Autor Wątek: Jak się bawi Squarezone PL  (Przeczytany 9902 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« dnia: Maja 27, 2004, 04:38:56 am »
maly temacik dla rozluznienia...zeby nikt nie pomyslal ze PT to dla nas tylko treningi, walki itp rzecz  :P

oto screen z ostatniego treningu, gdzie razem z FaLa i Marvem poszlismy trenowac (przynajmniej takie bylo nasze zalozenie  :D )...po dotarciu na miejsce nasza jedyna oslona (czyt. Marvell) wlazl na wieze i rozpoczal penetracje....tzn zacza podziwiac widoki :lol: (ale nie krajobraz ;) )...gdy po ciezkich walkach z horda lucznikow razem z FaLa udalismy sie zregenerowac sily na wieze, juz wiedzielismy dlaczego walczymy sami...na gorze stala Pirestka...a zreszta zobaczcie sami  :D





Marv walczyl tylko gdy go baaardzo potrzebowalismy....a na stwierdzenie ze ma udac sie do miasta po nowy stuff odparl ktotko "...nie opuszcze jej"  :blink: ...jak to stwierdzili bossowie....milosc od pierwszego laga  :) ...fajnie sie z Marvellem trenuje  :lol:
(od lewej: ja, Julia PRS;) , Romeo Marv  ;)  :P , FaLa oraz slynna wieza  B) )
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2004, 04:44:09 am wysłana przez ARD »

MarvelliX

  • Gość
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2004, 12:28:05 pm »
Niessstety moje fotki nie wyszły :(  a miałem ich sssporo w róznych pozycjach i zbliżeniach :) .
A nie wróciłem do miasssta bo oddałem ci ossstatni core jaki miałem :P  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2004, 07:41:49 pm »
Ta, skad ja to znam? Tutaj macie zdjęcie z trio, czy li ja, Maverick i Lukrecja na pierwszym poziomie Ancient Prison, czyli D1. I pamiętajcie - my nigdy nie uciekamy, lecz przeprowadzamy taktyczny odwrót.

Trio
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2004, 07:43:36 pm wysłana przez qiax »

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 27, 2004, 10:07:03 pm »
Szkoda tylko, że questy można dopiero na 20 levelu robić :( może wtedy byłoby ciekawiej :D
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2004, 01:44:56 pm wysłana przez M@VeRick »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 28, 2004, 08:18:34 pm »
Tak, co to była za walka... Cóż, moim zdaniem to jedna z lepszych partyjek w ePT - nie ma to jak dobry summon, dobre wsparcie ogniowe i dobra zbroja. Dzisiaj znowu tam bylismy, ale tym razem, to jedna z gorszych partyjek. Njapierw graliśmy na 1 platformie, ja i Mav no i Lukrecja - i nie ma mocnych. Później dołączył Satun, więc ja i Mav przenieślimy się na drugą <szybszy xp>. Więc dwie platformy nasze i jest suuper. W pewnym momencie dołączył do nas kolejny polak J3rk - więc ja i Mav na jednej, pozostali na drugiej. Wszystko było cacy, ale w pewnym momencie zniknął Satun, J3rk zginął, a Lukrecja miałą telefon. No to ja i Mav sami na placu boju zostaliśmy <w międzyczasie była niezła zadyma - ja potionów prawie brak, a Mav do Nav poleciał>. Gdy wyrzuciło Mava, Lukrecja miała D/C, a J3rk się odłączył od party, zostałem sam. Niezła rzeź, ale po paru chwilach dołaczył do mnie Satun - i zamiast mi pomóc, chowa się za mną <co mnie zirytowało> i oznajmi mi, że idzie repot robić. To po cholerę się tam pchał. Ja lekko wkurzony, robię taktyczne wycofanie się, a ten... Mi ich luruje. Albo walczcie do końca, albo uciekajcie tak, by nie narażać innych członków zespołu do cholery!

