Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254801 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #560 dnia: Marca 17, 2005, 11:48:54 pm »
Uwaga, uwaga, próba siga :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #561 dnia: Marca 18, 2005, 07:28:21 am »
Tantuuuu fajne tylko ostatnie ujecie :F

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #562 dnia: Marca 18, 2005, 07:22:01 pm »
Gipsi, zawsze mnie ten cytat intrygował, cześciowo zachowuje się on i do naszego świata... Jedynie cześciowo... Jakbym miała oceniać w skali 0-10, to masz 10/10

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #563 dnia: Marca 18, 2005, 07:37:17 pm »
łaał czyżby gipson wziął się za to jakże fajne anime wreszcie? ;] ale bracia elric tak kawaiii wyglądaja na tym sigu że jakbym był o 20lat starszym pedofilem to bym się normalnie zakochał ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #564 dnia: Marca 18, 2005, 11:14:52 pm »
a mnie gipsa sig nie jara :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #565 dnia: Marca 19, 2005, 04:55:00 pm »
mnie tez nie

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #566 dnia: Marca 19, 2005, 10:20:08 pm »
A bo wy na grafę patrzycie. A cytata nie czaicie. :P

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #567 dnia: Marca 20, 2005, 09:25:30 am »
Gipsi - całkiem niezły.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #568 dnia: Marca 20, 2005, 09:43:04 am »
Tant
Cytuj
BUAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAH

Wiedziałem Gipsi.... ale powiem ci coś w tajemnicy... ta czarnulka, to Hale, główny bohater tej serii i jest (nie wiem czy cię to zmartwi czy ucieszy) chłopakiem....
no a wałśnie miałem pisać wtedy że fajna dupka z tej czarnulki szkoda tylko że nie jest chłopczykiem... ale widze że jednak wszystko jest wporzo i całkiem fajnie będzie się oglądało... przeca ja lubie bishonenów a ten koleś jest bardziej podobny do dziewczyny niż większość bshonenów jakich widziałem więc będzie fajnie :)
co do twojego siga to dobrze że powróciłeś z ostatnim obrazkiem bo ten z zeszytem był o wiele gorszy..

Morhol
Cytuj
łaał czyżby gipson wziął się za to jakże fajne anime wreszcie? ;] ale bracia elric tak kawaiii wyglądaja na tym sigu że jakbym był o 20lat starszym pedofilem to bym się normalnie zakochał ;]
no już ponad miesiąc temu ale miałem 43 odcinki i zczaiłem później dopiero że brakuje mi 18 i byl o mi trudno go znaleźdź... teraz na 22 jestem... całkiem fajne to
tak jest ktoś na tyle fajny że udało mu się ściągnąć nutke z podpisu Morhola?

Goha
Cytuj
Uwaga, uwaga, próba siga
heh lekka różnica w jakości grafiki tych 2 sigów ;)  ale musze przyznać że drugi obrazek jest jakiś taki... słodki? noi  wygląd bohaterki podoba mi się bardziej w drugim obrazku... a ja zaniedługo wreszcie oglądne Appleseada i się dowiem czy te podpisy takie fajne...

Cytuj
Gipsi, zawsze mnie ten cytat intrygował, cześciowo zachowuje się on i do naszego świata... Jedynie cześciowo... Jakbym miała oceniać w skali 0-10, to masz 10/10
no tak częściowo... mi się wydaje że nawet bardziej niż częściowo... mi się wydaje że jest w nim wiele prawdy

Cytuj
a mnie gipsa sig nie jara :-/
ja nawet wiem czemu... z tego samego powodu mi się troche nie podoba co to bie Zellu... bo widać tych chłopczyków tylko twarzyczki a sutków nie widać nic a nic :(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #569 dnia: Marca 20, 2005, 03:48:57 pm »
laaał poszedłem za radą maćka i teraz już niepowinno być problemu z piosenka z mojego siga, ale w sumie who caress?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #570 dnia: Marca 20, 2005, 11:35:26 pm »
no ja zassałem i ze ździwieniem musze powiedzieć że ta piosenka leciała kilka godzin u mnie chyba :/
na początku myslałem że to taka żartownisiowata piosenka ale to nie taki song tylko dla jaj... nawet tp fajne jest... ogólnie słucham innej muzyki i pewnie już za kilka dni nie będę tego pamiętał ale to jest fajne... i wiem co musze zrobić... skapić się i zpaodać sobie tę piosenke, jak w najbliższym czasie będę z kumpelą łoił winacza na chacie to napewno zapuszcze tę nutke :D

aha i na tym YSI pliki chyba przetrzymywane są około tygodnia i tak do około 25 pobrań... ale niejestem tego pewien bo sam nie sprawdzałem ale tak słyszałem...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #571 dnia: Marca 27, 2005, 10:04:52 pm »
Panie, panowie i kadłubki!

