Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169518 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10780 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:02:31 pm »
Ojejkujej.... kto to był u mnie i zapomniał wykasował plików Cookies. Zabawna sprawa z tym autologowaniem hihihihi... hmm... dobra.. nie będę pisał z jej konta, bo mnie zabije jeszcze demoniszcze jedno...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10781 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:05:11 pm »
hmm... czy to było nieetyczne? Hmm... może nie zauważy hehehehe...

Cytuj
MAŁA CHINKA czykuczyku linka, to właśnie o niej śpiewać chce-e. To jest przebój:D

Zdychałem ze śmiechu, jak Mol, czy Gipsi linkiem do tego szansu sypnęli... damn... nie ma to jak śpiewać na poważny, poruszający serca temat...

Cytuj
Cytuj
"Michał i mandarynka się rozchodzą"


Chyba porzuce na jakiś czas idee ubierania się na czarno, bo jeszcze ktoś pomyśli, ze mam załobe z tego powodu. Czemu ja się urodziłem w tych podłych czasach?

No ja chyba zacznę chodzić na czarno... przecież to tragedia poprostu. Powinni w sejmie opuścić flagę do połowy masztu albo coś...
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2005, 11:08:43 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10782 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:41:43 pm »
Cytuj
Cytuj
Kaja Paschalska
MAŁA CHINKA czykuczyku linka, to właśnie o niej śpiewać chce-e. To jest przebój:D
 
Cudowny, swojego czasu promowalem ten hit na naszym SZownowym forum i nawet sygnaturki mialem. Ten duet z funky filon jeszcze na dlugo pozostanie wmojej pamieci.
"za chlebem przyplynely kiedys statkiem, albo moze samolotem" ...

Cytuj
OSKARŻAM CIĘ! Pamiętam kiedyś tą piosenke w wykonaniu takiego kwartetu a-cappella. Z tą róznicą, ze oni jakoś fajnie śpiewali. Nie to co Kayak, która bez Gorana coś kariery nie robi.
heh ja musze przyznac ze odkad uslyszalem te piosenke zaczalem dazyc Kayeh (jak sie odmienia?) jakas taka sympatia, nie wiem czemu bo nawet tej piosenki nie mialem na kompie tylko przypadkiem pare razy uslyszalem i pozniej w jakims hiper markecie sobie przesluhalem z jej plytki jakis track i bardzo mi sie spodobal bo mial takie chiloutowe klimaty, po za tym wlasnie podczas gdy ten testosteron byl nowoscia dowiedzialem sie ze onama jakies tam swoje wydawnictwo i ulatwia mlodym artysta wydawanie plyt, i to nie takim co wydaja normalna popowa muzyke, i jakos tak zdobyla u mnie uznanie... nie wiem na serio daze ja sympatia, musialbym chyba kiedys sprawdzic jak spiewa bo slyszalem tylko testosteron i wlasnie ten jeden track chiloutowy ktory mi sie bardzo spodobal, chyba se zassam plyte dzis... niezartuje ;/
aha no i chyba nie jest tak glupia jak to wiekszosc fajnych babek z naszego rodzimego show biznesu ;]

Cytuj
Uwielbiam Mandarynę. Fenomen. Tylko nie rozumiem, czemu chcą od niej, aby umiała śpiewać, skoro w ogóle w tym gatunku muzyki jaki robi, nie potrzebna jest umiejętnosć śpiewu. Umc umc umc umc.
Ją zawsze wyśmiewałem niesamowicie, ale jak widziałem jak ostatnio była u Wojewódzkiego to zdobyłą u mnie wielkie plusy, wydawała się być tam wporzo dziewczyną. Ofkoz Here I go again to bedzie dla mnienadal polewa maksymalna i klip cudowny na poprawienie humoru ;D ale fakt faktem ze jakos tak po ogladnieciu tego wojewodzkiego nic do niej nie mam.

