Autor Wątek: Final Fantasy XII HELP!  (Przeczytany 134603 razy)

Offline Kargi

  • Soldier
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 05, 2007, 03:18:29 pm »
Czy może mi ktos poradzić jak rozwalić Zeromusa bo nie wychodzi mi to.Bo on wzywa te szkielety i jak ich zabije to sie odradzają nie nadążam ich zabijać a zeromus mniue rozwala jak ma okolo 1/4 HP. Spróbujcie mi pomóc i poradzcie mi taktyke;]. Z góry dzięki ;)

Offline Bober

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
  • Kupo Aya hentaiiii:P Kupo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #101 dnia: Stycznia 05, 2007, 04:29:43 pm »
Hehhe! Moje propozycja jest taka - 50 x potion 50tys w kasie technika gill toss i gambit na proteck haste i curaje <50%. Zaczynasz od wywalenia 50k w zeromusa/ Dmg=50 000. Potem bij fizycznie uzywajac ciagle x potion. W momencie kiedy zacznie Zeromus sie rozpedzac  uzyj mistow. Ot co moja cala rada. (sam go tak rozwalilem)
A ja je Kokodzambo!!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 05, 2007, 05:07:12 pm »
Cytuj
i gambit na proteck haste i curaje <50%.

Zapomniałeś o istotnym szczególe Bober. Przy Zeromus nie można używać Magii.
I'm in Space!

Offline Bober

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
  • Kupo Aya hentaiiii:P Kupo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #103 dnia: Stycznia 05, 2007, 05:28:22 pm »
Oj sorry!! Dawno po prostu nie grale,... no ale sa x potiony to da rade :):): ale mistow pametam ze mozna uzywac.
A ja je Kokodzambo!!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #104 dnia: Stycznia 05, 2007, 05:30:01 pm »
Cytuj
gambit na proteck haste i curaje <50%

No tak go raczej napewno nie załatwiłeś, bo u Zeromusa magia nie działa hehe...

Ja go pokonałem mając ok. 55 levela, ale po dosyć wyczerpującej walce. Najważniejsze, aby wszyscy mieli założone Bubble Belty i gambit: X-potion - HP<50%. Nie używałem chyba Quickeninga, ale wezwałem Exodusa, któremu udało się rozwalić większość szkieletów. Ważne jest właśnie, aby pozbyć się tych jego przywałów, bo oni lagują strasznie, jak ich 10ciu wyskoczy i zaczną cię atakować, a ty np. chcesz rzucić X-potiona, to możesz dostać pare bęcków, zanim w końcu użyjesz przedmiotu (lagowanie magii i itemów to beznadzieja, na szczęście działa w obie strony i można to czasem wykorzystać).

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 05, 2007, 07:14:18 pm »
Mam takie pytanie może troche głupie ale...^^  Jestem w Stilshrine of Miriam i nie wiem co zrobić, zaraz na początku w pierwszym pomieszczeniu jest guzik króry naciskam i wyskakują trzy Zombi. Po zabiciu ich nie wiem gdzie iść, acha w tym pomieszczeniu są jeszce dwoje dzwi które też są zamknięte więc prosze o pomoc   :-\

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 05, 2007, 07:17:09 pm »
Trzeba by zacząć liczyć osoby, które nam to pytanie zadają heh.... już chyba czwarta....

Załóż Dawn Shard'a jednej z postaci w drużynie. Dalej będziesz wiedział. Swoją drogą, to jest w solucji na stronie głównej heh...

Offline Kargi

  • Soldier
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 05, 2007, 07:25:09 pm »
ok dzięki. A tak właściwie to co to jest to Bubble Belt?? Niezbyt sie orientuje w nazwach itp. Esperów wzywalem ale szybko zdychali. Spróbóje jeszcze tym gil toss ale nie wiem czy to pomoże. :-\

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 05, 2007, 07:36:26 pm »
Bubble Belt to accessory, które możesz na muthru bazaar kupić, jak masz wystarczająco wysoki Hunter's Rank (za zabijanie Mark'ów). Zdecydowanie najprzydatniejszy accessory w grze, kompletn must-have przy prawie każdym boss'ie. Co robi? Jak masz to założone, to ciągle mas status Bubble, czyli twoje maksymalne HP jest powiększone dwukrotnie. Lepiej więc pozbieraj troche grosza i pozabijaj Mark'ów, jeżeli jeszcze tego sprzętu nie odblokowałeś... bez niego możesz mieć problem, w szczególności z Zeromusem u którego trzeba się leczyć gównianymi X-Potionami, odnawiającymi tylko 2k HP (+20% jak ktoś ma wszystkie Potion Lore'y, więc razem 2.4k HP.... ale to i tak mało...)

