Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254665 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2440 dnia: Lutego 15, 2007, 02:53:47 am »
Ty też masz lipnego siga ;] takie niewiadomo co ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2441 dnia: Lutego 15, 2007, 03:08:38 am »
W sumie sam nawet nie wiem co to jest. ;] Glenn mi powiedział, że znalazł "coś" na necie i zmontował  siga w photoshopie. Nie wiem, kurde niedługo Glenn zacznie jakieś abstrakcje zupełne dawać w avatary, zaczyna się robić z niego jakby "artysta" tylko whuj nie wiem co on tam łata w tym photoshopie.

Btw. Weź Glenn plz zrób mi Ava jakiegoś bo na moim sprzęcie mi nie wychodzi odpalenie jakiegokolwiek programu ktorym możnaby zrobić se siga w jpg. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2442 dnia: Lutego 15, 2007, 03:15:24 am »
G-1 - IrfanView próbowałeś? Nic nie zajmuje program, a ja sobie nim dobrze radzę przy robieniu avatarów, prosty w obsłudze, może nie fotokiosk, ale dobrze się nadaje do elementarnej obróbki obrazów...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2443 dnia: Marca 18, 2007, 02:26:26 pm »
Aaahahahahahahahaha. Smogu, zajebisty tekst w sigu. Nie pamietam kto tak do Ciebie napisal, ale nawet tutaj rzadko sie zdarza by ktos wypisywal takie debilizmy ;] ile razy na to spojrze, to zawsze sie usmiecham ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2444 dnia: Marca 18, 2007, 02:35:55 pm »
Aaahahahahahahahaha. Smogu, zajebisty tekst w sigu. Nie pamietam kto tak do Ciebie napisal, ale nawet tutaj rzadko sie zdarza by ktos wypisywal takie debilizmy ;] ile razy na to spojrze, to zawsze sie usmiecham ;]
Jew-1 aka Dżi-1

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2445 dnia: Marca 18, 2007, 07:33:36 pm »
No coz. Nie popisal sie w tym przypadku jakims specjalnie przesiaknietym intelektualizmem postem ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2446 dnia: Marca 18, 2007, 09:22:45 pm »
No coz. Nie popisal sie w tym przypadku jakims specjalnie przesiaknietym intelektualizmem postem ;]
No shit sherlock... ;/   Chociaż "debilizm" to zbyt słabe słowo.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2447 dnia: Kwietnia 07, 2007, 10:10:57 am »
Ułał. G-1 wzielo na BF MC's ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2448 dnia: Kwietnia 07, 2007, 10:12:41 am »
>_<
ee Serdżi to BF MC's nie jest ;/ bfmc to jest lipa straszna =p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2449 dnia: Kwietnia 07, 2007, 10:44:25 am »
Faktycznie ;] a na poczatku skojarzylo mi sie z "Fristajlerem" ;] Nie zmienia to jednak faktu, ze obydwie piosenki sa lipne wh*j ;]

MarvelliX

  • Gość
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2450 dnia: Kwietnia 07, 2007, 02:14:44 pm »
ummm to chyba FatBoySlim czy jak to sie tam pisze

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2451 dnia: Kwietnia 07, 2007, 11:31:50 pm »
Faktycznie ;] a na poczatku skojarzylo mi sie z "Fristajlerem" ;] Nie zmienia to jednak faktu, ze obydwie piosenki sa lipne wh*j ;]
w ogóle nawet nie wiem jak można porównywać te zespoły -.-' widać nie znasz się raczej na breakbeat'cie skoro kojażysz tylko jakąś lipną piosenkę BF Mc's i kultowy kawałek FatBoySlima heh. ;]
No i przede wszystkim nie wzięło mnie ostatnio na FatBoySlima tylko chciałem być fajny i mieć inteligentny text piosenki w sigu. A tak serio to "inteligentny text piosenki w sigu" jest troche cliche, chociaż nie lubie tego słowa heh, więc wstawiłem sobie ot taki sig a nie inny bo po prostu kawałek jest wh*j zaje**sty. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2452 dnia: Kwietnia 08, 2007, 12:43:57 am »
Nie no tekst piosenki jest mega inteligentny, jak go przeczytałem, to od razu poczułem się bogatszy duchowo...

