Autor Wątek: Historia _Lampi_ ego  (Przeczytany 7952 razy)

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Historia _Lampi_ ego
« dnia: Czerwca 15, 2004, 12:41:01 pm »
TO co teraz napisze kwalifikuje się na sam początek czarnej listy:

HISTORIA LAMPIEGO:

_Lampi_  kupił od kolesia na targu Chaos spear (dzida na 50 lvl dla pike) +5 (agoowane murkym) za 4 transy. niewiadomo od kogo to kupił ale koleś chciał to mieć transy na szybko, więc _Lampi_ pomyślał że to okazja. Po 2 dniach jacyś kolesie podbii do niego i chieli od niego kupić to za 1 murka i 3 transy, ale Lampi Się niezgodził bo ta kosa jest niezła. Potem został zhackowany przez tych kolesi co do niego gadali o tym Chaosie, gdy wszedł na PT, stracił wszystko, a nieskasowali mu konta tylko dlatego że był w klanie (jak jesteś w klanie to  niemożasz skasować konta) to zniego zlewali, gdy im powiedział żeby chociaż oddali armour albo buty.

Wczoraj wbiłem na PT i zobaczyłem że koleś ma takiego samego Chaosa jak _lampi_, też +5 i jest z tego samego klanu co tamci dwoje na dodatek sprzedawał rzeczy lampiego na targu.

teraz xywy wszystkich po koleji:
Jeden to: Palehorse (pike na 7x, który ma Titan spear +5)
Drugi któremu zależało na Chaosie to: Deafdeagle (pike 5x z titan spear + 5)
A koleś który trzymał rzeczy lampiego to: Wolfpox (pike na 5x z chaosem lampiego +5).
Deafeagle i Wolfpox są w jednym klanie, nazwa klanu: Malandras (i pewnie cały klan to hakerzy), a Palehorse jest w: Ascention.


Przestroga dla wszystkich:  NIEROBCIE Z NIMI INTERESÓW, CHODZBY NIEWIEM JAKIE DOBRE RZECZY MIELI, NIEGRAJCIE Z NIMI, NIEHANDLUJCIE. POPROSTU ICH OLEWAJCIE.

I teraz proźba do wszystkich klanowiczów, jeśli możecie wysłąć maila do głównego admina PT i opisać mu wszystko co się stało z Lampim, byłbym cholernie wdzięczny (a jeśli ktoś nieumie zabrdzo po angielsku to prześle mu wzór jak to ma wyglądać).

Klanowicz jest w potrzebie, i mam nadzieje że damy jakoś rade z gnojkami którzy niewiedzą co to honor. Trzeba się tylko trzymać razem.

Pozdrufka dla wszystkich z SZpl

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 15, 2004, 02:52:22 pm »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 15, 2004, 04:37:30 pm »
ja w pierwszej kolejności stwożył bym sobie nowe konto i postać i z kilkoma podobnymi poleciał na targ gdzie są członki tego klanu i  strasznie zbluzgał cały klan a w szczegulności tych kilka osub... ale to są ju.z moje głupoty :P


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Siłak

  • Soldier
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 15, 2004, 06:14:31 pm »
gdyby ktos wiedzial jak hackowac konta... :(  

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 15, 2004, 10:50:44 pm »
OSOBISCIE UWAZAM ZE SPRAWA JEST JUZ Z GORY PRZEGRANA NIE ZEBYM RZYCZYL CZEGOS SLEGO ITP. ALE NIE WIDZE SZANS NA TO... JESLI CHODZI O MAILA DO ADMINA TO MOZNA POWYSYLAC ALE TAKICH SPRAW JEST NAPEWNO WIELE WIEM ZE TO TRUDNE ALE LAMPI POWINIEN ZACZAC OD NOWA ZBIERAC RZECZY JA MAM DLA NIEGO CHAOSA PS I TAK Z CZASEM BEDZIE MIAL ZAJE***TE BO TAK TO TYLKO MARNUJE CZAS...OCZYWISCIE DZIS WYSLE MAILA I OPISZE CALA SPRAWE MOZE ADMIN SIE ZAINTERESUJE A CH**I SIE KIEDYS ZALATWI ;(


Nie przeklinaj i nie próbuj pisssać wielkimi czerwonymi literami bo i tak to zminie :P (patrz regulamin)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2004, 12:00:27 am wysłana przez Marvell »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 15, 2004, 11:12:21 pm »
Pamiętam wysłąłem raz maila do admina (na kolesia co zabił mi figona), i szczerze mówiąc nigdy więcej go niewidziałęm na gammie:]. Może jednak jest szansa.

