Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508820 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2200 dnia: Lutego 24, 2005, 02:24:35 pm »
sergiej - genialny av!!! genialna parodia jakiegos pajaca ktory wstawil linka z czyjejs strony bo mu sie nie chcialo rzucac na lycosa i teraz go za to beda wytykac palcami na ulicach... damn... jakie on ma iq?!?!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2201 dnia: Lutego 24, 2005, 03:20:09 pm »
porownywalne z pantofelkiem :F

Zell - impressive

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2202 dnia: Lutego 24, 2005, 03:20:15 pm »
Zell - fachowy ;] szkoda ze kompresja go tak oszpecila, ale i tak fajny

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2203 dnia: Lutego 24, 2005, 03:29:04 pm »
Cytuj
Zell - fachowy ;] szkoda ze kompresja go tak oszpecila, ale i tak fajny
wlasnie wiem a zellu hakier takiego trika jeszcze nie umi coby sie jakosc nie pogarszala przy zmniejszaniu (ale za to juz umiem trika od deruku emu z wysuwaniem cederoma przy uzyciu myszki!!!! ktos chce moj autograf?) i normalnego avka pewnie bym odrazu wyrzucil ale ten mnie tak jakos zauroczyl ze i tak jest dobrze :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2204 dnia: Lutego 24, 2005, 04:38:35 pm »
Cytuj
i niezapominajmy ze ma rozowa gitare
tak maciek tak... różowa gitarka... yhym... wporzo :)

Zell-napewno lepszy od poprzedniego 100 razy... ale sam nie wiem... z jednej strony mi sie podoba bo jest na nim super postac i fajnie narysowany, ale tak jakos mam poprostu mieszane uczucia nei wiem czemu... nie wiem sam co onim powiedzieć

S&S-lipa w ch*j... przez ciebie jeszcze jakiś mietek co będzie na forum będzie półgodziny odświeżał strone żeby zobaczyć twojego ava.... nie podoba mi się...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #2205 dnia: Lutego 24, 2005, 04:52:51 pm »
Dziwnie mi sie podoba narazie tylko muj avatar (PSP jest whuj wypas) i Marhola też jest spoko mi sie kojaży z kulfonem z ciuhci.

Maciek wiczołt wodogłowie - cos mi ostatnie muwiełś że na polsacie mają te yy organki(discopolomejkery) czy jak to sie nazywa w kształcie gitary, widze że nie spoko to wygląda ;/
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2005, 05:06:08 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2206 dnia: Lutego 24, 2005, 09:05:40 pm »
ojej.... ale Serdżej ma trzaśniętego ava.... ja rozumiem, że ludzie mają jakies mikrofobie, ale bez przesady.
Zell natomoiast jak to Zell..... nic specjalnego... .chociaż w sumie to ten koleś jets świetnie narysowany, tylko że nie najlepiej wygląda na qavku
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2207 dnia: Lutego 24, 2005, 09:56:22 pm »
Cytuj
bo jest na nim super postac
Cytuj
ten koleś
damn.... z tych 2 cytatow wydaje mi sie ze wy nie wiecie o kim wy mowicie? toz to raziel przed otchlania!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2208 dnia: Lutego 24, 2005, 10:04:24 pm »
łaaaal nocoty ja myślalem że guliwer... zagadaj może do Marva albo GPM<chociaz on chyba zaginął w akcji :P > oni umieja takie rzeczy przerabiac :P bo avek naprawde fajny tylko skaszaniony przez kompresje strasznie...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2209 dnia: Lutego 25, 2005, 12:24:54 pm »
Dark_M, Gipsi - akurat nie w moim guście,

Zell - podoba mi się.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2210 dnia: Lutego 25, 2005, 12:52:43 pm »
Zell-coś tak przypuszczałam,że to Raziel^^
Gipsi-nie wiem kto jest na twoim avku ale się domyślam...^^

