Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254828 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #260 dnia: Listopada 30, 2004, 11:48:10 am »
Może to nie są najładniejsze ujęcia mechów jakie widziałam, ale całkiem ładne.
Przywołują mi wspomnienia z dzieciństwa.

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #261 dnia: Listopada 30, 2004, 01:59:06 pm »
mnie sie zbytnio nie podoba GPM ale sign pasuje do Ciebie jak najbardziej :P



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #262 dnia: Listopada 30, 2004, 02:04:37 pm »
Cytuj
Może to nie są najładniejsze ujęcia mechów
to sa jakies ladne ujecia mehow? :F wogole sa jakies ladne mehy? :F <eee gpm... po co ci ta kosa?> no dobra fajne byly mehy tylko w matrixie (buhahahahaha alez ja jestem stronniczy :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #263 dnia: Listopada 30, 2004, 08:12:05 pm »
Zell nie FyFaj tak :F
a wracajac do signow to...YUz ja tez tylko starszego jakies 20 lat :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #264 dnia: Listopada 30, 2004, 08:23:58 pm »
Zell odczep sie pan od mechu, mech też stworzenie boże - swoje prawa ma :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #265 dnia: Listopada 30, 2004, 09:57:00 pm »
Cytuj
Zell nie FyFaj tak :F
a wracajac do signow to...YUz ja tez tylko starszego jakies 20 lat :F
No wiesz nie koniecznie...w końcu on jest demonem i nie musi wyglądać staro ^_^

A tak wogóle to te mechy GP to mnie nie za bardzo podchodzą...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #266 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:55:29 am »
Cytuj
to sa jakies ladne ujecia mehow? :F wogole sa jakies ladne mehy?
Kiedyś oglądałam na satce jak jeszcze nie wiedziałam o istnieniu M&A film z ładnymi mechami, więc widocznie są. :P takie Transformersy czy Gundamy mają tu szansę stawać do konkursu piekności. :)  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2004, 10:55:47 am wysłana przez Tamaya »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #267 dnia: Grudnia 01, 2004, 12:56:07 pm »
Welcome to the USN marine training program, this exercise is about piloting new interface wanzer, to pass it you have to go through the net:

Then try to look and find weak points of that model:

After several exercises you will be able to handle whole division on the real battlefield:
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #268 dnia: Grudnia 01, 2004, 01:43:55 pm »
Cytuj
Cytuj
to sa jakies ladne ujecia mehow? :F wogole sa jakies ladne mehy?
Kiedyś oglądałam na satce jak jeszcze nie wiedziałam o istnieniu M&A film z ładnymi mechami, więc widocznie są. :P takie Transformersy czy Gundamy mają tu szansę stawać do konkursu piekności. :)
A mnie i tak się nie podobają te w singu GP...ładniejsze widziałam w Evangelionie

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #269 dnia: Grudnia 01, 2004, 02:21:09 pm »
Cytuj
Welcome to the USN marine training program, this exercise is about piloting new interface wanzer, to pass it you have to go through the net:

Then try to look and find weak points of that model:

After several exercises you will be able to handle whole division on the real battlefield:
ooo te zdjęcia są super i mają klimat (przez to ujęcie jakby z kamery) i nie wyglądają jak zabawki z twojego signa :P


Cytuj
A mnie i tak się nie podobają te w singu GP...ładniejsze widziałam w Evangelionie
Tia tylko że w Neon Genesis Evangelion nie było mechów... to były Evangeliony... i nie chodzi mi że to jest inne okreslenie na mechy (jak np. Wanzery w FM) tylko że Evy to całkiem inne rzeczy niż mechy... no ale masz racje Evangeliony były zajebiste :)

Marvell co ty masz za jakiegoś gołębia w sigu czy innego fenixa ze skrzydłami?...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #270 dnia: Grudnia 01, 2004, 02:38:23 pm »
GP kiedysm mailes na sigu bardzo fajne wanzy to daj je znowu :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #271 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:06:55 pm »
Neon Genesis Evangelion... pierwsze odcinki Renewald (2 odcinki) były jeszcze w porządku ale później to zaczęła być już bajka. Chodzi mi o roboty, są one za duże jakby były stworzone nie na ziemi tylko gdzieś w kosmosie i to nawet w technologii nie z naszego układu. Gdyby taka jednostka bojowa poruszała się z taką prędkością w atmosferze ziemskiej na prawdę to już dawno zniszczyłaby się.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #272 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:31:51 pm »
a mista GPM wie wogole co tO byly za "roboty"


YYY UWAGA UWAGA MORCHOL NIE WIE CZY TO SPOJLER ALE MOŻE? :P

TO PRZECIEZ BYŁY TAKIE JAKBY ANIOŁKI W ZBROJACH EE NO NIE NIE ANIOŁKI QRDE NIE WEIM JAK CI TO WYTLUMACZYC, W KAZDYMBĄDŹRZIE ŻYWE STWORZENIA :P

KONIEC "YYY UWAGA UWAGA MORCHOL NIE WIE CZY TO SPOJLER ALE MOŻE? :P "

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #273 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:37:12 pm »
GPM tera znacznie lepiej....tylko te 2 w srodku raczej takie sredbie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #274 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:09:51 pm »
e tam dalej wszystkie wygladaja jak zabawki i musze powiedziec ze zgadzam sie z gipsonem ze tamte zdjatka sa zajebiste ^^
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2004, 10:10:03 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #275 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:18:54 pm »
Cytuj
dalej wszystkie wygladaja jak zabawki
To pewnie dlatego że... TO ssSĄ ZABAWKI :prr:
Nie wiem co wy widzicie w tych zrobionych telefonem zdjęciach :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #276 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:23:48 pm »
no wlasnie :F a powinny z siakis fm czy czegostam :F <do siebie> bogus, co ty wiesz o mehah  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #277 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:56:54 pm »
mi się sign GP podoba teraz bardzo :)  faaajny jest, no i Sergey coś nażeka na środkowe... mi się środkowe podobają tak samo jak i inne-szczególnie te n z bazuką... czy tam snajperką nie jestem peiwen... fajny sign :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #278 dnia: Grudnia 01, 2004, 11:40:27 pm »
Emergency!
Last radar readings prove that OCU has doin an assault in location Warsaw, Poland
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #279 dnia: Grudnia 02, 2004, 12:33:26 am »
można by temu mechowi w warszawie cień dorobić chociaż : P

a te wszystkie sygnaturki to są coraz większe i większe i coraz częściej zajmują więcej miejsca niż sam tekst posta : P

ps. a tak wogóle to to jest forum polskie czy nie? bo się gubię ostatnio hehe zacznę cyrulicą pisać : P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2004, 12:34:08 am wysłana przez Rad!cal.87 »
bla