Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90388 razy)

Harven

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 06, 2005, 05:51:19 pm »
Mam już epocha  :/  już moge sobie lecieć lavosa rozwalić ale chcę questy porobić pierw. :(

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 06, 2005, 06:02:46 pm »
aa przypomnialem soebie wir sie pojawia dopiero jak Kacper (ten typ poza czasem) wspomni o side questacha zrobi to jak juz bedziesz miał latającą wersje epoha wiec jak juz go masz to i wir powinien byc... chyba ze jakos wiwinoles sie tej rozmowie :P

Guest

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 10, 2005, 12:50:17 pm »
Gadałem już z nim. A może trzeba najpierw wykonać jakiś inny quest?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 10, 2005, 01:06:23 pm »
hmmm moze sprobuj Robo do Fiony zaprowadzic... nie pamietam czy to przed wirem czy po wirze sie to robi <_<

Guest

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 10, 2005, 01:40:29 pm »
aff dalej nic :( omg już nie wiem co jest...

Guest

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 10, 2005, 01:47:24 pm »
JEEEEEEEEEEESTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! nareszcie mam :D trzeba porozmawiać w latach 12000 po zniszczeniu królestwa tych magicznych kudzików udać się do ostatniej ocalałej wioski i zagadać do kobiety przy garnku z roślinką. Trzeba jej powiedzieć żeby to zasadziła ^^

Offline Peri_

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 21, 2005, 03:31:53 pm »
NIE NO JA OD 5 LAT MYŚLAŁAM ŻE ROZUMIEM O CO CHODZI W CC A TERAZ SIE DOWIEDZIALAM ZE NIC NIE WIEDZIALAM O_o BŁAGAM!!! NIECH KTOS BEDZIE DOBRY I NAPISZE MI STRESZCZENIE FABUŁY CC (KTO CO ROBI I DLACZEGO) i moze by tak powierzchownie co tam bylo w CT... :) bo nie gralam w to. A dokladniej to chodzi mi o Kid  <_< ktora jest prawdziwa?! kim jest ta polaczona w ostatniej walce z Lavosem???

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 21, 2005, 03:43:47 pm »
Cytuj
NIE NO JA OD 5 LAT MYŚLAŁAM ŻE ROZUMIEM O CO CHODZI W CC A TERAZ SIE DOWIEDZIALAM ZE NIC NIE WIEDZIALAM O_o BŁAGAM!!! NIECH KTOS BEDZIE DOBRY I NAPISZE MI STRESZCZENIE FABUŁY CC (KTO CO ROBI I DLACZEGO) i moze by tak powierzchownie co tam bylo w CT... :) bo nie gralam w to. A dokladniej to chodzi mi o Kid  <_< ktora jest prawdziwa?! kim jest ta polaczona w ostatniej walce z Lavosem???
Całęj fabuły CC raczej nikt ci nie streści bo by do końvca roku nie skończył pisać ;]

W tych tematach masz napisane dużo na temat fabuły:

Rozważania na temat fabuły: (w tym temacie możesz tesz się zapytać o coś czego nie rozumiesz i chcesz żeby ci wytłumaczyli)
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=1214&st=0

Kim tak naprawde jest Harle (tutaj bardziej w sumie jest to własna interpretacja fabuły przez qiaxa i Mortusa)
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=485&st=0

Cytuj
bo nie gralam w to. A dokladniej to chodzi mi o Kid dry.gif ktora jest prawdziwa?! kim jest ta polaczona w ostatniej walce z Lavosem???
Kid połączona w ostatniej walce z Lavosem to Shala -Shala to była postać z CT, taka tam księżniczka, sklonowała siebie samą i wysłała do innego wymiaru aby w przyszłości klon powstrzymał Lavosa -no tak to po krótce można wytłumaczyć ;]
Widziałaś w CT w outro zdjęcie na biurku na którym jest ładnie ubrana Kid? No to to jest właśnie Shala.. ehh zamotane, przeczytaj te topici to będziesz znała odpowiedzi na niektóre pytania.  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 21, 2005, 08:35:29 pm »
Cytuj
Całęj fabuły CC raczej nikt ci nie streści bo by do końvca roku nie skończył pisać ;]

Którego?