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2211 dnia: Lutego 25, 2005, 02:36:48 pm »
z tego miejsca chcialbym po raz kolejny serdecznie podziekowac marvellixowi za doprowadzenie mojego avka do stanu w ktorym mozecie go teraz podziwiac :D jak teraz? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2212 dnia: Lutego 25, 2005, 04:01:04 pm »
Zell no teraz to wyglada jak należy^^

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2213 dnia: Lutego 25, 2005, 04:36:35 pm »
Zell, jakbyś dał zbliżenie na profli, bo właściwie z całej sylwetki nie można wyczytać, kto to, to może bym skojarzyła. Ale sam art jest spoko. Zresztą, avy nie są po to, by zgadywać, ale żeby je podziwiać, to co ja będę...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #2214 dnia: Lutego 25, 2005, 06:32:55 pm »
to jest na 50 procent Hyde na 50 Gackt :P nie no cos mi mowi ze to Hyde jednak :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2215 dnia: Lutego 25, 2005, 06:55:10 pm »
z tymi procentami to dobre ;)  ale nie prawidłowe, pan na obrazku od tyłu podobny do Hyde, ale to nie łon... na obrazku jest Toshiya-basista Dir en grey.. w końcu nie długo album więc się doczekać nie moge

Zell:
no super widze że ci Marvell zrobił avka... ale mniej super jest to że ten avek teraz wygląda gorzej... nie wiem czemu ale jakoś mi wygląda mniej fajniej.. nie jestem pewien czemu.. może teraz jakoś tło poszażało bo wtedy wydaje mi się że było bielsze, ale jakoś nie wiem, wydaje mi sie że wtedy było lepiej... może wstawisz tu 2 obrazki koło siebie i wyjdzie na to czy jestem dałnem i nie mam oka czy może rzeczywiście są inne... a to że to jest Raziel to tak przypuszczałem dlatego powiedziałem "Super postać" bo w LoK grałem tylko 1 ale mi się raziel spodobał, mimo że to taki amerykański mietek ;)

Goha:
Kolorki fajne i znowu fajne wycięcie, ale jakoś dziwnie wyszła ta Kusanagi utaj (czy jak tam się nazywała pani major ;) ) jakoś to ujęcie zrobiło jej strasznie grubą szyje...

Yuzuriha-giaz jak mi się ten avek podoba... aż go 3 razej komentuje że jest niesamowity bo tak mi się podoba... co to jest właściwie? jakiś byle jaki obrazek z netu czy może "coś"?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2216 dnia: Lutego 25, 2005, 08:14:36 pm »
A to nie do mnie pretensje, ale do grafików ;) :)
Jak chcesz, to masz sobie tu całą grafę obejrzyj:
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2005, 08:26:02 pm wysłana przez Goha »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2217 dnia: Lutego 25, 2005, 09:44:08 pm »
Cytuj
z tymi procentami to dobre wink.gif ale nie prawidłowe, pan na obrazku od tyłu podobny do Hyde, ale to nie łon... na obrazku jest Toshiya-basista Dir en grey.. w końcu nie długo album więc się doczekać nie moge
Tak mi się wydawało,że to nie jest żaden z panów wyżej wymienionych^^

Cytuj
Yuzuriha-giaz jak mi się ten avek podoba... aż go 3 razej komentuje że jest niesamowity bo tak mi się podoba... co to jest właściwie? jakiś byle jaki obrazek z netu czy może "coś"?
Aż nie mogę uwieżyć,że tak bardzo ci się podoba...właściwie to chciałam go zmienić,ale chyba jednak tego nie uczynię.A obrazek znalazłam na jednym blogu i bardzo mi się spodobał^^

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2218 dnia: Lutego 26, 2005, 09:37:46 am »
Goha - podoba mi się

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2219 dnia: Lutego 26, 2005, 11:35:21 am »
Zell - ja jakos nie widze roznicy :P