Ostatnio miałem nieszczęście poczuć na własnej skórze dlaczego w regulaminie 4um wprowadzone są restrykcję wzgledem wielkości obrazka, zamieszczanego w sigu. Dlatego też od tej chwili zaczynamy tego przestrzegać, bo to naprawde niektórym utrudnia życie. Tak więc obrazki w sigu nie mogą łącznie przekroczyć 250KB, bo przy modemie stacjonarnym się straszne lagi robią przy większysz. Teraz grupka złośliwych moderatorów przejdzie się po sali i wyłapie tych zwyrodnialców, którzy mają w podpisie gifa większego niż stoi w regulaminie.

PS. Dla dociekliwych, to w moim podpisie jest razem 98KB....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #572 dnia: Marca 28, 2005, 09:56:38 pm »
Cloud - wypas sygnaturka :D  najlepszy jest ten wkurzony mietek z The Bouncer'a, Pedałkowaty Serge, i Sora z KH.... no i wspaniała jest Aya z Parasite Eve.. wygląda cudnie :D  ale chyba nie stać ich było na pokolorowanie ogona i włósów Zidana odpowiednim kolorem :/ ale sygnaturka śwetna

Zell a jaki miałeś wcześniej podpis bo ja miałem avarie neta (zablokowali mnie bo nie placilem) i nie wiedziałem.. możesz dać direct linka?

Uchiha Shin- sign dokładnie taki jak miał na forum już jeden użytkownik.. nie pamiętam nicka bo mam dziury ale już go nie ma bo pewnien ie zna adresu... fajny:]

no i bambosz ma ofkoz fajnego usashiego i widać ze zdolności w oobsłudze painta ma takie jak ja :)

Goha ja zamiast twojej japońszczyzny (czy co to miało być) widze [][[][][][[][][][] ale w sumie jak bym widział to i tak pewnie bym niezrozumiał....


P.S.Ile bitów ma 1kb?
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2005, 09:57:13 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #573 dnia: Marca 28, 2005, 10:37:27 pm »
1 kb to bodajze 8kbit czyli 8000 bit

"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #574 dnia: Marca 28, 2005, 11:17:20 pm »
Cytuj
Goha ja zamiast twojej japońszczyzny (czy co to miało być) widze [][[][][][[][][][] ale w sumie jak bym widział to i tak pewnie bym niezrozumiał....
Nie masz wgranego danego języka... ja zamiassst kwadracików to widze "?" :P
hmmm Goha podaj dokładną nazwe czcionki to sie ja wgra ;)  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #575 dnia: Marca 28, 2005, 11:19:02 pm »
Goha -

"A ga maeba washime yoi ni keri
A ga maeba ru ki toyomu nari
Yo-bai ni kami amakudarite
Yo wa ake edori naku
To okamiemitame"

Kursywa - Katakana

O_O... O_o..... o_o..... o_O

Nie mam pojęcia co to znaczy.... a nie chce mi się po słownik sięgać..... pewnie jakiś tekst z GITS'a.....

Zell - Życie jest ciężkie.....

Gipsi - To nie jest czasem ten pan z Casshern'a co się czerwoną flagą obwiązał i myślał, że teraz będzie wyglądał jak Spawn?
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2005, 11:19:56 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #576 dnia: Marca 28, 2005, 11:49:00 pm »
zajebiscie mi sie podoba sig dziabla pomimo ze to tylko tekst... ale za to jaki...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Uchiha Shin

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://dhost.info/narutozone/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #577 dnia: Marca 29, 2005, 12:02:45 am »
Cytuj
Uchiha Shin- sign dokładnie taki jak miał na forum już jeden użytkownik.. nie pamiętam nicka bo mam dziury ale już go nie ma bo pewnien ie zna adresu... fajny:]
Heh, bo moj poprzedni account to wlasnie Mastif. Tylko, ze po "odzyskaniu dostepu" do SquareZone (Hi 7Cloud7  :P ) zalozylem nowe konto. ;) I zeby nie bylo niescislosci dodalem w sigu tamtego male info.  :D  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Spitfire

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #578 dnia: Marca 30, 2005, 09:41:51 am »
Ta trzcionka to MS Mincho, przed reinstalacją miałam inną, więc boję się trochę o poprawność tego tekstu. Czasami nie wskakuje "shi", "ku" albo "nu" (Przynajmniej po wersji romaji Tanta widzę)... będę poprawiać na dniach :)
Ma ktoś polecić coś lepszego od JLookUp??
Hmm, gdzie mój kurs japońszczyzny? "Sora" mi się zgubiła. Mam nadzieję że nie wylądowała w piecu...

A ga maeba, kuwashime yoini keri
A ga maeba, teru tsuki toyomu nari
Yobai ni kami amakudarite,
Yoha ake, nuedori naku,
Tookamiemitame

miało być tak, więc widzicie, błędy są :P Zarzucam do siga romaji.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2005, 09:44:40 am wysłana przez Goha »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #579 dnia: Marca 30, 2005, 01:43:37 pm »
Cytuj
zajebiscie mi sie podoba sig dziabla pomimo ze to tylko tekst... ale za to jaki...
eee który <_< ostatnio często zmieniam a co do signów to musze zacząć czytać :/ bo nawet nie wiedziałem że tant coś ograniczał :P a singn  ten to moja twórczośc radosna pod wpływem artrosis :D
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2005, 01:45:32 pm wysłana przez De6v6il6 »
]