Cytuj
Doda jest zaj***sta. Niedługo będzie śpiewać romantyczne ballady, w jednym ręku trzymając mikrofon, w drugim zaś vibratio.
Znaczy sie ja wam powiem ze jabym ja myknal raczej nie przecietnie choc jest kobieta ompletnie nie w moim stylu, ale jako taki wizerunek "Sex bomby" chyba na mnie oddzialowywuje bo bym ją zapioł raczej ;/
Ofkoz jest glupia nieprzecietnie, a o muzyce sie nie wypowiem bo nigdy nicn ie slyszalem oprocz tego co ostatnio bylo hitem w TV i brzmialo jak jakas piosenka Spice Girls stara (Viva foreeeveeer ajjjl be weeejting ;]) no i teraz u Wojewodzkiego zaspiewala znowu cos wolnego ;/ nie znam muzy nie oceniam, widzialem ja u wojewodzkiego i oceniam ze jets przyglupem ;]

Co do Wojewodzkiego to wydaje mi sie ze pojechal by jej pewnie jakos gdyby nie ten jej poczatek... ona pokazala jak bardzo glupia jest i ze nie da sie z nia rozmawiac nie potrafi raczej uzywac zadnych argumentow czy tam zucac jakimis dygresjami... cokolwiek by Kuba staral sie jakos ja blyskotliwie pojechac po majtach to ona by wiesniacko albo brutalnie odreagowywala ;]

Majdan chyba ma chcice niesamowitąna ruchanko, bo nie widze jak on mogl niedostrzegac jak bardzo glupio i wiesniacko zachowywala sie jego dziewczyna... upokorzyla sie przed calym narodem a on jej jedynie mogl przytakiwac... no chyba ze poprostu tez jest lekkim niedorozwojem,.. nie wiem nie znam go/

Cytuj
"Michał i mandarynka się rozchodzą"
No o tym mowili u Wojewodzkiego jak Mandarynka byla ;] On teraz bedzie z ta wokalistka Ich troje co pozniej byla taka, nie wiem czy jeszcze ona spiewa w ich troje ale chyba spiewa tam bo tak zrozumialem po reklamie CKM'a... boze koles sprzedaje w reklamie swoja dziewczyne ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2005, 11:44:04 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10783 dnia: Grudnia 29, 2005, 12:07:11 am »
Cytuj
Cudowny, swojego czasu promowalem ten hit na naszym SZownowym forum i nawet sygnaturki mialem. Ten duet z funky filon jeszcze na dlugo pozostanie wmojej pamieci.
"za chlebem przyplynely kiedys statkiem, albo moze samolotem"
Ale chyba miałem nie o tem. Tak wogóle to są z Wietnamu. Przyjechały tu do sajgon-baru. Chinka z Wietnamu :D Kiedyś była porządna zorganizowana akcja, w której głownie oberwało się Kaji, choć ona tam tylko niby śpiewa. Zwyzywali ją na jej stronie, brzydkie fotoszopy robili i w ogóle, było fajno. A tak na marginesie
http://www.dea.gensys.pl/movies/klan.php - obadajcie ten filmik:D Brzydko mówią, ale tekst do Kaji jest wypaśny "Odjebało ci ruda kurwo, piosenki śpiewasz, tu w klanie sobie grasz, wypierdalaj na góre do pokoju :D"

Cytuj
Ją zawsze wyśmiewałem niesamowicie, ale jak widziałem jak ostatnio była u Wojewódzkiego to zdobyłą u mnie wielkie plusy, wydawała się być tam wporzo dziewczyną. Ofkoz Here I go again to bedzie dla mnienadal polewa maksymalna i klip cudowny na poprawienie humoru ;D ale fakt faktem ze jakos tak po ogladnieciu tego wojewodzkiego nic do niej nie mam.
Bo wojewódzki ma programy iście tendencyjne. Ja od kiedy obejrzałem program z Tuskiem praktycznie juz nie oglądam wojewódzkiego. Taka chorągiewka ostatnio się robi w rękach swojego prezesa i, z racji swojego ubezwłasnowolnienia, nie jest juz wiarygodny (bo, jedynie wiarygodny jest artysta głodny- artysta syty nie ma nic do powiedzenia- jak śpiewał kazik[zresztą kazika tez pozera juz komercha]). A Mandaryna i Michał to dla mnie porażka polskiej kultury.

