie działają.... wolę odsłonięte pępki hihihi, ale to chyba nie ten temat...

Yaay.. po raz kolejny ściągnąłem eMulem Metal Gear Solid 2, poraz kolejny straciłem płytke DVD na jego wypalenie i po raz kolejny okazało się, że nie działa.... oj Seeeergeeee... chyba będziesz mi znowu potrzebny.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11770 dnia: Lutego 17, 2006, 09:40:50 pm »
Stopy?? wole oczy...taa...tak jak Szef ma zboczenie na pkt. stóp, to tak ja mam na pkt. oczu :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11771 dnia: Lutego 17, 2006, 09:42:03 pm »
przed chwilą "nielegalnie " zainstalowałam sobie eMula...jak go ktoś przyuważy, to mam przerąbane...a jak ktoś zobaczy co tam się ściąga, to pewnie już więcej tu nie przyjdę XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11772 dnia: Lutego 17, 2006, 09:52:52 pm »
Cytuj
Yaay.. po raz kolejny ściągnąłem eMulem Metal Gear Solid 2, poraz kolejny straciłem płytke DVD na jego wypalenie i po raz kolejny okazało się, że nie działa.... oj Seeeergeeee... chyba będziesz mi znowu potrzebny.
RAYDN! ANSWR ME! RAYDN!!!!!!!! RAYDDDDNNNN!!!
ttrrruuu tum tum turutum TUM TUM TUM!
Continue Exit

Cytuj
ja tam lubię dziewczyny w szpilkach...może to fetysz, bo lubię też dziewczyny w długich szpilkach [tzn szpilki z długimi cholewkami...skórzane i wogle szczerb 2.gif]. Po kolejnym zernięciuna jej sstopy zauważyłam,że są raczej duże...ale poza tym z tego co widać to całkiem niezłe. Może troche przeraża mnie gruba kostka.
Nie no, szpilki tez ciekawe obuwie- pod warunkiem, ze komponuje się z resztą ubioru :) Za długie jednak tracą swój smak :)..  A co do oceny- ocenie jak zobacze bez zbędnego w tej sytuacji obuwia ;) [po takich tekstach chyba wszyscy mają mnie za grubego, zapyziałego, śliniącego się dewianta-paranoika ;) ]
Cytuj
to pewnie już więcej tu nie przyjdę
HISOKA ! ANSWR ME!! HISOKA ! HISOOOOKAAAAAA!!
tttrrrr tum rum turuuum TUM TUM TUM!
continue exit
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2006, 09:54:36 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11773 dnia: Lutego 17, 2006, 10:00:17 pm »
Cytuj
Za długie jednak tracą swój smak


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11774 dnia: Lutego 17, 2006, 10:44:37 pm »
Cytuj
gdy obejme władze jako generalissimuss wprowadze obowiązek noszenia obuwia wśród pań (oczywiście ustawa będzie odpowiednio dopracowana jeśli chodzi o wiek i inne parametry, ze tak powiem) odsłaniającego to, co nalezy.
Łeh...jak ja będę Oberszturmwaffenssdomestosblitzkriegfjurerem to będę kazał dziewczynom (od wieku ~13 lat) nosić glany, strój kamuflujący dostosowany do miejsca zamieszkania/prototypy Stealth, Dragunova/Springfielda/Stingera/RPG-7, a jako jedyne filmy w TV to będę puszczać Szeregowca Ryana i Pluton. Jedyna pogoda jaka będzie panować to nalot, w zimie pociski balistyczne z głowicami rozdzielającymi się w powietrzu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11775 dnia: Lutego 17, 2006, 10:59:56 pm »
a jak ja... ee zaraz przecież ja już władam światem... tylko sie cham niesłucha ;\ zły Świat! pod łózko kundlu i przemyśl co zrobiłeś! ;\ <rzuca w świat klapkiem>

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11776 dnia: Lutego 17, 2006, 11:21:12 pm »
Cytuj
Cytuj
gdy obejme władze jako generalissimuss wprowadze obowiązek noszenia obuwia wśród pań (oczywiście ustawa będzie odpowiednio dopracowana jeśli chodzi o wiek i inne parametry, ze tak powiem) odsłaniającego to, co nalezy.
Łeh...jak ja będę Oberszturmwaffenssdomestosblitzkriegfjurerem to będę kazał dziewczynom (od wieku ~13 lat) nosić glany, strój kamuflujący dostosowany do miejsca zamieszkania/prototypy Stealth, Dragunova/Springfielda/Stingera/RPG-7, a jako jedyne filmy w TV to będę puszczać Szeregowca Ryana i Pluton. Jedyna pogoda jaka będzie panować to nalot, w zimie pociski balistyczne z głowicami rozdzielającymi się w powietrzu.
dobra, masz posade Reichfuhrera SD i masz dbać o prawidłowe wychowanie ChiefRobertsMadchen. I kazda ma mieć wisiorek z serduszkiem i moim foto wewnątrz, aby jak osiągnie pełnoletnosć kochała mnie na zabój i była posłuszna moim poleceniom.

tantalus- za to obrzydliwe zdjęcie, degraduje ie do stopnia SS-manna

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11777 dnia: Lutego 17, 2006, 11:29:26 pm »
od razu może spytam jaki ja mam stopień ^^'

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11778 dnia: Lutego 17, 2006, 11:38:24 pm »
Nie masz się co pytać, bo Chief nigdy nie podbije świata... ja to zrobię wcześniej MŁAHAHAHAHA... cały świat będzie MÓJ i tylko MÓJ... oprócz Australii, którą dałem smogowi za pomoc w przejęciu kontroli...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11779 dnia: Lutego 17, 2006, 11:53:01 pm »
i mi pare wysepek Japonii..pamietasz ?