Autor Wątek: Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!  (Przeczytany 22098 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #60 dnia: Października 24, 2004, 06:45:06 pm »
Nie wydaje ci się Gipsi...nie wydaje ci się...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #61 dnia: Października 24, 2004, 07:09:12 pm »
fajnie.. poprostu fajnie.. wiecie ile ja dzisiaj nawypisywałem w Manga i anime... chyba z 6postów... i niechodzi mi oto że nie mam 6 postów na liczniku... hehe nie to nie oto chodzi.. w tym dziale byl zastuj więc postanowiłem to zmienić i troche powypisywałem... ae kij z tym... Tantalus też fajnie wytłumaczył o języku japońskim... no i kapa... a do tego mam dziś taki a nie inny humor... ehhh ide na dwór skopać jakieś krzaki, nacharać na nie a później jeszcze po nich poskakać...

aha i jak widze opis zell'a na GG to wy macie dzisiaj sesje... to lepiej przed zapisujcie w notatniku wszystkie posty... bo jak wam dzisiaj znikną to będziecie mieli wajhe lekką...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #62 dnia: Października 24, 2004, 10:20:02 pm »
to ktoś czytał tego shouta? :w00t:

Eee tam cieszcie sssię że to nie kolejna czyssstka :P <pluje na boki, wysypuje sól zasiebie> <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 03, 2004, 02:05:17 pm »
Czy tylko ja tak mam czy inni też że godzina napisanego posta jest o jedną w przód?

Napisałem o 13:58 posta a na głównej stronie forum pokazuje że post został napisany o 14:58... czyżby ktoś zapomniał o przestawieniu zegara w domu?:> ...pewnie Fast się codziennie do budy spóźnia :P
Mnie to tam wali... może być tak godzina niezmieniona... byleb y tylko przy próbie zmieniana godziny nie znikły wszystkie dzisiejsze posty bo znowu troche dziś napisałem i mnie się niechce pisac od nowa...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 03, 2004, 02:10:34 pm »
lol ssstrona nie przesssuneła czasu... heh mozna to ręcznie i invidualnie złobić ale poćkam na opinie Szefa :>  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 03, 2004, 02:10:59 pm »
Cytuj
Napisałem o 13:58 posta a na głównej stronie forum pokazuje że post został napisany o 14:58... czyżby ktoś zapomniał o przestawieniu zegara w domu? ...pewnie Fast się codziennie do budy spóźnia

buahahahahahahahahaha.... no Gipsi... jak ty coś powiesz, to normalnie boki zrywać idzie... wejdź w Mój Profil i znajdź tam ustawienia forum... tam sobie przestaw strefę czasową, bo się zmieniła kilka dni temu....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 03, 2004, 02:19:10 pm »
o lol :o  :lol:  a nie mówiłem że jestem hakerem :lol: <hahaha> ...wujek z Microsoftu byłby ze mnie dumny... dzięki za cynk Tant, zapomniałem że to trza własno ręcznie robić :/  ehhhh nie ma to jak hakerstwo maxymalne... a tak pozatym to zauważyłem przy tym zmienianiu czasu że jest ta jak kiedyś mówił Fast... można sobie ustawić tak forum aby nie było widać ikonek, avków i signów... na innych forach tego nie widziałem... tak więc kolejne moje gratulacje ( i kolejna wazelinka...) i kolejne zachwycanie się nad tym forum i jego funkcjonalnością i Designem... jest naprawde cholernie dobrze...