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 29, 2004, 12:14:39 am »
Hehehhe taktyka piękną jest:]. ludzie grają różnie i niepowinno iim się nażucać stylu gry, ale fakt irytujące jest jak ktoś puszcza Cię przodem żebyś zbierał baty a sam udeżasz raz na 10 (np: ja:P). Według mnie najgorzej jest jak okazuje się że tanker to chicken (ile razy miałem taką sytuacje: Walcze solo na forgotten land, koleś podbija (meche, fightem, knightem albo pike) i mówi: Duo on Oasis? Ja na to ok i walimy do oasis do jakiegoś małego spawnu. Walczymy chwilke a gdy pojawiają się dwa Head Cuttery koleś poprostu bierze nogi za pas i chowa się za mną [za słabą archerką która jest nieprzystosowana do brania na klate ciosów tych dwuch panów:)], więc mówie wam, dobrze obliczcie swoje siły żeby niebyło wtopy i jeśli już idziecie na jakiś większy spawn pomyślcie czy dacie rade tam wytrzymać jak zostaniecie np: z magiem (wtedy niebędzie wesoło bo wszystkie baty musicie brać na siebie). Wszystkie postacie Close Combat powinny umieć dobrze bronić postacie z tyłu (Archerki, Atalanty, Priestess i Magów) bo zwycięstwo w walce niezależy tylko od tego jak szybko umiesz uciec przed dwoma HC, ale od tego czy potrafisz je wziąść na siebie w razie konieczności.

P.S. Dobry support jest potrzebny każdemu, bo party typu 4xfighter wydaje mi się nudne jak msze w kościele (ciekawie jest w party 6x archer, szczególnie w domach na Oasis:]). Za to np: według mnie najlepsze party to 2x tanker + 2x support (np: Pike,mech lub knight+Fighter + Archer lub Atalanta+Mag [nieprzepadam za priestką bo ona wyklucza jakiekolwiek działania archerki]).
Nalepsi tankerzy to: Mech i Fighter a najlepszy support to Priestka lub Archerka (Mag i Ata też są nieźli ale nie tacy dobrzy jak ci wyżej). Jednak tak jak mówiłem Priestka wyklucza działanie Archerki na wszystkich frontach, a Archerka niewyklucza działania Priestki, dlatego nielubie być w party z PRS i tyle.

MarvelliX

  • Gość
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 29, 2004, 12:34:47 am »
Wtrące sssię bo to nie jessst temat na takie coś  :P Szkoda mi usssuwać takich mądrości ;)  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 29, 2004, 12:37:47 am »
Ujmę to jeszcze inaczej - jeśli nie potrafisz grać solo na oasis a pchasz się tam z party, to po literacku - coś ty palił?! Rozumiem, grasz z mechem, a ty jesteś... Fighterem. On idzie na pierwszy ogień, ty uderzasz, ale po jakiego kurczaka bronią jednoręczną <np.: Brutal Clav + Blaze Shield>, gdy masz dwuręcznego Great Axe?! To jest g ł u p o t a. Ale najlepsza jazda jest, gdy na ciebie leci 3 HC, a ten pieprzony mech ucieka <i to tak mocno popieprzony, że kichać na monitor ci odechciewa>, bo musi repot. K, ja rozumiem, repot ważny, ale nie mógł wcześniej mi tego powiedzieć? Jako dumny szef klanu, zaczynasz balange, załatwiasz jednego <cios, medium life potion, cios, medium life potion>, drugiego, a trzeciego ci Mech i mówi - sry, nie zauważyłem drugiego slotu. Sic! To nienormalne! Za taką głupotę - lojalnie ostrzegam - wyrzuacam z klanu w przedbiegach. Jak Maverick powiedział - jesli nie potraficie wziąść na klatę przynajmniej dwóch HC, to po kiego robicie duo z archerką? Albo prawdziwy test wytrzymałości - jeśli przeżyjecie 5 minut <nie 1, czy 3, ale 5 minut> w HELL Spawnie na Oasis <Hause>, to moje gratulacje - bedziecie mogli z łatwością robić za b. dobrego tankera. Ech, do dziś pamiętam, jak miałem tam party i nagle ni z gruszki ni pietruszki pojawiło się w cholerę HC. Oczywiście, gdy inni uciekali, ja z uporem maniaka walczyłem i... Przeżyłem! Lecz gdy nie czujecie się na siłąch, to zawsze róbcie tak: cios, uciekaj, cios, uciekaj, cios, uciekaj, medium life potion, cios... jesli ich nie zabijecie, to osłąbicie na tyle, by PRS dokończyłą dzieła>.
PRS nie potrzebuje party - jeśli uda jej się podbić DL na 10 lvl, to z czystym sumieniem moze DL w Oasis już na lvl 4x. Mało tego - będzie w tym lepsza od Fightera lvl 5x. Czemu? Bo ma ona ten pieprzony DL - zadaje obrażenia masie wrogów, do tego przeciw nieumarłym ma bonusy <Skeletor Ranger, Archer? NO PROBLEMO!>
Albo jeszcze inaczej - lepiej zginąć osłaniając przysłowiowe tyły koledze/koleżance, niz puścić ją w maliny i sia za nią/niego schować. Co was bardziej wkurzy - to, że wy zgineliście bo jakiś idiota uciekł, czy to, że zgineliście broniać kogoś? Odpowiedź jest oczywista. Do tego, gdy mamy masę r/c, bądź d/c wykorzystajcie Decoy Crystal, bądź Bargon Crystal, w porywach Mystic Crystal. My nie bedziemy widzieć wrogów, ale nasz mały Pokemon tak - dzięki temu bedzie stanowił chwilowe mięso armatnie <bądź, o ile wam się powiedzie, przywołacie Figona, a ten to raczej bedzie rzeżnikiem>
BTW: Raz, tuż koło wejścia do Oasis widziałem super party - 5 archerek i jedna PRS. Poszedłem na skałę, piłem sobie kawę, oglądając to widowisko, które mogę bez wachania opisać jednym słowem: rzeż. Titan, Bargon, HC, nawet nie zdążyli podjeść.



