Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39063 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 16, 2005, 06:58:47 am »
Cytuj
W sumie to ja też nie wiem czy to taki spojler.... i tak nikt nie zna zarysu fabuły, więc co może zmienić jeden obrazek....
heh ździwiłbyś się... na różnych forach powstają takie teorie po wglądzie na jeden obrazek że niechciej.... w chu* mi się wydaje że niektórzy znają już historie cała tylko po tych trailerach pokazanych rzez Square -już nie raz spotkałem się z kometarzami że Square-Enix chyba samo nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele dali ludziom informacji poprzez te trailery...
ot choćby i ten przykładowy kadr. Na trailerze widzimy Sephirotha krocącego gdzieś tam i ognie i widzimy napisy "Is it for memory? Is it for children? or is it for the planet?" i czyli że Kadaj myślał sobie że jak z sephem zawojują ziemie to jakoś uratują dzieci, lub poprostu pomszczą zło... wieżył w Sephirotha i Jenowe aż w końcu zczaił że Sephiroth jednak w dupie ma wszystkie dzieci itp. i w ostatniej chwili odwraca się od niego i pomaga Cloudowi... Ja jestem maciej który historie F zna tak że ąz nie bardzo więc brzmi to jak brzmi ale na specjalistycznych forach taki obrazek w chu* wywła taką bombe że teori już się wiel pokaże...

Cytuj
Reklama czerwonego kapturka? Hahahahahh.. XD
Skoro i tak nikt na to raczej nie trafi, chociaz opowiedz...
Nie no żartowałem z tym kapturkiem... anyway gdy wejdzieci w dzial Shinra (czy jakoś tak usłyszyscie muzyke z Share Reactor czy jakoś tak...) i ja miałem cały czas główną na pasku i siedizałem na SZ i pisałem posty i słuchałem tego hurku... a nagle coś musiało mi się zawiesić bo wszedła mi muzyka właśnie z tego działu "Shinra" i ona jest o wiele głośniejsza iwęc jak dudło to nieźle mnie ciary przeszły...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 16, 2005, 10:29:54 pm »
Cytuj
heh ździwiłbyś się... na różnych forach powstają takie teorie po wglądzie na jeden obrazek że niechciej.... w chu* mi się wydaje że niektórzy znają już historie cała tylko po tych trailerach pokazanych rzez Square -już nie raz spotkałem się z kometarzami że Square-Enix chyba samo nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele dali ludziom informacji poprzez te trailery...

I właśnie dlatego nie nie czytam tego co wypisują na innych forach.... Nie wiem jak wy, ale ja wolę nie interesować się trailerami i nie znać żadnych teorii o fabule.... Po co mi to? Tak przynajmniej będę miał "niespodziankę" jak sobie film obejrzę....
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 18, 2005, 12:50:03 am »
Wiesz to zależy jak na to patrzysz... ja robe tak jak ty że nie czytam zbytnio tego co oni analizują, ale to głównie z tego powodu że rozpisują się niemiłosiernie... a co do tego czy psują sobie zabawe to sam nie wiem... z jednej strony może i masz racje ale z drugiej to oni będą tymi co czerpią większą przyjemność bo będą mieli satysfakcje jeśli coś przewidzieli lub będą się bardziej zaskoczeni tym czym my byliśmy jeśli wcześniej obstawiali inne wyjście. <zamieszałem>
Anyway trailery to ja oglądam wszystkie bo są mega zajebiste i spojlerów zbytnio nie maja, a są tak zajebiście cudowne że nie moge się powstrzymać a przede wszystkim cce się mocno napalać... a po oglądnięciu jakiego trailera napalony w ciul jestem.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Necron

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 18, 2005, 10:34:00 am »
Ja z początku starałem się unikać trailerów,właśnie ze względu na spoilery,ale w końcu nie wytrzymałem ;) Rozbudziły one moje nadzieje związane z tym filmem.Oby naprawiono błędy z FF7...jakie,to już nie będę mówił,żeby nikomu nie spoilerować,ale mam tu na myśli głównie mój najbardziej znienawidzony epizod w jrpg,w Forgotten capital... :(  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #224 dnia: Września 12, 2005, 06:37:36 pm »
Jakby ktoś używał Club Boxa (W sumie nie wiele osób little i może jacyś goście...) to film można zassać z tego linka. Wersja 700 mb.

http://down.clubbox.co.kr/posole/mpsb3

Mi narazie leci tak około 14-17 kb/s ale mam nadzieje że przyśpieszy do 25-30 tak żeby było w normie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #225 dnia: Września 12, 2005, 06:58:53 pm »
25% and going and going and going.......  <_<   8 hours left ....ech...

