Autor Wątek: Egzaminy gimnazjalne i maturalne  (Przeczytany 11985 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 13, 2004, 02:07:42 pm »
Ech z humanistycznego będe mieć pewnie troche mniej niż zakładałem, tak koło 38 :( Qrde nie moge się doczekać tych wyników...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 13, 2004, 02:14:24 pm »
ja to jestem dopiero po testach do gimnazjum wiec to o czym mowicie to za 3 lata wiec jest spox. Mam srednia 5.1 i nie dostane sie do gimnazjum bo mi srednio poszlo :/

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 13, 2004, 02:22:18 pm »
a ile miałeś punktów jeśli moge się spytać? pochwale się za siostre że miała 36/40 ale to jest qjon straszny :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 13, 2004, 02:32:16 pm »
na probnych mialem tez zawsze po 36 ,a z tego to jeszce nie wiem mam nadzieje ze moze tez, ale ten byl trudniejszy niz pozostale

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 13, 2004, 08:39:54 pm »
ale macie problemy... ja miałem 39/40, a to dlatego, że jeden głupi błąd zrobiłem... ale to było dawno.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 17, 2004, 02:12:13 pm »
Uff. już po wynikach pisemnej matury.... lekko zawiedziony jestem. Polak 5 (zwolniony uff)
Historia4
teras zostały mi dwa ustne...
Kame Hame Ha

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 17, 2004, 02:49:40 pm »
Z testuf gimnazjastycznyh miałem coś koło 60... teraz właśnie mam 9 zagrożeń, moja pźyszłość maluje się w ciemnych barwach.. ciekawe czy pżyjdzie mi zaznać matury


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 17, 2004, 03:57:20 pm »
To ja trochę zboczę z tematu... Śłyszałem, że kilku(set) maturzystów wpadło przed maturą i były przecieki. W województwie opolskim muszą pisać maturę od nowa :>
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 17, 2004, 04:12:42 pm »
Mają kurde szczęście, że nie w Mazowieckim, bo osobiście ministra oświaty bym powiesił kuna! Powinni mimo wszystko dać już spokój tym maturzystom. Mieli już wyniki, a teraz stresować się na nowo. O ile będą, bo chiba mieli się odwoływać do ministerstwa... nie ich wina że był przeciek(maturzystów), żeby ponosili karę za czyjąś głupotę.
Kame Hame Ha

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 17, 2004, 05:39:18 pm »
POWINNI CIĘ WYŻEJ OCENIĆ!!!!!! POWINIENEŚ DOSTAĆ 6 A NIE 5 !!!!!!!!!!! PRZECIERZ NAPISAŁEŚ AŻ 12 STRON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BIDNY BRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size][/font]
 
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 05:41:17 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 17, 2004, 05:39:19 pm »
POGIĘŁO CIĘ CIEMNA CHMURO?5 Z POLAKA I JESTES ZAWIEDZIONY JA GDYBYM DOSTAŁA 5 TO KURNA CHYBA BYM SIE...NO NIE WIEM CO BYM ZROBILA ALE NAPEWNO BYŁABYM SZCZĘŚLIWA.DOBRA WIEM ,ŻE NAPISAŁEŚ AŻ 12 STRON ALE 5 TO NAPRAWDE DOBRY WYNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D  
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 21, 2004, 07:37:21 pm »
E... sukcesów ciąg dalszy.. dziś z ustnego angola dostałem równo 5!!!! Stawiam browca wszystkim, tylko przyjedźcie do mnie :)



Wyślij pocztą chętnie wypije twoje zdrowie <sss>  ;)
  25maj2004
 Dziś dochodzi 4 z histy. Jestem wniebowzięty, bo po mojej odpowiedzi sam oceniałem się ledwo na 3... a tu czworeczka :w00t: . Teraz to nawet dwa piwa stawiam :)
  Daj adres na priv, to wyślę  :P  
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2004, 07:41:21 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 30, 2004, 10:33:45 pm »
elfik i Gamaliel nie wolno pisac calych postof na kolorowo i duzymi literami a mnie szlag trafia bo mi sie pie#$%^& zycie i mialem tylko 33 pkt FUUUUUUUUCK

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 30, 2004, 10:37:56 pm »
jezuu 33 pkt i tak sie wkurzasz? to u mnie jeden gosciu w klasie mial 13...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 30, 2004, 10:50:52 pm »
a u mnie 7pkt i co jeszce sprobojesz mnie przebic?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 30, 2004, 10:59:43 pm »
no widzisz to nie ma sie co martwic z 33 pkt i srednia 5.1...chcialbym miec wtedy taka srednia
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 31, 2004, 02:30:24 pm »
tak ale nie dostane sie do szkoly (na szczescie bo to katolicka) do ktorej mnie ojciec chcial poslac...jedyna zaleta :P

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 02, 2004, 05:25:50 pm »
chopie czym ty sie denerwujesz i tak do gimnazjum cie przyjma a swoja droga takie gimnazjum katolickie to zajebista sprawa potem mozesz sobie pójśc do Niższego Seminarium Duchownego a potem do Wyższego Seminarium Duchownego mozesz zostac ksiedzem i wszystko ok...Ja tam nie pisalam testów do gimnazjum tylko do liceum i poszly mi niezle(jak na moje oceny z przedmiotów) mialam 75 punktów 41 z polaka i 34 z mat,my mysle ze to nie bylo zle tym bardziej ze nie mialam sciagi i nic sie nie uczylam...to tylko moja wrodzona inteligencja hehe
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 02, 2004, 06:12:08 pm »
To sie nazywa skrzywienie..................... <_< . Ona ma świra na punkcie kleryków.......sic!!!!!!!!!!!! Wydało się :lol: . wrazie czego ja jej nie znam ^_^  .

Cio do egzaminów to tak:
*z gimnazjalnego miałam 68 pktów (więcej z części humanistycznej)
*z praktycznego - do plastyka, 68 pktów (miałam trzynaste miejsce <_< )

       Coś na te 68 jestem skazana.....................................

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 06, 2004, 11:04:47 pm »
Heh jush jutro próbna matórka @_@ nie mam pojęcia jak napisze bo opierd***m sie przez ostatnie o kurde... ja się opierd***m przez całe życie :D
]