sprostowanie - popieprzony - chodziło mi o pieprz, a to, co sobie ktoś tam pomyślał, to coż... głodnemu chleb na mysli.

EDIT:!!
Oto 3 screeny z mojej małej, dzisiejszej zarwanej nocy z Priston Tale. Na początku było cieżko się wogóle podłączyć, ale później to już z górki. Nie ma jako solo, Oaisis i chęć znalezienia Transa <bez powodzenia jednakże...>.

solo qiax 1
solo qiax 2
solo qiax 3

Oki przyjąłem i zlikwidowałem cenzure, ale nassstępnym razem nie używaj takich określeń bo jessstem ssstrasznie czuły na przekleńssstwa  :P  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2004, 07:24:28 pm wysłana przez Marvell »

Offline s@tun

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 29, 2004, 12:21:57 pm »
Więc tak szanowny panie giax pchałem się tam bo przed 3 D/C graliśmy w party
swoje potiony oddałem ze szczerego serca MAV gdyż. Więc ich niemiałem i to chyba zrozumiałe naderwszystko po paru rozłączeniach z serwerem każdy się denerwuje i błędy poppełnia. Posumowując daj se spokuj z  takimi bezsensownymi komentażami  :)  

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 29, 2004, 02:20:13 pm »
Heh fakt:]. qiax troche pojechał, ale to co. Satun oddał mi poty fakt. Przypomniał mi się taki kawał podobny do tego jaką teraz postawe zająłem:

Dwuch farmerów kłociło się czyje są jabłka z jabłoni która rosła na polu jednego ale była tak wychylona że jabłka spadały na pole drugiego, więc niezastanawiając się poszli do bacy i jeden mówi:
- Jabłka są moje bo to moja jabłoń i rośnie na miom polu.
Baca: - Masz racje.
na to drugi: - wcale nie jabłka są moje bo spadają na moje pole
baca: - Masz racje
Zdziwili się oboje i pierwszy pyta: - Ale jak to najpierw baca mówi że jak jabłoń rośnie na moim to są moje jabłka a potem że jak jabłka spadają na jego pole to są jego.
baca: - Masz racje.

NO ja jestem włąśnie tym bacą: Macie racje:]

Offline s@tun

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 29, 2004, 03:46:04 pm »
B)  MASZ RACJE  B)  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 29, 2004, 03:51:39 pm »
Ss@tun- czy ty nauczysz się kiedykolwiek pisać moją xywe przez "q", a nie "g"?! Ile to można... Fajnie, oddałeś potiony Mav, to miłe, ale... Normlny człowiek by poszedł zrobić repot <dla siebie>, a nie pchać się do walki. Po drugie - normalny człowiek bez potionów nie rusza na pomoc potrzebującej postaci i nie luruje mu na głowę Titana, kiedy ma Z E R O jakiechkolwiek potionów i do cholery nie pcha się do drużyny, kiedy jest bezużyteczny <nigdy nie jestem z kimś w party, jeśli nie mam minimum tych 40 medium potionów>. Kiedy ja mam D/C - najzwyczajnie w świecie nie pcham się na Hell Spawn - nie jestem zamobójcą do cholery, a szczytem szaleństwa jest pchanie się w party i jeszcze rozmowa z innymi graczami, co tylko pogłębia nas w <sz> lagu.

Offline s@tun

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 29, 2004, 04:00:42 pm »
Więc tak moją wypowiedź zaczynam od najszczerszych PRZEPROSIN qiaxa
ma on racje co do tego że popełniłem błąd ale jestem tylko CZŁOWIEKIEM
i jak każdy człowiek błędy popełniam.  

