Autor Wątek: Final Fantasy XII HELP!  (Przeczytany 134587 razy)

Offline hans777

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 10, 2007, 11:04:18 am »
siemka jestem tutaj nowy. mam takie pytanie czy wie ktos jak znaleść roblona??? bardzo prosze o pomoc

a i wiem że roblon znajduje sie w NABREUS OF DEDLANDS w tej lokacji ukrytej na półmocnym zach. ale jak tam wchodze to go niestety nie ma prosze o pomoc
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2007, 12:17:25 pm wysłana przez Musiol »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #301 dnia: Lutego 10, 2007, 11:14:41 am »
Po pierwsze Primo: EDYTUJ POSTY I DUBLUJ
Po drugie Primo: Roblon znajduje się na górze, która na mapie nie jest połączona z główną cześcią bagien. Idąc jedną lokację w dół (południe) zacznij sprawdzać północno-zachodni róg lokacji. Powinno gdzieś tam być nie zaznaczone na mapie przejście do golema. nie jest pewien co do miejsca gdzie ta ścieżka jest, ale jak będziesz łaził po obrzeżach mapy, to może trafisz. BTW przyda ci się to, jak będziesz szukał medaliony.
I'm in Space!

Offline hans777

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 10, 2007, 11:20:41 am »
edytuj posty i dubluj przepraszam ale nie wiem o co z tym chodzi???
dzieki za podpowiedz poszukam moze jakos znajde

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #303 dnia: Lutego 10, 2007, 12:18:03 pm »
Reaverowi chodziło o to, żebyś edytował posty i NIE dublował, czyli nie pisał 2 pod rząd...

Offline Riskbreaker

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #304 dnia: Lutego 10, 2007, 07:03:45 pm »
siemka jestem tutaj nowy. mam takie pytanie czy wie ktos jak znaleść roblona??? bardzo prosze o pomoc

a i wiem że roblon znajduje sie w NABREUS OF DEDLANDS w tej lokacji ukrytej na półmocnym zach. ale jak tam wchodze to go niestety nie ma prosze o pomoc

Roblon jest w ukrytej lokacji.Pokonałem go ale miałem niezłe problemy (mam po 67Levelu) bo ma niezla paczke Death Bonow,ktorzy sie pojawiaja co chwile.Walka byla naprawde trudn ale aby kosciotrupy sie nie pojawiały wystarczy szybko za Roblonem przelaczyc przycisk - szybko wytlucz szkielety i wtedy zajmujemy sie samym Roblonem.

A moj problem polega na tym iz nie wiem gdzie mam znajsc Site 11 Key do Lhusu Mines.Juz raz Gilgamesh dostał baty i uciekł.Mam przelaczone 3 przelaczniki w Lhusu Mines a nadal jedn brama na polnocym zachodzie jest zamknieta!!!Spedzilem tam juz wiele godzin i nic.Z tego co mi wiadomo to po zdobyciu Site11 Key mozna isc dalej gdzie mozna dobic Gilgamesha.HELP!!!
PS2 SCPH 77004 + Modbo760

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #305 dnia: Lutego 11, 2007, 10:20:27 am »
A moj problem polega na tym iz nie wiem gdzie mam znajsc Site 11 Key do Lhusu Mines.Juz raz Gilgamesh dostał baty i uciekł.Mam przelaczone 3 przelaczniki w Lhusu Mines a nadal jedn brama na polnocym zachodzie jest zamknieta!!!Spedzilem tam juz wiele godzin i nic.Z tego co mi wiadomo to po zdobyciu Site11 Key mozna isc dalej gdzie mozna dobic Gilgamesha.HELP!!!

To pytanie było zadawane tyle razy i padła na nie odpowiedź.
Jak klucz wpada do morza, to sprawdź tam, gdzie jest coś z morzem związane.
I'm in Space!