P.S. ale miałem wpadke... musze poprosić ARDa żeby pokasował tu posty żeby nie było widać mojego idiotyzmu :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 03, 2004, 02:24:50 pm »
Ehhh czyli cza ręcznie -_-  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 03, 2004, 02:36:08 pm »
Właściwie to sam niewiem... bo przecież na gerze się kompletnie nieznam... ale ja chyba powinienem mieć zaznczoną strefe czasową
"Warsaw" a żeby mieć poprawnie to muszę zmienić na "Berlin..."to chyba powinno być inaczej zrobione co ne? Bo widze że jest tam zakładka:
" Czy aktualnie jest 'czas letni' ?"
więc powinna być zakładka która zrobi także coś z tym czasem który teraz jest(sorka ale nie mam pojęcia jaki teraz jest... takie ze mnie już tępak)
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 03, 2004, 02:52:09 pm »
Autorom forum się coś pojebało. Warszawa(jak i cała polska) jest przecież w strefie czasowej GMT+ 1:00 ;-). Wystarczy chyba odznaczyć checkboxa "Czy aktualnie jest 'czas letni' ?"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 03, 2004, 03:08:35 pm »
no właśnie mnie tak dziwiło że my jesteśmy w jednej strefie z Kalingradem i Africa a nie z Berlinem... ale się niechciałem odzywać... mówie:wyjde na jeszcze większego ciecia, lepiej więc udawać że się jest bambusem...a ta moja blada skóra to niewypał przy pracy rodziców...

to cosik miałem odznaczone chyba nawet samoczynnie, tylko że ja chyba przez cały mój pobyt na SZ miałem zawsze o jedną godzine do przodu bo zawsze miałem tą Africa i Warsaw :shu:  a zauwaażyłem że jest inna godzina dopiero teraz po zmianie czasu... chociaż kto tam wie... już sie zamotałem... dobra kończe ten offtop...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 07, 2004, 02:03:01 pm »
Ehhh chciałem umieścić 3 nowe emoty ale coś nie moge -_- chyba limit przekroczyłem <_< a usssuwać nie umim :(



.:EDIT:.
Juz po problemie :)
I teraz znowu żeby było ciekawiej macie znaleść nowe emoty :P z czasssem będzie coraz trudniej ze względu że ich liczba rośnie :shifty: a nassstępnym razem nie podam ich liczby :P  
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2004, 05:36:38 pm wysłana przez Marvell »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 07, 2004, 05:49:06 pm »
:giggle:  strasznie podobają mi sie te nowe emot. Widać, Marv ostro przykłada się do swojego zadania. hehe.... Im więcej ich jest, tym są lepsze. Ale i tak najbardziej podoba mi się ten: :meditate: ....... a ten :paranoid: też jest niezły
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 07, 2004, 08:36:04 pm »
meditate rzondzi na maksa :D :D Marv mam zamowienie specjalne :P taki typek w czapeczce rasta i z lolkiem w gębie - chyba w gg cos w tym stylu jest - daloby sie? :>

MarvelliX

  • Gość
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 07, 2004, 08:40:41 pm »
Jak go znajdziesz i mi go przyślesz to da sie złobić :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 17, 2004, 12:57:04 pm »
Na dole forum pokazała mi się taka rzecz:
"Nadchodzące zdarzenia w kalendarzu w ciągu najbliższych 7 dni"
To jest to oco kiedyś proszono i tam będzie pisało kto kiedy ma urodziny z użytykowników czy może to jest taki bajer który ogólnie informuje o kalendażu i mówi kiedy są jakieś święta... wbrew pozorom mi by się to przydało bo nigdy nie wiem i zawsze dostaje szoka jak się dowiaduje że jutro nie idzie się do budy :D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 17, 2004, 11:07:29 pm »
z tego co wiem to kalendarz nie dziala za dobrze...to ja go wlaczylem i dla proby zmienilem swoja date urodzenia na 17 listopad 1981r...i nic...zmienilem na 18 listopad...tez nic...pobawie sie nim jeszcze w wolnej chwili...jesli dalej nie bedzie dziala, bede musial go wylaczyc...
szkoda, bo moglby choc pokazywac kto kiedy ma urodziny...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 23, 2004, 05:17:33 pm »
to sprawdz czy w kalendarzu jest dobrze dta ustawiona :P

MarvelliX

  • Gość
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 23, 2004, 11:01:05 pm »
Ja też to tessstowałem i niessstety nie działa <_< uruchomiłem autoukrywanie więc jeśli zadziała to będzie widać ;)  

Offline Fiodor_fido

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Square Zone is on Fire! Inasane in the Brain!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 21, 2004, 11:04:20 am »
Niezła robota,jest dużo przejżyście niż było. :D