Autor Wątek: Manga!!!  (Przeczytany 65074 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 25, 2004, 09:19:57 pm »
w Dragon Ballu moim zdaniem za dużo gadali, a za mało się trzaskali.... ale tak bywa...... Ale poza tym to wszystkie mangi są fajne i wypasiste
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 25, 2004, 10:24:56 pm »
Manga DB o wiele przewyższa anime...W końcu są tam poprawne imiona i ataki postaci oraz(na całe szczęście) zniesiono cenzurę(tą "cenzurowatą" :lol: , wyrazową i scenkową).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chibi-vampire

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 26, 2004, 03:02:56 pm »
Powracając do tematu
Moje ulubione mangi to więc tak bez wątpienia ,,Naruto" , ,,Slayers" , ,,Batle Angle Alita"  Posiadam większy zbiorek tego typu ale te tytóły lubię najbardziej

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 27, 2004, 11:18:39 am »
Hmmmm ulubiona.... trudne pytanie. Bardzo trudne. Ale jak wóz to i  przewóz(kolejne tandetne powiedzonko bez sensu) Kiedyś jush tam pisałem, nawet nie raz, ale moje poglądy wciąż się zmieniają pod wpływem kolejnych tyyułów, które uda mi się dorwać. A więc nowy ranking wygląda tak
  TOP TEN
1 Hellsing - za wisielczy humor, trafienie w sam środek mojego gustu, litry krwi i szczyptę sadyzmu
2 Gumnn (jak kto woli Battle Angel Alita)- cyberpunkowy klimat i pokaźną liczbę zwłok
3 Love Hina - nie jestem aż tak zwyrodniały, lubię się też pośmiać od czasu do czasu
4 X Clampa - bez komentarza, tego się nie da opisać słowami
5 Ruroni Kenshin - ten pan z kolei wspaniale posługuje się kataną z odwróconym ostrzem
6 Gundam W - nie ma to jak wielkie roboty
7 Dragon Ball - klasyk pana Akiry Toriamy dawno temu niekwestionowany lider, ale... czasy sięzmieniają
8 Slayers - kumor, humor, humor
9 Cwboy Bepop - anime nie widziałem, ale manga była niezła ( może nie najwyższych lotów, ale...)
10 ________ cała reszta tytułów, które miałem czelność czytać czyli Mars, Fushi Suszi(tam co jest Miaka i Tamahome:)), CCS, SM, itd...
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 27, 2004, 03:16:10 pm »
Gdzie można mange Hellsinga dosttać w naszym "pięknym kraju"? Bo w Empiku jestem przynajmniej 2 razy na tydzień a jeszcze jakoś nie widziałem :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 27, 2004, 04:43:20 pm »
Jezeli w twoim miescie jest ksiegarnia "Matras" to tam znajdziesz na pewno... a jesli by niemieli to muszisz im powiedziec zeby sprowadzili bo oni maja umowy z wydawnictwami wiec mangi bez problemu moga sprowadzic... ja jush dawno olalem empik i kupuje wlasnie w ksiegarniach Matras
A jesli nie ma w poblizu ciebie tej ksiegarni to pozostaje tylko zamowic wysylkowo z wydawnictwa JPF! http://www.jpf.com.pl

Piekna manga goraco polecam :devil:  Mnie sie podobala bardziej niz anime... przeczytalen na razie tylko 1 tom (ten ktory wydalo JPF) i jest piekna kreska,humor, bardziej wyjasnione o co chodzi, i bedzie dluzsza niz anime :D  no i niebedzie podobno incognito B)  ktory moim zdaniem niezbyt pasowal do tego anime :shu:  i wogole wypas... tylko za krotki tom ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 29, 2004, 08:08:24 am »
A ja mieszkam w takim zadupiu, że ani empika ani żadnych pożądnych księgarni. Czasem jest coś w kioskach ale to żadko :unsure: .  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 30, 2004, 02:13:06 pm »
Cytuj
Gdzie można mange Hellsinga
no ja widzialem ostatnio w kisoq kolo mojego domu

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 30, 2004, 09:06:31 pm »
Cytuj
Cytuj
Gdzie można mange Hellsinga
no ja widzialem ostatnio w kisoq kolo mojego domu
już biegne :P

no ja niestety mam mniej szczęścia i czekam na paczuszke od JPF-u :)

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 01, 2004, 03:58:12 pm »
Bardzo lubię mange "Slayers", według mnie jest dużo lepsza od serii telewizyjnej ^_^ A to dlatego, że sceny bitew są lepiej narysowane. Z Hellsinga to lubie tylko sir Allucarda, ma niesamowity głos i charyzmę :)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 01, 2004, 05:59:08 pm »
".....sceny bitew lepiej narysowane...."

hmm.. lol?... manga jest gorsza jesli hodzi o dynamiczne sceny.. walki itp. ale manga lepiej pżedstawia historje no i .. humorek..heh..



