Autor Wątek: PlayStation 2  (Przeczytany 17127 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« dnia: Czerwca 13, 2006, 02:49:03 pm »
Temat o Playstation 2.
Czasem chce sie cos napisac o naszych Pe-eS dwójeczkach a w sumie niekoniecznie wiadomo gdzie... Więc jak ktoś czasem będzie chciał porozmawiać o PSdwojkach to można tutaj.

Ostatnio ukazał się nowy SWAP Magic który pozwala na uruchamianie divixow... mój kumpel juz ma, ale jeszcze nie sprawdzalismy czy dziala elegancko.
Jesli juz przy Swapach jestem to dopiero ostatnio zczailem zen iektore gry maja zabezpieczenia przecwko swapom... np. Mercenaries na Swapie zle dziala... laduje sie tylko ekran poczatkowy i umiera... trza to jakos odpowiednio nagrac i zmontowac, albo wlasnie uzywac nowszej wersji swapa chyba... lipa z tym troche bo stracilem 3 plyty na nagranie Mercenaries ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 07:18:55 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
PlayStation 2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 13, 2006, 03:02:56 pm »
W sieci krążą fixy do wybranych gierek, co nie zmienia faktu, że chip o niebo lepszy, co nie Tant ? ;)
Jak już jestem przy chipach, idzie w większych miastach dorwać Matrix Ifinity 4 ?? Bo w mieścinie gdzie ja mieszkam to tylko Ripper 3.x, ModBo Ifinity i Swap.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 06:16:27 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2006, 06:16:36 pm »
Matrix Infinity chyba mój kumpel ma... ale ja mam Ripper 3.2 i jest fpytnie, nie mam co wybrzydzać między modchipami.

A tak swoją drogą, to jak jakiś czas temu gadałem z W_W, to się zastanawiałem nad jedną sprawą. Na eMule'u znalazłem ISO jakiegoś Swap Magic'a i się zastanawiam, czy to można tak poprostu wypalić i będzie działał? Czy to już wyższa szkoła jazdy... no bo obraz nawet nie jest specjalnie duży, wersja DVD ma tylko 100MB...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:03:20 pm »
Nie bedzie dzialal... bo rownie dobrze mozna bylo by go przeciez przegrac.... a plytka Swap Magica ma jakies tam rozne dziwne wyciecia na warstwie ktora czyta laser... no chyba ze to jest specjalnie taka sciema zeby ludzie nie kopiowali... ale ofkoz wtpieby dzialalo.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 07:03:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:41:13 pm »
Cytuj
Jesli juz przy Swapach jestem to dopiero ostatnio zczailem zen iektore gry maja zabezpieczenia przecwko swapom... np. Mercenaries na Swapie zle dziala... laduje sie tylko ekran poczatkowy i umiera... trza to jakos odpowiednio nagrac i zmontowac, albo wlasnie uzywac nowszej wersji swapa chyba... lipa z tym troche bo stracilem 3 plyty na nagranie Mercenaries ;]
Swap Magic nie obsługuje jeszcze gier w formacie DVD9 (dual-layer) .Muszą być przerobione do DVD5.
Cytuj
A tak swoją drogą, to jak jakiś czas temu gadałem z W_W, to się zastanawiałem nad jedną sprawą. Na eMule'u znalazłem ISO jakiegoś Swap Magic'a i się zastanawiam, czy to można tak poprostu wypalić i będzie działał? Czy to już wyższa szkoła jazdy... no bo obraz nawet nie jest specjalnie duży, wersja DVD ma tylko 100MB...
To by było zbyt banalne wtedy. Swap Magic jest nagrywany tak, że dane mają dość duże odstępy. Ciężko to sfotografować jednak, bo ciężko je ze zdjęcia zobaczyć..
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
PlayStation 2
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:51:44 pm »
Hmm... Swap Magic - hell Yeah - największy badziew w istnieniu PS2...  
NIBY, rozwiązanie dla tych którzy nie chcą tracić gwarancji która i tak się nie przyda ;P Trzeba sie starac o to żeby nowa PSTwo poszła sie rypac podzcas gwarancji - DVD - no Name, ew. Esperanza i wtedy laser wam może pójdzie po roku...MOŻE...
Uważam, że WM to troche noobowaty wybór - ani nie uruchomisz na takiej konsoli żadnego progsa, nawet we wszystkie gry nie pograsz bo ok.15% jest niekompatybilne ^^''. SM wybierają osoby które nie mają, jak zamontować chipa, albo które wiedza mało o swojej konsoli. A dodatkowo jeszcze ta przyjemność użytkowania - wachlowanie płytkami to jest to ^^'' .