Cytuj
Znaczy sie ja wam powiem ze jabym ja myknal raczej nie przecietnie choc jest kobieta ompletnie nie w moim stylu, ale jako taki wizerunek "Sex bomby" chyba na mnie oddzialowywuje bo bym ją zapioł raczej ;/
Ofkoz jest glupia nieprzecietnie, a o muzyce sie nie wypowiem bo nigdy nicn ie slyszalem oprocz tego co ostatnio bylo hitem w TV i brzmialo jak jakas piosenka Spice Girls stara (Viva foreeeveeer ajjjl be weeejting ;]) no i teraz u Wojewodzkiego zaspiewala znowu cos wolnego ;/ nie znam muzy nie oceniam, widzialem ja u wojewodzkiego i oceniam ze jets przyglupem ;]

Co do Wojewodzkiego to wydaje mi sie ze pojechal by jej pewnie jakos gdyby nie ten jej poczatek... ona pokazala jak bardzo glupia jest i ze nie da sie z nia rozmawiac nie potrafi raczej uzywac zadnych argumentow czy tam zucac jakimis dygresjami... cokolwiek by Kuba staral sie jakos ja blyskotliwie pojechac po majtach to ona by wiesniacko albo brutalnie odreagowywala ;]

Majdan chyba ma chcice niesamowitąna ruchanko, bo nie widze jak on mogl niedostrzegac jak bardzo glupio i wiesniacko zachowywala sie jego dziewczyna... upokorzyla sie przed calym narodem a on jej jedynie mogl przytakiwac... no chyba ze poprostu tez jest lekkim niedorozwojem,.. nie wiem nie znam go/

Wiesz, nie powiem ze Doda nie ma w sobie tego czegoś, co przykuwa uwagę męzczyzn. Ciało ma dobre, to prawda, ale ryj ma taki blacharsko-szmateksowy. Tylko wskoczyć w pimp-suit i choke dis bitch. Osobiście nie trawie takich kobiet, ale męska natura przewaznie nie dopuszcza rozsądku do głosu- przez co taka Doda pomacha dupą i juz panowie szaleją. A co do jej inteligencji- jezu, gdzie te 220IQ? Nie ma bata, jak ona ma 220IQ to ja mam tzw. kopniętą ósemkę. Jej riposty zniewalają, a jak oblała wojewódzkiego wodą, to sam omało się nie oblałem :D. Mimo wszystko lałem ze śmiechu. No, ale to kolejny znak jak bardzo kuba się sprzedał. Majdan ma na ryju wypisane "Wybaczcie mi, jestem dałnem". Przed programami telewizyjnymi prosi jakichś mądrych ludzi i zleca im odpłatnie napisanie jakichś formułek magicznych i pseudointeligentnych wypowiedzi- zawsze jak gada w programie, nie zwraca uwagi na to, ze ktoś mu przerywa i nawija bez względu na wszystko o miłości, wierze i nadziei, jaki to on bramkarz-romantyk. No i jak bardzo kocha dorotkę, jaka ona mądrą, piękna, wykształcona, znająca językii nikt jej nigdy nie uciekł.

Cytuj
"Michał i mandarynka się rozchodzą"
Jak znam zycie, to te wszystkie dziewczyny topodpucha dla jego (Michała pseudo Wiśni) romansu z tym drugim wokalistą. Albo nie wiem, z Hubertem U.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10784 dnia: Grudnia 29, 2005, 01:23:51 am »
No te filmiki wymiaaja choc najlepszy ofkoz jest borrewik a pozniej na rowni klan i mistrzostwa swiata ^^' Gmoh jest moim bogiem ;]

