Autor Wątek: Knight Online  (Przeczytany 33140 razy)

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 19, 2004, 09:38:22 pm »
ja tez mam wersje beta i mozna bylo wybierac rase wiec sadze ze sie pomylil
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 19, 2004, 09:48:05 pm »
Niewiem dlaczego tak jest. Sprawdzałem wszystko. Moge mieć tylko orka !! Więc w klanie raczej niebede :unsure:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Knight Online
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 19, 2004, 09:59:46 pm »
Cytuj
Niewiem dlaczego tak jest. Sprawdzałem wszystko. Moge mieć tylko orka !! Więc w klanie raczej niebede :unsure:
Reinstalacja gry raczej pomoze ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 19, 2004, 10:11:20 pm »
Wiedziałem!!!!!! Mój komputer to ZŁOM!!!! Z - Ł - O - M !!! Gra po chwili tnie mi jak jasny gwint!!! Potrzebuję kilka sekund żeby zobaczyć ruch postaci a wyłączyłem wszystkie szczegóły a nawet dźwięk...zagram dopiero w czerwcu...chyba ;( ...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Knight Online
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 19, 2004, 10:25:51 pm »
Zmniejsz detale, trochę dźwięk pogorsz, gra będzie chodzić dobrze, tu nie istotne jest jak się wygląda tylko jak się walczy.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Knight Online
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 19, 2004, 10:28:43 pm »
No ale napisał że ma wszystko na minimum i nawet dzwiek wylaczony...
szkoda... a nie ma moze brat czy ktostam kompa lepszego zebys sie mogł wbijać na KO? :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 20, 2004, 01:52:00 pm »
Jakby moja siostra zobaczyla, że coś zainstalowałem jej(a w szczególności grę) to bym nie pożył długo...a kompa lepszego ma... :(  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 20, 2004, 07:46:38 pm »
mala zmiana planow dzis i jutro nie bedzie mnie po 21 bo sa mecze...przepraszam za zmiane najlepiej zeby wsztscy sie na GG zgadali i umowili...i jeszce jedna arcywazna sprawa....czy przyjmujemy ludzi z poza Squarezone, bo Zell ma qmpla ktory pogrywa w finale i ma KO (tak mowil Zell) ale nie jest zarejestrowany na Squarezone......czy waszym zdaniem mozna go przyjac do clanu...ja nie mam nic przeciwko temu ale  chcialbym by wypowiedzialy sie tez inne osoby..  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Knight Online
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 20, 2004, 07:52:40 pm »
To może 2 pieczenie na jednym ogniu - będzie w klanie i niech na forum też się zacznie udzielac :D Troche by się przydało "freash meat"  :devil:  

Offline Sephiroth_x

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 21, 2004, 12:32:05 pm »
Witam . To ja jestem tym freash meat   :alien:  
Postaram sie udzielac    na ile tylko czas mi pozwoli .
Na wszelkie pytanie z mila checia odpowiem  B)  
This is my Jinchuu!!!!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 21, 2004, 01:01:57 pm »
mozecie mi powiedziec po co sie takie umiejetnosci ja leadership, politics , language i sige weapons  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2004, 01:02:59 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Sephiroth_x

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 21, 2004, 01:30:35 pm »
z tego co sie domyslam sa to umiejetnosci ktorych niemozna jeszcze uzywac z powodu
niedokonczenia gry .
W koncu jest to tylko jeszcze Beta  B)  
This is my Jinchuu!!!!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 21, 2004, 02:37:46 pm »
Gdzie można spotkać potwora o nazwie Silan  ??
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 21, 2004, 03:09:15 pm »
chyba w moradorze gdzies dalej ale nie jestem pewien
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 21, 2004, 03:19:21 pm »
ja silana nie spotkalem ale jesli chodzi Ci o qest z Silan Bone to Keilan (za rzeczkaw Moradon) jest. ja mam problem teraz bo jeste, po formatowaniu dysq zainstalowalem KO wpisuje Login i haslo i....wyskaqje mi game file not found czy cos takiego...czy reinstall too pomoze??

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 21, 2004, 03:20:34 pm »
mysle ze tak
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 21, 2004, 03:51:00 pm »
Dzięki B) .

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 21, 2004, 06:26:55 pm »
no to czas probowaC ALE JEST STRASZNY WAL BO BEZE MNIE NIKT NIE DOLACZY........ehhh ten caps lock

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 21, 2004, 07:29:36 pm »
serge nie jestem pewien ale zastepca chyba ttez moze dolaczac to daj mnie na zastepce ja po powrocie ze szkoly siedze praktycznie caly czas
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 21, 2004, 08:32:57 pm »
w ostatecznosci bedzie trzeba zalozyc jeszcze raz klan   <_<. Dawac bo samemu trudno sie koxuje levele i trzeba nabijac punkty klanu zeby budzil respect wsrod ludu :P . Jak co mozecie mnie znaleźć mnie w miescie Piana ( fajna miescina -  moce potwory i nie ma takiego tloku )  albo na GG :) prawie zawsze gram w godzinach od 21.00 bo wtedy moje lacze przemienia się w neostrade  :lol: .

A co do pytania Little - 188,36 w okolicach tego parametru znajduja sie te potwory ktorych szykasz o ile jeszcze nie znalazles  ;)  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2004, 08:36:32 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...