TANT - he he he - to prawda nie ma co wybrzudzać między modchipami, ale tylko jeśli konsoli chcesz używac do normalnego grania  ^^ np. Takie ModBO to kaszana która często się pali sama XD, a niekóre modchipy nie obsługuja załączanie progsów z memorki, przez co jeżeli używasz HHDka do PS2 to musisz wrzucac płytke załączyc program "ręcznie", a tak jak włącza się konsola trzymasz np. trójkącik i progs ładuje ci się z memorki i już :)
BTW - ja tez mam "chyba" MI, nie jestem tego pewien, ale jest sposób aby na bank to sprawdzić  - wystarczy wejść do menu chipa(kombinacj a klawiszy i reset konsli), jesli wejdzie do menu i po wyjściu knosla działa - to jest Matrix Infinity, jesli nie działa - klon MI XD  nie mam zamiaru próbować, )
A co do Rippera - można uaktualniać sofcik do niego - więc jeśli masz 3.1 możesz mieć 3.4 :]
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
PlayStation 2
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:56:02 pm »
Ja niestety mam modowanego Rippera z biosem z  Infinity 1.2.1, czyli Ripper3, więc nie mogę sflashować chipa ;/ trudno, narazie i tak wszystko działa.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 10:56:15 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:21:31 pm »
Cytuj
Hmm... Swap Magic - hell Yeah - największy badziew w istnieniu PS2... 
NIBY, rozwiązanie dla tych którzy nie chcą tracić gwarancji która i tak się nie przyda ;P Trzeba sie starac o to żeby nowa PSTwo poszła sie rypac podzcas gwarancji - DVD - no Name, ew. Esperanza i wtedy laser wam może pójdzie po roku...MOŻE...
Uważam, że WM to troche noobowaty wybór - ani nie uruchomisz na takiej konsoli żadnego progsa, nawet we wszystkie gry nie pograsz bo ok.15% jest niekompatybilne ^^''. SM wybierają osoby które nie mają, jak zamontować chipa, albo które wiedza mało o swojej konsoli. A dodatkowo jeszcze ta przyjemność użytkowania - wachlowanie płytkami to jest to ^^'' .
Wolę "noobowaty" Swap Magic niż źle zamontowany chip i spalenie konsoli (spotkałem się z takimi przypadkami już)...
Od progsów to mam kompa, a te 15% to gry na Dual Layer i te, w które raczej nigdy nie zagram. A jak będzie naprawdę dobra to ją legalnie kupię.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 11:25:00 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:56:05 am »
ja tam akurat popieram zdanie Butza..... Nie każdy umie sobie zamontować dobrze chipa (ja na przykłąd znając moje szczęście dopowadziłbym do rozpieprzenia laseru w pierwszym tygodniu użytkowania......) i generalnie nie każdy ma dostęp do "zaufanych fachowców", którzy by mogli takiego chipa zmontować..... Swapa natomiast każdy może załatwić sobie i generalnie trzeba być mega debilem, zeby się nim nie umieć posłużyć......
Chociaż z drugiej strony taki swap jest jednak mało fajny kiedy się porysze i trzeba dokonać zakupu nowego.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 18, 2006, 08:45:51 am »
Cytuj
Hmm... Swap Magic - hell Yeah - największy badziew w istnieniu PS2...  
 
