Autor Wątek: Sztuczki i rady do FF12  (Przeczytany 17286 razy)

Offline crucifix

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Sztuczki i rady do FF12
« dnia: Sierpnia 17, 2007, 01:09:19 am »
Na pewno wiele osób z was miało problem z Zodiac Spear i otworzyło jedną z nieszczęsnych skrzynek przez co zaprzepaściło szansę zdobycia tej wspaniałej broni.

#W niektórych przypadkach nie do końca, ale wtedy szanse znalezienia jej są tak znikome, że nie warto tracić nerwów.

Nie ma potrzeby restartowania gry i zaczynania całej zabawy od nowa!!  :)

Oto sposób jak zdobyć Zodiac Spear przy niewielkiej znajomości HEX:

- Przede wszystkim trzeba mieć możliwość zgrania save'a FFXII na komputer
   można to zrobić za pomocą, np. uLaunch, Action replay Max Evo, Codebreaker itp.

- Save z Fajnala składa się z trzech podstawowych plików:
   static.ico
   icon.sys
   BESLES-......

#Jeśli twój zgrany save jest spakowany można użyć "PS2 Save Builder" (szukaj w Google), aby wypakować powyższe pliki

- My ingerować będziemy tylko w BESLES-....

- Teraz potrzebny będzie "Hex Workshop" (szukaj w Google")

- Za jego pomocą otwieramy plik BESLES-....

- Proponuję ustawić okienko tak żeby widać było 8 kolumn, przykład:

  00000000 | 9296 1A11 0100 0000 5A09 0000 9C05 0300
  00000010 | 265E 6C00 0000 0000 2700 1B13 0000 0000

- Aby Zodiac Spear zaistniał w grze należy zrobić trzy podstawowe rzeczy:

1. należy podać ilość Zodiaców

W tym celu wędrujemy do adresu 6992, przykład:

 00006990 | 0011 22(<-tu jest adres 6992)33 4455 6677 8899 AABB CCDD EEFF

Zmieniamy go na 01 - aby mieć jednego spear'a. Kto chce więcej niech lamerzy.

2. należy dodać Zodiac'a do listy broni

W tym celu wędrujemy do adresu BB4C (metoda jak wyżej)

Tutaj zaczyna się lista broni, które masz. Każde 4 cyferki/literki to jedna broń. My idziemy do miejsca, aż pojawi się

pierwsze FFFF (metoda poruszania: tak jak czytamy linijki w książce :))

Podmieniamy (nie dopisujemy przed) FFFF na 3510 (to kod Zodiac Spear'a)

3. należy podać ilość posiadanej broni (tyle ile linijek będzie w Inventory/Weapons)

W tym celu wędrujemy do adresu C9BC

Zwiększamy daną wartość o 1, np.
 jeśli jest 26 podmieniamy na 27,
 29 na 2A,
 2F na 30, itd.

- Ostatnia i najważniejsza rzecz - Checksuma

#Jest to takie jakby zabezpieczenie przed ingerowaniem w zawartość sejwa, ale my je ominiemy  :D

Każdy plik (BESLES-...) ma następującą strukturę:

(checksum)(0100 0000)(zawartość save'a)(checksum)(0000 0000)   , np.
(DFC6 BA23)(0100 0000)(zawartość save'a)(DFC6 BA23)(0000 0000)

My musimy zaznaczyć całą zawartość sejwa. Proponuję ustawić się w miejscu zaznaczonym X

(checksum)(0100 0000)X(zawartość save'a)(checksum)(0000 0000)

nacisnąć Ctrl + Shift + End, przytrzymać Shift i cofnąć się do miejsca Y

(checksum)(0100 0000)(zawartość save'a)Y(checksum)(0000 0000)

Następnie generujemy Checksum'ę. Jeśli korzystasz z Hex Workshop to wejdź w Tools -> Generate Checksum.

Zaznaczamy algorytm CRC-32 i klikamy Generate.

W prawym dolnym rogu otrzymujemy Checksumę  :)

Teraz podmieniamy ją z istniejącą checksumą w następujący sposób !! :
jeśli otrzymałeś 12345678 to wpisujesz 7856 3412
#dwie ostatnie z końca na początek, potem dwie przedostatnie itd. , np.

