Autor Wątek: Fobie...  (Przeczytany 10542 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 24, 2008, 08:27:25 pm »
Hmm ten, temat ma potencjał... dla emosów. ;/
Ale mam nadzieję, że wyolbrzymiacie swoje strachy, bo mi sie wierzyć nie chce, że tyle fobii macie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 24, 2008, 09:30:26 pm »
Hmm ten, temat ma potencjał... dla emosów. ;/
Ale mam nadzieję, że wyolbrzymiacie swoje strachy, bo mi sie wierzyć nie chce, że tyle fobii macie. ;]
zdziwiłbyś się ;) ludzie mają takie dziwne fobie, że głowa boli, ale pewno ofkors Ty nie masz żadnej ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 24, 2008, 11:39:09 pm »
Już nieraz się zastanawiałem czego się boję, kiedyś myślałem że pająków, ale parę razy miałem je na ręku samowolnie więc raczej nie. Na pewno odczuwam strach, bo tylko ludzie niepoczytalni nie czują strachu, ale znowu nie boję się niczego szczególnie, więc chyba jestem normalny pod tym względem.
ale pewno ofkors Ty nie masz żadnej ;)
Pewnie że nie, w końcu jestem maszyną.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2008, 11:41:12 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Shawn

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 25, 2008, 07:16:28 am »
Jeśli uważasz, że strach to coś nienormalnego - to raczej do normalnych nie należysz  :P
(Bez urazy)
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2008, 07:17:13 am wysłana przez Shawn »




Tym, którzy pokochali nasz świat
i zaprzyjaźnili się z jego mieszkańcami...

...
...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 25, 2008, 04:46:53 pm »
Ależ skąd. Właśnie strach uważam za coś normalnego dla ludzi. Hahaha  ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Shawn

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 25, 2008, 05:20:56 pm »
Naprawde nie masz ukrytych lęków?
Właśnie przeczytałem w gazecie (TeleŚwiat  ;D), że częste mycie rąk
może być spowodowane nerwicą natręctw. (Jak w "Dniu Świra")




Tym, którzy pokochali nasz świat
i zaprzyjaźnili się z jego mieszkańcami...

...
...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 25, 2008, 10:31:02 pm »
Moją fobią jest krew, a raczej mowienie oniej, o jakichs wylewach wewnetrznych, krwotokach wewnatrz ciala, a nie patrzenie na krew jako taką. Chociaż, oglądanie tego typu programow na discovery czasem mnie troche rajcuje (?)
Druga fobią jest pospiech, a raczej zamartwianie się uplywajacym czasem, nie mam pojecia skąd mi się to wzielo, ale czesto mysle, ze czas plynie za szybko i ze go marnuje ;\
Jak bylam mała bałam sie klaunów i cyrków, ale to minelo, a to wszystko pewnie przez te horrory z tymi klaunami, pacynkami itepe usmiechnietymi tak szyderczo, ale z tego co slysze duzo osob tak mialo.
 8)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 26, 2008, 12:07:13 am »
Hah kogo tu przywiało. ;]
Jak bylam mała bałam sie klaunów i cyrków, ale to minelo, a to wszystko pewnie przez te horrory z tymi klaunami, pacynkami itepe usmiechnietymi tak szyderczo, ale z tego co slysze duzo osob tak mialo.
Przypomniał mi się pewien FPP, z zespołem KISS w roli głównej, hehe, mocarny klimat miała gra.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 26, 2008, 12:27:41 am »
Woah... Selphie! Dawno cię nie widziałem na forum. Swoją drogą, ty... masz 15 lat? To niemożliwe. Jak cię pierwszy raz widziałem na forum, to było 3 lata temu, czyli miałabyś 12, a pisałaś wtedy, że "dawno grałaś w CC". Ergo, kłamiesz bezwstydnie w sprawie swojego wieku albo jesteś spokrewniona z GamePlayem (jako userka aktywna w dawnych czasach, musisz go pamiętać).

A żeby nie offtopować.

Tylko ludzie bezdennie głupi albo pozbawieni wyobraźni się nie boją. Ale fobia to nie strach jako taki - to strach irracjonalny, przed czymś, czego bać się nie powinniśmy i sami o tym wiemy. Ergo, w kontekście tego tematu, Shawn i G-1 nie mają racji - "strach", a raczej fobia, nie jest niczym normalnym - to zaburzenie nerwicowe.

