Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166502 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11700 dnia: Lutego 16, 2006, 04:23:51 pm »
hmmm www.narutomania.com ? ja torrenty do bleacha i naruto sciagam od dattebayo dobry fansub i fajnie sie oglada

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11701 dnia: Lutego 16, 2006, 05:16:37 pm »
nie wiem jak sie koncza odcniki Naruto, ale to co robia w Bleachu to przesada...ile juz odcinkow jest tak BTW?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11702 dnia: Lutego 16, 2006, 05:45:34 pm »
eee 67 bleach 168 naruto chyba

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11703 dnia: Lutego 16, 2006, 05:57:26 pm »
ee a nie 69 bleacha i 172 naruto? =p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11704 dnia: Lutego 16, 2006, 05:59:16 pm »
na stronie dattebayo sie bylo cio ^_^
no moze tak czy siak najciekawiej teraz jest w obu seriach ...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11705 dnia: Lutego 16, 2006, 06:23:04 pm »
Cytuj
ehh.. zaczely sie ferie a ja sie nudze i nie mam co robic ... poprostu jest super... calymi dniami siedze w domu ... ;/
jak szkola to zle, jak wolne to zle... ehh ta dzisiejsza mlodziez :-/ jak ci sie nudzi to zrob sobie piesza wycieczke na syberie i spowrotem i opisz wrazenia...

btw. jak mozna sie nudzic w domu? nudzic to sie mozna conajwyzej w autobusie, ale w domu jak sie ma dostep do neta, kumpli, tv, zapewne biblioteke tez masz gdzies w poblizu, to nie mam pojecia jak sie mozna nudzic :-/ dammit.... 90% ludzi na forum cierpi na cbc a ten tu wyjezdza ze sie nudzi :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11706 dnia: Lutego 16, 2006, 06:31:33 pm »
Zell spróbuje, moge Cię odwiedzic w tym Kazachstanie ??
wpadne z telewizorem jakimś XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11707 dnia: Lutego 16, 2006, 06:35:08 pm »
Cytuj
Cytuj
ehh.. zaczely sie ferie a ja sie nudze i nie mam co robic ... poprostu jest super... calymi dniami siedze w domu ... ;/
jak szkola to zle, jak wolne to zle... ehh ta dzisiejsza mlodziez :-/ jak ci sie nudzi to zrob sobie piesza wycieczke na syberie i spowrotem i opisz wrazenia...

btw. jak mozna sie nudzic w domu? nudzic to sie mozna conajwyzej w autobusie, ale w domu jak sie ma dostep do neta, kumpli, tv, zapewne biblioteke tez masz gdzies w poblizu, to nie mam pojecia jak sie mozna nudzic :-/ dammit.... 90% ludzi na forum cierpi na cbc a ten tu wyjezdza ze sie nudzi :-/
po pierwsze co za udup pisal to ze nie ma co robic w ferie? ;/ nuuudy? pozdrowienia dla tego kogos... nie doszukalem sie kto to pisal bo mi sie nie hcialo ale jak ja bym hcial miec czas na to wszystko co chce zrobic...

po drugie... Zell ty zyjesz?

po trzecie... Glenn cos lipnie widze ten upload siakiegos albumu gackta dla ciebie.. masz p2p to sciagnij sobie skads album Moon bo to zajebisty album. Gackta ofkoz polecam sciagac albumami a nie pojedyncze mp3 bo kazdy album mial swoj klimat.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11708 dnia: Lutego 16, 2006, 06:45:11 pm »
ok poszukam  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11709 dnia: Lutego 16, 2006, 06:45:25 pm »
Jednak ekonomia jest strasznie mało fajna. Na szczęście okazało się,że te 3 godziny wykładu, to tak na prawdę 1,5 godziny...reszta, to tak żeby śmy si ę załamali :F
Za to od Etyki mamy świetnego faceta...taki typowy zboczony staruszek...i śmiech niesamwicie mu pasuje. 80% wykładu gada o dziewczynach, klapsach,dawaniu komuś w mordę itp...chyba jak będę już dziadkiem, będę wykładowcą etyki

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11710 dnia: Lutego 16, 2006, 06:58:27 pm »
Cytuj
ok poszukam
zzucam za omoca rapid share i hyba jednak sie uda ;] bo mu i ysi szwaknowaly ale tu juz jest 50% i hyba jednak sieuda zzucic ;] to pozniej na GG ci dam linka

jeb*na ciapa ;/ nienawidze jak snieg  topnieje.. a pozniej znowu pada... i znowu topnieje ;/ damn l;/ nieh sie to stopi i juz nie pada ;/
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2006, 06:59:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11711 dnia: Lutego 16, 2006, 07:11:37 pm »
musiol - mozesz, ale nie wiem czy jest co zwiedzac... chyba ze dla was, europejczykow moj mroczny tru grim dark zamek zbudowany z kartonow pomalowanych na czarno jest jakis fascynujacy...

