Autor Wątek: Final Fantasy X-2  (Przeczytany 12313 razy)

Offline Lord Gumiś

  • Soldier
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 16, 2004, 12:59:04 am »
Morchol jak przejdziesz to sam stwierdzisz czy mialem racje czy nie co do niedopowiedzianej histori... :D  miłego szpilu zyczę...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #21 dnia: Października 24, 2004, 05:14:43 pm »
ee.... wczoraj przyszedl mi ffx-2... (no co sie tak patrzycie? calkowicie legalnie :P no co.... no dobra... ale 10 zeta a 120 to jest roznica... qrde ide sie powiesic shanpilem foróm skłarezone tom fypofiedziom (kto czyta komentarze na wp to wie o so chozi :P)) ale o czym to ja... aa... przeszlem sobie 1 rozdziala i mysle ze moge juz wyglosic jakas moja opinie... otoz..... CO TO KUR** MA BYC?!?!?!?!?! ta gra nie jest godna nazwy final fantasy a tym bardziej nie jest godna byc kontynuacja najlepszego finala... to cale spiewanie yuny - *buerk*.... muza jest okropna... NUOBU WRACAJ!!!! bez zadnego faceta w skladzie wyglada to fatalnie... 3 dziewosze ktore caly czas dra gullwings do boju, skacza i przybijaja sobie piatki... geez... next... skakanie i wspinanie... mwhahahahahahaha ja nie mam pojecia co oni chcieli z tego zrobic  O_o... poki co glownym przeciwnikiem jest jakas laska ktora oczywiscie jest mniej ubrana niz bardziej co by malolaty slinily ekran... jedyna rzecza ktora mi sie spodobala jak narazie to dressphery i fmv z tidusem czy tam jakims jego sobowtorem... z finali ktore przeszlem poki co plasuje sie na ostatnim miejscu... mam nadzieje ze dalej sie troche polepszy...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #22 dnia: Października 27, 2004, 03:23:51 pm »
a czrego ty się chłopcze spodziewałeś? Wielkiego come backu FFX? To było z góry jasne, ze będzie to część gorsza niż orginalny FFX.... no ale nie musisz od razu oceniać tego tak kruytycznie. pociesz się, zę gra jest bardzo nie loinioowa
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 08, 2004, 05:25:38 pm »
Ostatnio ściągnąłem sobie intro z neta... i powiem że w życiu nie widziałem bardziej kiczowatego intra... może w jakiejś grze by się znalazło, ale na 100% żaden jRPG nie miał czegoś tak kiczowatego, przyznam sięże się z tego śmiałem i dosłownie aż mnie dziw brał że to intro do Finala ale popdobno jak isę ogląda kilka razy to nie jest takie złe... za drugim razem już nie było intro takie śmiesznze ale i tak szokujące dla mnie....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 08, 2004, 06:24:16 pm »
Intro z FFX-2 jest powiedzmy sobie szczerze bardzo kiepskie.... taka jest prawda. Ale skoro nie podobnało ci się intro, to chyba nie będzie spojlerem, jeśli powiem ci, że dalej jest jeszcze gorzej..... Swoją drogą to w FFX-2 jest strasznie mało filmików ... około 20, gdzie dla porównania w FFX było 72.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:09:44 pm »
i filmiki te <poza bodajze trzema<intrem, koncertem na thunderplainsach i outrem>> są lipnie krotkie, taka migawka jak ktos biegnie i tyle :P i nie ma takich mega fajnych przejsc miedzy filmikiem a grą...

