Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509016 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1340 dnia: Listopada 08, 2004, 07:58:27 pm »
Rikku - bardzo ładny^^ ale Rei bardziej pasowała pod kolor forum

Sergeyboy:Nie pasuje mi do ciebie całkowicie Harle, nie pasuje też zbytnio Squall, za to pasuje mi do ciebie Seph bo na tamtym avie ma cwaniackie spojrzenie... oprócz tego pasowałby mi do ciebie mag... no i ten blondyn też by mi do ciebie bardzo pasował ale tego avka już ma jeden użytkownik (Rufus)

Dińśtu:Jak już wszyscy mówili, avek wymiata maxymalnie i w wersji demona kolo wygląda pięknie :)

Radical -zmiana wyszła na dobre i avek jest bardzo ładny... tylko ma troche kiepską roździelczość i ciutex taki rozmazany... ale i tak mi się podoba.. .może dlatego że mam słabość do tego tytułu i ma on u nie status kultowego mimo iż nieolądałem tej serii...

Tamaya:
Do ciebie mi bardzo pasuje Aeris... nie wiem jakoś bym ciebie tak łatwo kojażył z tą postacią^^ tylko że twoje gify tak skaczą klatkami i troche to wali po oczach... ale najbardziej mi się podoba Aeris choć nie jest to najładniejszy avek z wszystkich przez ciebie zaproponowanych.. ale jak mówie.. pasuje do ciebie jak ulał :)

Alex - mi się za bardzo nie podoba :/

Yuz- nom dziewczyno a co ja moge mówić :)  Taki: :spoko:  strasznie mi się podoba i jak widziałem kiedyś to zdjęcie to już wtedy mi się cholernie spodobało... nie że mi się Gackt spodobał bo wbrew wszelakim pozorom jego wygląd mnie wali, ale to zdjęcie jest konkretne, once more :spoko:

Cytuj
YUz ma świetnego ava  mimo ze zalatuje gipsonem 
Hehe bo to przeca Gackuto na avku =]  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1341 dnia: Listopada 08, 2004, 08:07:11 pm »
avatar specjalnie wygląda tak jak wygląda heh sam rozmzywałem :P

yuzuhira - bardzo fajny avek i zgodze sie z morcholem

rikku - jak zwykle bardzo ładna pani  ;)

i nie wiem czy pisałem, ale avek morchola wymaita  :spoko:  
bla

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1342 dnia: Listopada 09, 2004, 08:56:33 am »
Cytuj
Tamaya:
Do ciebie mi bardzo pasuje Aeris... nie wiem jakoś bym ciebie tak łatwo kojażył z tą postacią^^ tylko że twoje gify tak skaczą klatkami i troche to wali po oczach... ale najbardziej mi się podoba Aeris choć nie jest to najładniejszy avek z wszystkich przez ciebie zaproponowanych.. ale jak mówie.. pasuje do ciebie jak ulał :)
Hmm ciekawe skojarzenie. Zawsze mi się wydawało, że mamy całkiem skrajne charaktery. O_o Chyba, że coś w wyglądzie. :)  

YUzuriha - bardzo ładny
Rad!cal.87 - zgadzam się z Gipsim, że zmiana wyszła na lepsze

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1343 dnia: Listopada 10, 2004, 03:51:02 pm »
taa.. rad!cal spoko ;)
widze ze rokku zmienil avkai... ja nie moge.. nie dziewczyna!!!!! :D ke?  nie no nawet zabawny avek, heh... ale tamten byl taki ladniejszy.. taki bardziej dziewczyecy :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1344 dnia: Listopada 10, 2004, 06:08:44 pm »
YUziu full wyyyypaaaas!!!!

Radical:................buerk......

