Autor Wątek: Final Fantasy XII HELP!  (Przeczytany 134630 razy)

Offline Riskbreaker

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #340 dnia: Lutego 18, 2007, 11:32:51 am »
Napiszę krok po kroku jak zdobyć Barheim Key:

By zdobyć klucz musisz zacząć od ubiciaw Mark Hunt Cactioida i zdobycia Cactus Flower key.pomów z Danto w Easterland.Idź do South bank Village i pogadaj z kobitą.Dostaniesz Bundle of Needles.Wyjdź i wejdź do wioski i idź do Tchigiri (o ile pamiętam mały chłopiec).Udaj się do North bank Village.Na miejscu pogadaj z Ruksel.Wróć do South Bank i pomów z żoną Danto.Idź na tyły jego domu, by znaleść przedmiot.Idź z Tchigiri do północnej wioski.po wydarzeniach wróć do North Bank Village i porozmawiaj z żoną Danto.Następnie idź na brzeg (w tej lokacji) a w płyciźnie znajdziesz "mysterius glints" (będzie błyszczeć), które są muszelkami.Powróć z nimi do żonki Danto, a ta wysle Cię z kolei do Easterland do swego męża Danto.Potrzebny przedmiot znajdziesz w skrzyni (na obszarze gdzie jest Danto).Wracaj z fiołką Nabralim do żony, a następnie udaj się do obszaru Broken Sands na północy.Masz tam znaleść krzak z białymi liśćmi (prościzna)Zbierz owe Valeblossom Dew i powróć do kobiety.Jesli masz Great Serpentskin ,to również podaruj go kobiecie.Wyjź i wejdź do wioski dwa razy ,a następnie pogadaj z żoną Danto.Pomów z nią jeszcze raz (jak nie będzie chciała dać przedmiotu to wyhdź i wejdź jeszcze raz).Osiobiście myślałem że w  Barheim Passage znajdę coś lepszego ale co tam ważne,że quest wypełniony.

Opis zdobycia prezedmiotu przepisałem z pewnej gazety (ja z tym opisem zdobyłem owy klucz).
Życzę powodzenia.
PS2 SCPH 77004 + Modbo760

Offline kencal

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #341 dnia: Lutego 18, 2007, 08:29:32 pm »
Napiszę krok po kroku jak zdobyć Barheim Key:

By zdobyć klucz musisz zacząć od ubiciaw Mark Hunt Cactioida i zdobycia Cactus Flower key.pomów z Danto w Easterland.Idź do South bank Village i pogadaj z kobitą.Dostaniesz Bundle of Needles.Wyjdź i wejdź do wioski i idź do Tchigiri (o ile pamiętam mały chłopiec).Udaj się do North bank Village.Na miejscu pogadaj z Ruksel.Wróć do South Bank i pomów z żoną Danto.Idź na tyły jego domu, by znaleść przedmiot.Idź z Tchigiri do północnej wioski.po wydarzeniach wróć do North Bank Village i porozmawiaj z żoną Danto.Następnie idź na brzeg (w tej lokacji) a w płyciźnie znajdziesz "mysterius glints" (będzie błyszczeć), które są muszelkami.Powróć z nimi do żonki Danto, a ta wysle Cię z kolei do Easterland do swego męża Danto.Potrzebny przedmiot znajdziesz w skrzyni (na obszarze gdzie jest Danto).Wracaj z fiołką Nabralim do żony, a następnie udaj się do obszaru Broken Sands na północy.Masz tam znaleść krzak z białymi liśćmi (prościzna)Zbierz owe Valeblossom Dew i powróć do kobiety.Jesli masz Great Serpentskin ,to również podaruj go kobiecie.Wyjź i wejdź do wioski dwa razy ,a następnie pogadaj z żoną Danto.Pomów z nią jeszcze raz (jak nie będzie chciała dać przedmiotu to wyhdź i wejdź jeszcze raz).Osiobiście myślałem że w  Barheim Passage znajdę coś lepszego ale co tam ważne,że quest wypełniony.

Opis zdobycia prezedmiotu przepisałem z pewnej gazety (ja z tym opisem zdobyłem owy klucz).
Życzę powodzenia.