No nie bardzo, jest w chu* wiekszyw lip na PS2.
Ja jak kupowałem sWAPa toza bardzo nie miałem wyboru bo wtedy na PStwo raczej byly same chu*owizny z tego co sie dowiadywałem i konsole padały juz po miesiacy ze swoimi czipami....

A teraz jaki jest dobry czip na PStwo? Slim znazy sie... ktory najlepiej wybrac do tej konsoli?
Mnie tam żaglowanie jebi* raczej nie przecietnie, 10 sekund zzycia trace...
a z tymi 15% gier to rześ raczej nie smowicie przesadził, do tej pory jak narazie miałem z jedną problem na około 60 gier. A i tak przeciez wstarczy w jakims progsie zmienic format i dziala.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:47:26 pm »
Cytuj
Chociaż z drugiej strony taki swap jest jednak mało fajny kiedy się porysze i trzeba dokonać zakupu nowego.....
Moj Swap wyglada jakbym nim walcowal droge i zdarza mu sie niezadzialac raz na wieeele prob.
Cytuj
Ja jak kupowałem sWAPa toza bardzo nie miałem wyboru bo wtedy na PStwo raczej byly same chu*owizny z tego co sie dowiadywałem i konsole padały juz po miesiacy ze swoimi czipami....
same here. Co wiecej, jestem zadowolony z dzialania swojego słopa

Cytuj
ok.15% jest niekompatybilne ^^'
15% :lol: pincet tysiency! Poza niektorymi gami EA (w tym Fifa..dziekuje postoje - wole PESa) i dual layerami wszystko raczej dziala. A z IEjów Bournout dziala, wiec wiecej mi nie trzeba ;]

Cytuj
Uważam, że WM to troche noobowaty wybór - ani nie uruchomisz na takiej konsoli żadnego progsa
fakt. Strasznie noobowate. Za to uruchamianie bezutyczenych programow na konsoli jest 1337 H4X0R źą!


Cytuj
A dodatkowo jeszcze ta przyjemność użytkowania - wachlowanie płytkami to jest to ^^
wuz da fakyn problem? 10 sekund z zyciorysu - oh, the tragedy!

Cytuj
Na eMule'u znalazłem ISO jakiegoś Swap Magic'a i się zastanawiam, czy to można tak poprostu wypalić i będzie działał?
Nie. Lustro plyty SM jest "posiekane" takimi dziwnymi obreczami, wiec plytka od SM raczej mocno rozni sie od takiej zwyklej.

 