gipsi - ten udup to grzyb, napisal to na poprzedniej stronie

Cytuj
jak ja bym hcial miec czas na to wszystko co chce zrobic...
dokladnie... ale nie martwcie sie, zell juz ma i na to sposob. postanowilem wysadzic niemcow atomowka tak wielka, coby ziemia wypadla z swojej orbity i poleciala troche dalej od slonca... ciul z tym, ze byloby zimniej, ale przynajmniej rok to by bylo troche wiecej niz obecnie, a co za tym idzie pewnie przedluzyliby dobe do 36 h... chociaz moze mi jeszcze troche z tym zejsc, bo w arsenale mam narazie tylko 10 takich petard co to sie pchelki nazywaja i je mozna po 0,10 zl kupic w miejscowej wypozyczalni kaset wideo :-/


zyje.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11712 dnia: Lutego 16, 2006, 07:21:29 pm »
Cytuj
dla was, europejczykow
Rumunia stała się kontynentem ? :o <----- ofkoz miał być tu emot w ASCII, ale nieeeeeee...MUSIAŁ zostać zastąpiony przez to "animowane" gówno...
Cytuj
moj mroczny tru grim dark zamek zbudowany z kartonow pomalowanych na czarno jest jakis fascynujacy...
Ja bym się o karton nie martwił, a raczej o tych snajperów co się wszędzie u ciebie kryją...no...i o pola minowe.
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2006, 07:22:29 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11713 dnia: Lutego 16, 2006, 07:27:11 pm »
Cytuj
na stronie dattebayo sie bylo cio ^_^
no moze tak czy siak najciekawiej teraz jest w obu seriach ...
nah, porpostu sie leci nabierząca ;]
łii w bleachu sie nowa historyja zaczeła ;] dobrze bo juz te całe "zagadki" nudne sie robiły ;] ahahaha i Ishide pojechali jak suke ;] teraz go juz wcale niebedzie czy jak? pewnie zrobia niedlugo dla niego odcinek jak znajdzie jakąś skarpete dziadka i odzyska moce ;\
noi jako że to były niby dwa epizody to dali na koniec dwa Shinigami cup Golden! te żarty mnie zawsze dojebują maksymalnie ;] głupota powala ;]

chyba nawet nowego naruto sciagne coby sie posmiac z bezmyslonsci scenarzystow... łaaa duży przeciwnik...łaa kagebushinnojitsu łaa wygraliśmy zieeeffff ;\

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11714 dnia: Lutego 16, 2006, 07:32:33 pm »
Cytuj
Rumunia stała się kontynentem ?
nie wiem nie orientuje sie w tych waszych monarchiach, jedyna rzecza z ge***fii ktora znam na poziomie celujacym jest rozklad pubow w promieniu 2 km od mojego mrocznego tru grim dark zamku

Cytuj
o pola minowe.
pola minowe to przydatna rzecz, jak np zlapie jakas kure i ja obskubie, a potem wrzuce na taka mine to mam lepsza pieczen niz wy po tych waszych europejskich mikrofalowkach  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11715 dnia: Lutego 16, 2006, 07:39:00 pm »
Cytuj
chyba nawet nowego naruto sciagne coby sie posmiac z bezmyslonsci scenarzystow... łaaa duży przeciwnik...łaa kagebushinnojitsu łaa wygraliśmy zieeeffff ;\
Zapomniałeś dodać "łaaa kolejna postać o tragicznym dziecinstwie" ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2006, 07:39:27 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11716 dnia: Lutego 16, 2006, 07:44:45 pm »
taaa najlepsze bylo z soifon i yourichi i ciagle slodycze dla mlodego kapitana XD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11717 dnia: Lutego 16, 2006, 07:52:00 pm »
Cytuj
Cytuj
chyba nawet nowego naruto sciagne coby sie posmiac z bezmyslonsci scenarzystow... łaaa duży przeciwnik...łaa kagebushinnojitsu łaa wygraliśmy zieeeffff ;\
Zapomniałeś dodać "łaaa kolejna postać o tragicznym dziecinstwie" ;]
awwww, fakt fakt ;] jeszcze jedną rzeczą która mi się baardzo w naruto podoba jest idealna pogoda ;] w czasie wesołych, sielankowych sytuacji ZAWSZE jest słoneczko, ptaszki ćwierkają, a gdy ktoś umiera/są smutne flashbacki itp ZAWSZE pada deszcz ;]
nieweim komu sie bedzie chciało jeszcze aglądać jak już wróca do głównego wątku z kopaniem dupy orochimaru i itachiego ;\
dobra wracam do czytania Straż!Straż!... znalazłem w odmetach dysku spakowane wszystkie polskie ebooki praczeta ;] z tych co nieczytałem jeszcze, juz Piramidy wczoraj łyknąłem... damn odnosze takie dziwne wrażenie że te pare lat temu jak czytałem za pierwszym razem to hm... jakbyto powiedzieć... niebyłem wystarczająco rozwinięty żeby wpełni docenić te książki? bo teraz jakoś mi sie owieele bardziej podobają ;] ee głupoty gadam raczej... ;] to ja już sobie może pójde... o juz teraz... ;]
...
...
...
a kuku! ;]
no dobra już ide...

they won't see us waving from such great hights... Come down now! they say...
but everything looks perfect from far away... Come down now! But we'll stay ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11718 dnia: Lutego 16, 2006, 08:09:07 pm »
noo.. Piramidy kozackie były... jedna z lepszych książek Pratchetta...

Dammit.... fajnie jest się obudzić o tej godzinie, aby się uczyć... nie ma to jak dobrze zorganizowany dzień... uzależniłem się chyba od snu.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11719 dnia: Lutego 17, 2006, 01:39:45 am »
Obiecany album... Gackt - Moon
Dla mnie swietny album... dynamiczny, szybki gitarowy... uwielbiam takie gitarki.
http://rapidshare.de/files/13433419/2002._Moon.rar.html

ide spac -> do szkoly -> do domu ->a pozniej niuuuuńka ^___^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?