Co do Dody to tez niecierpie takich panienek i jak widze to raczej wysmiewam je i w zyciu takiej dziewczyny miec bym niechcial, ale jdnak myknął bym ją... moja męska natura bierze gore ;/
Masakrycznie rozwalilo mnie to jak ona mowila do Wojewodzkiego ze on jest glupi bo nie umie sie nauczyc mowic do niej "Doda"... kur*a ty tepa strzalo przeciez masz na imie dorota to na chu* sie trzesiesz ;/ jeszcze pozniej mu ladnie wytlumaczyla ze to jej ksywka... po ksywce to mowi do ciebie kumpel a nie ktos kogo masz za wroga ;/
A czy Wojewodzki jest teraz kierowany przez gore to ja nie mam pojecia... nie ogladam go juz od dawna bo jakos albo zapominam albo wole inne rzeczy porobic... najczesciej poprostu zapominam o nim i kompletnien ie mam pojecia jak teraz wygladaja programy, widzialem tylko z Doda, Mandaryna i aktorem od Borewicza ale koles byl nudny raczej niesamowicie ;/

Cytuj
Majdan ma na ryju wypisane "Wybaczcie mi, jestem dałnem".
ahahahhaahahha zmiażdżyło mnie to ;]

Nowy album Ayumi Hamasaki raczej bardzo fajny bedzie, nawet mimo ze znam tyle piosenek z singli -albo raczej w sumie dzieki temu bo przyzwyczailem sie do nich, a na jej dszybsze piosenki raczej zawsze reagowalem nie za fanie a teraz mi sie podobaja. Albumik bedzie wporzo bardzo ;]

Wogole dzis si zalamalem bo tak z 3 godzinki temu na dworze dowiedzialem sie ze dzis jest sroda ;/ jeden dzien mi ppolecial z dupy bo bylem swiecie przekonany ze dzis wtorek ;/ za 3 dni sylwester ;/ za 5 do budy ;/ ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10785 dnia: Grudnia 29, 2005, 04:54:01 am »
Cytuj
No te filmiki wymiaaja choc najlepszy ofkoz jest borrewik a pozniej na rowni klan i mistrzostwa swiata ^^' Gmoh jest moim bogiem ;]
Gmoch to wymiata nie tylko na tym filmiku. Ostatni mecz wisły z panatinajkosem, to dopiero był popis jego talentu dziennikarskiego :D


Ja teraz se pykam W max pejna 2 bo wcześniej nie grałem (battlefield ma wąty, to musze w coś innego popykać). O k***a, juz piątarano !!! Boze.. Ale się zagrałem

Myślałem ze druga, czy coś takiego. Ide lulu, nie ma bata, takiej akcji jeszcze nie miałem. Onimusha mnie do trzeciej trzymała, ale MGS do drugiej w nocy, alemaxior ich pobił. Z tym, ze maxa na jeden oddech wziąłem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2005, 04:54:57 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10786 dnia: Grudnia 29, 2005, 11:55:18 am »
a ja sie zalamie bo przez moja grafe w onimushe 3 nie pogram ;(
www.battleon.com <=== taka fajna przez flasha gra niby mmo ale sie ludzi nie spotyka ;] duzo klas potworów broni nawet Bahamuta spotkalem ;] questy itp sa fajnie sie gra ;] ja jsetem teraz ninja lv bodajrze 39 postaci ninji 5 bo powyzej 5 lv trzeba stac sie guardianem(zaplacic z 19.99Us) i móc "evoluowac" do wyzszego poziomu
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2005, 12:15:57 pm wysłana przez Glenn »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10787 dnia: Grudnia 29, 2005, 12:16:20 pm »
Glenn odebrałeś PMke???

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10788 dnia: Grudnia 29, 2005, 02:05:57 pm »
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-aaaaaaaaaaaaaaaaneeeeeeeeeexxpppeeeeeeeeeeeeeeecteeeeeeeeeeeeddddddddd

ale akcja ile sniegu napadalo po swietach ;/

aaaaaaaaaaaaaaaaaaNeeeeeeeeeeeeeXPeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeCTeeeeeed

AAAAAAAAAAAAAAAAAneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXPeeeeeeeeeeeecteeeeeeeeeeeeeed

zajebiscie wczoraj jak wybilismy nasanki to w hu*bylo jeszcze bardziej elegancko nizostatnio, bo wtedy zesmy tylko w trojke jezdizli ja i moi kumple no i sie ruhalimy to taki geish sex snow party fajny wsumie jest, ale wczoraj jakbylismy w 4 i bylem ja i moj kumpel i moja hip hopofka i jej kumpela to w hu* jednak normalny seksik delfinow jest lepszy ;D
sniego to jednak fajna sprawa ;]

