Autor Wątek: Ciuszki, fatałaszki itp  (Przeczytany 26944 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 09, 2006, 10:47:15 pm »
Apokalipsa to bajka dla niegrzecznych i glupich dzieci. Wielka Czystka to było coś.
Ahem... Ja bardziej preferowałbym nie tyle co bieliznę, a czerwone, lateksowe odzienie i chwytanie się za biust. Nie wiem dlaczeego <no dobra, wiem>, ale patrzeć na coś takiego jest bardzo przyjemne i pobudzające <wyobraźnię, choć nie tylko>. Coś takiego. Albo takiego.
Najlepiej zdjęcia jakieś zarzuć, heh. Heh. Ha.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2006, 10:48:59 pm wysłana przez qiax »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 09, 2006, 10:50:11 pm »
hm... qiax, jeśli coś, to w moim guście bardziej jest ta czarna wersja.... nie wiem, ostatnio głównie na czarny kolor mam takie małe zboczenie. aczkolwiek czerwony też bardzo pobudza moje zmysły....  a strój który zaprezentowałeś... MNIAM :)
Kame Hame Ha

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 09, 2006, 10:50:37 pm »
widziałam ...... obrzydlistwo.....
kto w tym chodzi............. ble


a tak wogóle

http://erotyczna.stronawww.pl/images/CAMA/00005.jpg
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2006, 10:53:23 pm wysłana przez Garfield »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 09, 2006, 10:52:51 pm »
Otwarte na zmiany dziewczyny, które wybijaja się z tlumu czarnych, pomalowanych i chodzących w obcisle ubrania dziewczyn, które zostały poząrte przez tredny mody codziennej? No i takie, które się w tym dobrze czują?
A co do tego linku... Hmm... Nie podoba mi to to totalnie. Za mały biust do tego chyba ma. Albo nie... Inaczej - jest taka... Przeciętna.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2006, 10:57:38 pm wysłana przez qiax »

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 09, 2006, 10:57:04 pm »
Cytuj
Otwarte na zmiany dziewczyny, które wybijaja się z tlumu czarnych, pomalowanych i chodzących w obcisle ubrania dziewczyn, które zostały poząrte przez tredny mody codziennej?
ja bym nie powiedzala że ten tłum jest taki czarny........... raczej różowy... brązowy... a ostatnio zielony


ja uwielbiam czarny wiec czy też poddałam sie trendom?? chyba nie.  

MarvelliX

  • Gość
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 09, 2006, 10:59:29 pm »
hum hum łatwiej i szybciej sie bawic w edytorze simsow ;f

heh fajne zdjątka

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:00:41 pm »
Uogólniłem. Cóż, jesli większosć osób chodzi na czarno i ktoś się też na czarno ubiera, nawet, jeśli lubi te ciuchy... To nie napisze, by przełamywal standardy i ustalał nowe normy, badź inaczej spojrzal na świat. Co innego, jak każdy zaczyna chodzić na bialo <swoja drogą, niewinny kolor>, a ta osoba tylko i ciagle w czarnym. Ale wtedy nie napisałbym, że jest otwarta na zmiany. Bo fakt faktem, nie wiesz, czy dobrze wygladasz w jakiś ubraniach, póki ich nie założysz.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:38:02 pm »
Cytuj
<miałem nawet dziwne hobby - przeglądanie damskiej bielizny na aukcjach>
Stary, jak juz zamieszkam w Japonii to cie zaprosze. Tam są takie sklepy, gdzie młode japonki- licealistki i gimnazjalistki :F oddają swoją bieliznę oraz fotografię i zaśliiony gruby otaku, przychodzi potem i kupuje w celach tylko jemu znanych. LOL :) No, ale oni jeszcze lubią się krępować i takie tam.

A Francesca Dani to juz ci mówiłem :) Nie jest zła, chociaz mnie porywają inne kobiety.

Cytuj
To nie napisze, by przełamywal standardy i ustalał nowe normy, badź inaczej spojrzal na świat.
Ale co? Mam się ubierać wbrew moim własnym przekonaniom/gustom? Świat ja kreuje, ja jestem światem, ja tworze swój własny. Nie mam zamiaru robić czegoś na przekór wszystkim choćbym był sam przeciwny temu. Ale są niektórzy co tak robią, ale to juz taki rozpierduchoanarchizm.

