Autor Wątek: Egzaminy gimnazjalne i maturalne  (Przeczytany 10173 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« dnia: Maja 06, 2004, 05:31:00 pm »
Chyba kilka ludków oprucz mnie pisało wczoraj i dziś egzaminy nie? I co, jak wam poszło? Ja z humana będe mieć 42-44 punkty (zależy od rozprawki) a z matmy na 100% będzie 48 punkcikó - bo otwarte wszystkie bezbłędnie - tylko dwa zamknięte źle. :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 06, 2004, 08:17:43 pm »
mnie to czeka za rok :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 06, 2004, 09:49:32 pm »
Holy Shit :P zdolny jesteś :D dziabeł poszedł na żywioł ale to będzie zaraz kuna kiedy to ja pisałem :D a będzie ze 2 lata zdaje się ale miałem dużo mniej punkcików bo pod 40[EDIT za jeden Marvell ;) :P )(nie zdradze dokładnej liczby bo blado przy tobie wypadam :devil:) podchodziłęm :D ale za świadectwo miałem od groma :D Powodzenia Morchol ;) i dostania się do najlepszej szkoły ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2004, 03:09:02 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 06, 2004, 09:51:53 pm »
Thx, ja zato za świadectow będe mieć mało punktów, więc siłą rzeczy gdybym zrąbał test miałbym przyszłość w zawodówce :P wolałem się przyłożyć, a i tak poszło mi lepiej niż ludzią ktorzy bezprzerwy kują, ja się uczyłem porządnie tylko tydzień i efekty dało :)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2004, 09:34:47 am »
Ooooo ja też pisałam go 2 lata temu ale winikami nie będe sie chw2alić bo były kiepskie i jesem tu gdzie jestemale cóż przynajmniej widze że nie wszyscy spoczywają na lałrach ^_^  

MarvelliX

  • Gość
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 07, 2004, 12:17:08 pm »
Cytuj
dziabeł poszedł na żywioł ale to będzie zaraz kuna kiedy to ja pisałem  a będzie ze 2 lata zdaje się ale miałem dużo mniej punkcików bo pod 40
W sumie  :P  :P  :P  ;)


A ja miałem zaszczyt bycia króliczkiem doświadczalnym który jako pierwszy pisssał taki rodzaj tessstu. Cóż mogę powiedzieć był truuuudny zdaje się że poźniej poziom trudności obniżyli, ale i tak miałem w sssumie około 50pkt a za świadectwo to miałem możę ze 2pkt :w00t:  :P


Ssskoro pisssałeś tesssty to znaczy że w nassstępnym roku zaczniesz życie, bo dopiero w szkole średniej ono sssię zaczyna :) życzę powodzenia B)
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2004, 12:19:57 pm wysłana przez Marvell »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 07, 2004, 01:48:44 pm »
Hehehe dzięki. A z tym zaczęciem życia to mi się zaczęło jakiś rok temu ;) imprezy procentowe te sprawy jeśli o to ci chodziło :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 07, 2004, 03:05:24 pm »
Cytuj

Ssskoro pisssałeś tesssty to znaczy że w nassstępnym roku zaczniesz życie, bo dopiero w szkole średniej ono sssię zaczyna :) życzę powodzenia B)
juz za rok matura :P
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2004, 03:07:14 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 07, 2004, 03:15:48 pm »
Cytuj
A ja miałem zaszczyt bycia króliczkiem doświadczalnym który jako pierwszy pisssał taki rodzaj tessstu. Cóż mogę powiedzieć był truuuudny zdaje się że poźniej poziom trudności obniżyli, ale i tak miałem w sssumie około 50pkt  a za świadectwo to miałem możę ze 2pkt   
WTF ???
Masz 20 lat, więc jakim cudem mogłeś pisać test gimnazjalny??
Albo ja tu czegoś nie rozumiem, albo coś jest nie tak :/.
BTW. ja miałem powyżej 80... teraz się martwię o matury :P.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 07, 2004, 03:46:16 pm »
Kto sie martwi, ten sie martwi... ja maturę mam już we wtorek hehehe.
A potem egzaminy i studia.... mam bardzo rozrywkowy rok  
Kame Hame Ha

