Autor Wątek: Naruto Arena  (Przeczytany 33151 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 27, 2007, 07:33:36 pm »
No mam lepsze statystyki od ciebie, bo mam 72 wygrane i 31 przegranych, a ty 65 wygranych i 31 przegranych ;p Przypuszczam że można osiągnąć tą rangę bez robienia questów tyle że trwa to wolniej i chyba niewiele ci już zostało (trzeba było robić questy wcześniej gdy przeciwnicy byli słabsi ;]). Albo po prostu system gry stwierdził że twoja taktyka i postacie są zbyt lamerskie i nie chce ci przyznać tej rangi xD
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2007, 07:34:17 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 27, 2007, 07:38:45 pm »
Założyłem sobie konto choć nieco lipna gra heh. Nick mam taki jak tu. Cholera mam 2 wins i 3 loses na razie heh. Wczoraj wieczorkiem trafiłem na kolesia, który miał chyba już niezłe doświadczenie i zresetowane konto bo wymiótł mnie niesamowicie. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 27, 2007, 08:53:19 pm »
Tant, co do rangi, to ja zdobyłem legendary sannin pokonując właśnie gościa który miał tą range. więc musisz pokonac gościa i wtedy tak skoczysz w rankingu, że zdobedziesz następną range. Ja juz zdobyłem 4 Dzwięku,Zabuze,Shizune,Kabuto teraz niewiele mi brakuje, aby zrobić misje, dzięki której zdobęde Kimimiro, oraz robie też te misje Team of.. i jes6em bliski, aby wszystkie zdobyć. Dzisiaj w Ladderze byłem 43 czy coś takiego, ale musiałem skoncżyc grać. Jeżeli zrobililiście misje Sasuke quest for power to doradzam aby grać takim składem, Shikamaru,Temari i Neij, a później jak już wygracie 5 razy z rzędu to odrazu grajcie Kankuro,Kiba i Chouji. Mi się udało wygrać te pieć walka z pierwszym podejście.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 27, 2007, 10:21:19 pm »
Ja też zaczęłam dzisiaj grać. Mam 2 wygrane i 1 przegraną. Póki co wkurza mnie to, że walki trwają od cholery, a przeciwnicy nie mieszczą się w czasie i trzeba czekać jeszcze dłużej. Ale ogólnie to gra mnie wciąga i kiedyś pokonam Was wszystkich hie hie xP Mój nick to Ashita, jak ktoś chce się popastwić to proszę bardzo :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 27, 2007, 10:25:14 pm »
Dupa, dupa ,dupa... 5/10 mam. Jeszcze trche i klwiature wywale. ;/ Aż zachciało mi sie pić więc po pifko poszedłem co by tak sie nie martwić wynikami. A może ktoś chce teraz misje robić ? moge przegrać whuj razy, teraz mi już wsio lotto. Jestem na gg jak co
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 27, 2007, 11:22:37 pm »
Jeżeli chcesz znać moje zdanie Dżi, to masz słabo zbilansowany skład. Hinata mi do niego nie pasuje, ona korzysta z chakry, której normalnie potrzebowaliby Kiba i Haku. Poza tym, każda z trzech postaci potrzebuje 2 chakry na swoje podstawowe zagranie (Dynamic Marking, Byakugan i Demonic Mirrors). Zastanów się na jakiej zdolności Hinaty ci najbardziej zależy i może spróbuj ją czymś zastąpić. Moja propozycja to Kin: zasadniczo służy do tego samego co Hinata, ale korzysta z Genjutsu, które ci dotąd wadziło i do niczego go nie wykorzystywałeś. Do tego potrzebuje jedną dowolną czakrę na rzucenie dzwonków, po których albo może okradać z chakry albo zadawać 25 dam na wszystkich (co można połączyć z tym grupowym atakiem Kiby np).