Aaaaaaaaaaaaaneeeeeeeexpeeeeeeeeeeeeeeecteeeeeeed!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2005, 02:06:49 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10789 dnia: Grudnia 29, 2005, 06:52:41 pm »
kurrrde...ale zimno. Na dodatek mam lód w butach [haha-prawie napisałam "lud"]. Poza tym jakiś koleś mnie ciągle dręczy...life is cruel ;(

 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10790 dnia: Grudnia 29, 2005, 07:23:58 pm »
musiol... odczepze sie wkoncu od niej ;p
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10791 dnia: Grudnia 29, 2005, 07:32:15 pm »
Cytuj
Poza tym jakiś koleś mnie ciągle dręczy...life is cruel ;(
Przed chwilą obejrzałem wiadomości i jestem piekielnie wk***iony. Trzech 16-latkó zamordowało- udusiło jakimś kablem dzieciaka który wyszedł z psem. No k***a, dostali 25 lat, maksymalną karę w przypadku osoby niepełnoletniej. I jeszcze matka jednego z tych opraców ryczała ze mordercy nie wychowała. Ja pie***le, jej to bym wlepił jakieś 10 lat przynajmniej, a tamtym szczylom zafundował lobotomie. Na kare śmierci takie ścierwo nie zasługuje..

Trochę odeszłem od tematu- jeśli nie chodzi o mnie , to jeśli to coś powaznego, albo kup sobie jakiegoś groźnego psa, albo coś. Ten kraj jest tak pojebany i niebezpieczny, a ludzie są tacy walnięci, az dziw ze zeus widzi i nie grzmi. Japlanuje niedługo kupić sobie jakąs porządną klamkę i tylko będę czekał az mnie ktoś zaczepi.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10792 dnia: Grudnia 29, 2005, 07:33:40 pm »
Zell...kuna..cośsie mnei tak uczepił..ja chciałem tylko jej...ekhm...***** zdjęcia

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10793 dnia: Grudnia 29, 2005, 07:47:24 pm »
o tych dzieciakach też słyszałam. I to wcale nie takie dzieciaki, bo chyba po 17 lat mają [ale wyglądają na młodziej]. A sędzina cholerie dobrze zrobiła bo dała więcej niż chciała prokurator [to się żadko zdarza].

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10794 dnia: Grudnia 29, 2005, 07:51:31 pm »
No, dwóch szesnacie, jeden 17 bodajze. Jakbym pracował w policji to miałbym częste awarie przy czyszczeniu broni. Tylko musiałbym mieć nieprzepisowy kaliber.

Szlag mnie trafia w tym kraju

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10795 dnia: Grudnia 29, 2005, 08:21:08 pm »
Jakbyś użył broni to sam byś został skazany za pobicie/zabicie (zabójcy). I w dupie by mieli czy była to obrona czy nie. Jeszcze jedna by taka fajna prośba była. Ludzie, dajcie sobie spokój z tymi waszymi opisami typu "Kocham cię :*:*:*:*:*" czy "Nikt mnie nie kocha"/"Smutno mi"/"Ciężko mi w życiu". Może niektórzy mają to gdzieś, ale np. mi sie rzygać chce jak widzę takie opisy. Jak chcecie komuś mowić, że go kochacie to piszcie smsy 10 razy dziennie. Jak wam nie pasuje życie TO STRZELCIE SOBIE W ŁEB ! Na co wy czekacie " ze ktoś wam okaże litość i napisze "nie mów tak, ja cię kocham/lubie". Może i tak, ale ode mnie możecie oczekiwać litości jak miłości od dziwki. Wiem, że to niektórym może się wydać dziwne, ale dla części ludzi są to ZBĘDNE informacje. A jak wam tak ciężko o przyjaciela to dorysujcie skarpetce oczka i sobie z nią pogadajcie.
Nie chodzi mi teraz o to, żeby :
a) wzrósł poziom samobójstw w polsce
b ) żeby się wszyscy zaczęli stosować do tego, co napisałem "żebym się zamknął"
Jak macie to w dupie to róbcie tak dalej, ale wiedzcie ilu ludzi dalej będziecie wkurzać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2005, 08:21:53 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10796 dnia: Grudnia 29, 2005, 08:26:54 pm »
Amen Alleluja Sol....
podpisuje się pod tym wszystkimi członkami ciała