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
PlayStation 2
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 18, 2006, 09:34:46 pm »
Hm...POszukajcie sobie na googlach wykresu w jakim stopniu używany jest laser podczas uruchamiania gier na Swapie i przy Modchipe...
BTW - ja tam bym sie kłócił czy te progsy są bezużyteczne, zwróć uwagę na to że nie każdy ma combo PC i PS2 ... A tak może osbie pograć  w oldschoolowe gierki na Snes'a, NEs'a i wiele innych starszych konsolek, dodatkowo możliwość odsłuchiwania mp3 i oglądania filmów.
A co do "specjalistów montażu" - żeby spalic konsole lutując chipa trzeba miec drewniane ręcę i IQ <80 XD Bo powiedzcie mi jak można nie wlutować kilku kabelków IDENTYCZNIE do tego jak ma się na obrazku ?
Musiolik - zawsze można :]
Póki co nic nie zmieni poglądu na SM - i nie jeste odosobniony w tej opinii - dla tych którzy nie mają na chipa, ew nie mają jak go zamontować. Za to rozumiem tych którzy podczas kupna konsoli dostali SM - jak się człowiek przywyczai to może i luz, ale raczej to nie jest za wygodne ;P
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:27:08 pm »
Cytuj
raczej to nie jest za wygodne ;P
wytlumacz mi prosze, co w tym jest niewygodnego. Bo chyba nie to, ze trzeba spedzic 10 sekund dluzej na odpalaniu gry, niz w przypadku chipa? O_o
Cytuj
dodatkowo możliwość odsłuchiwania mp3 i oglądania filmów.
Filmy bez problemu poogladasz nawet bez chipa na konsoli i to nawet pirackie . A co do mp3...jak sam zauwazyles, progsy te, sa uzyteczne dla tych co nie maja comba PC i PS2, a tak sie sklada, ze na czyms trzeba sobie te mp3 nagrac. Poza tym, chyba wolalbym discmana, niz super-progsa pozwalajacego odpalac mp3 (ułaaaaaaał!)
Cytuj
A co do "specjalistów montażu" - żeby spalic konsole lutując chipa trzeba miec drewniane ręcę i IQ <80 zeby.gif Bo powiedzcie mi jak można nie wlutować kilku kabelków IDENTYCZNIE do tego jak ma się na obrazku ?
dokladnie tak samo jest ze Słop Madzikiem..ale mimi to wolaem nie barc sie za montaz :D
Cytuj
Hm...POszukajcie sobie na googlach wykresu w jakim stopniu używany jest laser podczas uruchamiania gier na Swapie i przy Modchipe...
sadze, ze wiecej tu zalezy od lasera, niz od sposobu gry na backupach. Prawda jest taka, ze Sony poszlo po najmneijszej linii oporu, montujac do peesdwojek (przynajmniej slimow, czy straszych modeli nie wiem) Tajwanskie, czy Mongolskie, albo inne syfiatse lasery, jakosci gwarantowanej przez firme Made in China, co zaowocowalo szybsyzm zjebywaniem sie czarnul od grania na piratach.

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:35:22 pm »
Cytuj
Cytuj
raczej to nie jest za wygodne ;P
wytlumacz mi prosze, co w tym jest niewygodnego. Bo chyba nie to, ze trzeba spedzic 10 sekund dluzej na odpalaniu gry, niz w przypadku chipa? O_o
No w sumie chujnia bo ta jakbys 2 razy usial wkladac gre... jakas tam upierdliwosc to jest... tym bardziej na grubym ps2. Ja sie przyzwyczailem bo taka sytuacje mam jeszcze od czasów PSone ;]

Cytuj
Filmy bez problemu poogladasz nawet bez chipa na konsoli i to nawet pirackie
Nie bardzo, o divixach nie ma mowy... podobno ten nowy SWAP a to pozwala.

Cytuj
sadze, ze wiecej tu zalezy od lasera, niz od sposobu gry na backupach. Prawda jest taka, ze Sony poszlo po najmneijszej linii oporu, montujac do peesdwojek (przynajmniej slimow, czy straszych modeli nie wiem) Tajwanskie, czy Mongolskie, albo inne syfiatse lasery, jakosci gwarantowanej przez firme Made in China, co zaowocowalo szybsyzm zjebywaniem sie czarnul od grania na piratach.
Wiekszosc elektronicznych zabawek jest made in china ;] i bedzie jeszcze wiecej ze wzgledu na tania sile robocza wiec nie smiac sie tu z chinczykow ;]

