Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169521 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10760 dnia: Grudnia 26, 2005, 10:00:42 pm »
u kumpla po poprzednim posiedzeniu z burnoutem zostala a jakos dziwnie mi sie niechce ponią isc ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10761 dnia: Grudnia 27, 2005, 04:38:56 pm »
dam wam rade... jak macie zamiar wypic kilka piw nie zagryzajcie ich ogorkami i kiełbasą <_<

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10762 dnia: Grudnia 27, 2005, 04:41:06 pm »
Stary. Nic mi nie mów o kiełbasie. Kiedyś na pare smazonych w ognisku kiełbasek wypiłem dość sporo alkoholu- wódki pierwej. Potem bimbru. Paskudnego bimbru. Potem pływałem w tym wszystkim.

Teraz pije bardzo mało, kaców miałem juz zbyt wiele w zyciu. Jakieś dobre wino, łyskacz itp.
Alkohol=zło.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10763 dnia: Grudnia 27, 2005, 05:18:33 pm »
Cytuj
Alkohol=zło

Taaa... ja jestem właściwie nie pijący, tylko od czasu do czasu coś łyknę, ale zazwyczaj nie specjalnie duże ilości... wyjątki są trzy (wesele mojej siostry, sylwester rok temu i urodziny Mlecznego). Może to dziwne, ale jeszcze nigdy nie miałem kaca i nawet się cieszę z tego powodu (nawet po sylwestrze rok temu nie miałem...), pawiowałem po alkoholu raz, a to przez zmieszanie piwa ze słodkim winem... wiem już, że mieszanie alkoholi jest ZŁE, a nawet GORSZE...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10764 dnia: Grudnia 27, 2005, 05:26:32 pm »
buahaha! W końcu po świętach. Mam spowrotem dostęp do neta, dostałam nazi marynarkę i nie trzeba jeszcze chodzić na uczelnię-okres między świętami ,a nowym rokiem to chyba najlepsze co może być [poza wakacjami].  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10765 dnia: Grudnia 27, 2005, 05:55:53 pm »
Cytuj
Cytuj
Alkohol=zło

Taaa... ja jestem właściwie nie pijący, tylko od czasu do czasu coś łyknę, ale zazwyczaj nie specjalnie duże ilości... wyjątki są trzy (wesele mojej siostry, sylwester rok temu i urodziny Mlecznego). Może to dziwne, ale jeszcze nigdy nie miałem kaca i nawet się cieszę z tego powodu (nawet po sylwestrze rok temu nie miałem...), pawiowałem po alkoholu raz, a to przez zmieszanie piwa ze słodkim winem... wiem już, że mieszanie alkoholi jest ZŁE, a nawet GORSZE...
No to jak nigdy nie miałeś kaca to.. co ty wiesz o alkoholowaniu :D KAC to zło ;) Naprawdę, jedyne co mnie spotkało gorszego od kaca, to kamica nerkowa. :D

Cytuj
nazi marynarkę
Czyli co? Marynarkę wehrmachtu czy coś w tym stylu? Prawdę mówiąc z chęcią kupiłbym sobie mundur SS-stuhrmbannfuhrera, lub tez Wehrmacht-Hauptmana (albo Majora GRU), ale nie wiemczy to legalne.  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10766 dnia: Grudnia 27, 2005, 06:03:08 pm »
Ja to nigdy nie piłem..no może "kieliszek" na urodzinach kumpla :P
"Czif" - no chyba nielegalne, bo wszystkie "znaki i symbole" nazizmu są zakazane :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10767 dnia: Grudnia 27, 2005, 09:42:39 pm »
Nie no, orzełka mozna odpruć. Zreszta, nawet polskie mundury (wszystko, łącznie z panterkami) jest zakazane, ale jeszcze zandarmeria nie dostała polecenia wykonawczego (czy jak to oni zwą). Ale niedługo juz wejdzie i dupa.  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10768 dnia: Grudnia 27, 2005, 10:41:50 pm »
Cytuj
Taaa... ja jestem właściwie nie pijący, tylko od czasu do czasu coś łyknę, ale zazwyczaj nie specjalnie duże ilości...
'myslisz' ze ja inaczej? ostatnio piłem po zdaniu egzaminow zawodowych (gdzies pod koniec czerwca :P) a teraz chlupłem 3 bronki i zaczołem 4 ale ze zagryzałem ogorkiem i kiełbasa pomidzy puszkami i nie jadłem w tym dniu nic ciepłego (wogole przez caly dzien 3 kanapki zjadlem :F) to zatrucia dostałem <.< ale juz siakos wracam do normy

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10769 dnia: Grudnia 27, 2005, 10:43:55 pm »
ja po kieliszku wina chodziłam zygzakiem...a po 1 karmi prawie się z górki stoczyłam >_> ...dlatego wolę nie pić nic, bo nigdy nie wiem czy nie zasnę,albo nie zacznę śpiewać XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10770 dnia: Grudnia 28, 2005, 01:30:15 am »
Na polsacie leci powtorka wojeowdzkiego ze swiat... jest doda i majdan.
Dawno nie widzialem tak glupiej dziewczyny, tak wielka idiotka ze az smutno na nia patrzec, chciala pojechac wojewodzkiemu ale tylko udowodnila jak bardzo glupia jest... a przyznam ze nigdy o tym nie wiedzialem i myslalem ze ludzie tylko tak gadaja bo jest "modnie pojehac po dodzie"


