Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254827 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #280 dnia: Grudnia 02, 2004, 11:06:41 am »
Ech wystawa mechów.
Te górne zdjęcia są nieco kiepskiej jakości. Ten drugi fotomontarz już lepszy.  Ale czy wydaje mi się czy te w singu GP zrobiły się wyrazistsze i ładniejsze od mojego ostatniego ogladania.

Masz rację Gipsi te z NGE nazywały się bioroboty czyli raczej działały na innej zasadzie według mnie.

A Marvella wzięło na amory jak widzę.  :)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #281 dnia: Grudnia 02, 2004, 01:45:10 pm »
tamaya - o ile sie nie myle to nie hodzi o to ze one sa w kiepskiej jakosci tylko specjalnie sa zrobione i wg mnie bija na glowe meha w warszawie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Pavel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #282 dnia: Grudnia 02, 2004, 07:24:21 pm »
Bardzo dobry jest podpis Marvell'a !! :D  
Według mnie każdy człowiek pownien potrafić nie tylko śmiać się z innych ale również z samego siebie.
--------MOJE MOTTO--------

Używaj prezerwatyw, co godzinę rodzi się NAUCZYCIEL !!

SZKOŁA JEST JAK MEDIAMARKT POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!!

.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... ..... . .. Co? Zaczęło kropić?!

Gra: Lineage 2/Serwer: Escape/Nick: PavelPL/LVL: 36/Rasa:Elven/Profesja: Elven Wizard/Kox: Dookoła Cruma Tower

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #283 dnia: Grudnia 03, 2004, 10:01:20 am »
Cytuj
Bardzo dobry jest podpis Marvell'a !! :D
tylko dobrze by bylo zebym wiedzial co jest tam napisane  ;)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #284 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:09:32 am »
Cytuj
Cytuj
Bardzo dobry jest podpis Marvell'a !! :D
tylko dobrze by bylo zebym wiedzial co jest tam napisane  ;)
Tak bez słownika to ja wiem tyle, że to coś o miłości i dziewicach, ale mogę się mylić.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2004, 10:10:23 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #285 dnia: Grudnia 06, 2004, 07:55:01 pm »
Heh Cloud nadal się trzyma sygnaturki z klimatem FFVII i to logo jest napewno lepsze niż Aeris poprzednia...

bardzo fajny podpis ma FaLa - ten po angielsku :)

no i ta gitarka u Zell'a nawet fajna... jak za taką cene ofkoz ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #286 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:16:01 pm »
Odnośnie FaLi:
W tym roku mikołaj trafi do wszystkich ludzi... TRATATATATATA HEHEHEHE XD
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #287 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:31:33 pm »
Zell rzodzi  B)  a mi sie kiedys spodobala taka gitarka ze wzgledu na ksztalt  ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #288 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:35:28 pm »
to jest dopiero gitarka z wykreconym ksztaltem :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #289 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:36:39 pm »
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 09:40:38 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #290 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:39:45 pm »
Cytuj
to jest dopiero gitarka z wykreconym ksztaltem :F
ee to ja bym musiał dać gitarki z japońskiego rocka żebyś zobaczył zakręcone krztałty :D

a tak pozatym co do twojegi signa Zelluś to Daron to jest Wokalista SOAD? Jeśli tak to on chyba jakimśutalentowanym gitarzyst ą nie jest... wokalistą też :P  ta pierwsza piosenka z wokalem wogóle mi się nie podba a te same nutki na gitarce są wporzo, ale w porównaniu z profesjonalnymi gitarzystami to raczej blado wygląda ta jego popisówka.. ale jak na wokaliste nieźle... chyba że to nie on...

hahahha dobre Morchol :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #291 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:45:07 pm »
qrna ja nie dalem najbardziej zaawansowanyh solowek tylko te ktore mi sie podobaja najbardziej :F a ze podobaja mi sie te proste to juz sprawa gustu :F daron jest gitarzysta :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #292 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:03:58 pm »
Gipsi ta sygnaturka jest jakaś taka niepodobna do Ciebie jak dlamnie ale.....hmmmmm.....niewiem dlaczego podoba mi się :P

GamePlay ma zajebisteg* signa, odrazu przypominają mi się czasu grania we Front Mission 3  ;(   :spoko:

Zell- raczej nie w moim typie ta gitarka...ogólnie nielubie gitar, no chyba że klasyczne ;)  

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #293 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:16:23 pm »
boshe ja wlasnie klasycznych nie lubie... no ale po skonczeniu szkoly muz. starzy obiecali elektryka, mwahahahah..  :devil:
YUz- av i sign sie razem ładnie kompletują  :grin:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #294 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:47:28 pm »
Cytuj
Gipsi ta sygnaturka jest jakaś taka niepodobna do Ciebie jak dlamnie ale.....hmmmmm.....niewiem dlaczego podoba mi się :P
eee ona tylko tak na jeden dzień jest.... bo jest na temat jednej z ulubionych mang i chyba jedynej przy których wybucham tak dużym śmiechem... ehh nie ma bata na nauczyciela tóry bije uczniów i sie  z nich śmieje :D  kocham tę mange :)  kto nie widział signan iech żałuje bo jutro go nie będzie już a jest na nim konkretny kolo :D

Cytuj
boshe ja wlasnie klasycznych nie lubie... no ale po skonczeniu szkoly muz. starzy obiecali elektryka, mwahahahah..
ja też zdecydowanie wole elektryczne... ehhh solówki Dir en grey :wub:  albo basowe... te też mnie czasami zabijają.. uwielbiam solówki basowe są wprost genialne^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #295 dnia: Grudnia 07, 2004, 10:20:26 am »
hoho Zell, gitara niczym z piekła rodem  :devil:



a mi się ta podoba .. może dlatego, że jest moja hehe nic specjalnego, ale jest  
( na żywo wygląda lepiej ;) )
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 10:21:44 am wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #296 dnia: Grudnia 07, 2004, 11:18:47 am »
Eeeee....ja też kcem gitarę ;(
A ta na singu Zella to jest wypasiona

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #297 dnia: Grudnia 07, 2004, 03:33:26 pm »
gipson rzadzi :F hyba wroce do zeldy...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #298 dnia: Grudnia 07, 2004, 04:24:43 pm »
Żel beton fajna ta gitarrrrra

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #299 dnia: Grudnia 07, 2004, 04:45:34 pm »
Cytuj
gipson rzadzi :F hyba wroce do zeldy...
eeee wkurza mnie w niej wygląd Zeldy.. przeca ona tam wygląda jak jakaś sziksa z polskiego dwrou za czasów Poniatowskiego.. a w grze była taka piękna :) ... ale i tak wolałem tę Elfke co do linka wyrywała:P


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?