Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508862 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1880 dnia: Grudnia 23, 2004, 07:59:53 pm »
Nom. Tera widze już dobrego :D

A tera do tematu:
Gipsi - ten zdecydowanie lepszy od popżedniego
YUzuriha - ;) dobrze jest
Tantalus - nawet fajny, ale poprzedni moim zdaniem był lepszy

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1881 dnia: Grudnia 24, 2004, 01:27:17 am »
gipson, tant, little, morchol - damn.... ja nie wiem czy tylko ja jestem taki dziwny... wprawdzie rodzice zawsze mi mowili ze ja jestem "oryginalny" ale nie mam pojecia o co im chodzi... ale.... CZY JA MAM PRZEZ CALE SWIETA NA TO PATRZEC TYLKO DLA TEGO ZE SA SWIETA?!?! tant np pisal ze kuje zdecydowanie bardziej rzadza od tego... czegos... to po co zmieniac? czy nie wystarczy juz te kilkanascie innych swiatecznych avkow? nie rozumiem tego...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1882 dnia: Grudnia 24, 2004, 01:37:45 am »
Rysiu ja nie zmieniłem ava od tak poprostu bo są święta... ja już miałem taki avekzimowy od kilku dni... tak poprostu, chce mieć taki avek bo nie ma śniegu outside wiec tutaj sobie dam... a może dałem bo się świeta zaczynają? nie wiem w każdym razie dałem... a co ty za głópie akcje stwarzasz? ja moge powiedzieć to samo...

Zell... ja nie wiem czy tylko ja jestem taki dziwny... wprawdzie znajomi mi zawsze mówili że jestem "oryginalny" bo słucham japońskiego rocka... ale ja nie mam pojęcia o co im chodzi... CZY JA MAM PRZEZ CAŁY CZAS PATRZEĆ NA TWOJEGO AVA TYLKO DLATEGO ŻE SŁUCHASZ SOAD????
każdy daje to co czuje... może i tantowi się nie podba jego av? ale skąd wiesz moze tak tylko mówi gdyby tak było to by nie zmieniał, przecież nie poto tyle nad tym pracował żeby poprostu mieć av tak jak i ja w klimacie świątecznym... może poprostu czujemy święta i zapodajemy coś co jest u mnie na czasie.... ja starałem się zawsze zapodawać coś co mam na czasie i tak będę robił prawie zawsze....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1883 dnia: Grudnia 24, 2004, 01:43:06 am »
damn hybrenegildo ty mnie nigdy nie rozumiesz... czemu tant by mial klamac ze mu sie tamte podobaly bardziej? zmienil bo to jest poprostu taki grzeczny mieciu ze on sie musi wtopic w tlum. a wiec roznica jest... mi sie moj av podoba a takiemu np tantowi sie jego nie podoba... i dlatego masz patrzec na mojego ava :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2004, 01:43:39 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1884 dnia: Grudnia 24, 2004, 10:32:31 am »
o Sergio ma fajnego avka i siga =]

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1885 dnia: Grudnia 24, 2004, 11:55:57 am »
Morchol - śliczna śnieżynka
little - bardzo ładny. Nie ma to jak Asuka :)  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1886 dnia: Grudnia 24, 2004, 01:03:41 pm »
lol roftl.. znowu w moimm fanclubie wynikła burzliwa polemika na temat mojego avka..... cóż... zmieniłem na święta, żeby było jeszcze bardziej świątecznie niż jest... ja lubię święta... nie chodziło mi o to, żeby się broń boże wtapiać w tłum.... jak przeczytałeś kilka postów z Kółka Filozoficznego w pewnym momencie jego egzystencji, to byś świetnie wiedział, że ostatnią rzeczą jaką chcę jest wtapianie się w tłum.... zmieniłem avka okazjonalnie i zaraz po świętach wracam do Kuji, który w zestawieniu ogólnym bardziej mi się podoba.... ale ten jest bardziej świąteczny, więc w tych kilku dniach daje więcej klimatu...

ojojoj... ktoś tu chyba nie lubi świąt... no cóż... nie zmuszam... no ale inni lubią, to będą mieli świateczne avki, na tej samej zasadzie, na której ty masz avka SOADu, jak to trafnie zauważył Mały Grzesiu Kohaioncy Konie...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1887 dnia: Grudnia 24, 2004, 11:31:31 pm »
zell zmienila ava widze.. dziewny jakis ale mi siem podoba :) ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1888 dnia: Grudnia 24, 2004, 11:34:42 pm »
Zell - syf jakich mało, dawno nie widziałem takiej lipy na forum...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Sergio