Offline Sergio

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://lame.hax.is/ff
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 24, 2004, 03:36:33 am »
jedyne co mi sie nie podobalo to brak filmikow, poszlem se do sphere theather i wykupilem wszystkie jakie moglem czyli:

Real Emotion
The Gullwings Swoop Into Action
Side Effects
Yuna´s Dream
The Colossus
In The Farplane Gien
1000 Words
See You Next Time, Kiddies!

mogli dac troche wiecej :(

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 01, 2005, 11:57:22 pm »
Ja jak zwykle będę bnronił X-2... Może uznacie mnie za jakiegoś heretyka, ale ja naprawdę lubię X-2 i nie mówcie mi że się nie znam, czy coś takiego. Skończyłem każdą grę która miała w nazwie final fantasy. Łącznie z tymi od 1 do 3, adventures, chronicles, tactcis, no po prostu wszystko :). W sumie moje zdanie napisałem w komentarzu do recenzji 10-2, to ja się może nie będę powtarzał. Ja naprawdę lubię klimat tej gry... wręcz uwilebiam. Moim zdaniem 10-2 to godna następczyni 10. Nie zawiodłem się ani trochę.  

Offline Omega Weapon

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 05, 2006, 10:35:20 pm »
ja dopiero 3 dni temu dostalem ja w swoje lapy jest to moj pierwszy final na playstation2 ale w sumie podoba sie choc nie do konca brakuje mi tu Guardianow czy tez summonow jak kto woli co do maniurek w obsadzie nie mam zastrzezen takie sa i tyle gra w monety to jednak nie triple triad ale c***j niech bedzie :D tak ogolnie moge powiedziec bo dopiero w 2 chapterze jestem i jeszcze nie mialem wiekszych problemow z jakims bossem czy czyms takim ale gdzies slyszalem o jakims labiryncie ze 100 poziomami wiec gram aby tam dotrzec mam nadzieje ze bedzie frajda jak w przypadku deep dungeon z FFT na psx :D

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 06, 2006, 03:09:19 pm »
Niedawno dostałam tę grę i mam pytanko. Gdzie mam dostać Dressphere Dark Knight bo jakoś sprawdzam na różnych stronkach ale to co tam pisze się nie sprawdza. Jak możecie to odpiszcie jak najszybciej.
J-rock is the best!

Offline Tidus3000

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 18, 2006, 04:10:55 pm »
Cytuj
Lechu. To z ciutka prawda co mowisz. Ale pograj w dwojke troszke dluzej a zapewne zmienisz zdanie. Co do zachowania Pain zapewne nikt nie ma zadnych zastrzezen, co do Rikku? Kazdy jol chyba zna wiec tez nie. A co do Yuny, hmm... wlg mnie to poprostu odzew natury - Yuna zawsze musiala byc opanowana z racji swego zadania i pozycji spolecznej (corka High Summonera ktory pokonal Sin'a), lecz po uwolnieniu swiata od zla (tymczasowo) mogla zajac sie czyms innym i wreszczie zachowywac sie jak chce a nie jak przystoi.
Ad.1 Tak, z tego co wiem to jedyne grywalne postacie, ale z racji mozliwosci zmiany job'ow (zawodow) wystepojol w wielu smakach :].
Ad.2 Aeon'y sol, ale z tego co wiem nie mozna ich uzywac a jedynie z nimi walczyc (nie mam jeszcze job'a summoner).
A mnie nie podoba sie to ze kazda postac (z tego co zauwazylem) ma identyczne statystyki (jezeli sol na tym samym lvl i majol ten sam job). Fabula jest spoczatq nieciekawa ale potem sie rozkreca. No i jest duzo calkiem fajnych minigierek (ale jeszcze zaden Final nie oferowal takiej fajnej jak chockobo w FFIX - tu jeshcze nie wiem, ale chyba tez nie). Sam mysle ze to spox gra - bardzo ciekawa i wciagajaca (zwlaszcza z racji job'ow i mini gierek no i tajemniczego "niby Tidusa" <ja jush wiem czy to on czy nie on ale nie bede zdradzal fabuly> oraz fajnego Vegnagun'a.  To tyle.

