Autor Wątek: CENTRUM POWITAŃ !!  (Przeczytany 58017 razy)

Offline Cloud Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
  • Final Fantasy VII Fan!
    • Zobacz profil
    • imageshack
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 05, 2007, 07:11:51 pm »
Hej Wam jestem Patryk:D
                                
Ergo Proxy Fan !

Offline andchaos

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Andchaos Game Cave v3.0
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 14, 2007, 01:13:54 pm »

Hejka jestem tu nowy
Pozdrawiam wszystkich fanów RPG

Moje ulubione gry to:
Seria Final Fantasy, seria Suikoden, seria Breath of Fire, seria Shadow Hearts, seria Wild Arms i wiele innych RPG

Offline neo rpgomaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Upadły Anioł / Akademia mappingu
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:38:01 pm »
Tak więc jestem neo rpgomaniak i jak sugeruje nick kocham jrpgi x]
Moją ukochaną grą jest Final Fantasy 7 od którego zaczynałem przygodę z rpgami. Potem zagrałem w ogromną liczbę rpgów na rózne platformy. Największe wrażenie robi saga final fantasy, goni ją chrono saga, a grandie też mają coś do powiedzienia :>
Od dłuższego czasu zajmuję się tworzeniem mangowego rpga w rpgmakerze o nazwie Upadły Anioł.
Uwielbiam OSTy z gier, a szczególnie wersje symfoniczne :D
I to tyle. Miło do was dołączyć ^^

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:54:12 pm »
I to tyle. Miło do was dołączyć ^^
Mi również miło ;*

Btw.
Największe wrażenie robi saga final fantasy, goni ją chrono saga, (...)
W czym do cholery seria Finali jest lepsza od Chrono ?      ... Jest dłuższa ? ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline neo rpgomaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Upadły Anioł / Akademia mappingu
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:58:34 pm »
Cytuj
W czym do cholery seria Finali jest lepsza od Chrono ?      ... Jest dłuższa ? ;/
To pewnie przez sentyment xD Chociaż w finalu zżyłem się bardzo z jedną postacią :3

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwca 09, 2007, 11:05:39 pm »
Dobra, też uważam że seria FF nie może się równać z Chrono ale bez offtopa może już ;] Też witam cię serdecznie i mam nadzieję że popiszesz co nieco w działach o jRPG bo już od długiego czasu święcą pustkami i przydałaby się tam nowa krew ;>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwca 09, 2007, 11:46:18 pm »
neo cośtam - cześć, też kocham FF VII, zlewaj tych od Chrono sagi :P

reszta - miało być koniec offtopu, aye?

Offline Cid

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwca 10, 2007, 01:28:24 am »
Kurde troche już tu jestem, a się nie nie przedstawiłem (tak wstydze się, przepraszam i żajłuję tego :'() a więc:
Witam Wszystkich! Nazwyam się Adrian, mam 16 lat (w wakacje kończę 17) - jestem chyba jednym z młodszych na forum (co nie wróży mi dobrze :P). Mieszkam w Jezioranach (30 km od Olsztyna gdzie uczęszczam do LO nr 3) Kocham jRPG  - moje przygoda zaczęła się od tego gdy w podstawówce (w 1, 2 czy może 3 klasie - nie pamiętam już ;)) zobaczyłem jak mój przyjaciel (a nawet brat\idol, który niestety mieszka teraz w Łodzi  :'() grał w FF VII - taaaaaaaaak to było to. I jak trochę podrosłem to i ja ukończyłem te dzieło na kompie. Potem już poleciało: Chrono Trigger, FF IV, (FF VI i FF III jeszcze nie skończyłem), a FF VIII  lekko pisząc nie lubie. Strasznie chciałbym zagrać w Dragon Quest'a VIII ale niestety nie posiadam PS2 i daltego cierpliwie oczekuję DQ IX, ponieważ jestem dumnym posiadaczem NDS'a :D Słucham jRock'a i muszę się przyznać, iż jPOP'u też (kocham japońskie piosenkarki :o). Lubię czytać (polecam serię WH). Oczywiśćie M&A to podstawa. Żeby nie było interesuję się też dziewczynami i chyba także zostanę fanem Hisoki, za Jej duże oczy gdyż to najbardziej cenię u kobiet (jeśli chodzi o wygląd). No to chyba wszystko.
Pozdrawiam!