Wracając już do tych fobii, to coś sobie przypomniałem. Może nie tyle strach, ale coś, co mi nie dawało spokoju. Jak ostatnio byłem w szpitalu, to narkozę podawano mi przez wkłucie wenflonu w żyłę na zewnętrznej stronie dłoni, w okolicy knykci. Miejsce nietypowe, bo wcześniej mi go wkłuwali w nadgarstek. W każdym razie, przyglądałem się jak pielęgniarka to robi i jeszcze teraz czuję swędzenie w tym miejscu, jak sobie to przypominam. Nie było to ani jakieś strasznie bolesne, ani nic, ale jak widziałem tą małą plastikową rurkę, wpychaną na kilka centymetrów w głąb żyły, to mi się zrobiło słabo. Brrr... następnym razem będę mocno zaciskał oczy...

Offline Shawn

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 26, 2008, 07:27:34 am »

Tylko ludzie bezdennie głupi albo pozbawieni wyobraźni się nie boją. Ale fobia to nie strach jako taki - to strach irracjonalny, przed czymś, czego bać się nie powinniśmy i sami o tym wiemy. Ergo, w kontekście tego tematu, Shawn i G-1 nie mają racji - "strach", a raczej fobia, nie jest niczym normalnym - to zaburzenie nerwicowe.


Moim zdaniem strach ORAZ fobie (i różnego typu nerwice) są normalne, bo wiele ludzi
takowe ma - jak zresztą widzimy  :(




Tym, którzy pokochali nasz świat
i zaprzyjaźnili się z jego mieszkańcami...

...
...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 26, 2008, 12:38:58 pm »
Tylko ludzie bezdennie głupi albo pozbawieni wyobraźni się nie boją. Ale fobia to nie strach jako taki - to strach irracjonalny, przed czymś, czego bać się nie powinniśmy i sami o tym wiemy. Ergo, w kontekście tego tematu, Shawn i G-1 nie mają racji - "strach", a raczej fobia, nie jest niczym normalnym - to zaburzenie nerwicowe.
Co ja ? Czy ja piszę niewyraźnie ? Różnica między fobią wydaje się przecież oczywista, nie zaprzeczyłem temu co piszesz, wręcz odwrotnie, tylko mówiąc że strach jest normalny dla ludzi nie miałem na myśli fobii. Gdyby tak było użyłbym innego wyrazu. Do tego też nie chciało mi się wierzyć że tyle ludzi ma "fobie" w tym temacie i uważam że nadal, wyolbrzymiają swój strach, który nie jest taki jak w przypadku prawdziwej fobii i/lub nie znają definicji fobii.
Tant jeszcze jedno takie nieporozumienie a pozamieniam ci okienka i jeszcze bardziej się zamotasz. ;P

Moim zdaniem strach ORAZ fobie (i różnego typu nerwice) są normalne, bo wiele ludzi
takowe ma - jak zresztą widzimy  :(
Mylisz się, strach jest normalny dla ludzi ale fobie normalne (słowo w znaczeniu takim "takie jak powinny być") nigdy nie będą, a to że większość ludzi ma jakąś cechę nie znaczy, że to jest normalne (w tym samym znaczeniu co wyżej), spójrz do słownika i zobacz jakie to słowo ma różne znaczenia (co prowadzi jak widać do sporych nieporozumień, naszego ojczystego języka nie da się lubić za brak precyzyjnych wyrażeń) ;/

Woah... Selphie! Dawno cię nie widziałem na forum. Swoją drogą, ty... masz 15 lat? To niemożliwe.
Wydawało mi się że miała 16 jak kiedyś tu bywała (ponad rok temu chyba).
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2008, 12:47:48 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 26, 2008, 01:29:55 pm »
16 skończę w kwietniu dopieroo : P A tak mnie jakos przywiało.
Tant,A dlaczego nie moglam w CC grac? Jeżeli chodzi Ci o to ze bylam za glupia zeby zorzumiec CC to masz racje, ale moj brat z kolegami gral i mi tlumaczyl co nieco, po za tym to bylo 3 lata temuuu xD Majac 12 lat podjaralam sie ze W OGLE gralam. Pamietam GP ;b Mial chyba 8 lat czy cos kolo tego.

Cytuj
Do tego też nie chciało mi się wierzyć że tyle ludzi ma "fobie" w tym temacie i uważam że nadal, wyolbrzymiają swój strach, który nie jest taki jak w przypadku prawdziwej fobii i/lub nie znają definicji fobii.
Taaak, faktycznie, tez mi sie wydaje ze wyolbrzymiamy. W takim razie, nie mam zadnej fobii, chyba :F
A jak juz mowimy o strachu, to moj nauczyciel gitary powtarzal mi przed wystepami, ze tylko ludzie nie wrazliwi nie maja tremy itd. I z tego co zaobserwowalam, przynajmniej po sobie, jak probowalam sie rozluznic to szlo mi zazwyczaj gorzej niz jak bylam spieta. To chyba taka zdrowa trema, czy cos (?)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 26, 2008, 03:13:44 pm »
Heh, to widocznie jakoś podświadomie chciałem może żebyś była starsza i dlatego mi się tak wydawało heh. ^^'

