Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509042 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1180 dnia: Października 26, 2004, 09:07:15 pm »
ehhh... Ty BISHONENIE! Jak tak możesz o tym mówić?! Zato jest jedną z najbardziej mrocznych postaci w GGX, tylko niestety zmiana kolorów (nieunikniona) strasznie popsuła mi szyki. Chociarz szykuje bardziej krwawego avatara.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1181 dnia: Października 27, 2004, 10:46:11 am »
Cytuj
7cloud7 - very nice .. a ja mam takie pytanie co do obrazka w sygnaturce .. z czego to jest  z Ergheiz'a czy co ? bo nie znam tam troche ludzi heh

Jezus Krajst..widzisz i niegrzmisz... ;) Toz to z Final Fantasy 7 jest sig  :D

Gipsi a że ty kogo to niby masz na avku?? Czy to czasem niejest Tsubasa z Captain Hawka?? :P  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1182 dnia: Października 27, 2004, 11:52:06 am »
Cytuj
Tamaya - jeśli wytężysz wzrok to ujrzysz tam człowieka. Ten miły pan to Jasper Gein z Silent Hill 4 w swej martwej postaci.
Nie miałam "przyjemności" z tym panem, więc trudność jakie miałam ze zlokalizowaniem jego głowy są jak mniemam uzasadnione.

Zell Dincht - Cudeńko. Niezły przystojniaczek w dodatku z mieczem. :grin:
GamePlay - Cłakiem ładne. Podoba mi się zwłaszcza krajobraz w tle.
 

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1183 dnia: Października 27, 2004, 01:20:57 pm »
Cytuj
Jezus Krajst..widzisz i niegrzmisz... ;) Toz to z Final Fantasy 7 jest sig  :D
uuu mushę kiedyś dograć do końca ff7 .. ludzi w tle oprócz barreta to nie za bardzo poznaję  :P



gameplay - avek niczym spod pędzla van Gogha  
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1184 dnia: Października 27, 2004, 02:12:15 pm »
Cytuj
Zell - hmm.... jakoś nie nie podchodzi... na początku myślałem, że to Legolas hehehe
to co ty w onimushe nie grales?!?!?! geez napraw ten blad!!! a no tak zapomnialem... to nie od square
Cytuj
Oni poprostu nie dociskają Alt'a bo powinno być Żelluś
żellus? czy tu chodzi o te tylko 1 opakowanie zelu bialego ultramocnego na dzien na moich wlosach? dzizaz przeciez po polowie opakowania nawet nie widac ze masz wlosy na zelu.. a zeby byc Katolicki Uniwersytet Lubelski to trzeba miec wiecej zelu niz wlosow wy nieuki jedne... zwierzeta was wychowuja???
Cytuj
Co to już koniec akcji "wróć do ssstarocia pokaż jaki byłeś cool"
no wlasnie wiekszosc juz pozmieniala a ja wlasnie onimushe przechodze i palala mna nieodparta zadza umieszczenia tegoz brave samuraia na moim avku... jak dojde do onimushy 3 to pewnie zana reno dam :D

za to nowy avat gp mi sie podoba bardzo :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1185 dnia: Października 27, 2004, 03:36:51 pm »
mam problem ze zmianą ava, bo mam ava na kompie i jak go zmieniam to pokazuje mi się ten co wczesniej tylko o innej rozdzielczości. wiecie czym to sie leczy? i czy wy też widzicie muj stary av tyle że sprasowany?
PS ARD fajny ten nowy av
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2004, 03:37:22 pm wysłana przez ANARKY »
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1186 dnia: Października 27, 2004, 04:07:33 pm »
anarky wyczysc cookies i sie pojawi nowy
a co do ava... e.... mozesz mi powiedziec co to jest? :D:D:D napis byl duzo lepszy
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2004, 04:08:57 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1187 dnia: Października 27, 2004, 06:12:44 pm »
A ja nie wyżucałam cookies...znam leprzy i prostrzy sposób.Wystarczy jak zmienisz swuj avatar nacisnąć odśwież i powinieneś zobaczyć ten zmieniony.
A właściwie ANARKY co to bo dla mnie wygląda jak jakiś statek :w00t:  

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #1188 dnia: Października 27, 2004, 07:20:04 pm »
o Yuzu ten jest gites mie sie podobac :D