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10771 dnia: Grudnia 28, 2005, 02:11:35 am »
Cytuj
Na polsacie leci powtorka wojeowdzkiego ze swiat... jest doda i majdan.
Dawno nie widzialem tak glupiej dziewczyny, tak wielka idiotka ze az smutno na nia patrzec, chciala pojechac wojewodzkiemu ale tylko udowodnila jak bardzo glupia jest... a przyznam ze nigdy o tym nie wiedzialem i myslalem ze ludzie tylko tak gadaja bo jest "modnie pojehac po dodzie"

Ja nic nie miałem do Dody, dopóki nie obejrzałem tego odcinka... nawrzucała mu, oblała go wodą i nie powiedziała nikomu za co. Jak ją Kuba prosił, by go zacytowała, to zmieniała temat odrazu i wracała do bluzgania. I jeszcze chciała, żeby ją przeprosił, debilka jedna... geeez... z poziomu Obojętnego (powiedzmy Kayah'i) mi Doda spadła w mojej ocenie do poziomu Średniego Kalibru Debil (powiedzmy Kaja Paschalska), a jeszcze raz tak zrobi, to się zrówna z Mandaryną...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10772 dnia: Grudnia 28, 2005, 05:26:49 am »
kurde... ale jednak święta są fajne. Nikt nie wywala człowieka z łużka przed 13 ... po prostu sama radość. No i przynajmniej mogę sobie popykać w DMC3.
Hmm.... dziwna sprawa... dopiero piąta nad ranem, a tu nikogo na 4um nie ma... czyżby odezwała się u coponiektórych potrzeba snu? ... Niesamowite
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10773 dnia: Grudnia 28, 2005, 01:46:53 pm »
W_W - ja musiałem iść wcześniej spać, bo dzisiaj się musiałem przed czternastą obudzić.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10774 dnia: Grudnia 28, 2005, 02:22:58 pm »
damn a myslalem ze to tylko ja z brejdakiem dzisiaj o 13 wstalem <.< a tu widze siakas masowa zaspanka

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10775 dnia: Grudnia 28, 2005, 04:33:27 pm »
a ja mam PS2 :D :D :D....narazie pożyczony, ale po nowym roku go kupuje :D

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10776 dnia: Grudnia 28, 2005, 06:38:24 pm »
Najśmieszniejsze było jak Majdan zaczął ją wychwalać "jaka to Dorotka jest wspaniała i ile ma talentów". A dzień dzisiejszy mija pod hasłem"Michał i mandarynka się rozchodzą"...na każdym kanale.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10777 dnia: Grudnia 28, 2005, 09:08:37 pm »
Cytuj
Kaja Paschalska
MAŁA CHINKA czykuczyku linka, to właśnie o niej śpiewać chce-e. To jest przebój:D
Cytuj
Kayah
OSKARŻAM CIĘ! Pamiętam kiedyś tą piosenke w wykonaniu takiego kwartetu a-cappella. Z tą róznicą, ze oni jakoś fajnie śpiewali. Nie to co Kayak, która bez Gorana coś kariery nie robi.
Cytuj
Mandaryną
Uwielbiam Mandarynę. Fenomen. Tylko nie rozumiem, czemu chcą od niej, aby umiała śpiewać, skoro w ogóle w tym gatunku muzyki jaki robi, nie potrzebna jest umiejętnosć śpiewu. Umc umc umc umc.
Cytuj
Doda
Doda jest zaj***sta. Niedługo będzie śpiewać romantyczne ballady, w jednym ręku trzymając mikrofon, w drugim zaś vibratio. Albo w ogóle będzie śpiewać do wibratora. Co do tego programu u kuby, spodobało mi się tylko przypomnienie mi Czerwonego Tulipanu, bo fakt, faktem, świetna kapela. A reszta to było takie wzajemne się lizanie. No i jeszcze POLSKI BEKAM- Majdan musiał wtrącić swoje trzy inteligentne grosze. Poraziła mnie po prostu jego boska inteligencja, dar krasomówczo-retoryczny oraz jego boska metroseksualna prezencja. Och, jak oni się kochają. A kuba dał plamę, spodziewałem się, ze pojedzie Dodzie, bo potrafi,a  on taki miły i w ogóle. Pewnie go prezes opierdołał. No, ale sprzedał swoją niezalezność za cene Caymana.
Cytuj
"Michał i mandarynka się rozchodzą"
Chyba porzuce na jakiś czas idee ubierania się na czarno, bo jeszcze ktoś pomyśli, ze mam załobe z tego powodu. Czemu ja się urodziłem w tych podłych czasach?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2005, 09:11:03 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10778 dnia: Grudnia 28, 2005, 10:40:41 pm »
Cytuj
Czemu ja się urodziłem w tych podłych czasach?
"wszędzie dobrze gdzie nas niema" ? =p

qrde musze szybciej iść spać bo jutro z samego rana na pobieranie krwi -_____- taaaak bardzo mi się chce wstawać rano i lecieć do przychodni nawet bez porannej kawki<nobo naczczo trzeba> poto tylko żeby mi igłe wbijali w rąsie ;\  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10779 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:00:03 pm »
Cytuj
wszędzie dobrze gdzie nas niema" ? =p
Tak.Jeszczemi powiedz,zekazdy jest kowalem własnego losu.