Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169859 razy)

Offline tobiasty

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://www.offtopic.klikaj.net
Total offtopic
« Odpowiedź #10340 dnia: Grudnia 05, 2005, 06:37:49 pm »
Cytuj
zadowol sie narazie n00bem, jak to w moim przypadku od n00ba do redaktora  :P
ja bede lepszy od nooba do nooba wyzszej rangi :P  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10341 dnia: Grudnia 05, 2005, 07:08:55 pm »
grr....Tant..ugryze cie....czemu..czemu!!! mam teraz głupi pasek :/ oż ty a tak Cie wielbiłem :/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10342 dnia: Grudnia 05, 2005, 07:45:33 pm »
damna...akcja kiedy 30 osob stoi na srodku drogi wokol 5 ktore napieprzaja sie na rowniez srodku drogi nie sa fajne raczej ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10343 dnia: Grudnia 05, 2005, 07:59:37 pm »
Cytuj
a co jest zlego w tym topicu
też nie wiem co złego... poprostu zrobiłeś topic który już istnieje... na pewno nie jesteś spamerem, nie wiem oco im chodzi.

Cytuj
ehh tobiasty tobiasty... a kto tu mówi o tobie.. ty jesteś n00b, a nie spamer... różnica jest taka, że ty nie wzbudzasz specjalnej uwagi moderatorów i masz zadatki na stanie się stałym użytkownikiem, jak np. taki Musiolik
No mów za siebie Tant... bo ja tutaj widze zadatek na eleganckiego spamera i kolesia któremu można warny walić niż na stałego użytkownika ;]

Cytuj
a podobno mam ochrone przed warnami
ty masz ochrone dlatego ze mi deluxy slesz ;]
a modzi ochrony raczej nie mają bo paiętam że sam dawałem chyba z 2 modom warny -Tantowi i His.


ameeeee kaaałbooooj -hiiiis eeee kaaaaałboy


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline tobiasty

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://www.offtopic.klikaj.net
Total offtopic
« Odpowiedź #10344 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:01:36 pm »
Cytuj
Cytuj
a co jest zlego w tym topicu
też nie wiem co złego... poprostu zrobiłeś topic który już istnieje... na pewno nie jesteś spamerem, nie wiem oco im chodzi.

Cytuj
ehh tobiasty tobiasty... a kto tu mówi o tobie.. ty jesteś n00b, a nie spamer... różnica jest taka, że ty nie wzbudzasz specjalnej uwagi moderatorów i masz zadatki na stanie się stałym użytkownikiem, jak np. taki Musiolik
No mów za siebie Tant... bo ja tutaj widze zadatek na eleganckiego spamera i kolesia któremu można warny walić niż na stałego użytkownika ;]

Cytuj
a podobno mam ochrone przed warnami
ty masz ochrone dlatego ze mi deluxy slesz ;]
a modzi ochrony raczej nie mają bo paiętam że sam dawałem chyba z 2 modom warny -Tantowi i His.


ameeeee kaaałbooooj -hiiiis eeee kaaaaałboy
gipsi to ja dziekuje za warny daj komus innemu :P a ja niespamuje  :devil:  (przynajmniej sie staram  :w00t: )

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10345 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:18:31 pm »
daje mu korepetycje ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10346 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:18:55 pm »
Cytuj
Cytuj
ehh tobiasty tobiasty... a kto tu mówi o tobie.. ty jesteś n00b, a nie spamer... różnica jest taka, że ty nie wzbudzasz specjalnej uwagi moderatorów i masz zadatki na stanie się stałym użytkownikiem, jak np. taki Musiolik

No mów za siebie Tant... bo ja tutaj widze zadatek na eleganckiego spamera i kolesia któremu można warny walić niż na stałego użytkownika ;]
Gipsi mówiłem, że cie kocham...? :P  chłopie rozwalasz mnie :D
Cytuj
Cytuj
a podobno mam ochrone przed warnami

ty masz ochrone dlatego ze mi deluxy slesz ;]
mam nadzieje, że mnie będziesz bronił od złych modów :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10347 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:34:00 pm »
Cytuj
Gipsi mówiłem, że cie kocham...? :P  chłopie rozwalasz mnie :D
No w sumie to zawsze jak rano wstajesz wtulony w moją bujną owłosioną klatke piersiową mi to mówisz... no ale powiedzmy że to po raz pierwszy mi teraz wyznałeś żeby przed innymi nie robić siary...