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 07, 2004, 03:48:40 pm »
to pewnie taka zmyłka w GG :) patrzyłem niedawno to heti miał 34 ale juz zmienil :)

Dziwne sa te testy gimnazjalne. Po co komu takie testy, po to zeby tylko przeeszedl do wyzszej szkoly? Szkola powinna byc tylko jedna... "Szkola zycia"
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 07, 2004, 03:51:46 pm »
Hehehe wy to macie się z tymi testami.. ja tam kończyłem tradycyjną ośmioletnią podstawówkę i od razu do liceum. A matura... patrz post wyżej....
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 07, 2004, 05:19:10 pm »
No ja także byłaqm przysłowiowym "króliczkiem" ale ja to chodziłam do gimnazjum,niestety nie załapałam się na ósmą klasę....

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 08, 2004, 01:28:25 am »
siakie dwadzieścia :P ja mam 18(Nawet nie :P młody ze mnie dziabeł :devil:) :P skund ja taki stary miałbym być :P (bez obrazy ARD :P) a zresztą jak to mój stary zwykł mówić :P
"ja mam 20 lat ty masz 20 lat przed nami 7 klasa :P"
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2004, 01:29:26 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 08, 2004, 09:39:59 am »
To było do Marvellka ;P.

MarvelliX

  • Gość
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 08, 2004, 02:12:21 pm »
Wytłumaczę oc co mi chodziło:
Kiedyś to sssie nazywało "egzaminy wstepne do szkoły średniej" i to była taka mini pisssemna matura czyli kilka pytań i na nie sssie odpowiadało najbardziej rozlegle jak sssie dało. Później zmieniono to na "test kompetencji" czyli około 50 pytań z podanymi odpowiedziemi i jedno wypracowanko, bądź zadanko. I ja właśnie należałem do pierwszych osssób które ten tessst pisały :P
To sssamo próbuja teraz zrobić z maturami naszczęście ja łapię sssie jeszcze na ssstarą  :lol:


Ciekawe ja też za rok mam marurę :P  :P  :P  ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 08, 2004, 07:34:55 pm »
Łojezusiuuuuuu :blink:  Morchol tys jest wymiatacz :!:  Ja mialem z obu egzaminow lacznie 63 punkty :shaun:  z polskiego 32 i matma 31 (btw.tesh bylem kroolikiem i pisalem 2 lata temu)!
A to i tak tylko dlatego ze sciagalem :devil:  siedzialem w ostatnim zedzie :w00t:  sciagi szly na husteczce do nosa i legitymacji - sie nastresowalem jak mi husteczka z zadaniem z maty spadla na ziemie :ph34r:   bo tylko to mozna bylo miec a u was dalo sie sciagac???


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 08, 2004, 08:05:14 pm »
W tym roku były 3 wersje testu więc ze ściaganiem nie bardzo (inne rozłożenie odpowiedzi, pytania te same)
Ale wyszło wielkie nie porozumienie, bo wychowawcy mieli o tym powiedzieć juz wcześniej, a mój wychowawca który jest największym chu*em i sqrwy**nem jakiego znam "zapomniał" nam o tym wspomnieć. No i kilka osób z mojej klasy ściągnęło od osoby z inną grupą. Ja naszczęście robiłem sam :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 13, 2004, 10:52:38 am »
Ja miałem 82 pkt.... z matematycznego 38, a z humanistycznego 44...
a pisałem dwa lata temu jako rocznik "królików doświadczalnych"
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2004, 11:06:26 am wysłana przez Tantalus »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Egzaminy gimnazjalne i maturalne
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 13, 2004, 01:58:25 pm »
U mnie to ni dało się ściągać ob wszędzie łazili i bez przerwy gapili się nauczyciele ...ale ni było tak źle. ;)