No ale to tylko moja sugestia, ja już kilka razy drużynę zmieniałem, bo zauważałem pewne luki. Już myślę zresztą o nowych zmianach, jakiś alternatywny skład będę pewnie próbował opracować, bo mi się ta moja podstawowa trójka szybko znudzi...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 27, 2007, 11:47:09 pm »
Ha jeszcze jak to pisałeś miałem już inny skład : Hinata, Tenten, Kankuro,  i powiem że dobrze się spisują i Hinata właśnie się przydaje. Pozostali nie korzystają z Ninjutsu które Hinata wykorzystuje mmmm świetnie, ;] Przekonał sięprzed chwilką o tym jeden pan hehe. ;]
Ale pewnie i tak go zmienie bo idealny nie jest.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 28, 2007, 12:11:08 am »
Nie ma idealnego składu, na każdy jest jakaś metoda... na mój napewno, ale wam nie powiem jaka hehehe...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 28, 2007, 12:39:29 am »
też nie robię questów. Przypadkiem wykonuję tylko ten pierwszy sasukowy :P I brakuje mi tylko Shino .

A mój wynik na razie to 20 winów i 3 razy lost :P
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2007, 12:42:04 am wysłana przez Hisoka »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 28, 2007, 11:49:35 am »
A mój wynik na razie to 20 winów i 3 razy lost :P
-_-

Ach miałem się dziś zemścić, ale widzę że coś stronka nie bangla. Cholera i co ja teraz zrobię, nudzi mi sie ...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 28, 2007, 12:08:40 pm »
pojechałam cię? :P Jaki masz nick?

Teraz niestety statystyki mi się popsuły [wczoraj próbowałam różnych składów :P] i mam 7 przegranych. Zwycięztw chyba 22-23...nie wiem, bo stronka nie ładuje.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 28, 2007, 12:28:12 pm »
pojechałam cię? :P Jaki masz nick?
Nie, nie...   przynajmniej jeszcze nie. ;]
Chciałem dopracować mój skład i zaciupciać tego i owego. ;>

EDit
DZIAŁAAA !!!  ... prawie ;/  ... czyli nie działa ;/
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2007, 10:47:19 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 29, 2007, 12:09:15 am »
No i dupa, tyle se pograliśmy... baza danych leży i kwiczy...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 29, 2007, 12:13:26 am »
No, fajnie by było jakby im cała baza danych walła i wszystkie wyniki zresetwało heh.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 29, 2007, 12:36:58 am »
pewnie bawili się i próbowali wrzucić nowe potacie :P Źle "kopiuj-wklej" i zaczynamy od nowa :P
Hehe...no i może zrobią płatne

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 30, 2007, 01:41:34 am »
Cytuj
Update: Very, very bad news. I'm all stressed, got a headache and very dissapointed. It just has been confirmed that the last data and backup we have is from 26 Feb, a time where the sennins weren't even released. All data after 26 Feb is completely gone. We wait till tommorow for the last bit of hope which is left, chances are 1%. So far it looks like we have two choices. Either go back to 26 Feb, or make a total restart. I hope everyone is able to accept the way it is. We are sorry, we do hope you support us rebuilding.

Oh noes! Mój piękny ranking! We R doomed!

No ale dla mnie to w sumie lepiej. Raz, że zaczynając od początku będę miał okazję zrobić kilka questów, co by tak daleko w rankingu nie być, a dwa, że poprawię sobie ranking hehehe...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 30, 2007, 02:17:54 am »
No i wykrakałem heh. Nie wiem czy będzie mi się chciało zaczynać to wszystko od nowa. Trochę sobie polecieli w dentki, nie ma co.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2007, 02:18:32 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 30, 2007, 09:41:09 pm »
No cóż, stracę swoje zdobnyte postacie, zdobyłem siedem 4Sound,Kabuto,Shizune i Zabuza i już zdobywałem Kimimaru (musiałem jeszccze 2 razy pod rząd wygrać składem z Gaarą i Lee) oraz miałem już prawie wszystkie zrobione questy z tym team of(Team of Asume zrobiłem cały) no i byłem raz na 29 miejscu, lecz już poszedłem spać, wiec jestem trochę wkurzony, no ale mowi się trudno.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 01, 2007, 03:47:07 pm »
Naruto Arena startuje dzisiaj około 22ej, jeżeli to kogoś obchodzi jeszcze....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 01, 2007, 04:32:18 pm »
łiii resety i tak w takich grach sie przydają od czasu do czasu, czekam na 22 ;]