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1189 dnia: Października 27, 2004, 08:08:52 pm »
a mi sie za to bardziej tamten podobal :D no ale ja to zawsze jestem odmieniec :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1190 dnia: Października 27, 2004, 08:22:17 pm »
Nie ty jeden bo mi też bardziej podobały sie poprzednie av-ki YUzuri.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1191 dnia: Października 27, 2004, 08:30:43 pm »
o kurcze... tydzień mnie nie było, a tu nowy bastylion avatarów...... ech..
 - Zell - nawet ciekawy ten koleś w avku... wogule całkiem fajny avek, ale jednak nic szczególnego... ale ja tam się nie znam
 - Yuzuriha - nawet ciekawy avek, ale ja i tak wolałem avatary o bardziej pozytywnej tonacji
- Rikku_Reloaded - też niezły avek z anime..... którego zresztą nieoglądałem, więc powstrzymam się od głębszych komentarzy
 - Gipsi - hm... tu właściwie nie mam do dodania nic, bo zawsze komentuję avki Gipseja w podobny sposób i chyba nasz kochany kolega dobrze wie jakie jest moje zdanie odnośnie jego avków
 - GamePlay - whatever it is, I don't like it
 - Anarky - to samo co powyżej
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2004, 08:32:22 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1192 dnia: Października 27, 2004, 08:44:04 pm »
YUz kiedys neijaki Yoggoth czy jakos tak mial podobnegpo tylko w sumie ladniejszego. Jest nielzy ale poprzedni lepszy

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1193 dnia: Października 28, 2004, 11:47:58 am »
Cytuj
mam problem ze zmianą ava, bo mam ava na kompie i jak go zmieniam to pokazuje mi się ten co wczesniej tylko o innej rozdzielczości.
Zdarzyło mi się to kiedyś na tym i innym forum, kiedy miałam avatarki różnej rozdzielczości, ale zdaje się, że nic nie skutkowało i musiałam wuykorzystać opcję z URL do zmiany.

YUzuriha - bardzo ładny.
ANARKY- jak dla mnie średni.


A teraz dla wszystkich przywiązanych do mojego pierwszego avka i mojego obecnego kompromisowe rozwiązanie po lewej stronie postu. :D  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1194 dnia: Października 28, 2004, 06:44:41 pm »
Cytuj
Gipsi a że ty kogo to niby masz na avku?? Czy to czasem niejest Tsubasa z Captain Hawka?? 
Byłeś blisko johny... to jest mój kumpel który też gra w piłkę nożna ale to nie Tsubasa... nazywa się Wacław a na tym zdjęciu co jest na moim avku to akuatnie jest bardzo smutny bo rozlał wino... ale było nam szkoda tego wspaniałego trunku za cene niebagatela 4,50 <==nie ma to jak zaszaleć na maxa i wszystko stracić ;/

Anarky - lipa... ale za to przypomina mi czasy świetności gier na Commodore 64 więc to mi się podoba, ale tak ogólnie to lipa...

Yuzuriha-lipa... nie podoba mi się wogóle... co to jest? Jakiś byle jaki wzór czy może to coś "nie byle co"? może z jakiejs gry?

Tamaya-jakoś nie wiem czemu ale nie podoba mi się zmieniająca wersja... sam nie wiem czemu, ale wolałem jak była stała jedna kobitka... i raczej jednak preferuje panią z Star Ocean... krótkie włoski to to co lubie :D
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1195 dnia: Października 28, 2004, 08:56:55 pm »
co chodzi o tamaye to sie zgadzam z gipsi .. tez mi jakos nie pasi.. co do YUz to taki sobie, byly lepshe, ten taki jakis siakis nie wim co. anarky to ja nawet nie wiem co to jest, statek ? chyba ze kosmiczny  O_o  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1196 dnia: Października 28, 2004, 11:21:52 pm »
ej, White_Wizard, skad masz Avatarka z Vincentem z Advent Children?? :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1197 dnia: Października 29, 2004, 06:38:49 am »
pewnie ze sklepu :P
ARD ma wypas megakombomastablasta avka teraz :D

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1198 dnia: Października 29, 2004, 08:46:31 am »
naprawde ARD swietny avek w skali od 1 do 10 bys dostal 12  =]  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1199 dnia: Października 29, 2004, 09:08:02 am »
w takiej skali FaLa to kiepsko oceniles bo u mnie grty w takiej sika,i dostaja po pare tysiecy :P
hmmm mowiac szczerze ARDziu to fajny ten avek tylko ze little Raz jakos mi do Ciebie nie pasuje...ale slodziutki