W tej chwili zzastanawiam się nad możliwością odejścia z klanu i chyba się zdecyduje.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 29, 2004, 04:15:13 pm »
s@tun: Przeprosiny przyjęte / s@tun zostaje w klanie.

I coś na rozluźnienie atmosfery <zanim mnie moderator zje żywcem za offtop>

A ty ARD narzekałeś na dwóch łuczników... Co?

Figon - mój pokemon.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2004, 04:18:40 pm wysłana przez qiax »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 29, 2004, 05:27:24 pm »
hehe...musze cie zmartwic qiax, ale dzisiaj mielismy o 1 wiecej...bylo ich 8 i zrobili niezle zamieszanie w nasyzm party (screna brak :( )...zalaczam za to moje pierwszy spotkanie z HC...nie sa az tak bardzo straszni, wole ich niz Skeleton Archcer :D...

zwroccie uwage na goscia o xywcw Sa-x...byl na 3x lv a bral wszystki te milusinskie stworki na siebie (party: 1 Mech, 2 Prs, 2 Mag) i szlo mu calkiem niezle...nie bylo taktycznych odwrotow :lol: lecz spokojne wycofywanie sie podczas ktorego zespol czarujacy robil atak i mala wycofka, atak i wycofka...z reguly po kilku takich partyzanckich atakach mielismy problem z glowy  :rolleyes: ...

z dobrym party moge juz sie pokusic na Oasis, potrzeba tylko 2 dobrych fighterow...bylo fajnie...licze ze ktorys z naszych wysokolevelowcow zorganizuje nam kiedys wycieczke do Oasis  :P
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2004, 05:32:19 pm wysłana przez ARD »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 29, 2004, 07:18:33 pm »
Spoko możemy kiedy się wybrać, ale niegwarantujemy że wszyscy przeżyją spotkanie np: z 4 HC naraz. A HC jest straszny nawet dla 4x support (na 5x już niebardzo, ale też 2 max na kalte). Widziałeś jego skilla? tego co skacze i się obraca? Ten skill na 4x odbirał mi tak 2/3 hp. było miło, bo jak to puści to na 95% oberwiesz (nawet jeśli uciekasz). No a co do screena to widzisz to jest właśnie mech. Na 3x może już tankować większość na oasis (pod warunkiem że ma rozwiniętego skilla ABS.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 31, 2004, 07:03:25 pm »
dzisiaj Marvell znowu mne zaskoczyl...podczas treningu, gdy razem z Silakiem walczylismy na 4go10 Marv zginal, ale jeszcze przemowil do mnie z zaswiatów :lol:...zobaczcie sami

Marv z zaświatów :P

a wczoraj nasz boss zaczal pojedynek na piesci z jakims przybleda

Runda 1

poczatek mial dobry, ale koles pozniej zacza uzywac niedozwolonych przedmiotow...widzac ze boss w potrzebie, ruszylem z pomoca

Odsiecz :)

pozniej qiax zaczal miec pretensje ze sie wtracilem, ze by sobie poradzil i takie tam :lol:...szybko wiec rozwalilem go 1 strzalem i sie uspokoil  :P (JOKE  :D )

Cios Śmierci :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 06:12:37 am wysłana przez ARD »

MarvelliX

  • Gość
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 31, 2004, 11:01:45 pm »
A o to kolejny dzień z życia żula... z dyktą pod ręką  :D
A później wycieczka na konieć świata podziemnym kanionem  :P

EDIT:
I kto to pisssał że z mostu nie można ssspaść :P


EDIT 2:
A tu coś ciekawego... nie wiem czy to wymysssł twórców czy sssystem im zwariował... ale, trenując z Hetim w Castle nagle pojawiło się z 15 goblinów :blink:  częśc sssie rozbiegła a reszta na mnie, co widać na screenie. Wyobrźcie sssobie moją mine gdy nagle w jednym momencie i miejssscu pojawiły sssię wszyssstkie naraz " :w00t: "
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 07:30:29 pm wysłana przez Marvell »

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Jak się bawi Squarezone PL
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 13, 2004, 12:57:59 am »
mam pytanie ! jak sie zamieszcza screeny ! mam taaakie ciekawe np. jak chcąc wejść do acasia forest pszez bamboo forest trafiam zamiast do acasia to road of the wind ..... albo screen z gigantyczną pszeszkodą !!!!!!!!!!! (egonem ale jest kilka razy wiekszy od normalnego) albo jak z kumplem sie zablokowaliśmy na moście i niemogliśmy wyjść z niego =_____=' (albo raczej pod mostem :P
:D:D:D:D