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1345 dnia: Listopada 10, 2004, 06:09:35 pm »
a mi wstyd sie przyznac, bo podoba mi sie avek samego mojego brata :/
cwaniaczek raz dwa znalazl sobie takiego hita. Pewnie jeszcze nie widzieliscie, ale to stan przejsciowy. dla niezorientowanych, moj brat to "Yourself" (idiotyczna ksywka...)

a tak na marginesie, to skad bierzecie takie coool gifki  :shifty:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Yourself

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1346 dnia: Listopada 10, 2004, 06:12:12 pm »
oto ja i moj avek.

a ksywka wcale nie idiotyczna, sam nie masz lepszej  :prr:

dobra Kakaś, nie klucmy sie na forum...
[glow=blue]Gra: Knight Online
Server: Diez I, Diez II
Nick: Yourself
Rasa: El Morad
Profesja: Glacier - Lightning Mage
Poziom: 57 (bo jeden serwer padł i są LAGI, nie bede expił)
Klan: Maleficus
Bron: Lobo staff +6 (własnej roboty)
Earring: Mage earing (unique wart 40M)[/glow]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1347 dnia: Listopada 10, 2004, 06:13:16 pm »
wiekszosc osob se je robi :P
 
Cytuj
cwaniaczek raz dwa znalazl sobie takiego hita
wiez mi ze na tym 4um byly tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle <pokazuje ile> lepsze :P
a tego ava ja dalem Mravemu :P

i jak teraz wygladam?
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 06:15:34 pm wysłana przez S&S »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1348 dnia: Listopada 10, 2004, 06:49:22 pm »
Cytuj
wiez mi ze na tym 4um byly tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle <pokazuje ile>
ej ej ej serdzej ty sobie na za duzo nie pozwalasz? to moje zastrzezone powiedzonko :P podam cie do sadu :P
Cytuj
a tak na marginesie, to skad bierzecie takie coool gifki
tak jak serdzej napisal: robi sie je samemu, ale na necie tez mozna znalezc spooooro

yourself - calkiem calkiem
serdz - pomimo ze sepcio to mi sie nie podoba... tak jakos "radosnie" rysowany jest
yuz - grejt!!!!!!!!!!!
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1349 dnia: Listopada 10, 2004, 06:50:06 pm »
omg.. YUz ale masz zarabistego avka..  :w00t:  nie no superaśny jest, seriowa.. cudenko  :grin:
S&S- takisobie, ale nienajgorszy..
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 06:51:22 pm wysłana przez Selphie »

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1350 dnia: Listopada 10, 2004, 07:31:39 pm »
a mozecie jeszcze moze zdradzic sekret jak sie takowe gify robi? zapisujecie filmy w formacie .avi i konwertujecie na plik .gif?

swoja droga, S&S, niezly Seph, ale troche maławy  :P  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1351 dnia: Listopada 10, 2004, 07:32:33 pm »
Niewątpliwie najlepszego avka ma Yuz.... Kiedy go zobaczyłem, to musiałem zbierać swoją dolną szczękę z podłogi..... Rikku też ma fajnego avka..... ja jestem apolityczny, ale jednak pan bush jest świetnym politykiem, nie sądzicie?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1352 dnia: Listopada 10, 2004, 07:41:11 pm »
aaaa tak Rysiu.....to jest Rikku rysiex......znaczy rulez


Cytuj
ej ej ej serdzej ty sobie na za duzo nie pozwalasz? to moje zastrzezone powiedzonko  podam cie do sadu
lololololol
ja zobaczylem to ej ej ej to spadlem z krzesla bo tak centralnie dosadnie paradokxalnie mepirycznie parexelans i maskrycznie wiejskiego okreslenia jeszce nie widzialem w necie....ej ej ej zdzisu gdzie mi z tymi widlami wejzrze grobki i bydzie a tym mi tu w polu grzybiesz widlomi ty lapserdaku

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1353 dnia: Listopada 10, 2004, 07:51:15 pm »
Zell Dincht - jego avek najbardziej mi sie spodobal  ;)  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1354 dnia: Listopada 10, 2004, 10:07:21 pm »
Elfik_Mog? to jesteś ty na tym avku? fajny jest... kolejny z serii "bezsenność satanisty, czyli czerń z dodatkami", jakich ostatnio mam wysyp...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1355 dnia: Listopada 11, 2004, 12:26:33 am »
Cytuj
avatar specjalnie wygląda tak jak wygląda heh sam rozmzywałem
ehhh ja to jestem głupi :shu:  ale avek jest na serio zajebisty i jak wiem że jest specjalnie rozmyty to wygląda jeszcze lepiej

Sergeykens - jak mówiłem mi pasuje najbardziej ten do ciebie... a pozatym to jest bardzo ładny :D

Yourself i Mastif - smoki to raczej nie mój klimat i wcale jakoś mocno mi się nie podobają ale napewno mnie nie kaleczą po oczach ;)

Elfiq mog-mi się on niepodoba, ale czy to seryjnie ty?