Aha, jestem tu nowy i witam wszystkich na forum bo jestem newbie, elo :]
PS. Jak sie wstawia obrazki z boku - takie lebki np z Tidusem itp?
cytuje:
 ,,Yuna zawsze musiala byc opanowana z racji swego zadania i pozycji spolecznej (corka High Summonera ktory pokonal Sin'a), lecz po uwolnieniu swiata od zla (tymczasowo)"

jak tymczasowo?
przeciez nikt nie zostanie juz Sin'em  bo nikt nie zamienil sie w Final summona :P
widac ze ktos tu nie gral do konca albo nie uwazał :D
no nic dla mnie FFx-2 jest troche .... dziwny no bo są te glupie % gry :/
i rozne zakonczenia ja tam wole klasyczne FINAL Fantasy gdzie trzeba przejsc i tyle a nie sie bawic w rozne zakonczenia i rozne fabuly ;/
to tyle :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:38:04 pm »
Cytuj
ja tam wole klasyczne FINAL Fantasy gdzie trzeba przejsc i tyle a nie sie bawic w rozne zakonczenia i rozne fabuly ;/
umarłem, wskrzesili mnie i zginąłem ponownie..... Rozumiem, ze każdy ma swoje gusta, ale osobiście uważam żę różne zakończenia to akurat fajna sprawa, bo przynajmniej jest motywacja żeby przejść grę kilka razy.... poza tym prawdziwy fan raczej chce się "bawić" i skończyć grę z satysfakcją dobrze wykonanego zadania ;]
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Roxas

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 19, 2006, 01:31:40 pm »
Cytuj
Cytuj
ja tam wole klasyczne FINAL Fantasy gdzie trzeba przejsc i tyle a nie sie bawic w rozne zakonczenia i rozne fabuly ;/
umarłem, wskrzesili mnie i zginąłem ponownie..... Rozumiem, ze każdy ma swoje gusta, ale osobiście uważam żę różne zakończenia to akurat fajna sprawa, bo przynajmniej jest motywacja żeby przejść grę kilka razy.... poza tym prawdziwy fan raczej chce się "bawić" i skończyć grę z satysfakcją dobrze wykonanego zadania ;]
Dokładnie, jak sie grałow FFX po raz drugi ( za pierwszym razem wybrałem podstawowy rozwój postaci bo nic nie wiedziałem o tym systemie) to scenki, które oglądałem ( na oko to jakieś 90%-95%) drugi raz (za pierwszym razem były świetne) był.... no właśnie Owszem wstawki w HD daalej był powalejące, chodzi mi o to że różne zakończenia motywują bardziej niż chęć przejścia gry na 100%.

A co do FFX-2 hmmm...
od strony graficznej jak każdy "fajnal" świetnie, ale fabuła jakaś taka proata....
Może to przez nazwe FFX-2? Myśląc o ocenie tej gry odnosimy się do FFX, która była świetna, ale sequel już nie, może programiści sie troche sie przeliczyli. trzeba siesastanowić, jak ty [you] myślał byś o niej jakby nia nazywała sie FFX-2 tylko np. bgkjnbjnnjt?
My jesteśmy przyzwyczajeni do fajnali z dobrą fabułą, grafiką, ścieżką dzwiękową, systemem walki i "oryginalnymi" postaciami!
Ale tylko Bóg jest nieomylny, chłopaki sie raz pomylili, ale FFVII AC chyba im wyszło, co? bo sequele fanali to naprawde dobry poysł, jak FFX-2 tylko pomysl trzeba jeszcze umieć zrealizować....
Może następnym razem im wyjdzie...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2006, 11:23:01 am wysłana przez Gipsi »