Cytuj
Kid połączona w ostatniej walce z Lavosem to Shala

Raczej chciałeś napisać, że to nie Kid <ani tym bardziej nie jest to połączona Kid>, a tylko i wyłącznie Shala.

sklonowała siebie samą i wysłała

 do innego wymiaru

Jakiego innego? Przecież Kid została wysłana do wymiaru CHrono Trigger, czyli do tego, z którego Shala pochodzi. Fakt, że inna epoka czasowa, ale to w niej żyli główni bohaterowie. No i ten dziwny zbieg okoliczności, że to akurat Lucca ją znalazla. Raczej to była przemyslana "na prędko" dyecyzja Shali.

Cytuj
aby w przyszłości klon powstrzymał Lavosa

... chyba raczej po to, aby Kid uratowala Serge ... A jeśli nawet, to nie Lavosa <ten zginął definitywnie w Chrono Trigger>, a Lavos Spawva.
 

Offline Srolmops

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 24, 2005, 10:55:33 am »
Kurcze, dotarlem do momentu, gdy musze wpisac te haslo do komputera ale za chiny nie moge :/ nawet ustawilem sobei na klawiaturze przyciski X,A,B,Y pod wlasciwymi literami. No nie wiem co robic :/

>>anata nara dare ni misete ru watashi nara dare ni misereba ii <<

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 24, 2005, 10:57:42 am »
eee....a o co chodzi jakby?

mam dziwne wrazenie ze moze chodzic o kompjutr w CT, do ktorego kod daje szcur. Jesli tak, to po prostu ustaw "XABY" pod jednym klawiszem

Offline Srolmops

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 24, 2005, 11:10:02 am »
Nie za barrrdzo dziala ...

>>anata nara dare ni misete ru watashi nara dare ni misereba ii <<

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 25, 2005, 01:57:32 am »
najpierw napisz na czym grasz... może wciskaj powoli te przyciski ssstego co pamietam po kazdym wcisnietym przycisssku byl sygnał...
kurcze nigdy z tym problemu nie mialem a przeszszszedlem i na snesa i na psxa <_<

Glenn to ze szczurem i komputrem bylo w schronie a to jest w elektrowni ;f  

Offline Srolmops

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 26, 2005, 08:47:52 pm »
sorrka, ze nie odpisywalem ale dawno to zrobilem juz. Jakos sie fuksem udalo na padzie :D Ale ta gra jest niesamowita :D Wlasnie wrocilem z 12 000 BC. :D

EDIT:::
Gdzie zdobyc zbroje ochraniajaca od ognia ? I Jaka jest dobra taktyka na tą ognista ekipe w 2300 AD. ??
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2005, 11:25:52 pm wysłana przez Gipsi »

>>anata nara dare ni misete ru watashi nara dare ni misereba ii <<

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 27, 2005, 04:34:12 pm »
nie pamietam gdzie dokladnie ale zbroje wchlaniajace zywioly sa w tych czarnych pudelkach wiec mozesz je dostac dopiero po naladowaniu naszyjnika mocą

Offline Srolmops

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 27, 2005, 06:28:16 pm »
no ja mam juz ten nawładowany naszyjnik, zdobyl bym sobie nagrode tylko z tego questa i poszedl bym zabijac bossa :)
znaczy Lavosa
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2005, 06:28:46 pm wysłana przez Srolmops »

>>anata nara dare ni misete ru watashi nara dare ni misereba ii <<

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 28, 2005, 10:58:42 am »
Cytuj
I Jaka jest dobra taktyka na tą ognista ekipe w 2300 AD. ??
Z tego co wiem musisz po prostu bić właściwy płomień z obstawy Son of Sun, a jego nie ruszać i tylko atakami fizycznymi bądź dodatkowo Black Hole Magusa.  

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 28, 2005, 02:22:07 pm »
albo ubrac kogos w czerwony fraczek (Lucca odpada :P) i atakowac wszystkich naraz zamiast sie bawic w szczelanie, walic fakt ze reszta druzyny szybko padnie :F

Offline buu666

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #178 dnia: Grudnia 30, 2005, 04:29:43 pm »
hm.. jestem kolejnym ktory ma problem ze szczurem :( moze ktoss zrobi screeny albo wysle mu save i mi to przejdzie help!! gram na Snes9X v1.39

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #179 dnia: Grudnia 30, 2005, 05:19:19 pm »
przypomnij mi jaki to byl kod