Rikku-lipa... ale Bush jest wporzo w realu :P

Tamaya:
Cytuj
Hmm ciekawe skojarzenie. Zawsze mi się wydawało, że mamy całkiem skrajne charaktery.  Chyba, że coś w wyglądzie. 
No właśnie mi chodzi o charakter i jak narazie to jak się zaprezentowałaś kojaży mi sie właśnie z Aeris... wydajem i się że macie podobne haraktery... a co do wyglądu to się wypowiedzieć nie moge...

Yuzuriha - bardzo ładny avek, wręcz piękny i taki kobiecy... jako że już ci dziś mówiłem że nie moge się powstrzymać i niekontroluje się to powiem to... wgryzł bym się w tą szyje... może niekoniecznie w tę na avku ale w tę...

alex - gdybyś miał takiego avka jak na swoim forum to byś miał jednego z lepszych avów na forum... a tak to ten Prince of Tennis mi nie leży wogóle

Gipsi - jaki śliczny avek... a na nim taki ładniutki pan który jest jednym z chłodniejszych charakterów z wszystkich anime jakie widziałem...
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2004, 12:29:15 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1356 dnia: Listopada 11, 2004, 12:42:52 am »
haha... Nie no, jesteś zaje****y Gipson. Nie ma to jak skomentowac samemu swojego avka..... I to jeszcze w samych superlatywach.
W każdym razie dodam,z ę avek S&S się mi za bardzo nie podoba... ai trochę przymaławy i wogule niepasujący do delikatnej osobowości naszego kolegi. Hehe... i zadstanawiam sie, kto widnieje, na zdjęciu w avku Elfik_moga ......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1357 dnia: Listopada 11, 2004, 09:38:19 am »
mastif - swietny bahamut!!!

Cytuj
lololololol
ja zobaczylem to ej ej ej to spadlem z krzesla bo tak centralnie dosadnie paradokxalnie mepirycznie parexelans i maskrycznie wiejskiego okreslenia jeszce nie widzialem w necie....ej ej ej zdzisu gdzie mi z tymi widlami wejzrze grobki i bydzie a tym mi tu w polu grzybiesz widlomi ty lapserdaku
ej ej ej grzesiu nie mysl sobie za jak masz na avku sepcia to mozesz tak cwaniakowac do ludzi wyzszych stopniem :P

Cytuj
a mozecie jeszcze moze zdradzic sekret jak sie takowe gify robi? zapisujecie filmy w formacie .avi i konwertujecie na plik .gif?
dokladnie... a do konwersji z avi na gif polecam gif movie maker...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1358 dnia: Listopada 11, 2004, 10:20:57 am »
Cytuj
No właśnie mi chodzi o charakter i jak narazie to jak się zaprezentowałaś kojaży mi sie właśnie z Aeris... wydajem i się że macie podobne haraktery... a co do wyglądu to się wypowiedzieć nie moge...
To chyba pozostaje w kwestii jak kto postrzega Aeris. Jeśli eteryczna, tajemnicza to może być, upór i śmiałość zresztą czasem też. Gorzej jeśli chodzi o nieszczerość wobec bliskich (ta ciagła skleroza) i zero oporu w obliczu przemocy. Ale hoduję kwiaty :)  

Narobiło się trochę avków do oceny.
RiKKu-reloaded - pomysłowy, ale faceta na nim nie cierpię,
YUzuriha - bardzo ładny, chyba już miałaś z tą dziewczyną, ale w innej pozycji
S&S - też ładny
Yourself - smoki przeważnie są kochaniutkie,
Mastif - cudeńko, ale skoro to Bahamut to nie może być inaczej
elfik_mog - zakładam, że to zdjęcie
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2004, 10:22:35 am wysłana przez Tamaya »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1359 dnia: Listopada 11, 2004, 12:39:21 pm »
:P Yuzuriha...boski avek...bardzo kobiecy i sexowny za razem...czy to Ty pozujesz do zdjec??