Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254626 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2280 dnia: Października 30, 2006, 04:08:39 pm »
Mi tez sie nie podoba caly zestaw Tamiko, widze ze nie tylko ja nie mam czego wrzucac na ava i siga ;P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2281 dnia: Listopada 10, 2006, 04:25:01 pm »
Glenn ma teraz zajebistego siga. Według mnie to teraz jeden z lepszych na forum.
Chief też ma fajny komplet. Musiolik ma niezły ^_^. Oglądałeś w ogóle ten serial bo ja pamiętam go jak byłem mały i wracałem ze szkoły to leciał. I tak wolałem Daimosa ale to hyba jeszcze wcześniej było. A ty musiałeś wtedy być jeszcze młodszy ode mnie. No ale ten serial mógł lecieć później ale i tak bym go już nie oglądał.
Morholik ma też fajny komplet.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2282 dnia: Listopada 10, 2006, 04:40:28 pm »
Cytuj
Musiolik ma niezły ^_^. Oglądałeś w ogóle ten serial bo ja pamiętam go jak byłem mały i wracałem ze szkoły to leciał. I tak wolałem Daimosa ale to hyba jeszcze wcześniej było. A ty musiałeś wtedy być jeszcze młodszy ode mnie. No ale ten serial mógł lecieć później ale i tak bym go już nie oglądał.
 
Oglądałem, jak on leciał miałem ok...4-5 lat, ja go na RTLu oglądałem po niemiecku, a potem jeszcze chyba na PL kanale leciał. Dodam, że zawsze chciałem być Murdock'iem :P

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2283 dnia: Listopada 10, 2006, 05:32:21 pm »
a potem jeszcze chyba na PL kanale leciał. na (młodym wtedy) polsacie po 15 z powtorka na drugi dzien rano ;p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2284 dnia: Listopada 11, 2006, 07:04:51 pm »
Mol - dobra nutka ;] Szkoda tylko ze ide dzisiaj na bibke to teraz musze sie pozytywnych kawalkow nasluchac ale jakbym nie szedl nigdzie to by w kolko leciala ;]

Musiol - fajny zarcik, ale w avie powinien byc ten siwy szef ich z cygarem w pysku, bo ten marduk jakis taki zbyt powazny wyszedl tutaj ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2285 dnia: Listopada 12, 2006, 12:36:13 pm »
Oj Musiol mi stare czasy przypomniał...hehe mnie to sie zawsze Buźka podobał XD.A Murduck to taki świr był,no ale świetny serial to był^^.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2006, 12:37:25 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2286 dnia: Listopada 12, 2006, 01:49:16 pm »
Hehe Musiol wypast, co prawda nie oglądalam, ale brat mi opowiadal ze to fajny serial byl ;) a ja mialam na budzik ustawiona muzyczke z druzyny a i mnie ta muzyczka o dreszcza przyprawiala.. ;]

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2287 dnia: Listopada 12, 2006, 03:29:11 pm »
Musiol - Pamiętam Drużynę A. Najbardziej miałem ubaw, jak dwoili się i troili, by wsadzić Mr. T (ten czarny) do samolotów i innych latających machin. I tak hamburger naszpikowany środkami nasennymi działał najlepiej 10/10 (for the memory)
I'm in Space!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2288 dnia: Listopada 13, 2006, 07:41:01 pm »
A mi sie podoba sig Gipsiego (jak zrestza caly zestaw) tak jakos odrazu przykul moją uwage i Goha jseczze ma ładnego ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2289 dnia: Listopada 23, 2006, 10:07:58 pm »
Nie mam co pisać, to napisze coś tutaj.

GLenn - miałeś fajnego siga a teraz masz imo lipe totalną ;f
Musiolik - tak, ja też swego czasu wychowywałem się trochę na tym serialu.
Chief - to chyba jakaś forma kampani antynikotynowej;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2006, 10:09:57 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2290 dnia: Listopada 27, 2006, 10:58:43 pm »
Za kazdym razem jak patrze na sig Musiola, na mojej twarzy widnieje usmiech politowania ;]  

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2291 dnia: Listopada 27, 2006, 11:04:32 pm »
Cytuj
Za kazdym razem jak patrze na sig Musiola, na mojej twarzy widnieje usmiech politowania ;]
No co, wrzucił go trochę za wcześnie;]

Dżi - nieżle wymiotłeś z kolorami

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2292 dnia: Listopada 27, 2006, 11:15:36 pm »
Glenn własnie ma teraz świetnego siga.

No a jeśli chodzi o moje kolory to właśnie takie miały być. Przy promieniach wstającego słońca przedzierających się przez pustynny kurz pełen rdzy.
Zresztą siga Glenn mi zrobił. ^_^
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2293 dnia: Listopada 28, 2006, 06:14:17 am »
Cytuj
Zresztą siga Glenn mi zrobił.
Ty to masz dobrze. Żeby mi ktoś zrobił;]
A Glenn faktycznie ma teraz fajnego siga.  
 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2294 dnia: Listopada 28, 2006, 01:45:49 pm »
to jest dziecko które mnie zdenerwowało ;] a sigi to jak kiedys robilem na zamowienie tylko ze 1 osoba tylko sie zgłosila ;/

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2295 dnia: Listopada 29, 2006, 09:21:54 pm »
Tamiko-cały zestaw fajnie wygląda
Chiefu-great
G-1-super
Goha-super to wygląda

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2296 dnia: Listopada 29, 2006, 09:26:38 pm »
Okey... ja juz dawno Bleacha nie ogladalem, ale... czy Captain Aizen tak teraz wyglada czy Glenn poprostu na swojego siga dal zdjecie Super Mana i podpisal "Aizen cos tam"? ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2297 dnia: Listopada 29, 2006, 09:39:13 pm »
dawno nie ogladałes bo Aizen teraz tak wyglada ;] facet zmienił imicz ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2298 dnia: Listopada 30, 2006, 08:53:06 pm »
Aizen teraz tak nie wyglada Glenn, tylko Tobie sie tak zdaje. Aizen nie jest nie wuja podobny do tego gowna w Twoim sigu, bo wygl;ada teraz tak jak w momencie kiedy odlatywal do Hueco Mundo pod koniec walki na Soukyoku. A Ty masz w sigu jakiegos buca z kwadratowym ryjem z klockow lego i z jakąś spermą zamiast nosa ;/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2299 dnia: Listopada 30, 2006, 09:52:14 pm »
Cytuj
Aizen teraz tak nie wyglada Glenn, tylko Tobie sie tak zdaje. Aizen nie jest nie wuja podobny do tego gowna w Twoim sigu, bo wygl;ada teraz tak jak w momencie kiedy odlatywal do Hueco Mundo pod koniec walki na Soukyoku. A Ty masz w sigu jakiegos buca z kwadratowym ryjem z klockow lego i z jakąś spermą zamiast nosa ;/
Teksty Siergieja rozbrajają mnie ostatnio XD  . Ale faktycznie mi też nie podoba się twój obecny sig Glenn. Chyba ostatnio jesteś w słabszej formie ;)