Offline magmagik

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • ;]
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 16, 2007, 02:10:22 pm »
No to tak.... Jestem Filip, mieszkam w Wieluniu i interesuje sie oczywiscie roznymi jrpg (oczywiscie glownie ff ;)), z muzyki lubie taki Katowicki hiphop :) (PFK itp.). A i mam tylko 13 lat :-X
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2007, 02:11:24 pm wysłana przez magmagik »

emiel_

  • Gość
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 17, 2007, 03:28:21 pm »
  Uhm, witam serdecznie całą ekipę SZ. Na imię dano mi Seweryn (matula była fanką Krajewskiego, lol), i mam coś ok. 26 lat i mieszkam w Brighton (U.K.) co zresztą sprawdzić możecie w moim profilu.
  Co do gier, nie będę oryginalny - od ponad 10 lat zawzięty fan jRPG,bez jednoznacznego wskazania faworyta.Serię FF stawiam na równi z CS.Niegdyś zawzięty amigowiec (hehe...) Aktualnie mam na patelni Legend of Mana , Xenosaga Episode II i Wiedźmina.
  Fan mangi i anime od lat kilku.
  Muzycznie gustuję w różnych stylach, które sięgają jazzu i klasyki niekiedy.Nadmienię, iż wychowałem się na muzyce cięższej, którą mam we krwi i jest to szeroko pojęty metal - od progresywnego rocka (Arena, King Crimson, czy też polski Collage - pamięta to ktoś?), poprzez gothic doom (Paradise Lost, Anathema, My Dying Bride) aż po power metal (Sonata Arctica, Stratovarius).Od 9 lat fanatyk Toola ;> Poza tym j-rock i O.S.T.y z gier lubię(szczególnie z jRPGów).
  Literatura - długo by wymieniać, gdyż uwielbiam książki. Ogólnie literatura fantasy, książki historyczne i masa innych.Aktualnie czytam "Wolność do trzymania za mordę" Janusza-Korwin Mikke.
  Dodam na koniec, iż znam Waszą stronkę już od dawien dawna, aczkolwiek dopiero po latach coś mnie tknęło by tu się zarejestrować;> Duży wpływ miała na to twórczość Tantalusa, którego serdecznie w tym momencie pozdrawiam i życzę wytrwałości w roli matki SquareZone.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 19, 2007, 05:17:58 pm »
Cytuj
Od 9 lat fanatyk Toola ;>
pjona!

Offline kubkowski

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #191 dnia: Grudnia 25, 2007, 07:50:39 pm »
Witam!

Uff... Udało mi się wreszcie znaleźć Centrum Powitań. Mam na imię Kuba i od czasu do czasu na tym portalu będą się pojawiać moje teksty. Nie lubię rozpisywać się o sobie, więc jeśli macie jakieś pytania dotyczące mojej osoby, nie wahajcie się ich zadać. Postaram się odpowiedzieć, o ile nie będą zbyt intymne.

Pozdrawiam,
kubkowski


Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #192 dnia: Grudnia 25, 2007, 08:17:03 pm »
Hm... Ciekawa rzecz: dotąd jakoś pomijałem ten temat... No, ale w końcu zdecydowałem się napisać, heh. :)

Więc tak: na imię mam Michał, pochodzę z małej mieścinki pospolicie Wrześnią zwanej :) (niedaleko Poznania ;) ), a maniak jRPG-ów ze mnie raczej żaden - dotąd w swoim życiu grałem wyłącznie w FF7, a i to na emulatorze. Jak widać, graczem jestem mocno pecetowym. Co do wieku: wiem, że niektórym pewnie będzie trudno uwierzyć, ale mam dopiero czternachę na karku :) (urodziny w marcu).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #193 dnia: Grudnia 25, 2007, 09:41:44 pm »
Co do wieku: wiem, że niektórym pewnie będzie trudno uwierzyć, ale mam dopiero czternachę na karku :) (urodziny w marcu).
NO WAI! za mądrze piszesz;]