Cytuj
hum hum łatwiej i szybciej sie bawic w edytorze simsow ;f
Tylko po to ściągam nowe dodatki do simsów. Ale niestety, w ogóle ciuchów nie dodają ciekawych- np. ubrania sportowe zostały bez zmian od edycji podstawki, w nakładkach nic nie dodali doń. No, chyba ze ciuchy ninja uznać za nie :)

Cytuj
ja uwielbiam czarny wiec czy też poddałam sie trendom?? chyba nie.
Poddałabyś się trendom, gdybyś zaczęła nosić różowy sweterek  na dzinsy - ale tylko pod warunkiem, ze nosisz go nie dlatego, ze ci się podoba, ale dlatego ze tak chodzi nie wiem.. ee.. kto tam teraz jest popularny? Nelly czy ta solistka z Black Eyed Peas :F Przeciez jakby mi się podobały np. skejciarskie spodnie i bluzy z kapturem + obciachowe halówki od najacza to nie ulegałbym trendom, jeno własnym gustom. Ale jeśli mi się podobają garniaki generalnie i zaczynam nosić w/w zestaw, to jestem pozerem i dziewczyn nie lubiałem i nie lubie. Liże dupe legii [kto mi powie, z czego to cytat, oddam mu własną cnotę ]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:44:37 pm »
Cytuj
Stary, jak juz zamieszkam w Japonii to cie zaprosze. Tam są takie sklepy, gdzie młode japonki- licealistki i gimnazjalistki szczerb 2.gif oddają swoją bieliznę oraz fotografię i zaśliiony gruby otaku, przychodzi potem i kupuje w celach tylko jemu znanych. LOL smile.gif No, ale oni jeszcze lubią się krępować i takie tam.

A Francesca Dani to juz ci mówiłem smile.gif Nie jest zła, chociaz mnie porywają inne kobiety.

Tak, wiem, że zawsze baleś się chodzic samemu po sklepach i kupować to, na co masz ochotę, ale to nie powód, by wciagać i mnie w to! A dla mnie to kobieta... Ach, rozmarzyłem się. "Loves - nothing. Hates - evrything." Słodki cud.

Cytuj
Ale co? Mam się ubierać wbrew moim własnym przekonaniom/gustom? Świat ja kreuje, ja jestem światem, ja tworze swój własny. Nie mam zamiaru robić czegoś na przekór wszystkim choćbym był sam przeciwny temu. Ale są niektórzy co tak robią, ale to juz taki rozpierduchoanarchizm.

Nie. Ja tylko napisalem, jak to wszystko wygląda, gdy się stanie z boku. Poza tym - ja jestem bogiem, ty jesteś bogiem, i wszyscy mamy swój własny świat.

Cytuj
Poddałabyś się trendom, gdybyś zaczęła nosić różowy sweterek na dzinsy - ale tylko pod warunkiem, ze nosisz go nie dlatego, ze ci się podoba, ale dlatego ze tak chodzi nie wiem.. ee.. kto tam teraz jest popularny? Nelly czy ta solistka z Black Eyed Peas szczerb 2.gif Przeciez jakby mi się podobały np. skejciarskie spodnie i bluzy z kapturem + obciachowe halówki od najacza to nie ulegałbym trendom, jeno własnym gustom. Ale jeśli mi się podobają garniaki generalnie i zaczynam nosić w/w zestaw, to jestem pozerem i dziewczyn nie lubiałem i nie lubie. Liże dupe legii [kto mi powie, z czego to cytat, oddam mu własną cnotę ]

W skrocie - należy ulegac własnym kaprysą. Jak ja.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:49:38 pm »
Cytuj
Tak, wiem, że zawsze baleś się chodzic samemu po sklepach i kupować to, na co masz ochotę, ale to nie powód, by wciagać i mnie w to! A dla mnie to kobieta... Ach, rozmarzyłem się. "Loves - nothing. Hates - evrything." Słodki cud.
Ej, to nie ja przeglądałem aukcje uzywanej bielizny :) Ja mógłbym co najwyzej, zatrudnić się w salonie masazu :) damskiego, zeby nie było niedomówień, chociaz zrobiłbym parę wyjątków  :devil:
A co do Franciszki- tak wiem, pasujecie do sibeie. Ale zauwaz tez, ze napisała ze cię nienawidzi :F Jesteś z góry na skreślonej pozycji ;)

Cytuj
W skrocie - należy ulegac własnym kaprysą. Jak ja.
Tak, kaprysom :) Na upartego qiax przy podobie jak kap(ry)s :) Dzięki ze się w końcu odezwałeś, bo będę miał z kim pisać i do kogo wzdychać :blush: T. mi nie wystarcza.. jest za cherlawy
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2006, 11:50:24 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:01:17 am »
Cytuj
Ej, to nie ja przeglądałem aukcje uzywanej bielizny smile.gif Ja mógłbym co najwyzej, zatrudnić się w salonie masazu smile.gif damskiego, zeby nie było niedomówień, chociaz zrobiłbym parę wyjątków devil.gif

Ta, ale nie napisałem, że używanej. Na aukcjach wbrew pozorą nie tylko sprzedaja używane rzeczy. Naprawdę. Masażu powiadasz? Czyli musiałbyś obsługiwać każdą dziewczynę, która się tam pojawi. Nawet brzydką. Ha.