A tak na serio, to to akurat jest bardzo słaby tekst do umieszczenia go w sigu....

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2453 dnia: Kwietnia 08, 2007, 01:03:25 am »
Nie no tekst piosenki jest mega inteligentny, jak go przeczytałem, to od razu poczułem się bogatszy duchowo...

A tak na serio, to to akurat jest bardzo słaby tekst do umieszczenia go w sigu....
Nierozumiesz Tant chyba. Na pewno nie wstawiłem tego tekstu żeby ktokolwiek poczuł się bogatszy duchowo, czy dlatego że uważałem że to jest świetny tekst do umieszczenia w sigu.
Czy trzeba mieć zawsze w sigu/avie bishonena z wielkim mieczem itp. ? Zresztą jakbym przywiązywał uwagę i zależałoby mi na tym żeby wszyscy uwielbiali moje avy/sigi to miałbym zawsze jakiś przeładny, wszystkomający zestaw. ;] Nie mam wcale zamiaru aby mój sig,av podobał się wszystkim 1459 użytkownikom forum. ;] Jeśli podoba się nawet tylko jednemu jakiemuś nieaktywnemu użytkownikowi to też i tak mam w to wyje**ne heh. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2454 dnia: Kwietnia 08, 2007, 01:26:42 am »
G-1 twój sig zajmuje sporo miejsca. Trza było napisać ten tekst jeden raz a obok dopisać 'pomnóż razy x'. <lol>
Swoją drogą nie lubię też dużych obrazków w sygnaturach bo strony się długo ładują. :s

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2455 dnia: Kwietnia 08, 2007, 02:51:53 am »
Ta tylko jeszcze powiedz, że przez mój sig Tobie wolno ładuje się strona...   buahahah X]
Jak mój sig jest duży to nie wiem jakie są sigi : Tantalusa, Sephirotha, Yuzurihy, Hisoki, Reavera, Dark_Butza i są jeszcze inni ale mniej piszą. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2456 dnia: Kwietnia 08, 2007, 10:03:07 am »
Cytuj
Ta tylko jeszcze powiedz, że przez mój sig Tobie wolno ładuje się strona...   buahahah X]
<rotfl> XD Właśnie dlatego nie napisałam XD

Cytuj
Jak mój sig jest duży to nie wiem jakie są sigi : Tantalusa, Sephirotha, Yuzurihy, Hisoki, Reavera, Dark_Butza i są jeszcze inni ale mniej piszą. ;]
Jeśli chodzi o wymiary to owszem jest tak samo duży. Inną sprawą jest wielkość (kb).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2457 dnia: Kwietnia 08, 2007, 11:53:54 am »
Cytuj
w ogóle nawet nie wiem jak można porównywać te zespoły -.-' widać nie znasz się raczej na breakbeat'cie skoro kojażysz tylko jakąś lipną piosenkę BF Mc's i kultowy kawałek FatBoySlima heh. ;]
Dont kraj bejbe ;* nie porownuje tych piosenek, aczkolwiek jak dla mnie sa podobne ;] co nie zmienia faktu, ze obydwie sa do dupy ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2458 dnia: Kwietnia 08, 2007, 07:22:34 pm »
Ta tylko jeszcze powiedz, że przez mój sig Tobie wolno ładuje się strona...   buahahah X]
Jak mój sig jest duży to nie wiem jakie są sigi : Tantalusa, Sephirotha, Yuzurihy, Hisoki, Reavera, Dark_Butza i są jeszcze inni ale mniej piszą. ;]

nas w to nie mieszaj :P

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2459 dnia: Kwietnia 08, 2007, 07:57:01 pm »
każdy może mieć takiego siga jakiego mu się podoba i nie ma tłumaczenia 'strona mi się długo ładuje', no bądźmy 'poważni' ;]

Dziewczyna moich marzeń XD