Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90417 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 13, 2004, 05:48:23 pm »
A czy Pip-Fioletowy Diabeł, Pip-Motyl i Pip-Aniołek mają rózne ostatnie techniki? Czy po przemianie zmienia mu się Innate? Czy poza wyglądem jest jakaś róznica między jego trzema ostatnimi formami?  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 13, 2004, 05:59:55 pm »
O ile się nie myle to są ostatnie techniki inne u Devila i u Angela... tak gdzieś czytałem, ale jak wiecie nie sprawdziłem tego :ph34r:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:53:34 pm »
techniki sa inne (pierwsza chyba pozostake bez zmain ale nic nie gwarantuje). U angela innate jest white (czyli bez zmain) a u Debila red albo blacck chyba

Offline Matilde

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #83 dnia: Września 13, 2004, 05:39:42 pm »
Ludki ja mam taki dziwny problem z CT :blink: Jestem w podziemiach(tam gdzie jest ten szczur i popsute jedzenie).Złapałam już tego szczura i on mi powiedział że mam podejść do terminalu i nacisnąć jednocześnie L,R i A(czyli A,S i Z na emulatorze)..naciskam..i albo mi wyskakuje menu albo nic się nie dzieje tylko komputer zaczyna wydać podejrzane dźwięki  :blink: Więc przydała by mi się jakaś pomoc z tym  ;(  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #84 dnia: Września 13, 2004, 06:50:01 pm »
Jak naciskasz L i R to ofkoz nie naciskasz tych z klawiatury tylko te które są rzypisane na emulatrze jako te z emulatora... wieże że niejesteś durniem i dajesz te z pada L i R ;) Ale wychodzi ci menu z gry czy menu emulatora?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #85 dnia: Września 13, 2004, 06:51:27 pm »
ustaw sobie l i r pod jednym przyciskiem i wtedy ten przycisk + ten co jest jako a i pojdzie ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Matilde

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #86 dnia: Września 13, 2004, 07:38:24 pm »
Wyskakuje mi manu gry.. <_<  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #87 dnia: Września 13, 2004, 07:43:12 pm »
nie nie nie.... znam juz kilka osób, które miały problem w tym właśnie momencie (w tym ja).... najlepszym sposobem jest ustawiś sobie wygodnie klawisze i..... napieprzać w klawiaturę, póki się te chromolone drzwi nie otworzą... ja tak zrobiłem i zadziałało

Offline Matilde

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #88 dnia: Września 13, 2004, 07:47:02 pm »
<_<   te drzwi mają mnie kompletnie gdzieś <_<   ale co by to była za gra bez takich momentów   :grin:  
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2004, 07:51:21 pm wysłana przez Matilde »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #89 dnia: Września 14, 2004, 04:53:24 pm »
Ja to miałam szczęście. Nic nie przestawiałam w klawiszach tylko trochę się pogimnastykowałam, żeby stanąć najlepiej i zaraz zaskoczyło, ale mam jakiś nowy emulator pod Windows XP - ZSNESW czy coś takiego. Bratu na innym też nie szło i myślał, że to wina przycisków. To trzeba jakoś na wyczucie, bo one rzeczywiście jakoś źle działają na niektórych emulatorach. Niektórzy radzą użyć game-pada, albo to co mówił Zell, ale nie sprawdzałam.

Offline Matilde

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #90 dnia: Września 14, 2004, 09:04:13 pm »
To teraz spróbuję innego sposobu i ściągnę ten nowszy emulator :D  może z nim pójdzie mi jakkolwiek lepiej  <_<  

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #91 dnia: Września 23, 2004, 02:45:42 pm »
Hmm.... to byl dziwny problem... ja nie wiem .... kiedys ludze mieli problemy bo nie wiedzieli jak przejsc gre a teraz nie moga przejsc bo graja na Emu i maja problemu natury technicznej .... porashka ... sory za oftop ale nie moglem sie powstrzymac ... a i mam ja jeden problem ...
JAK Walnac DAMAGE wiekszym nic ok. 12 500 jednym atakiem (magiczny, fizyczny, summon - niewazne wazne by tyle zadac obrazen)? ja caly czas mam ataki na poziomie 12 500 (sposoob opisalem w PE) i jakos nie moge przeskoczy na wiecej... ktos mi pomoze ?
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Matilde

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #92 dnia: Września 23, 2004, 06:29:24 pm »
A ja nadal nie mogę rozwiązać swojego problemu mimo zmiany emulatora.. <_< chyba jestem jakaś dziwna  :rolleyes:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #93 dnia: Września 23, 2004, 06:53:31 pm »
Możemy zrobić tak... jeżeli grasz na Snes9x, to wyślij mi savestate'a (tantalus@op.pl), a ja ci odeśle go po otworzeniu drzwi...

