Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254762 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #780 dnia: Maja 08, 2005, 10:50:18 pm »
Cytuj
Hahaha.... i kto to mówi... ty miałeś dłuższy wcześniej...
1.ludzie sie zmieniaja, tylko krowa zawsze lubiała, lubi i bedzie lubiec to samo :P
2. no tak juz lepiej ;) zreszta wiesz, nietraktuj moich slow jako jakiejs wyroczni czy policjanta, tak sobie powiedzialem ze mi sie zdaje zaduzy i tyle =p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #781 dnia: Maja 08, 2005, 11:13:50 pm »
Cytuj
zreszta wiesz, nietraktuj moich slow jako jakiejs wyroczni czy policjanta

Jestem poprostu otwarty na sugestie osób trzecich.
Cholera... ile razy bym tego tekstu nie zmienił, tyle razy ciągle jest niezadowolny z efektu.... no ale niech będzie taki jaki jest teraz...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #782 dnia: Maja 09, 2005, 07:34:46 am »
Cytuj
Gipsi - podoba mi sie, bo ma klimat starego zdjęcia nad ktoryms ktos moglby usiasc i powspominac "stare dobre czasy" a chyba wlasnie oto chodzilo i jako taki przywodzi mi na mysl zdjecie z moon childa...
haaa dokładnie o to chodziło;] i jeszcze z Moon Childa zaciągnięcie też trafiłeś;]

Tant:
Z jednej strony obrazek bardzo fajny, Kid - błękit... wporzo ale te błyskawice jakieś takie dziwne toche... a ten napis Chrono Cross wogóle dziwny... on się pali? ale ogólnie bardziej jestem na plus niż na minus wyglądu obrazka... podpisy za to bardzo fajne... chociaż "strona o podanym adresie nie isttnieje" już taki fajny nie jest....

dobra... już naprawiłem.. - tant

Morchol:
W twoim podpisie miała być jakaś piosenka?
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2005, 07:43:39 am wysłana przez Tantalus »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #783 dnia: Maja 09, 2005, 11:33:50 am »
Tant - obrazek bardzo fajny,mnie się bardzo podoba...pewnie sama bym leprzego nie zrobiła...

His - kreska podobna do Angel Sanctuary...czy mi się wydaje czy to ta sama autorka go rysowała?(btw.podoba mi się^^)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #784 dnia: Maja 09, 2005, 12:46:37 pm »
Tant - mnie też się podoba. Bardzo miły dla oka pod względem kolorystycznym.  

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #785 dnia: Maja 09, 2005, 02:04:37 pm »
nom wypasny obrazek... a jezeli jeszcze w temacie jest CC to poprostu cudo ;(  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #786 dnia: Maja 09, 2005, 03:07:24 pm »
taaa....to też Kaori Yuki,a obrazek jest z mangi Count Caine [trochę się go naprzerabiałam]

EDIT:
A podpis dotyczy matur  :shu:
mam już następne przygotowane na kolejne etapy :lol:  
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2005, 03:37:17 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #787 dnia: Maja 09, 2005, 03:28:53 pm »
Cytuj
Morchol:
W twoim podpisie miała być jakaś piosenka?
ee to jest taki patent ze pokazuje co mam teraz w winampie akurat, a jak mam wylaczonego to pokazuje jakistam tekst<niepamietam co wpisalem :P >

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #788 dnia: Maja 09, 2005, 04:02:49 pm »
huh niezle... chyba sobie tez takie cos trzasne :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #789 dnia: Maja 09, 2005, 04:29:11 pm »
A ja musze pzyznać że maciek sie wycfanil i nauczył sie obsługi painta i teraz sobie elaeganckie fale robi na około zdjęć.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #790 dnia: Maja 09, 2005, 04:37:54 pm »
jeee jestem taki fajny jak mol
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #791 dnia: Maja 09, 2005, 04:42:30 pm »
blee zel ma zrabana sygnature bo słucha st. angera  =p

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #792 dnia: Maja 09, 2005, 04:46:19 pm »
masz cos do st.angera? :P a zeby nie robic offtopa: his i tanta sigi sa niezle ale jak dla mnie troche za duze...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #793 dnia: Maja 09, 2005, 04:48:48 pm »
no mam, bo to jogurtem smierdząca plyta <zeby niebylo ogolnie metallice b.lubie =p >

a Hisoka faktycznie fajnego ma siga ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #794 dnia: Maja 09, 2005, 04:55:07 pm »
ja tam nie wiem czy smierdzi bo slyszalem tylko st. anger z tej plytki i mi sie podoba nawet... trzeba kiedys przerobic ta plytke... tak jak i inne metallici [damn.... czemu ja mam takie zaleglosci? plytek mam mase posciaganych roznych zespolow a czasu na przesluchanie nie bardzo :-/ niech ktos wydluzy dobe do 48 h!!!!]

<rozglada sie zeby zobaczyc czy nie komentowal jakiegos siga> eee.... <szuka dalej> kurde.... .... .... fajnego mam siga nie sadzicie? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #795 dnia: Maja 09, 2005, 04:57:11 pm »
bardziej podoba mi się wersja Morchola  :rolleyes:  [orócz tego ma wielce zachęcający text  :lol: ]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #796 dnia: Maja 09, 2005, 07:13:11 pm »
Molu i Zellu - fajny patent...tez se tak chyba zrobie
Tant - madafaka joł wypas
His - elo źą super sig

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #797 dnia: Maja 09, 2005, 07:43:18 pm »
o ja pierdziele. Dawno na 4um nie widziałem takiego zajefajnego siga jak aktualny Hisoki. Sam nie wiem czemu, ale ta .... postać strasznie mi się podoba, po prostu pełen wypas.....
Co do Mola i Zella, to poiwem że to nie w moim guście
Dark M - jak wyżej
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #798 dnia: Maja 09, 2005, 09:45:03 pm »
Cytuj
Prorok znalazł żabke. I zobaczył że była dobra. Wziął wiec żabke ze soba i pokazał innym mówiąc "Patrzcie na mą żabke oto jest rzecz dobra". W jego ślad poszedł jego siostrzeniec Abdual syn Ibrahama i swą żabke przygarnął. I jego żabka też dobra była i sie ludziom podobała. W ślad jego poszli kolejni przygarniając swe żabki. A im wiecej ich było tym żabki bardziej wszystkich wkurwiać poczeły.


aluzja included... tak do przemyslenia na wieczór...
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2005, 09:45:41 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #799 dnia: Maja 09, 2005, 09:47:10 pm »
Hmm... a, jeżeli mogę spytać, co to ma wspólnego z czyimś sigiem Mol?