Tutaj macie mail to głównego admina PT: pisać na niego

ePTmaster@pristontale.com
 

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 15, 2004, 11:53:05 pm »
Jako lider itd. pozwolę sobie skomentować dwie sprawy...:

1. GamePlay - Nie sądzę, żeby ten twój czyn, to byl dobry pomysł. Odważny, ale głupi. Jeśli to byli/są hackerzy, to postacie 5x, takie jak ja, czy Mav, mogą się porzegnać ze swoimi postaciami. Czemu? Bo ludzie lubia się mścić. Jeśli admini skasują im konta <co zawsze czynią w takich przypadkach>, to oni założą nowe konto, wpiszą twój ID - GamePlay <NIGDY nie podawajcie swoich ID komukolwiek, ani mamie, ani  siostrze, ani mnie>, wpiszą w Clan Search - GamePlay - i znajdą nasz malutki klan. Póżniej pozostaje tylko zlamać mi hasło, zalogować się jako ja, usunać klan, skasować mi postać,a póżniej, to samo zrobić z waszymi. Takrze jeśli chcecie się jeszcze cieszyć swym bohaterem/bohaterką, to proponowalbym nie wylogowywać się z gry. Jak już pisałem, pomysl odważny, ale głupi. Nie za bardzo również podoba mi się twoja postawa, ponieważ pisałem w Regulaminie, że wszelkie "złe" rzeczy meldować u mnie, bądź u Mava, a my coś wymyślimy. E- Meile również zostały wysłane.

2. Musimy zawsze być spokojni, a w takich sprawach należy odkładać emocje na inną półkę i uruchomić szare komórki - najlepiej zdobyć ich zaufanie: stwórzcie nową postać, dobijcie do 3x <co szybko idzie, nie wiem czemu>, a potem pomórzcie PRS, które ma 3x - i macie sojusznika. Póżniej wystarczy się wkręcić do nich do klanu, tworzycie nową postać <lub inny klanowicz>, dobija do 2x, robi questa i ogołaca się. Piszecie <będąc u nich w klanie>, że zostaliście shakowani <czyli ogołoćcie swoja postać wpierw>, a oni, jako twoi klanowicze, będą chcieli się odegrać <jak my teraz na nich> - zhakują tę przynętę, a gdy zobaczą, że nic nie ma, napiszą ci, że ta postać juz zostałą zhakowana, a ty się zapytasz, skąd oni to wiedzą i na 70% napiszą, że chcieli się odegrać i shakowali tę postać. Potem to wystarczy screena walnąć i wysłać gdzie trzeba, bądź zamieścić gdzie trzeba. Logiczne, nie?

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 15, 2004, 11:56:55 pm »
Logiczne jest, ale komu by się chciało? Zresztą gdyby mnie zhackowali pewnie zacząłbym grać na innym serwerze, albo olałbym PT. Eh jednak czasem ludzie niewiedzą co to honor

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 16, 2004, 12:02:07 am »
Komu by się chciało powiadasz... Mścicielom - mnie na przykład, albo komuś innemu <klan liczy 22 osoby>, więc ochotnicy zawsze się znajdą.

Offline Reechani

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 16, 2004, 01:21:09 am »
Wszystko jest pięknie ale jak tak sie zastanawiam nad całą tą sprawą do dochodze do coraz gorszych wniosków, bo tak, jeśli jakimś cudem admin zadziała jak powinnien czyli np skasuje tym ludziom konta, to tak jak qiax powiedział napewno mają kumpli dla których nie bedzie żadnym problemem dobrać się nam do tyłków, a druga sprawa, piękny i szczytny cel GIERIAT ale nie bierzesz pod uwage takiej sprawy że my klanowicze pomożemy zebrać np. itemy lub kase, LAMPI sie jakos odbuduje powiedzmy do takiego stanu jaki był a będąc hakerem niepokusił byś się shakować swojej ofiary poraz drugi i mieć jeszcze wiekszy ubaw i to z niego i z nas ?
Szczerze to nie widze rozwiązania tego problemu a bardzo bym chciał żeby LAMPI wrócił do gry, owszem próbować zawsze można bo zawsze trzeba walczyć o swoje ale niestety przypomina to walke z wiatrakami.
Oczywiście zastanawia mnie jedna podstawowa rzecz, jeśli goście nie mieli ani hasła do jego konta ani ID bo zakładam ze własnie tak było a i tak go shakowali to co za problem dla nich shakowac kogo kolwiek.
 