Offline wirus16

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #94 dnia: Września 23, 2004, 10:38:32 pm »
wg mnie nalepzym sposobem jest napiepzanie w klawiature mi dopiero to zadziałało a inne sposoby nie działały

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #95 dnia: Września 25, 2004, 09:34:19 am »
Cytuj
Hmm.... to byl dziwny problem... ja nie wiem .... kiedys ludze mieli problemy bo nie wiedzieli jak przejsc gre a teraz nie moga przejsc bo graja na Emu i maja problemu natury technicznej .... porashka ... sory za oftop ale nie moglem sie powstrzymac ... a i mam ja jeden problem ...
JAK Walnac DAMAGE wiekszym nic ok. 12 500 jednym atakiem (magiczny, fizyczny, summon - niewazne wazne by tyle zadac obrazen)? ja caly czas mam ataki na poziomie 12 500 (sposoob opisalem w PE) i jakos nie moge przeskoczy na wiecej... ktos mi pomoze ?
No właśnie... za moich czasów to śię na konsoli grało i przed telewizorkiem się w Chrono Crossa grając podniecało... (faqq niechcący mi wyszedł jakiś beznadziejny rym :shu: -_-') a teraz to na emulatorach wszyscy łoją :shaun:

A co do twojego pytania to wątpie żeby ktoś wiedział jak zadać te obrażenia.. powiem więcej może to ty powiesz jak zadać 12500 tyś? Bo ja nie mam pojęcią :ph34r: , PE nie czytam już od chyba 42 numeru a wcześniej nie było twojego sposobu... jak możesz się pochwalić to zapodaj ten sposób^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GigeR

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #96 dnia: Września 25, 2004, 12:35:32 pm »
Gram w chrono trigger na tym emulatorze: zsneswv1.36

Mam problem z wpisaniem hasła "LARA" do komputera, w momencie gdy ratuje się matke lucci przed oderwaniem jej nóg....

Próbowalem już chyba wszystkiego :/ włącznie z ustawianiem odpowiednich klawiszy na klawiaturze czyli odpowiednio dla A klawisz A etc..

Pls help...  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #97 dnia: Września 25, 2004, 02:59:45 pm »
przeciez to bardzo prodte..... przynajmniej jak na mój gust. Podchodzisz do panelu w ..... eeee... kuchni, klikasz A i pojawia ci się "enter the pasword". No i klikasz L, A, R, A.... nie możesz wszystkiego ustawiać pod jeden klawisz
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GigeR

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #98 dnia: Września 25, 2004, 04:11:02 pm »
Cytuj
przeciez to bardzo prodte..... przynajmniej jak na mój gust. Podchodzisz do panelu w ..... eeee... kuchni, klikasz A i pojawia ci się "enter the pasword". No i klikasz L, A, R, A.... nie możesz wszystkiego ustawiać pod jeden klawisz

Nie mam wszystkiego pod jeden klawisz :), źle mnie zrozumiałeś. Mam A pod klawiszem A, L pod klawiszem L, a R pod klawiszem R. Wstukuje w komputer LARA i nic...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #99 dnia: Września 26, 2004, 10:16:00 am »
Masz na myśli, że maszyna się nie zatrzymuje?
Ja też miałam pod róznymi klawiszami i po protu trzeba było tylko zrobić to szybko, żeby zdąrzyć przed czasem. Może niechcący źle wcisnąłeś któryś klawisz. Moja wersja emulatora ma np. w tym miejscu DXCX. Naturalnie wpisujesz tam gdzie pojawia się ta opcja z hasłem, jeśli dobrze pamiętam.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2004, 10:20:14 am wysłana przez Tamaya »