Ja jeszcze dopowiem gdzie zdobyć Great Serpentskin. Aby go zdobyc musisz pokonac Nidhgoga jednego z marków. Po jego otrzymaniu wędruje on do loot'u!!!!!!!!!!!!!! Więc uwaga aby go nie sprzedać!!!! Zresztą wszystkie przedmioty której dajemy żonie dantra na wedrują!!!! Wiec nie sprzedawać ich bo już nigdzie ich nie zdobedzecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Shakal

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #342 dnia: Lutego 18, 2007, 10:20:03 pm »
mow mi ktos powiedziec gdzie dokladnie znajduje sie key site 11 do lhusu mines ?? bede wdzieczny

Offline northman123

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #343 dnia: Lutego 18, 2007, 10:40:49 pm »
dzia za wielke klucz znaleziony mark ubity esper zdobyty dzia wielke:)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #344 dnia: Lutego 18, 2007, 10:44:42 pm »
Cytuj
Ja jeszcze dopowiem gdzie zdobyć Great Serpentskin. Aby go zdobyc musisz pokonac Nidhgoga jednego z marków. Po jego otrzymaniu wędruje on do loot'u!!!!!!!!!!!!!! Więc uwaga aby go nie sprzedać!!!! Zresztą wszystkie przedmioty której dajemy żonie dantra na wedrują!!!! Wiec nie sprzedawać ich bo już nigdzie ich nie zdobedzecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie trzeba go jej dawać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111oneoneonehundredeleventy!!!!!!!!!!!!11
Cytuj
dzia za wielke klucz znaleziony mark ubity esper zdobyty dzia wielke:)
Jakbyś poświęcił tą dodatkową minutę na napisanie tego posta porządnie to byś nie umarł...
Cytuj
mow mi ktos powiedziec gdzie dokladnie znajduje sie key site 11 do lhusu mines ?? bede wdzieczny
Było. Podawane. Setki. Razy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline marcin_piatkowski

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #345 dnia: Lutego 19, 2007, 02:17:04 pm »
mam mały p0roblem jestem w stilshrine of miriam uruchamiam pierwszy przełacznik wyskakuja jakies potworki rozwalam je i ide do nastepnego ale z nim nic nie moge zrobić ;/ w opisie jest napisane  żę ashe ma uzyć jakiegos przedmiotu ale ja go nie mam nie wiem co dalej robić

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #346 dnia: Lutego 19, 2007, 02:20:53 pm »
mam mały p0roblem jestem w stilshrine of miriam uruchamiam pierwszy przełacznik wyskakuja jakies potworki rozwalam je i ide do nastepnego ale z nim nic nie moge zrobić ;/ w opisie jest napisane  żę ashe ma uzyć jakiegos przedmiotu ale ja go nie mam nie wiem co dalej robić
Nie Ashe, a byle kto musi trzymać Dawn Shard i nacisnąć ten przycisk.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline marcin_piatkowski

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #347 dnia: Lutego 19, 2007, 02:50:23 pm »
Dawn Shard no spoko ale co to jest i gdzie mam znaleźć ten przedmiot ??istnieje mozliwość że mogłem go sprzedać ??

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #348 dnia: Lutego 19, 2007, 02:52:55 pm »
Boże, czemu nikt nie czyta wcześniejszych postów:

Dawn Shard, to Akcesory, który znalazłeś w Tomb of Raithwall. Zakładasz bylekomu, i sprawdzasz pulpit, który przyzywał zombi.
I'm in Space!

Offline Shakal

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #349 dnia: Lutego 20, 2007, 12:06:35 am »
siemanko all przeczytalem wlasnie cale forum dowiedzialem sie kilku ciekawych rzeczy .

wlasnie szkole sobie w giruvegan za scorpio gate i mam 60+ lvle jestem tu zgodnie z fabula ( gram drugi raz w ff12 specjalnie dla zodiac spear zaczolem grac drugi raz )

szukam sobie wlasnie skrzynek z excaliburem ale niestety narazie nic nie znalazlem a siedze tu okolo 2h-3h
jesli dobrze zrozumialem znalesc go mozna w losowych skrzynkach ( troche meczoce ehh ) i mozna tu rowniez znalesc ultime . schodze caly czas dalej jak mnie tylko bramki przepuszczaja i jeszcze jej nie znalalem i powoli zaczynam sie glupic jak wrocic hihi. to jest prawdziwy labirynt hahah.

Za drugim zarem jakos juz latwiej i szybciej mi idzie szkolenie zabijanie i wogole mam zamiar przejsc ff12 na 100% wiec mam nadzieje ze nie sprzedalem rzadnych waznych lootow bo bede musial zaczynac od nowa hihi. bardzo mi sie podoba ta część ff moim zdaniem ff7 i ff12 to jedne z lepszych ver.

wiem ze sie powtorze ale mam kilka pytan ktore obecnie przychodza mi do glowy.