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 19, 2006, 04:59:37 pm »
Cytuj
[you]
Niestety u nas ten wiejski tag nie dziala ;/
Cytuj
gpl.aplus.pl
Nie mogles sie powstrzymac prawda? Nie wystarczy ze masz link do tej stronki w sigu? ;/
Cytuj
chłopaki sie raz pomylili
chyba nienajlepiej u Ciebie z matematyka co?
Cytuj
jak ty [you] myślał byś o niej jakby nia nazywała sie FFX-2 tylko np. bgkjnbjnnjt?
Podejrzewam, ze nastawienie nieznacznie by sie do niej zmienilo...oceny wzrosly by moze jakies 0.5 punkta, bo nie bylo by patrzenia przez pryzmat FFX
 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 20, 2006, 12:59:58 am »
Cytuj
jak ty [you] myślał byś o niej jakby nia nazywała sie FFX-2 tylko np. bgkjnbjnnjt?
gdyby ta ra nie miała w tytule frazy "final fantasy", to pewnie w ogóle bym w nią nie zagrał i po pierwszym przeczytaniu recenzji i spojrzeniu na pudełko, odłożyłbym ją na sklepową półkę...... IMO, gdyby zmienili tytuł gra nie zyskałaby na opinii, a mogłaby sracić na ilości kupionych egzemplarzy.....  
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yoruno

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://www.ffblogs.blog.onet.pl
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #35 dnia: Września 29, 2006, 09:39:10 pm »
aj ja lubie FF X2.lubie szczegulnie Yune.może gra się tylko 3 bochaterkami ale jak się gra tymi bochaterkami.Na początku myślałem że ta część FF będzie nudna ,ale jak w nią zagrałem to zrozumiałe jaka to wspaniała gra.Grałem w nią ponad 7 godz. i byłem w połowie gry.ale to wasz głos ja daje to że FFX2 jest cool.pzdr/

Kolega Yoruno ma zaburzenia koncentracji i tego posta w temacie o FFX dał heh... - Najfaniejszy użytkownik na forum
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2006, 09:46:40 pm wysłana przez Tantalus »
What the...??



I'm ninja.I love genjutsu.It's cool.

Offline Dark_crash

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #36 dnia: Października 11, 2006, 01:06:04 pm »
ciekawy odmiana brak sumonów
utrudnia gre miło
inne zakończenia coś mnie zmusi do wiekszej ilości przejścia gry

Gypsi jest fajny :)

Offline DanteX

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 08, 2007, 06:31:21 pm »
Ja w tą grę juz pykam ponad 200 godzinek i jakos mi sie nie znudziło :) sorry za odkopanie topica xD
A gioerka wymiata  lepsza jest od ffXII chociaz nie wiem czemu xD BTW. mnie sie nie podobala YUNA kiedy byla w FFx bo teraz jest fajniusia xD

Offline magmagik

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • ;]
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 16, 2007, 10:45:42 pm »
Ja pogralem do poczatku 5 chapteru i juz nie moglem :-\

Offline verde94

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X-2
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 17, 2008, 10:50:12 pm »
Ja przeszedłem dziesiątkę, teraz walczę z X-2 grałem na razie nie dużo ot. 3h Ale muszę powiedzieć, ze gra no nie jest zła, juna jest śliczna rikku też[co pierwsze rzuciło mi się w oczy i od razu z marszu zachęciło do grania]Tylko biedna Pine czy Pyne nie wiem jak ona tam dokładnie ma, wyglada jak by to była krzyżówka dwóch chłopców[nie podoba mi sie ta postać ogólnie rzecz biorąc. A poza tym na pewno wiele osób oczekiwało sequela, bo zakończenie X było co najmniej dziwne, jedno co mnie wkur... to to rze umiem angielski tak pół na pół i czasem nie rozumie wszystkiego ;p. 
Od razu widać, ze to nie square soft, to już nie ta muza od Nebuo[czy jak on tam] i jakoś inaczej wszytko jest zrobione[dziwacznie] ale jednak gra jest ok. takie 7+/10 ode mnie ;p

a i jeszcze mama takie małe pytanko, gdzieś słyszałem, ze jak się przekroczy jakiś limit godzin gry to zakończenie jest złe. czy to prawda?? jeśli tak to ile godzin???