Cytuj
mam nadzieje, że mnie będziesz bronił od złych modów tongue.gif
sie zobaczy... ostatnio sie niepopisałeś to twoje akcje spadły ;] Ostatnio z całego tego twojego mikołajkowego prezentu żaden pass nie działał i całe moje wklepywanie mnie ziszczyło umysłowo ;/ lipny przeciek miałeś w FBI czy innym Si Aj Ej ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10348 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:37:50 pm »
cos spierdzielilem z ochroną na warny ale juz powinno byc oki ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10349 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:38:25 pm »
Wybacz o mój Gipsi...następnym razem postaram się bardziej, ale o naszym romansie to ciii...bo ktośbędzie zazdrosny :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10350 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:52:15 pm »
aahahahhahaahaha Mol przesłuchuje Tokyo Hotel ;D
und wenn ich nicht mehr kann denk ich darran, irgendwan laufen wir zusammm durch deeeen moooonsuuuuuum Hey! ;]

a rzeczywiscie widze ze Musiolowi nie moge dawac warnow... łął nieźle jest tak fajny jak Marv bo jemu też niemoge dać ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10351 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:53:16 pm »
A potem się dziwić, że tak mało bywalców jest.... dobrze jeszcze, że ojciec Redzyk nas z ambony nie opiep***a. Nie straszcie ludzi - zachowujcie pozory... potrzebujemy świeżej krwi. skąd ja wezmę nowe dziewice na czarną mszę, gdy odstraszycie nam niedoszłych użytkowników.... krwi dziewic potrzebuję ..... Kuna ;) :devil:
Kame Hame Ha

Offline tobiasty

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://www.offtopic.klikaj.net
Total offtopic
« Odpowiedź #10352 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:56:24 pm »
Cytuj
Cytuj
Gipsi mówiłem, że cie kocham...? :P  chłopie rozwalasz mnie :D
No w sumie to zawsze jak rano wstajesz wtulony w moją bujną owłosioną klatke piersiową mi to mówisz... no ale powiedzmy że to po raz pierwszy mi teraz wyznałeś żeby przed innymi nie robić siary...

Cytuj
mam nadzieje, że mnie będziesz bronił od złych modów tongue.gif
sie zobaczy... ostatnio sie niepopisałeś to twoje akcje spadły ;] Ostatnio z całego tego twojego mikołajkowego prezentu żaden pass nie działał i całe moje wklepywanie mnie ziszczyło umysłowo ;/ lipny przeciek miałeś w FBI czy innym Si Aj Ej ;]
gipsi rozwalasz mnie :D Musiolik o to cie niepodejrzewalem :P  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10353 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:05:17 pm »
Coś tak mi przeleciało jak pisaliście o konsolach...heh a mój szaraczek chyba już pada bo ostatnio coś nie chce płyt odpalać albo badzo długo mu to zajmuje....a jeszcze się ps2 nie dorobiłam T.T

Jenu jestem normalnie zdechła....po tych całych urodzinach mojej kumpeli to muślałam,że zasnę w tramwaju.Ale fajnie było^^w końcu pograłam sobie w SC3 i nawet postać własną zrobiłam ;P.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10354 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:06:17 pm »
tobi...Gipsi
Smogu - nie odstraszamy...to był Tant ;)
Gipsi - łął...jestem taki jak Mravy-hellix ;)
jeszcze raz tobi - cii..nic nie wiesz o moim związku z klatąGipsiego ;)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10355 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:06:50 pm »
Cytuj
aahahahhahaahaha Mol przesłuchuje Tokyo Hotel ;D
und wenn ich nicht mehr kann denk ich darran, irgendwan laufen wir zusammm durch deeeen moooonsuuuuuum Hey! ;]
 