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://lame.hax.is/ff
Avatary
« Odpowiedź #1889 dnia: Grudnia 24, 2004, 11:56:15 pm »
mi sie podoba Gipsi´ego ....w swiatecznym klimacie :)

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1890 dnia: Grudnia 25, 2004, 01:50:10 am »
Cytuj
syf jakich mało, dawno nie widziałem takiej lipy na forum...
Grunt to szczerość :P

Przy okazji, zmieniłem avatar na portret mojej ukochanej Ayumi ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1891 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:03:21 am »
aj, aj, ajjjjjjjjjjjjjjjjj Whicked-jungle is massive... -_-' </koniec akcji Hip Hopowiec>
Ayumi Hamasaki? ehhh her lips plus my D(di)-I(aj)-C(si)-K(kej) is all that i need to be happy... mi się podoba-ale jakby mi się mogła niepodobać Ayumi :D


EdiT:::::::
Co przytula Yuna na avku i signie od Sergio(ppa)?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2004, 02:05:07 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1892 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:07:19 am »
z tego co pamiętam to Tajdusa... nie grałem jeszcze w FX (podkreślam JESZCZE) ale miałem nieszczęście oglądać pare teledyskuf (nieszczęście, bo to straszne spojlery i teraz pewnie znam już połowę wstawek filmowych z gry...)

Offline Sergio

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://lame.hax.is/ff
Avatary
« Odpowiedź #1893 dnia: Grudnia 25, 2004, 04:52:10 pm »
Ayumi Hamasaki jest niezla, mam 2 plyty nawet ale to remixy bo tych wolniejszych niezbyt lubie sluchac w samochodzie

i jak cos to obrazek z FFX-2, i tszeba miec perfect ending jak dobrze pamietam zeby do zobaczyc ale szkoda ze to nie jest FMV :(
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2004, 04:53:49 pm wysłana przez Sergio »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1894 dnia: Grudnia 25, 2004, 07:27:00 pm »
Zell - alleeee liiiipaaaaa
Sergio - mje siem nje pdoba

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1895 dnia: Grudnia 25, 2004, 10:32:54 pm »
Cytuj
Sergio - mje siem nje pdoba
Bo sssje njie znajesssz :F dobly je :P  

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1896 dnia: Grudnia 25, 2004, 11:38:14 pm »
FaLa ma ładny avek ^_^

Cytuj
QUOTE 
Cytuj
Sergio - mje siem nje pdoba

Bo sssje njie znajesssz  dobly je
mi też nie nie podoba  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2004, 11:39:05 pm wysłana przez Selphie »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1897 dnia: Grudnia 25, 2004, 11:42:49 pm »
lol...nie wiem czy komentowalem avek Tanta...ale powiem tylko.,...what he fuck is this? Lepszy bylby Kuja z czapka mikolaaj :lol:

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1898 dnia: Grudnia 25, 2004, 11:44:45 pm »
>>>
Spojrzał na ten obraz wampira, któremu wystawały kły. Budził on zaciekawienie i sprawiał wrażenie pewnej iluzji. Potem przeszedł dalej i co chwilę zatrzymywał się na tym obrazie i mówił na głos: Pewnie go znam tylko tylko przypomnieć sobie nie potrafię. Jeszcze kilka razy przyglądał się temu zanim jego umysł powrócił do rzeczywistości. Wtedy spojrzał na napis wyżej nad tym obrazem i ujrzał: Zell Dincht...
<<<
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1899 dnia: Grudnia 26, 2004, 12:23:03 am »
little: Heh, śliczna dziewczyna na święta, nigdy nie jest zla.
Zell Dincht: Mnie się podoba. Taki modernistyczny z lekką nutką awangardy i z domieszką chaosu polany sosem archaizmu.
Gipsi: Cowboy Bebopa bardzo sobie cenie, więc i obrazek nie jest zły.
Morchol: Jak nie za okenm śnieg, to na zdjęciu. Radzić se trzeba wszędzie i o każdej porze.
Tamaya: Przyznam się bez popicia, że avek stylkowy. Trochę nierówny, ale stylkowy <a może stylowy? hmm... jednak się napiję>.
Tantalus: No, teraz mnie ciekawi, czy na Sylwestra zmienisz avka stosowne do okazji.
Selphie: Misiu - weteran świątecznego szaleństwa.
Sergio: Mnie się podoba. Melancholijne trochę.
Teeno: Jak wcześniej wspomniałem, śliczna kobieta, nigdy za nie jest.
S&S: Choinka? Eee... Wolę sztuczne.
MarvelliX: Smoczo!
GamePlay: Badass. Nice.
YUzuriha: Szalenie fajny avek. I klimatyczny i taki kobiecy. Tak jak lubię.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2004, 12:24:08 am wysłana przez qiax »