Offline ShinRa

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • Metal Gear Solid PL
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #194 dnia: Grudnia 29, 2007, 10:17:21 pm »
Oooo... Widzę, że na Forum jest Centrum Powitań. Skoro tu jestem to chyba wypada się przedstawić, nie?

Cześć wszystkim!

Nazywam się Danio i w Lutym konczę (tak wiem, że jestem młody) 13 :D
Lubię FF'y (prawie wszystkie), fantasy, anime (tylko anime, żadnego khem khem zboczenia) itd...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 04:25:59 pm wysłana przez ShinRa »
Final Fantasy IV PBF
http://www.ff4pbf.yoyo.pl/
Teraz po apokalipsie, ale wciąż jest fajnie :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #195 dnia: Grudnia 29, 2007, 11:18:46 pm »
Cytuj
and in February kończę ( I know so, that I am young)
Cytuj
( the only anime, no the khem the khem of deviation) itd...
O_o WTF mate?
Cytuj
Dla tych co nie znają english
no takiego engrisha to ja nie znam ;]

Offline ShinRa

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • Metal Gear Solid PL
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #196 dnia: Grudnia 29, 2007, 11:49:04 pm »
Nie znam angielskiego zbyt dobrze (kilka słów) więc większość napisałem w translatorze (mogą byc błędy). Z resztą na dole jest po polsku napisane. A co to znaczy WTF?
Final Fantasy IV PBF
http://www.ff4pbf.yoyo.pl/
Teraz po apokalipsie, ale wciąż jest fajnie :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #197 dnia: Grudnia 29, 2007, 11:56:35 pm »
ShinRa, jak nie znasz języka, to się w nim nie wypowiadaj lepiej, bo sobie obciachu narobisz. W translatorach się nie piszę, w translatorach, jak sama nazwa wskazuje, się tłumaczy, a jako że oprogramowanie takowe nigdy dokładne nie będzie, nie można na jego niezawodności polegać.

Całe szczęście, że niżej jest po polsku, bo byśmy nie zrozumieli...

WTF znaczy "World Trade Federation"...

BTW. W tym poście nie było ironii...

PS. BTW znaczy "British Traditional Wicca" rodzaj neopogaństwa...

PPS. PS znaczy "pikosekunda" jednostka w układzie SI...

PPPS. ah... who cares....

Offline ShinRa

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • Metal Gear Solid PL
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #198 dnia: Grudnia 30, 2007, 04:27:23 pm »
Sorki ludzie, już skasowałem tamto nieporozumienie.


P.S
Tant dzieki za skróty... Very sorry about this....
Final Fantasy IV PBF
http://www.ff4pbf.yoyo.pl/
Teraz po apokalipsie, ale wciąż jest fajnie :P

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #199 dnia: Lutego 18, 2008, 11:32:49 pm »
Witam. Na imie mi Aleksander. mam 18 latek i interesuje sie glownie PSXem, grami na PSXa i czyszczeniem PSXa :) Przez moje rece przeszlo wiele konsol m. in. Dreamcast, PSXow mialem 5, 2 PS2 jedna slim jedna Satin Silver Limitowana, Nintendo Wii, Gameboy Color & Advance, Snes, i polskie Pegasusy :) No i jeszcze stare zapuszczone N64 ze swoja cieniutka galeczka ktora kiedys zlamalem grajac w Mariosa :P

Ogolnie uwielbiam serie FF lecz najwiecej czasu spedzilem przy Final Fantasy Tactics. w sumie ok 300 godzin!

Obecnie rozpracowuje Front Mission 3 na drobne czesci :)