Otrzymałem 0AFB3CD8, ale podmieniając istniejącą checksumę wpisuję D83C FB0A

- Pozostaje zapisać zmiany, spakować pliczki z powrotem w całość i wgrać na Memory Card.

- A teraz włączamy FFXII i cieszymy się  :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2008, 07:38:40 pm wysłana przez Tantalus »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: FFXII - ZODIAC SPEAR dla wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 17, 2007, 07:16:15 am »
Pomysł ciekawy, ale:
a) Nie każdy posiada action replay
b) Nie każdy jest takim cheaterem, by manipulować z savem
I'm in Space!

Offline crucifix

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: FFXII - ZODIAC SPEAR dla wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 17, 2007, 02:00:18 pm »
no cóż, post napisałem przede wszystkim do osób, które zaczynając zabawę z FFXII nie wiedziały o "nie otwieraj" skrzynkach. Na jakimś forum widziałem posty w stylu "czuje się oszukany przez Square, bo w czasie przechodzenia gry nigdzie nie było mowy, aby danej skrzynki nie otwierac". Jeżeli ktoś się wcześnie zorientuje to jeszcze nie problem, ale jak ktoś dowie się po dajmy 60 godzinach gry to domyślam się, że z bólem serca naciskałby reset i zaczął grę od nowa, albo grałby dalej nieszczęśliwy że nie pozna tego jednego smaczku  :'( Równie dobrze mógłbym użyc tej metody do zwiększenia konta, ilości itemków, ale sprawiedliwie dołożyłem tylko 1 Zodiac Spear. Fabułą doszedłem do miejsca w którym mógłbym już go spokojnie odnaleźc. To tyle.

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Odp: FFXII - ZODIAC SPEAR dla wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Września 12, 2007, 09:48:41 am »
Rzeczywiście metoda troche inwazyjna, ale dla osob, ktore przypadkiem otwierały wszystko co popadnie (np. ja podczas przechodzenia japonskiej wersji) to moze byc przydatne. No ale trzeba miec jeszcze AR albo innych cheatmaker. Osobiscie mogłbym nie miec tej broni, bo w FF12 podczas pierwszego podejscia sporo sie wypakowalem (120h), ale Zodiac Sprear nie zdobyłem. W wersji amerykanskiej mam okolo 90h i juz zdobyłem tyle co w japonskiej, a nawet wiecej. Nie tylko dzieki Zodiac Spear, ale w duzej zasludze dzieki niej. Jesli ktos ma zamiar zdobywac dodatkowe czary, bronie, akcesoria to warto sukcesywnie wykonywac Mark Hunt. Wówczas znika nawet problem róznych słabosci podczas przechodzenia kolejnych bossow, gra staje sie duzo przyjemniejsza.

Wracając bardziej do tematu to mozliwosc zdobycia Zodiac Spear powinna byc tylko bez uwzgledniania skrzynek. Idziesz do necrohol of nabudis i wyciagasz bron z danej skrzynki. Zeby przejsc tamtych przeciwnikoów trzeba byc +30 Lv, wiec i tak bedziemy juz po większym etapie naszej przygody, a do tego jest to całkiem opcjolnalny kierunek więc, jest duza szansa ze nawet tam nie zajrzysz podczas zwyklego przechodzenia gry.

Offline SONDA

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: FFXII - ZODIAC SPEAR dla wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 14, 2008, 05:35:35 pm »
MAM ZODIAKA TYLKO CZYTAŁEM GDZIEŚ NA TYM FORUM ŻE TO NIE JEST WCALE NAJSILNIEJSZA BROŃ W TEJ GRZE ALE GOŚĆ KTÓRY TO NAPISAŁ NIE CHCIAŁ PODAĆ NAZWY ANI MIEJSCA GDZIE MOŻNA JĄ ZNALEŻĆ. CZY TO PRAWDA ???