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10797 dnia: Grudnia 29, 2005, 08:34:43 pm »
jak sie wkurzasz to po co to czytasz? masz taki fajny przycisk w ustawieniach gg pod nazwa "opis statusu pod kontaktami" i jak tamta fajeczke sobie odznaczysz to nie bedziesz musial patrzec... magia, nie?
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10798 dnia: Grudnia 29, 2005, 08:34:49 pm »
STOP gejowskim napisom ?! XD

Mnie też to wkurza [a co mnie nie wkurza ?:F] Tym bardziej,że ludzie te napisy sobie odświerzają i co rusz mi się to podświetla =_='

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10799 dnia: Grudnia 29, 2005, 08:35:51 pm »
Cytuj
Jakbyś użył broni to sam byś został skazany za pobicie/zabicie (zabójcy). I w dupie by mieli czy była to obrona czy nie.
Co? Słuchaj, wiem, ze róznie bywa z pojmowaniem przez sądy obrony koniecznej, ale ostatnimi czasy jest coraz bardziej ta terminologia rozluźniana. Pamiętasz jak jakiś 18-latek władował się do mieszkania faceta po północy? Dostał trzy kulki i tyle. Facetowi nic nie zrobili. Gdyby, załozmy, zaatakowało mnie trzech napastników- to samo wyjęcie broni zjezyłoby im włosy na plecach. A jeśli nie, jakby jeden upadł na ziemie, jego koledzy zwialiby gdzie pieprz rośnie. W sytuacji gdy w nocy atakuje mnie trzech napastników, to raczej jest obrona konieczna. A taki termin istnieje w polskim prawie.
Aha, co jak co. Sąd nie moze mieć czegoś w dupie. Jeśli posiadam pozwolenie na posiadanie broni i uzyłem jej w sytuacji w której było ono potrzebne (uzycie broni), to jestem wtedy zabójcą tylko z moralnego punktu widzenia.
Cytuj
Jeszcze jedna by taka fajna prośba była. Ludzie, dajcie sobie spokój z tymi waszymi opisami typu "Kocham cię :*:*:*:*:*" czy "Nikt mnie nie kocha"/"Smutno mi"/"Ciężko mi w życiu". Może niektórzy mają to gdzieś, ale np. mi sie rzygać chce jak widzę takie opisy. Jak chcecie komuś mowić, że go kochacie to piszcie smsy 10 razy dziennie. Jak wam nie pasuje życie TO STRZELCIE SOBIE W ŁEB ! Na co wy czekacie " ze ktoś wam okaże litość i napisze "nie mów tak, ja cię kocham/lubie". Może i tak, ale ode mnie możecie oczekiwać litości jak miłości od dziwki. Wiem, że to niektórym może się wydać dziwne, ale dla części ludzi są to ZBĘDNE informacje. A jak wam tak ciężko o przyjaciela to dorysujcie skarpetce oczka i sobie z nią pogadajcie.
Widze, ze straszna agresja zapanowała w umyśle kolegi:D. Ale skoro wychodzimy z załozenia, ze innych osób nie obchodzi czy ktoś ma doła, czy kogoś kocha, to ich tez nie powinno obchodzić tego, co o tym uwazasz.
Cytuj
. Jak chcecie komuś mowić, że go kochacie to piszcie smsy 10 razy dziennie
Daj mi swój numer :F
Cytuj
Jak macie to w dupie to róbcie tak dalej, ale wiedzcie ilu ludzi dalej będziecie wkurzać.
Spokojnie. Po co tyle nerwów?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2005, 08:38:22 pm wysłana przez Chief Roberts »