Offline Riskbreaker

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #306 dnia: Lutego 11, 2007, 10:46:23 am »
Dobra znalazłem klucz SIte 11.Ale mam kolejny problem...Wkraczam w walkę z Gilgameshem (druga tura jakby) i mnie wymiata...Mam 70Level konkretne bronie i nic - jego ataki sa niesamowicie silne!Macie jakąś taktykę na niego???Tak samo tam w Lhusu Mines spotkałem przeciwnika "Disma" i doznałem szoku  :D Ziomek wali ataki po ok 4500 damage!!Wymiata mi paczkę jak chce...heh.
Jakaś taktyka pomysł na tego gościa???
Kolejne moje pytamnko to jak zdobyć Bubble,Bravery i Faith???Mam 2002895 Clan Points i nic przetrzepałem wszystkie sklepy, ubiłem 31 stworów z Mark Hunt i nadal nic.
Pomocy!!!!
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2007, 02:43:44 pm wysłana przez Tantalus »
PS2 SCPH 77004 + Modbo760

Offline kencal

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #307 dnia: Lutego 11, 2007, 10:55:44 am »
Mam problem:/ po zabciu cactoida i oddaniiu cactus flower do żony dantro chodziłem i dawałem jej wszystko co chciała. Teraz wysłała mnie do broken sand po jakies tam owoce. I tu jest moje pytanie. Gdzie są te Broken Sand?? Bo nigdzie nie mogę ich znaleść:/ POMOCY:(

Offline Riskbreaker

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #308 dnia: Lutego 11, 2007, 11:04:12 am »
Mam problem:/ po zabciu cactoida i oddaniiu cactus flower do żony dantro chodziłem i dawałem jej wszystko co chciała. Teraz wysłała mnie do broken sand po jakies tam owoce. I tu jest moje pytanie. Gdzie są te Broken Sand?? Bo nigdzie nie mogę ich znaleść:/ POMOCY:(

Chodzi Ci chyba o ten krzak z białymi liśćmi tak?
Jak tak to znajdziesz to bez problemu w Broken Sands.
A Broken Sands to nazwa "ekranu" w Dalmasca Esterland na którym znajdziesz ten owoc.O ile pamiętam na północ.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2007, 11:05:48 am wysłana przez Riskbreaker »
PS2 SCPH 77004 + Modbo760

Offline kencal

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #309 dnia: Lutego 11, 2007, 11:13:50 am »
Tak właśnie o to mi chodzi:) THX:) :)

EDIT

Ale jak ja mam się tam dostać?? Bo jak ja tam ide to tam jest może czy coś i nie mogę tam płynąć:/ a tamtym wejściem od westersand nie mogę bo jet byuża piaskowa i niechce mnie dalej póścić:/
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2007, 11:19:00 am wysłana przez kencal »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 11, 2007, 11:32:04 am »
Jak nie możesz się dostać, to oznacza, że jesteś fbularnie za wcześnie. Wróć później.

Co do Gilgamesha, to polecam zwiększyć poziom, by nie dzielił się przez 2, 3, ani przez 4 i załóż Bubble Belt dla każdego. Na Bazzarze w Rabanastre możesz kupić..
I'm in Space!

Offline Riskbreaker

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 11, 2007, 11:36:15 am »
Zagadaj z chłopakiem na łodzi i Cię będzie woził w tą stronę i w drugą.
PS2 SCPH 77004 + Modbo760

Offline kencal

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 11, 2007, 11:41:21 am »
to teraz będe wiedział :)

Offline marcin_piatkowski

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 12, 2007, 11:08:29 pm »
MAm 2 pytanka
1 czytam na forum ze mozna wykonywać misje dla guildi:) ale gdzie mam sie skierowac zeby je wykonywac
2 to jak leczyć i przywracać do zycia bohaterów gdzu sa w rezerwie ??

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 12, 2007, 11:16:22 pm »
Cytuj
2 to jak leczyć i przywracać do zycia bohaterów gdzu sa w rezerwie ??
Eh....było pare razy, ale powtórzę -_- :
Wybieramy czar leczący lub Phoenix Downa/Raise, przy wybieraniu celu dajemy R1 bodajże i wybieramy Reserve, a tam już martwego/do wyleczenia członka teamu.