Offline powerzx

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
mega save do ff 12 us/ntsc
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2008, 08:58:52 pm »
stworzylem save do ff 12 z odblokowanymi wszystkimi przedmiotami, broniami, itp. dodatkowo dodalem przedmioty ktore zostaly zablokowane przez autorow w ostatecznej wersji gry.

1 save jest dla emulatora pcsx2, drugi save jest w formacie action replay max.

http://rapidshare.com/files/94177078/ff12_-_all.7z

zycze milych testow.

ps. w innych czesciach ff 7,8,9 i 10 jest takze wiele ukrytych rzeczy, ktore nie sa dostepne w grze

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: mega save do ff 12 us/ntsc
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 27, 2008, 07:19:43 pm »
Tzw Debug Roomy. Nic odkrywczego przyjacielu, choć należy docenić Twój wkład i poświęcony czas. Pytanie tylko brzmi czy warto? Bo jak dla mnie, to po pierwsze nie psuję sobie klimatu Finali grając na emulatorach czy na PC w ogóle, a po drugie czy takie cheatowanie kogokolwiek satysfakcjonuje? Przecież jakiś cel autorzy mieli usuwając niektóre rzeczy z gry, prawda?

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: mega save do ff 12 us/ntsc
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 27, 2008, 07:37:25 pm »
Cytuj
dodatkowo dodalem przedmioty ktore zostaly zablokowane przez autorow w ostatecznej wersji gry.

Cytuj
Tzw Debug Roomy.

y-y, Debug Room to coś zupełnie innego. To takie coś, co developerzy tworzą w grze, aby móc ją potem testować bez konieczności za każdym razem przechodzenia jej od początku. Debug Room to zazwyczaj faktycznie coś na kształt pokoju w grze, z którego można przeskoczyć do dowolnego momentu w grze albo przetestować różne ustawienia. Korzystając z GameShark'a można się do takich Debug Room dostać w sporej części jRPG'ów...

Co do dodatkowych przedmiotów, to tak jest bardzo często. Kiedy już developerzy skończą pracę, to najwyraźniej zablokowanie jakiegoś przedmiotu jest łatwiejsze niż usunięcie go całkowicie z bazy danych. Czasami są to też przedmioty, które np. wystąpiły w japońskiej wersji gry, ale nie ma ich w anglojęzycznej (tak jest z kilkoma przemiotami w Legend of Mana np.). W FFXII też napewno takowe są, więc nie ma się co dziwić. Też są dostępne albo przez gamesharkowanie albo przez ręczne grzebanie w hex'ie save'a, co zresztą pewnie zrobił powerzx.

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Hakowanie save'ów
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 27, 2008, 08:02:27 pm »
Nazwy Debug Room użyłem jako przykładu. Sporo gier używa Debug Roomów, lub innego Debug mode gdzie właśnie takie kwiatki można znaleźć. Można też po prostu je sobie wstawić do inventory używająć AR lub GS. Co do zdobywania Zodiac Speara, to naprawdę nie jest on konieczny, osobiście wolę Masamune i można bez wyrywania włosów z głowy zdobyć takie 2.

No ale faktem jest że Ashe tańczy z tą włócznią, widok nieziemski... Z tymi skrzynkami to faktycznie lipa, bo nie jest ani razu wspomniane w fabule czy jakikolwiek inny sposób w samej grze, że taka możliwość istnieje. Możliwe iż to kolejny element kampanii marketingowej i dawania forów tym co kupili sobie strategy guide zaraz po premierze.

PS: teoretycznie można zdobyć nieskończoną ilość Zodiakalnej Włóczni, jednak sposób na jej zdobycie jest tak uciążliwy że wolę ten czas spędzić na expieniu albo (lepiej) normalnym życiu. Włócznia pojawia się w jednej z losowych skrzyń w Henne Mines. Po pierwsze, skrzynia bardzo rzadko się pojawia, druga sprawa, bardzo rzadko coś w niej jest i jeszcze rzadziej tym czymś może być ta włócznia. Dziękuję, postoję...

