Autor Wątek: Knight Online  (Przeczytany 33142 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Knight Online
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 22, 2004, 12:11:19 am »
Wlasnie...
Grając w party trzeba myśleć o exp, a które potworki najwięcej go dają? Są to potworki o nazwie Haluga i o podobnym wyglądzie. Są bardzo mocne bo jednym uderzeniem mogą odebrać 300 HP, jeszcze do tego w zależności w jakiej odleglości się od niego znajduje, ale jak jest się w party 8-osobowym to na członak przypada około 2500 exp. Problem jest jeszcze jeden, że trzeba odczekać te parę sekund, aż nabierze się MP i uzupełni HP. Na goblinach można nieźle za to kasę zarobić, tylko żeby z takim zawalczyć to trzeba mieć conajmniej poziom 24, za takigo jednego można dostać nawet 1500 coins.

Dziś udało mi się dołaczyć do bandy, która miała zamiar zabić Antrasa. Jak ktoś nie wie, co to jest to powiem tylko, że jest to "mocny skorpion" ^_^  
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 22, 2004, 04:04:58 pm »
e tam na poziomach 20-25 najlepsze sa death knighty party 8 osobowe i 2000 expa a z 8 przeciwnikami to one sa slabeusze :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 22, 2004, 05:35:13 pm »
tylko trzeba miec "mieso armatnie" zeby zbieral ciosy i mozna ruszac na death knighty       ;)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 22, 2004, 06:40:31 pm »
Hehe najczęściej to ja takim mięsem jestem :D  :D  :D .
I to sie nazywa poświęcenie :D  :P  :D .

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 22, 2004, 06:52:03 pm »
no z reguly poswiecaja sie warriorzy bo oni sa w bezposredniej walce, priesci ich lecza i wszyscy sa szczesliwi :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 22, 2004, 07:25:17 pm »
tylko ostatnio zawsze trafiam do druzyn co ja jestem "miesem armatnim" to nie dosc ze musze walczyc to jeszcze leczyc  :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 22, 2004, 08:48:29 pm »
a ja robie najlepiej bo zawsze robie wlasne party (i nawet mi to wychodzi hehe wala drzwiami i oknami przydaloby sie z 15 miejsc :D)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 23, 2004, 12:54:25 pm »
A jak zrobić własne party  ??

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Knight Online
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 23, 2004, 02:07:50 pm »
Klikasz na jakiegos goscia i wysylasz mu prosbe czy chce do party dolaczyc klikajac na przycisk invite na prawym dolnym rogu. Tylko problem w zakładaniu party jest taki, że ciężko jest zrobić dobre party...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 23, 2004, 02:22:35 pm »
dobra po kolei najpierw to to ze przyjmujemy ludzi zpoza 4um, ale ja proponuje by byli to tylko Polacy. Druga sprawa to spotkania clanu czy kazdy z was ma czas od wtorq do soboty o 17 ?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Knight Online
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 23, 2004, 02:37:28 pm »
Sorki ale 3 klasa gimnazjum to nie przelewki, ja czas mam głównie w weekendy, ewentualnie w tygodniu ale to tak po 19 dopiero.

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 23, 2004, 04:24:55 pm »
no ja tak jak Morchol bym wolal w weekendy i najlepiej w "poznych" godzinach gdzies tak z piatku na sobote i z soboty na niedziele   :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Knight Online
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 23, 2004, 06:16:34 pm »
Jednym słowem:
I agree ^_^
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2004, 08:41:24 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 23, 2004, 07:16:40 pm »
nie no z jednego dnia na drugi to mnei mam gan...:/ a poza tym o 19 zawsze moja mam siada na kompa

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 24, 2004, 11:54:13 am »
mnie to obojetne - jak wam pasuje ;) a co do party - wystarczy ze raz zrobisz dobre party z osob ktore czesto sa dajesz ich do friend i potem z gorki :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 24, 2004, 09:51:18 pm »
Doszły mnie ostatnio słuchy, że KO ma być od kwietnia płatne. Niewiem ile jest w tym prawdy, więc jeżeli ktoś wie więcej na ten temat to niech napisze.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2004, 09:52:29 pm wysłana przez little »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Knight Online
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 24, 2004, 10:53:10 pm »
Doszły mnie słuchy że kwiecień już się kończy a KO ciągle jest darmowe :D

Ale tak na serio to niestety kiedyś KO bedzie płatne, miejmy wszyscy nadzieje że nie nastąpi to zbyt szybko. Zresztą wtedy trzeba się przeżucić na bete innego MMORPG-a taka kolej rzeczy ;)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Knight Online
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 25, 2004, 02:15:26 am »
Polecam Cronous i zachęcam do testownia :) Do ściągnięcia i obejrzenia tutaj:
http://cronous.e-games.com.my/. Jakoże ściąganie jest bardzo dłuuuuuuugie to niedługo umieszcze torrenta z clinetem, który będzie szedł szybciej o 5 razy :)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 25, 2004, 08:02:49 am »
Kuna sorki pomyliłem sie. To niby od czerwca ma być płatne.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Knight Online
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 26, 2004, 06:09:30 pm »
sorki ale mam kilka ptań na temat KO mianowicie
1. Czy Ko jest darmowe na zawsze czy tylko przez limit czasu
2. Jaka jest grafa jak ktoś może to niech prześle screena
3.  Ile jest klas postaci?
4.  Czy można używać dwóch broni na raz ?