ja juz od pewnego czasu nie ogladam zadnych trailerow - zwlaszcza amjerikańskich - po takim trailerze albo widziales juz najefektowniejsze bajery filmu.... albo wiesz juz na czym polega glowna niespodzianka filmu (90% trailerow horrorow i thrillerow  wyglada jakby byly ich streszczeniem)... albo gdy ogladasz film to spotyka cie cos takiego - "o ten zly jeszcze nie zginal, bo w trailerze to on latal jeszcze na smoku a tego nie bylo" :)   wszystkie powyzej wymienione przypadki wziete z autopsji :)
See you, Space Cowboy!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #226 dnia: Września 12, 2005, 07:07:47 pm »
Cytuj
Jakby ktoś używał Club Boxa (W sumie nie wiele osób little i może jacyś goście..
łeee jak zwykle pominiety =p
enyłej dzieki za linka ;] ha! 47 kb/s ;] a chcialem sie emulem bawic ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #227 dnia: Września 12, 2005, 07:14:00 pm »
Czy ja mam downa, jak klikam w link od Gipsona, to wyskakuje mi pusta strona, pomoże mi ktoś??

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #228 dnia: Września 12, 2005, 07:19:57 pm »
Cytuj
Czy ja mam downa, jak klikam w link od Gipsona, to wyskakuje mi pusta strona, pomoże mi ktoś??
To jest link do CB... CB jest czymś w rodzaju YSI i ftp... już kiedyś o tym pisałem... wszystko masz napsane na kitto nippon forum a dokładniej tutaj:

http://www.esine.info/radioforum/viewtopic.php?t=63&start=0

Działą tylko pod IE, jeśli po przeczytaniu tego nadal nie będziesz wiedział jak to działa to zagadam do ciebie na PW i ci wytłumacze krok po kroku ale dopiero jutro bo dziś ide włąsnie na winko ;]

Aha Yuz jutro do ciebie zagadam i ci pomoge tak żebyś i ty mogła zassać se ten film.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #229 dnia: Września 12, 2005, 07:40:22 pm »
Dzięki Gipsi, okazało się że musiałem zmienić ustawienia proxy, ale twój link mi pomógł w "krzakach"

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #230 dnia: Września 12, 2005, 07:46:01 pm »
no no gipson teraz sie popisales... 47 kb/s tak jak mol i za 4 h bede mial :D a inni sie mecza z torrentami khihihi
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #231 dnia: Września 12, 2005, 08:03:57 pm »
wiem ze offtop, ale czy clubbox ma poprostu limit do 47kb/s czy jak? bo przy summersnowach to tez  moj max ;\ a watpie za akurat taki zbieg okolicznosci =p

Offline konie1

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #232 dnia: Września 13, 2005, 12:54:25 am »
:devil:  Heja ja juz oglądałem cały film jesk super wypas dynamika na MAXA !!! odlotowy zapodam wam linka do wersi Japan !!! ale sa napisy po angielsku !!!  :devil:  http://syntax.pfak.org:80/~peter/Final.Fantasy.VII.DVDRip.XviD-BiEN.tar

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #233 dnia: Września 13, 2005, 10:57:29 am »
Ludzie... Suby... macie suby do dvd ripa?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #234 dnia: Września 13, 2005, 11:49:41 am »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #235 dnia: Września 13, 2005, 11:55:33 am »
wielkie dzięki, a ja siedziałam nad tym pliczkiem co był wewnątrz i zastanawiałam się co z tym robić T_T

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #236 dnia: Września 13, 2005, 01:50:08 pm »
Gawd... Film jest genialny w każdym calu ;) muzyka z gry "lekko" przerobiona, klimacik, no i cała brygada z ff7, aż mi sie łezka w oku zakręciła, teraz czekam na obraz dvd i licze na multum dodadtków na nim...  
]


Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #237 dnia: Września 13, 2005, 11:19:53 pm »
a co do męczenie się z torrentami, kto się męczył ten się męczył. Myśle ze było na tyle dużo źródeł (ok 350 seed i ze 4000 peer) że każdy, komu na to pozwala łącze mógł osiągnąć minimum z 50kB/s

- See you soon, bro.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #238 dnia: Września 14, 2005, 12:50:20 pm »
Właśnie ściągam FFAC z linku który dał konie1...i tak zastanawiam się czy on wogóle odpali...własciwie przez co go oglądaliście??(może chcociaż Goha wie)Bo tak sobie myślę czy warto...skoro ma mi później nie odpalić...to zmarnuję tylko czas...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #239 dnia: Września 14, 2005, 01:34:04 pm »
Cytuj
Jakby ktoś używał Club Boxa (W sumie nie wiele osób little i może jacyś goście...) to film można zassać z tego linka. Wersja 700 mb.

http://down.clubbox.co.kr/posole/mpsb3

Mi narazie leci tak około 14-17 kb/s ale mam nadzieje że przyśpieszy do 25-30 tak żeby było w normie ;]
Uh strasznie to dziwne jakieś i w dodatku wszystko w krzakach ;(  Chcecie powiedzieć, że tam jest już dostępny ten film i da się go ściągnąć  O_o  
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2005, 01:35:59 pm wysłana przez Tamaya »