Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254621 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2300 dnia: Grudnia 01, 2006, 12:43:49 am »
No Glenn rzeczywiście umie babrać w photoshopie, ale tylko technicznie. Wydaje mi się, że nie ma tego zmysłu dobierania artów itd., po części może sie to wiązać z gustem również. Po prostu wydaje się jakby czerpał motywy na sygnaturki zupełnie z kosmosu.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2301 dnia: Grudnia 01, 2006, 01:36:29 pm »
gust tez mam ale ostatnio nie mam jakos checi na cos fajnego i wogule jakos nic mi sie nie chce ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2302 dnia: Grudnia 01, 2006, 11:19:04 pm »
Nie chodzi mi o to, że nie masz gustu. Masz, masz tylko moze trochę wysublimowany w porównaniu do większej części użytwkowników tego forum, co nie znaczy też, że jest zły.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2303 dnia: Grudnia 04, 2006, 01:06:21 am »
joł glenn gdybym nie znał tej pani to bym pomyslal ze tam pisze A Eon Hux (i tak za pierwszym razem przeczytalem ;p)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2006, 01:07:02 am wysłana przez MarvelliX »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2304 dnia: Grudnia 04, 2006, 01:05:35 pm »
tam jest Flux ;] tylko jakos tak te F sie z L połączyło ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2305 dnia: Grudnia 04, 2006, 02:30:52 pm »
sig niezly, ale czcionka z dupy.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2306 dnia: Grudnia 04, 2006, 08:34:34 pm »
No ta sygnatura Glenna obecna jest super, swietnie ja zrobil, tylko to "flux" rzeczywiscie z dupki jest zrobione, ale to czesto tak sie nie zauwaza takich szczegolikow jak sie cos robi ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2006, 08:34:57 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2307 dnia: Grudnia 06, 2006, 03:36:57 pm »
gratuluje craszofi najlepszej sygniatury jest poprostu zajebiscie wyjebista ;/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2308 dnia: Grudnia 06, 2006, 03:45:59 pm »
Cytuj
gratuluje craszofi najlepszej sygniatury jest poprostu zajebiscie wyjebista ;/
Tak, moglaby być trochę większa:p

GLenn twój obecny sig mi się podoba chociaż osobiście bardziej wolę styl mangowy. No ale dobrze że wrzucasz avy i sigi "innego" typu bo w ten sposób trochę się wyróżnasz;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2006, 03:47:16 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2309 dnia: Grudnia 07, 2006, 10:33:22 pm »
Cytuj
QUOTE
gratuluje craszofi najlepszej sygniatury jest poprostu zajebiscie wyjebista ;/


Tak, moglaby być trochę większa:p

Co wy chcecie. Jest za mała  XD

Cytuj
GLenn twój obecny sig mi się podoba chociaż osobiście bardziej wolę styl mangowy. No ale dobrze że wrzucasz avy i sigi "innego" typu bo w ten sposób trochę się wyróżnasz;]

Ja chyba zawsze mam podobny av do signaturki. Oczywiscie chodiz mi tematycznie.  

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2310 dnia: Grudnia 07, 2006, 10:37:20 pm »
Musiol ma fajne to cos z last ;p G1 i Glenn maja tez ladne :]
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2311 dnia: Grudnia 07, 2006, 11:22:12 pm »
Cytuj
Cytuj
GLenn twój obecny sig mi się podoba chociaż osobiście bardziej wolę styl mangowy. No ale dobrze że wrzucasz avy i sigi "innego" typu bo w ten sposób trochę się wyróżnasz;]

Ja chyba zawsze mam podobny av do signaturki. Oczywiscie chodiz mi tematycznie.
No i do tego musze przyznac ze swietny! Cholernie mi sie spodobal. Najlepszy twoj zestaw oczywiscie i wyglada calkiem oryginalnie. Jest super ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2312 dnia: Grudnia 08, 2006, 07:19:20 pm »
Cytuj
QUOTE (Agrias5864 @ 7.12.2006, 22:33:22)
QUOTE
GLenn twój obecny sig mi się podoba chociaż osobiście bardziej wolę styl mangowy. No ale dobrze że wrzucasz avy i sigi "innego" typu bo w ten sposób trochę się wyróżnasz;]



Ja chyba zawsze mam podobny av do signaturki. Oczywiscie chodiz mi tematycznie.


No i do tego musze przyznac ze swietny! Cholernie mi sie spodobal. Najlepszy twoj zestaw oczywiscie i wyglada calkiem oryginalnie. Jest super ;]
Wow, dzieki :D Oczywiscie jesli to bylo so mnie.
G-1 ma fajnego noi Glenn (wiem ze sie powtarzam)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 07:28:42 pm wysłana przez Agrias5864 »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2313 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:36:22 pm »
Cytuj
Wow, dzieki :D Oczywiscie jesli to bylo so mnie.
G-1 ma fajnego noi Glenn (wiem ze sie powtarzam)
Przez tą samą osobę robione więc pochlebiłaś Glennowi dwukrotnie, jeszcze jakby doliczyć to że powtórzyłaś to, to pochlebiłaś mu w sumie czterokrotnie. ;]
No i widać, że Quotowanie cie nie wychodzi ;]

Edit: Sam nie wiem po co ładuję mptroojky do siga skoro pewnie i tak nikt ich nie słuchał. ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 10:37:28 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2314 dnia: Grudnia 08, 2006, 11:27:02 pm »
Ej, ja tez nie wiem po coxD Ale sciagne sobie Twoją jutro (teraz ogladam kioncert wiec i tak nie poslucham) :)
Zestaw Agrias.. nie wiem.. niby mi sie nie podoba, ale pasuje jakos calosc :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2315 dnia: Grudnia 08, 2006, 11:38:29 pm »
Cytuj
Ej, ja tez nie wiem po coxD Ale sciagne sobie Twoją jutro (teraz ogladam kioncert wiec i tak nie poslucham) :)
Zestaw Agrias.. nie wiem.. niby mi sie nie podoba, ale pasuje jakos calosc :P
Haha to, żeby nie pozostać dłuznym to sobię twój też sprawdze. A za jakiś czas wstawię tę samą piosenkę ale w wersji z EP Trollhamaren. :>  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2316 dnia: Grudnia 10, 2006, 09:20:03 am »
Gipsi - fajny kawałek w sigu, ale to "zaciąganie" sprawiło, że wróciłam do starego, dobrego B'z...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2317 dnia: Grudnia 10, 2006, 12:11:20 pm »
O dobrze ze skomentowalas bo zczalem ze jestem debilem i dalem nie te piosenke co mialem ;]
Widze ze az wzucilas te Bz na siga no i zbadam sobie, moze sie do nich przekonam ;] Nigdy za nimi nie przepadalem, zajebiscie podobala mi sie tylko piosenka Show Time no i takie Splash bylo tez calkiem fajne ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2318 dnia: Grudnia 10, 2006, 09:38:45 pm »
Szczerze mówiąc padłem na plecy jak zobaczyłem Siga Agriasa ! Brawo ziOm ;) wszyscy rzucają smętnymi syngaturami a ty wrzucasz cactuara - jedna z ciekawszysch maskotek świata FF (mogle ? ble :D).
A przy okazji Cactuar to logo Neo Jsite ;]
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2319 dnia: Grudnia 10, 2006, 10:20:50 pm »
Cytuj
Agriasa ! Brawo ziOm ;)
Agrias to dziewczyna ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?