fak wiedzialem ze ktos odrazu zauwazy i bedzie sie smial ;] no ale jakto sam Gipsi mowisz "hiphopufka umnie była" =p chociaz wsumie to niezbyt hiphopufka ale wiadomo oco chodzi =p

edit

a shrei jest ZŁE bo mi sie wżarło w mozg i nuce XD ;\ ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2005, 09:07:56 pm wysłana przez Morchol »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10356 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:10:27 pm »
Cytuj
Cytuj
aahahahhahaahaha Mol przesłuchuje Tokyo Hotel ;D
und wenn ich nicht mehr kann denk ich darran, irgendwan laufen wir zusammm durch deeeen moooonsuuuuuum Hey! ;]
 
fak wiedzialem ze ktos odrazu zauwazy i bedzie sie smial ;] no ale jakto sam Gipsi mowisz "hiphopufka umnie była" =p chociaz wsumie to niezbyt hiphopufka ale wiadomo oco chodzi =p

edit

a shrei jest ZŁE bo mi sie wżarło w mozg i nuce XD ;\ ;]
Mol, sprawdź, co Gipsi słucha i zobaczymy, czy masz jeszcze z czego tłumaczyć i się czego wstydzić ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2005, 09:11:54 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10357 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:14:27 pm »
eee ja nieprzepraszalem i sie niewstydzilem ;] gorsze rzeczy juz i u niego i umnie leciały nieraz ;] <zaraz Gipson wsykoczy że Orangerange to juz wogule porazka ;] > a sam Hotel... czy ja wiem czy taki ch***wy jakto wszyscy piszą... ot, zespół jakich wiele a pare motywów całkiem elo ;f

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10358 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:32:33 pm »
No ja Tokyo Hotel raczej lubie bardzo... znaczy się ten album słuchałem z 3 razy, ale to co w TV jest to już miałem te 2 tracki dawno i je słuchałem zajebiście... a album to by w sumie dla mnie był jednym z najlepszych albumów w tym roku bo ja kocham takie gitary i trafili w mój gust idealnie mietki. Do tego ja jestem dziwny i bardzo lubie język niemiecki. Ten album nie ma dla mnie żadnej słabej piosenki, a raczej po tak krótkim obsłuchaniu zawsze znajde jakiś track który mi się niepodoba... a tutaj żadna mnie nie nudzi a kilka jest bardzo zajebistych jak Shrei czy Lieb die sekunden.

a to że są dziećmi? wali mnie to...
a to że kochają ich 13? wali mnie to...
a to że są w bravo na okładkach? Wali mnie to... (myslalem ze tylko w niemczech w pismch ale ostatnio patrze na kioskową szybke a tam bravo z Tokyo hotel ;]

Mi się raczej bardzo podoba jak chłopaki grają i jedyny minus jaki mam to to że teksty piosenek są takie... dla mlodzieży... wszystko podane jak na tacy dla młodzieży zakochanej... dla dziewczyn 15 letnich... zdecydowana większość. No ale to taki bardzo mały minus bo i tak mi się podobają te lirycsy bo mam lat 13 tak na serio ;]

tak tak po raz kolejny okazałem się discopolowcem -powiedzcie to...
ale pamiętajcie że nic nie pobije kasi stankiewicz i mandaryny -Everynight ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10359 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:47:29 pm »
Cytuj
że Orangerange
łaaaa mooooluuuu nieee poco żeś sam sobie przypomniał ;] noi zacznie sie znowu ;] kirikirimai kirikirimai ;] damn nigdy nieskumam dlaczego tą piosenke tak bardzo kocham ;] kirikirimari kirikirimari ;]

@Gipsi - jee muzyczna niezaleznosc to jest to =p co z tego ze inni sie smieją ;]

kirikirimai kirikirimai ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2005, 09:48:53 pm wysłana przez Morchol »