Wiek ktoś czy jest już manga rurouni Kenshin(polskie wydanie).. miała dziś się pojawić.. ?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 01, 2004, 11:23:34 pm »
Widze, że ty Dark M nie dostrzegłeś tego ca ja w tej mandze.
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Tsyira

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 02, 2004, 04:05:10 pm »
Moja ulubiona manga... X, mimo że ten Kamui jest troszkę nieszczęśliwy. Oprócz tego CHOBITS ( :wub: dlatego to uwielbiam, ponieważ cała fabuła kręci się wokół komputerów). W ogóle panie z Clamp'a wymiatają swoimi mangami  :D  
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2004, 04:06:51 pm wysłana przez Ariyst »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 04, 2004, 06:47:32 pm »

Cytuj
i wogole wypas... tylko za krotki tom 
Taa, ale w Hellsingu masz na deser bonus w postaci CrossFire'a...ups. to żem rypnął. Nie dobra, nic nie mówiłem. Najlepsza scena w Hellsingu? Alucard na ścianie po serii kilkunastu noży z ręki PalladynaOjcaAleksandraAndersena (tak go w mandze nazwali)... no i ten obłędny wyraz tważy ojczulka..... mmmmmiodzio
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2004, 06:48:23 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 07, 2004, 04:13:06 pm »
Mang to ja lubię tyle że nie zawsze pamiętam to co lubię :)   (pisze wg kolejności której mi się przypomniały):
Ayashi no Ceres, Mars, Slayers, X, Gunnm( Beatle Angel Alita ), Hikaru no Go, Evangelion, Love Hina, Wisch, Peradise Kiss, Dragon Ball, Sailor Moon, Kenschin,Fuschigi Yuugi (fuszi-suszi :) ) itd........................
       
                         Jak mi sie coś jeszcze przypomni to dopisze......
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2004, 02:45:24 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 09, 2004, 08:58:24 pm »
Podoba mi się Puchimon. Czytałem jedynie 4 rozdziały (więcej nie było na stronie),
ale były fajne. Można się poośmiać.

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 10, 2004, 01:40:40 am »
Ostatnimi czasy dorwałem Bebopa, co o tym sądzicie? Bo mnie jakoś nieprzypadł do gustu, płytka historia i jakoś ta kreska odbiegała od animowego oryginału. Za to Eden był zaj....sty:].  

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Manga!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 11, 2004, 09:12:05 am »
nie wiem jak manga, ale anime cowboy bebop jest da best... więc jeśli manga jest podobna to grzeszysz
see you space cowboy...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Manga!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 11, 2004, 09:17:47 am »
No ja właśnie ciągle słysze od wszystkich że manga jest 100 razy gorszam no ale tak musi być bo niema tej super atmosferki budowanej przez muzyczke ;] miodzio ściągnąłem sobie soundtrack na 5 cd :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 11, 2004, 12:05:39 pm »
Taaa Manga Bebop to nedza i niechodzi o to ze nie ma muzyczki tylko manga jest takim smiesznym przerywnikiem od anime opowiada inna historie i nie ma w niej prawie nic smiesznego

Ale Eden zadzi!!!!!!! :devil:  Masz racje :devil:  Dla mnie to jedna z najlepszych Mang na rynku jesli nie najlepsza wogole!!! Pelno krwi a do tego swietna historia.. no i wspaniale postacie!!! Ten koleszka hinczyk ktory zabnija wszystkich nozem jest bosssski i ma takie smutne oczy......!! Polecam wszystkim ta mange... jak niewiecie co to jest to moze pozniej cos o niej skrobne jesli ktos wczesniej tego nie zrobi... ale goraco polecam niesamowita manga ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?