Anyway Shmatan to jaki czip jest dobry na Pe-eSa slima bo nie dostalem odpowiedzi a w przyszlosci jakbym kiedys zakladal to bym przynajmniej wiedzial co...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:38:21 pm »
Cytuj
wytlumacz mi prosze, co w tym jest niewygodnego. Bo chyba nie to, ze trzeba spedzic 10 sekund dluzej na odpalaniu gry, niz w przypadku chipa?
AFAIK żeby zagrać na oryginale trzeba wyłączać tego chipa, czy coś...
Cytuj
dodatkowo możliwość odsłuchiwania mp3 i oglądania filmów.
Słuchanie MP3 na TV to czad...I nie potrzebuję tutaj gadania, że na 5.1 dobrze chodzi, bo wcale tak nie jest. Potrzebny jest do tego converter dźwięku, który i tak pozostawia wiele do życzenia.
Cytuj
A co do "specjalistów montażu" - żeby spalic konsole lutując chipa trzeba miec drewniane ręcę i IQ <80 zeby.gif Bo powiedzcie mi jak można nie wlutować kilku kabelków IDENTYCZNIE do tego jak ma się na obrazku ?
Chip może być przyczyną spalenia płyty głownej konsoli...Swap Magic nie...
Większość chipów to także tanie i szajskie podróbki (głównie Matrix Infinity). Swapa nie podrobisz.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2006, 10:38:54 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
PlayStation 2
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:44:29 pm »
Cytuj
AFAIK żeby zagrać na oryginale trzeba wyłączać tego chipa, czy coś...
nie trzeba, nowsze chipy mają autodetect, sam śmigam na oryginałach

Cytuj
Większość chipów to także tanie i szajskie podróbki (głównie Matrix Infinity). Swapa nie podrobisz.
Matrix Infinity to najlepszy chip na zachodzie, a to co w Polsce sie tak nazywa to bóg wie co za chip, prawdopodobnie ModBo.

Do slimów najlepszy jest Ripper 3.4+zabezpieczenia lasera, albo H2O+zabezpieczenia.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 30, 2006, 02:00:20 am »
HAH ! Przeciwnicy Swap Magic ! TOUCH THIS !

CODER is a new member of Swap Magic's family. It maintains all the features of Swap Magic - excellent compatibility; allow launching programs from USB devices or memories; supports CD/DVD import and backup games, etc. Apart from the above functions, CODER introduces the feature of using Action Replay codes for enhanced game play. The Action Replay codes are cheat codes that help you break records easily with various functions such as infinity lives, infinity energy, max level, etc. From now on, you don't need to find any other cheating device that works with Swap Magic!

CODER features:
Supports Action Replay codes for enhanced game play.
Add and save new codes for latest games.
Preloaded over 17,000 cheat codes on over 10,000 games.
Launch program from memory card.
Launch program from USB devices.
Enable playing of import games on PS2.
Works with all PS2 model (Including the latest model v13 board).
Plays CD/DVD games.
Will not void your PS2 warranty.
Plays CD-R/DVD-R disc on PS2
No ModChip detectable in games.
No extra stress on the laser lens.
No internal modifications or ModChip required to boot your copies and imports.
Use together with Magic Switch Pro, Flip Top Cover or Slide Tool.
TOC refresh mechanism.

Jak będzie kasa to idę go kupić.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 30, 2006, 03:08:25 pm »
tiaaa....
CODER - only 87 pln at allegro.pl ..... :/
Tych kodów faktycznie jest sporo w tym coderze (wiem, bo mam), chociaż osobiście uważam, ze przynajmniej połowa dodatkowych opcji jakie oferuje nowy swap nie znajdzie u mnie żadnego praktycznego zastosowania, ale co tam heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 30, 2006, 03:23:27 pm »
Wiesz, oficjalna strona SM oferuje upgrade'a SM do Codera. Nie wiem czy jest to darmowe, ale przesyłka jest darmowa. Jedyne co musisz zrobić to wysłać zdjęcie obu płyt SM z albo paragonem, albo jakimiś danymi osobowymi (legitka, prawo jazdy lub dowód osobisty).
Najlepsze jest to, że Coder nie ma negatywnego wpływu na laser (w przeciwieństwie do Chipów).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2006, 03:24:44 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 30, 2006, 07:33:33 pm »
ano. W sumie co racja to racja, ale szczerze powiedziawszy czy mi laser pochodzi 2 lata na czipie, czy 2,5 roku na coderze to raczej specjalnej różnicy nie robi....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!