PPS: jak ktoś chce zobaczyć kocie ruchy Ashe może sobie równie dobrze założyć inną włócznię (np Dragon Whisker), będzie wymiatać tak samo, choć za mniejszy DMG :) Miodzik :)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 28, 2011, 09:29:52 pm »
Słuchajcie, dopiero od niedawna gram w FF12, ale już zdąrzyłam znaleźć tam swoje różne sposoby jak przejść tą grę. Jakby ktoś miał z czymś problem to niech pisze. Po to z resztą też jest forum, żebyśmy sobie nawzajem służyli dobrą radą, co nie?
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 28, 2011, 10:06:12 pm »
Jasne. Dziś sam jestem dziadkiem więc mogę podac parę życiowych rad:

- Widzisz tego T-Rexa na początku na pustyni? Wiem że jesteś dobry w te klocki, ale nie lej go
- Przestań tak kręcić kamerą jak kretyn, ja wiem że w finalu to coś nowego, ale dostaniesz zeza
- Sprzedawaj wszystkie pierdoły z potworów
- Kupuj dużo tych pierdółek które umożliwiają teleporty przy kryształach
- Staraj się nabijać jak największe chainy na mobkach
- Pierdziel Summony, limity w zasadzie też, straciły na znaczeniu
- Zostaw Mark Hunty na później, dużo czasu minie zanim dadzą ci wymierne korzyści, a nie robiąc ich łatwiej się skupić na gównym wątku, co z uwagi na jego marność samo w sobie jest trudne
- Czasem w grze będziesz mieć "pomagierów", wykorzystaj to do expienia, dużo szybciej jest pakować z 1 dodatkową osobą
- Wywal z główej drużyny Penelo i Vaana. Tak, to pomaga.
- Przeproś się z pierdołowatymi statusowymi czarami takimi jak Dispel, ktore we wczesniejszych Finalach miałeś w dupie
- Wmawiaj sobie, że zaraz się rozkręci i zacznie się naprawdę zajebista akcja, pomaga przejść grę
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2011, 10:07:11 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 28, 2011, 11:39:43 pm »
Cytuj
- Pierdziel Summony, limity w zasadzie też, straciły na znaczeniu
Dodatkowy meat-shield i zadawanie obrażeń bez niebezpieczeństwa oberwania jakikolwiek atakiem nie są złe.
Cytuj
dużo czasu minie zanim dadzą ci wymierne korzyści
Jak chociażby jedna z najpotężniejszych broni w grze, której nie ma na co użyć poza końcowym bossem?

Ja też mam dobrą radę.
Znajdź lepszą grę jak chociażby FFIX czy V.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 29, 2011, 12:05:26 am »
Dodatkowy meat-shield i zadawanie obrażeń bez niebezpieczeństwa oberwania jakikolwiek atakiem nie są złe.

W sumie racja. Ale ja jakoś tak po kilkunastu razach zobaczyłem że tak dużo to nie daje i dałem sobie spokój. Nie wiem czy w ogóle użyłem summonów więcej jak parę razy przez całą grę żeby je sobie pooglądać.

XII nie była właściwie taka trudna. Trochę minęło odkąd grałem ale nie przypominam sobie miejsca w którym bym się zaciął, zgubić sie tam nie idzie, bossowie nie są źli jak się nabierze nawyków dispelowania etc. Dla mnie największym problemem była kasa. Nigdy nie miałem dość forsy na to żeby się obkupić a na to główna rada jest praktycznie jedna - grindować, grindować, chainować...

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 29, 2011, 07:40:24 am »
-Nie używaj Quickeningów ani Summonów. To chłam
-Jak chcesz fajnie pograć to ściągnij przetłumaczonego ZJS'a. Więcej frajdy.
-Wywal Vaana i Penelo. Chodź w składzie Balthier-Bash-Fran/ew. Ashe. Balthier oczywiście wiesz że nie noobi się z bronią palną(tak, tak, nie opyla się)
-Jak tylko będzie szansa na hunt Gilgamesha, to przypakuj i zrób go. Podczas walki można ukraść całkiem fajne rzeczy dla tanka(Genji Set), jako i samurai'a(Genji Gloves), a od zleceniodawcy Masamune(berserk, krytyczne hp, Genji Gloves i masz co chwilę 12 hitów)
-Nie używaj czarów ofensywnych. Nie opłaca się. Tylko na bossów zakładających palling i magic shield.
-Gambity to Twój as w rękawie. Ustaw je odpowiednio, a możesz odejść od telewizora i wrócić po walce. Taki urok gry.
-Za łatwo? Zdejmij zbroję. Uu. Też za łatwo? Zdejmij broń lub zmień grę.
-OglądaJ WSZYSTKIE filmiki. Po Silthshrine of Miriam będzie ciekawiej już(o ile dotrwacie o.O)

