Autor Wątek: Final Fantasy XIII  (Przeczytany 35883 razy)

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 05, 2012, 09:45:18 pm »
hejterzy zawsze się znajdą. mnie się podoba ta część nawet bardziej od 12
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 06, 2012, 02:47:37 am »
hejterzy zawsze się znajdą. mnie się podoba ta część nawet bardziej od 12

Trochę ciężko je porównywać... FFXIII na pewno nie jest grą złą, wprowadziła kilka nowinek, ale i też kilka kwestii "zepsuła", ale z pewnością nie w takim stopniu, aby to ją dyskwalifikowało jako grę z wyższej półki i wylewało na nią takie ilości hejtów. Mnie się podejście Motomu Toriyamy i Yoshinori Kitase podobało, niejako mariaż FFVIII (postacie i ich kreacja) oraz FFX (otoczka i budowa świata). Jeśli brać pod wzgląd fabułę, to XII przegrała w tym starciu z XIII, system walki w obu odsłonach do zaakceptowania, budowa świata lepsza w XII, chociaż jego koncepcja bardziej przyciągająca w XIII. Nie dajcie się zwieść negatywnym komentarzom bo FFXIII, to naprawdę bardzo dobra gra.
Oki Doki Man

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 06, 2012, 08:17:33 pm »
właśnie jeśli chodzi o fabułę to XIII wygrywa, bo w XII wiele było niedokończonych wątków które się ze sobą chaotycznie mieszały. obie gry w sumie lubię tak samo. XII tylko nie lubię trochę za system gambitów bo nie mogłam ich ogarnąć XD
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 07, 2012, 02:45:49 pm »
Fabularnie FF XII było słabe bo pierwotny wątek Bascha jako głównego bohatera wywalono. Systemowo IMO - Gambity i to wszystko było dużo lepsze. Całościowo FF XII było super tytułem i przytuliłbym wersję HD. Ale to nie o tej grze temat. Trzynastka jest serio fajnym tytułem, tylko trochę niestety obrazuje zmiany jakie zachodzą na rynku gier. Intensywnie, ściśnięte wszystko do kupy i tego typu sprawy. Jeśli chcecie znać moje zdanie - recenzja jest na głównej (moja ostatnia chyba na SZ), wszystko co wtedy pisałem podtrzymuję.