1) za scorpio gate obojetnie w ktorej z fioletowych skrzynek moze pojawic sie excalibur czy w jakies konkretnej??( juz mam )
2) na ktorym lvlu zabijaliscie ultime bo nie wiem czy mam nadal jej szukac?? ( oki juz zabilem na 63 urzywajac tylko 1 skladu - bo drugi mial 13 lvle:P)
3) gdzie i w jaki sposob mozna znalesc luk saggitarius i najlepszy pistolecik ( tez juz wiem )(zlozyc/hunt)
4) gdzie i w jaki sposob mozna znalesc tarcze zodiaca ( co ona wogoel daje i czy warto ja wogole zdobyc? )( juz wiem jak po drodze do ultimy )
5) no i gdzie mozna dorwac accesory ribon :P( a tego nadal nie wiem )

z gory dziex za odpowiedzi jesli byl by ktos tak mily zeby napisac mi cos wiec na temat dodatkowych rzeczy to zapraszam na gadu gadu 7395222 z gory dziex i sorry za prob

do boju maniacy grajcie lvlujcie i zabijajcie:) hehe

powodzenia

3m sie all i dziex


Hahahah wlasnie nie dawno znalazlem excalibura i wlasnie w tym momencie rozwalilem ultime na 63 lvlach idac zgodnie z fabula do giruvegan :D w ciuchach carbineer mail i czapka hypnocrown :) nie powiem jedna z jepszych dotychczas walk warto bylo :) napoczatku mialem sobie wogole odposcic te wlake ale jednak sie udalo :) hahah ale jestem happy :) no kolejne rzeczy zaliczone do gry :) ale jeszcze sporo przedemna:D hahah no nic powodzonka ja na dzis mam dosc wrazen i ide lulac :P

Milej gry :)

« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2007, 10:04:26 pm wysłana przez Shakal »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #350 dnia: Lutego 21, 2007, 10:11:50 am »
Ribbon jest w Pharos Subterra (podziemne piętra). Sam tego nie znalezłem, podpowiadam tylko z mapy na Gamefaqs.
I'm in Space!

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #351 dnia: Lutego 23, 2007, 06:07:07 pm »
Hejka mam uno pytnie właśnie dostałem mojego Final'a XII i tu słania się moje pytanie czy przedmiot wypadające z potworów ale tylko te z kategorii loots da się z nimi coś zrobic czy zwyczajnie sprzedać??

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #352 dnia: Lutego 23, 2007, 06:12:27 pm »
Hejka mam uno pytnie właśnie dostałem mojego Final'a XII i tu słania się moje pytanie czy przedmiot wypadające z potworów ale tylko te z kategorii loots da się z nimi coś zrobic czy zwyczajnie sprzedać??
tylko sprzedać, to jest podstawowy i praktycznie jedyny dochód...

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #353 dnia: Lutego 23, 2007, 06:17:46 pm »
Dobra teraz secundo pytanie bo właśnie kupiłem umiejętności ale nie wiem jak się ich nauczyć??

Przy okazji dzięki za szybką odp na poprzednie pytanie THX

Dobra ten post już nie ważny
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2007, 06:25:51 pm wysłana przez Vincent »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #354 dnia: Lutego 23, 2007, 06:25:55 pm »
Dobra teraz secundo pytanie bo właśnie kupiłem umiejętności ale nie wiem jak się ich nauczyć??

Przy okazji dzięki za szybką odp na poprzednie pytanie THX
jak kupiłeś w sklepie, to musisz zdobyć licencję, wchodzisz do menu -->Licenses i tam wybrane umiejętności kupujesz za LP

Offline kencal

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #355 dnia: Lutego 24, 2007, 09:21:03 am »
Mam 2 pytania:
1. Gdzie moge kupic czar Syphon? Bo nigdzie nie moge go znaleść :-\
2. Nie mogę także znaleść klucza do Site 11. Wiem że jest on w wiosce Hunterów ale nie mogę go tam zxnaleść :-\ Bo mam Reddasa w dróżynie. Moze dlatego?? Jak myślicie??

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #356 dnia: Lutego 24, 2007, 03:24:11 pm »
1. Na dowolnym statku powietrznym kursującym między miastami.
2. Jesteś chyba 40tą osobą, która się o to pyta. To nie dlatego, że masz Reddas'a w drużynie, poprostu źle szukasz (na wzgórzu się rozejrzyj).

Offline kencal

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #357 dnia: Lutego 24, 2007, 03:46:29 pm »
Wiem ze było już dużo osób które sie pytały ale gdybym wiedział gdzie on lezy to bym nie pytał :-\ Sorry

Offline Shakal

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #358 dnia: Lutego 25, 2007, 07:52:51 pm »
kencal oni sa bardziej po pln niedaleko mogliego od mapek siedzi sobie 2 kolesi i obok nich lezy kluczyk swieci sie cos takiego ( zupelnie tak samo jak szukales muszelek by zdobyc klucz ) napewno ci sie uda znalesc

Offline kencal

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #359 dnia: Lutego 25, 2007, 08:59:03 pm »
Hehehe znalazłem już :P A swoją drogą ciekawe jak on z morza tam walądował ;D ;D ;D