Offline atb71

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 13, 2007, 03:40:34 pm »
Witam, mam mały problemik. Może ktoś podać instrukcje dotarcia do: N e g a l m u u r (ukryta w Stilshrine of Miriam) z tego co czytałem na forum i nie tylko można tam się nie źle obłowić i "troszeczke" podnieść swój poziom u postaci.

Vaan: 78
Balthier: 68
Fran:65
Bash:68
Ashe:65
Penelo:66

Mam gościa w drużynie (Reddas) i jeszcze chcem go wykorzystać.

Prosze o instrukcje dotarcia.

Pozdrawiam.

 :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2007, 03:45:30 pm wysłana przez atb71 »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 13, 2007, 04:34:05 pm »
Jak masz Reddas'a w drużynie, to nie da rady expić na Negalmurze... przykro mi, musisz się go pozbyć wcześniej, inaczej on zabije potwora po kilku ruchach i infinite chain się nawet nie zacznie na dobre. Gambity też nie będą działać, bo nawet jakbyś chciał zabić Reddas'a, aby ci nie przeszkadzał, to konieczność noszenia "Ally: status= KO -> Raise" ci to załatwi. Skończ Pharos at Ridoran, dopiero wtedy myśl o nabijaniu EXP'a na Negalmurze...

Offline atb71

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 13, 2007, 05:35:32 pm »
Wielkie dzięki Tantalus, chodziłem po tej świątyni pół dnia ! Troche szkoda czasu ( a mam już 220 h - troszke spędziłem z tą grą czasu). Mam jeszcze dwa Marki: Visitor on Deck - ( Deathgaze ): coś nie moge go zastać na statku - może wiesz jak go upolować ? no i ostatni, ale to po zakończeniu wszystkich 42 - Yiazmat(43), podobno upierdliwy gostek - zobaczymy. Jeszcze jedno pytanie czy Espery upolować przed Pharos at Ridoran (mam ich na razie 7) czy bez gościa w drużynie po tej lokacji ?

Pozdrawiam.

 :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 13, 2007, 05:45:26 pm »
No na Deathgaze'a trzeba polować trochę.. po prostu lataj ciągle, to w końcu się pojawi.

Cytuj
no i ostatni, ale to po zakończeniu wszystkich 42 - Yiazmat(43)

Yiazmat to nr. 44 hehe.. jeszcze Behemoth King ci zostanie po zabiciu Deathgaze'a... no i Hell Wyrm, jeżeli jeszcze go nie załatwiłeś. Dopiero wtedy na Yiazmat możesz iść, ale w sumie nie polecam... ze 6 godzin zmarnowałem na tą maszkarę i kokosów z tego nie było...

Cytuj
Jeszcze jedno pytanie czy Espery upolować przed Pharos at Ridoran (mam ich na razie 7) czy bez gościa w drużynie po tej lokacji ?

Według mnie dopiero po będzie lepiej. Famfrita i Hashmaluma dostaje się w środku, więc wszystkich przed Pharos mieć nie będziesz.

Swoją drogą, ja też mam pytanie. Jak zdobyć rangę lepszą niż Knight of the Round? Bo jestem pewien, że można. Zabiłem wszystkich boss'ów jakich można zabić w tej grze, złożyłem Wyrmslayer Blade (czy jak się ta gówniana kosa nazywa), jedno, czego mi się nie chciało robić, to znajdować wszystkie Rare Game'y.... czy <gulp> to trzeba zrobić, żeby tą rangę dostać?
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2007, 05:47:16 pm wysłana przez Tantalus »

Offline atb71

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 13, 2007, 06:44:45 pm »
Mam ten sam poziom i Behemoth King - pokonany, Hell Wyrm - pokonany. Potworków mam 41 (pokonanych - 40) nie mogę znaleźć: Visitor on Deck - ( Deathgaze )
 rozmawiam z chłopcem w porcie lotniczym wchodzę na statek (któryś z kolei) i nie ma. Masz jakąś rade na tego hunta ?

Wysyłem link do map z lokacjami: Rare Monsters (może będą Tobie pomocne):

http://twobrothersandasister.com/?p=333
Pozdrawiam.

 :)