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 16, 2004, 01:23:03 pm »
Tylko trzeba mieć nadzieję, że będą zmienione zabezpieczenia w tej grze :/ A z resztą... muszą być! Bo coraz większej ilości ludzi będzie łatwiej hackować.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline |\/|4|\|!3|<

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 16, 2004, 01:55:56 pm »
tak apropos tez kiedys zostalem zhakowany :(  niby niewiele stracilem 100k 2x double scythe i pikemana na 12 lvl ale tez mnie to zastanowilo z kad ci ludzie znali moje ID i passworda  <_< . Po tym fakcie oczywiscie zmienilem sobie chaslo i juz wiecej nie zhakowali mnie; sadze ze ci chakerzy dzialaja jak piorun, nigdy nie uderzaja w to samo drzewo  ;)  
Come crawling faster
obey your Master
your life burns faster
obey your Master
Master
Master of Puppets I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams

                     Beer - Good !!
                     Fire - Bad !!

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 16, 2004, 07:58:58 pm »
Dobra tu nie chodzi kto i ile razy zostal zhakowany tu mamy pisac o lampim i jego problemie narazie wyslalismy 3 maila do admina i oczekujemy na odpowiedz  zobaczymy jak to sie skonczy ale miejmy nadzieje ze po naszej mysli:D

Offline Siłak

  • Soldier
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 18, 2004, 04:10:25 pm »
Moim zdaniem najlepiesj zostac anomimowym hackerem. Zdobyc informacje o hackingu (nie wiem jak ale pomysle)i shackowac konta tym gnojom i odzyskac rzeczy lampiego. Sadze tak poniewarz:

1. hacking niepozostawia zadnych sladow (oprocz braku itemow )tak mi sie wydaje wiec treoche chlopaki beda mieli zdziwko i niebeda wiedzieli co gdzie i jak

2. jesli nawet admin zadziala to co moze zobic innego jak im skasowac konta (jak Lampi wtedy odzyska swoj stuff?? nieodzyska go)

3. hacker zawsze w klanie sie przyda a nawet do takich celow jak wymiana stuffu w klanie :D

ale sa zawsze jakeis ale..
np ci ziomkowie zobacza lampiego ze swoim starym stuffem i to bedzie zdeka dla niech podejrzane... ale np lampi moglby ze zmienic stan tych rzeczy np zagowac je (ale na +6 to troche drogie i ryzykowne) ale sadze ze to i tak jedno z najlepszych wyjsc...

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 18, 2004, 04:16:16 pm »
Siłak - BAAAAARDZO dobry pomysł !!!!!!!! popieram w 100 %  :rolleyes:  
:D:D:D:D

Offline |\/|4|\|!3|<

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 18, 2004, 04:31:00 pm »
hehe pomysl jest dobry ale ... no wlasnie kto sie podejmie tego zadania ? Bo np. ja niechcial bym zeby ktos mi accaunta skasowal ;)  
Come crawling faster
obey your Master
your life burns faster
obey your Master
Master
Master of Puppets I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams

                     Beer - Good !!
                     Fire - Bad !!

MarvelliX

  • Gość
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 18, 2004, 07:41:06 pm »
Napisze to krótko: JA :P  

Offline |\/|4|\|!3|<

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 18, 2004, 08:53:22 pm »
aha  ;) to przynajmniej jeden odwarzny sie znalazl :D tylko jeszcze jest jedem problem: jak masz zamiar to robic ? masz moze jakis program ?
Come crawling faster
obey your Master
your life burns faster
obey your Master
Master
Master of Puppets I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams

                     Beer - Good !!
                     Fire - Bad !!

MarvelliX

  • Gość
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:14:54 am »
To jessst właśnie przeszkoda  :( nie wiem co i gdzie szukać, nawet nie wiem o czego zacząć poszukiwania <_<  

Offline Siłak

  • Soldier
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • http://
Historia _Lampi_ ego
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 19, 2004, 01:34:37 pm »
Ja tez probowalem szukac i nic.. maniek ja Ci nawet konta shackuja tro se nowe zrobisz i ich shackujesz... i tak  w kolko... bledne kolo :D ale ktos sie w koncu podda..(niebedziemy to my B) A jak sie dowiedziec to tylko  od ziomkow z gry chyba ale oni nie chcea gadac bo we necie wszystkie wyszukiwarki przelecialem i nic... :blink:  :angry:  <_<