Offline Kargi

  • Soldier
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 05, 2007, 07:40:58 pm »
Ja marka rozwalilem tylko 1 albo 2 tego na giza plains i tego za phon coast wiecej nic. Ile ich trzeba mieć zeby to kupić. Gdzie można dostać na nie zlecenie?. Ja na akcesory mam to co podwaja Exp.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 05, 2007, 07:44:18 pm »
Nie mówię o Rare Game'ach, tylko Mark'ach - zleceniach z baru i z Clan Centurio. Poprostu idziesz do dowolnej taverny (np. do Sandsea w Rabanastre), gadasz z tablicą, zaklepujesz wszystko co na niej znajdziesz, a potem lecisz wykonywać zlecenia. No i jeszcze Montblanc'a w siedzibie klanu musisz nawiedzić, bo on ci inne zlecenia da jeszcze (poza tym, siedzący w rogu na piętrze Ma'Kenroh bardzo przydaje się przy niektórych zleceniach, bo ci hinty rzuca). Dokładnie nie wiem ile potrzeba na Bubble Belt, ale tak gdzieś.. hmm... ze 20cia... więc najpierw tym się zajmij, dopiero potem leć po Zeromusa.

Offline Kargi

  • Soldier
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 05, 2007, 08:37:39 pm »
Ok. Jak dojde do Rabanastre to porobie zlecenia dzieki chociaz za pomoc ;). Z resztą espery narazie nie są najważniejsze :P

Offline marcin_piatkowski

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:33:53 am »
mam problem jestem w grobowcu gdzie walcze ze scianami 2 ściane rozwalam 1 nie i nie wiem jak prosze o pomoc nie wiem co rozbić dalej w tej lokacji

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:37:48 am »
Pierwszej nie musisz rozwalać. Wrócisz sobie po nią później, bo naprawdę ciężko jest być na tyle silnym, aby zabić ją za pierwszym razem. Poprostu ucieknij do drzwi i idź dalej, jeszcze się na niej odegrasz.

Offline marcin_piatkowski

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:43:03 am »
Uciekłame przed 2 sciana ale nie wiem co dalej w kolejnych pomieszczeniach zbierałem klejnoty i zapalały mi sie teleporty tylko nie wiem gdzie mam isc dalej nic mi sie nie otworzyło pomony!!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:46:43 am »
Jak pozapalałeś te klejnoty, to ci się otworzyło przejście heh. Inna sprawa, że nie ma go na mapie. Idź do dowolnego z tych Way of Stone (z lewej, czy prawej strony jaskini, tam gdzie się te piedestały opuszczały. Stamtąd będzie wyjście na bok poza mape. Rozglądaj się, nie da się go nie zauważyć.

Offline marcin_piatkowski

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:47:26 am »
tzn ja uciekłem przed pierwsa ściana i pokonałem 2 ale nie wiem co dalej robić wszystkie teleporty mi sie świeca ale nie mam przejscia dl kolejnej lokacji

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:51:20 am »
Tutaj masz wszystko wyjaśnione http://squarezone.pl/final_fantasy_xii,solucja_3,articles.html  :P przyznam że ja nie miałem z tym problemu

Offline -MaTT-

  • Soldier
  • Wiadomości: 37
  • Owner of the Lonely Blade
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:17:43 pm »
Krótka piłka. Mam 60 lvl u postaci i nie wiem gdzie je pakować :D Jakieś propozycje? Wątek fabularny mam skończony [tzn jestem już po wieży].
"It all ends here....
Right Here. Right Now!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 06, 2007, 02:52:31 pm »
Są trzy miejsca:

- Podziemia Pharos
- Giruvegan, za Scorpio Gate
- Henne Mines, o ile masz już 12 Esperów, a przypuszczam, że nie masz <-- ZAZNACZ

Polecam to pierwsze. Nabijesz tam sobie do 70ego dosyć luźno (ale uważaj lepiej.. niedocenienie przeciwników cię szybko do grobu może zaprowadzić).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2007, 02:53:24 pm wysłana przez Tantalus »