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 29, 2011, 09:54:58 pm »
-Nie używaj Quickeningów ani Summonów. To chłam

-Wywal Vaana i Penelo. Chodź w składzie Balthier-Bash-Fran/ew. Ashe. Balthier oczywiście wiesz że nie noobi się z bronią palną(tak, tak, nie opyla się)



Summonów nie używam, bo mi tak naprawdę gówno dają, ale quickeningsów używam tylko jak mnie bossy już wkurzą kiedy nie mogę ich załatwić. a vaana i penelo akurat mam na najlepszym poziomie doświedczenia, więc ich nie wywalam. ja raczej zmieniam skład jak mi się stary znudzi, bo zwykle mam vaan-basch-penelo. a najczęściej to mi awanse basch dostaje nie wiem czemu. właśnie najlepsza strategia na bossy, jak dla mnie, to jest nawalanie quickeningsami jak już się nie daje rady
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline explor

  • Soldier
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Gdzie expic i kogo miec w pt ?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 11, 2011, 10:32:04 pm »
ok to tak mam pytanie bo mam znalezc sioetre fran i juz bylem w jej wisce i juz dalem potiona itd ale nie wiem gdzie sie expic bo w tej junggle troche wolnu idzie a i kim gracie i jakie macie nim lvl ? bo ja od poczatku chodzilem baszh ash penelo potem penelo zmienilem na fran ktora ma 20 lvl bash 26 ash 25 vaana mam 16 a balhiera 8;p i wlasnie chce zmienic zeby mi balt gdzies wlazl to za kogo waszym zdaniem ? myslalem nad ash ale sam nie wiem ;/
z gory thx za odp
SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 12, 2011, 11:55:41 am »
Nie ten dział. Bardziej to do help pasuje. Ale odpowiem. W Golmore Jungle się dobrze expi. A i coeurl pelty wypadają, całkiem niezła kaska z nich.

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Gdzie expic i kogo miec w pt ?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 12, 2011, 09:28:36 pm »
ok to tak mam pytanie bo mam znalezc sioetre fran i juz bylem w jej wisce i juz dalem potiona itd ale nie wiem gdzie sie expic bo w tej junggle troche wolnu idzie a i kim gracie i jakie macie nim lvl ? bo ja od poczatku chodzilem baszh ash penelo potem penelo zmienilem na fran ktora ma 20 lvl bash 26 ash 25 vaana mam 16 a balhiera 8;p i wlasnie chce zmienic zeby mi balt gdzies wlazl to za kogo waszym zdaniem ? myslalem nad ash ale sam nie wiem ;/
z gory thx za odp


to zależy kim ci się gra dobrze a kim niezbyt dobrze. ja zawsze robię sobie tak, żebym miała postacie na w miarę równych poziomach, to sobie tą co ma najsłabszy level gram tak długo, aż mi wyższego poziomu nie uzyska XD
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline explor

  • Soldier
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 18, 2011, 10:21:36 pm »
ostanie pytanie z jaka bronia chodzic:
ash
Bash
Balthier
SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Sztuczki i rady do FF12
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 19, 2011, 02:37:29 pm »
ja dla basha zawsze biorę katany (kogarasumaru itp.). dla balthiera zawsze miałam strzelby, ale się przerzuciłam na razie na te... no... kurde, zapomniałam jak to się nazywa... te laski takie czy tam kije te magiczne. a dla ashe standardowo najlepiej brać miecze. ostatnio jej kupiłam platinum sword. nie wiem czy się tak ten miecz nazywa bo mam niemiecką wersję i tam jest nieco inaczej
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's