Trema nie wiem czy może być zdrowa, raczej nie szkodzi, człowiek zachowuje się wtedy jak przy strachu, poziom adrenaliny mu rośnie. Czasami i niektórym trema pomaga, a niektórym nie, ale bardziej zależy od tego jaką czynność wykonujesz przy tremie, bo jeśli czynność wymaga racjonalnego myślenia, to prawdopodobnie przy dużym poziomie adrenaliny sporo ludzi by się mogło pogubić po prostu ale może to również działać w drugą stronę, zależy jak kto zareaguje to bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu czynników.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 07, 2011, 01:05:57 pm »
ja jedynego czego się boje to straty jakiejś bliskiej osoby. Jeśli chodzi o pająki to lubię wszelkie owadztwo otóż gdy mamy pająki w domu zauwżcię, że nie ma żadnych much ani komarów są pożyteczne miałem na ręce ptasznika błękitnego była mała andrelanina ale nie taka żeby panikować. Co do węży byłem raz ukąszony przez zaskrońca dobrze, że nie miał jadu ale pozostawił ślad mimo to nie boje się węży. Gryzonie bez jaj miałem 3 chomiki jak mogę się bać gryzoni. Lęk wysokości nigdy wżyciu chodziłem po dachach i jakoś nie robiło to na mnie wrażenia. Śmierć hmm strach przed śmiercią tu się przyznam trochę się boje śmierci a zarazem jestem jej ciekaw. Ból hmm traktuje go jako trening każde uderzenie w jakimś stopniu uodparnia nas przed drugim hmm może brud na pewno nie jak ktoś wspomniał na pierwszej stronie to chyba marv mówił ja idę umyć tylko ręce wtedy jak se je w czymś upaćkam bądź po załatwieniu sprawy fizjologicznej. Wodowstręt na pewno nie nie znam żadnego człowieka który ma tego typu fobię. Ciemność najbardziej pogmatwanay żywioł na ziemi dlaczego ? zauważcie idźcie do sporego pokoju zgaście światło i usiądźcie na środku niego na krześle oraz zamknijcie oczy sami się przekonacie tak to jest dość przerażające uczucie ale tego także zbytnio się nie boję. No to jak wspomniałem boję się tylko straty bliskiej mi osoby.  -_-

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 07, 2011, 11:27:33 pm »
A ja osobie mogę coś podobnego powiedzieć...

http://www.youtube.com/watch?v=VyXsRzR0ioA

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 09, 2011, 12:20:16 am »
Nic mi w sumie nie przychodzi na myśl. Widok krwi lubię (zawsze się gapię, gdy mi pobierają), wysokości mnie nie ruszają, ciemność owszem, ale za bajtla po oglądaniu archiwum X. Za pająkami nie przepadam ale żeby zaraz fobia? Mogę nawet wynieść na gazecie czy papierze na dwór. Przez jakiś czas miałem tak, że trzymałem się z daleka od wszelkich urządzeń elektrycznych (jeszcze za czasów kiedy było to dość możliwe), ale też nie był to taki nieuzasadniony strach bo popieściło mnie wcześniej 220 :P

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 09, 2011, 03:10:35 pm »
Mnie popieściły lampki od choinki ładny błysk byłem trochę ogłuszony hehehe i co do krwi to także ją lubię ma ładny kolor tak bordowy przez duże B

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 09, 2011, 04:33:39 pm »
mnie trochę przeraża nurkowanie głębinowe. Przede wszystkim nie dałabym się zaciągnąć na nurkowanie do jaskiń. Gdzieniegdzie ciasno, łatwo się zaklinować, coś spieprzyć ze sprzętem itp.

Nurkowanie w sprzęcie jest całkiem fajne , ale wszystkie pianki z wyporzyczalni są na mnie za duże w talii i jest mi chłodno [a przez to po jakimś czasie ciężej mi się oddycha]. Poza tym 'byle co' mnie zdenerwuje, to zaczynam myśleć o powierzchni i mam przyśpieszony oddech. A szybkie wypłynięcie na powierzchnię to ryzyko 'wysadzenia' błony bębenkowej i płuc w strzępach [przy jeszcze większych głębokościach dochodzi choroba kesonowa].

Ogólnie nurkowanie to fajne przeżycie- adrenalina 'skacze', ale niestety, łatwo o panikę...i ja troszkę panikuję :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 09, 2011, 04:37:43 pm »
to poskacz ze spadochronem :P jak spanikujesz to i tak automat otworzy spadochron hehehe  :F
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 09, 2011, 04:39:13 pm »
chciałabym. Ale na nurkowanie rodzice patrzą jednak łaskawszym okiem [mama była ratownikiem morskim], niż skakanie z dużych wysokości ;f