Cytuj
A co do Franciszki- tak wiem, pasujecie do sibeie. Ale zauwaz tez, ze napisała ze cię nienawidzi szczerb 2.gif Jesteś z góry na skreślonej pozycji wink.gif

Zawsze lubialem wyzwania. Poza tym - mnie pokocha. Mnie nie można nie pokochać. Heh. Będzie mnie kochać nienawidzieć! Ha.

Cytuj
Tak, kaprysom smile.gif Na upartego qiax przy podobie jak kap(ry)s smile.gif Dzięki ze się w końcu odezwałeś, bo będę miał z kim pisać i do kogo wzdychać blush.gif T. mi nie wystarcza.. jest za cherlawy

Prawda jest taka, że trochę wyppiłem...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:10:21 am »
Cytuj
Ta, ale nie napisałem, że używanej. Na aukcjach wbrew pozorą nie tylko sprzedaja używane rzeczy. Naprawdę. Masażu powiadasz? Czyli musiałbyś obsługiwać każdą dziewczynę, która się tam pojawi. Nawet brzydką. Ha.
Kto sprzedaje na aukcji nówki :F Piszą ze nieuzywane, a ty wierzysz ;) A co do masazu to miałbym asystenta :) Poza tym nazwałbym mój salon masazu - "Salon masazu piękności " :D

Cytuj
Mnie nie można nie pokochać
WIEM ! :blush: <serce>

Cytuj
Prawda jest taka, że trochę wyppiłem...
Spoko, ja dzisiaj duzo wypiłem. 2 litry pepśi i z 4 kawki :)

NO DOBRA, ale teraz wracamy do ciuchów
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2006, 12:10:43 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:37:03 am »
Cytuj
Kto sprzedaje na aukcji nówki szczerb 2.gif Piszą ze nieuzywane, a ty wierzysz wink.gif A co do masazu to miałbym asystenta smile.gif Poza tym nazwałbym mój salon masazu - "Salon masazu piękności " biggrin.gif

Pewnie ludzie. Ale nie wiem, nie mam pewności.

Cytuj
WIEM ! blush.gif <serce>

Pewnie z doświadczenia...

Cytuj
Spoko, ja dzisiaj duzo wypiłem. 2 litry pepśi i z 4 kawki smile.gif

Ja dużo wody. Zwykłej. Przygotowanej. No i herbatkę. Jedną. Litrową. I zero kawy... To dlatego.

Cytuj
NO DOBRA, ale teraz wracamy do ciuchów

Do ciuszków... Cóż... Jakby to napisać... Ja lubię jasne kreacje - takie biało-jasnobrązowe-jasnoniebieskie itd. Po prostu lubię tę przewrotnośc - z wierzchu anioł, pod spodem demon.
Cholercia, jakieś zdjęcie zarzućcie, czy coś, by było co komentować. Pamietajcie - ładne zdjecia ładnych dziewczyn w ładnych strojach! W końcu na czymś te chiuchy dobrze wygladać po prostu musza.
 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:01:28 am »
Cytuj
Cytuj
, chociaż także lubie czerwoną bielizne <
a tu bym sie z Toba zgodziła........ ale tylko koronkowa.... super....
ale co ja tam bede mówic.. ;p
racja co będziesz mówic poprostu pokaż ;]
qiax co znaczy dla ciebei pod spodem demon ? jakies tatuarze latex s&m?
ja tam zawsze wolałem takie bardzej ehem cnotliwe, chociarz rozochoconymi tez bym nie pogardzil
qiax chciales? to masz :F
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2006, 09:02:54 am wysłana przez Glenn »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:38:26 am »
Wy to załóżcie sobie jeszcze jeden oddzielny temat... Zawsze kiedy zaczyna się miedzy wami gadanie o ciuchach, postujecie tylko babki w bieliźnie, buhahaha.. Ja rozumiem, ze to skrzywienie jakieś i najlepiej, żeby wszystkie co ładniejsze laski w miastach w koronkach chodziły?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:43:05 am »
http://img40.imageshack.us/my.php?image=gra_h_haruka129.jpg

bardzo ładna czarna koronka

http://img185.imageshack.us/my.php?image=wetwild00711id.jpg

ten czerwony komplecik też jest naprawdę słiczny

http://img71.imageshack.us/my.php?image=5641.jpg

kolejna bardzo ładna czarna koronka

http://img35.imageshack.us/my.php?image=asamikannobou8cr.jpg

ten zestaw też jest bardzo miły dla oka :)

a co do tego, co Glenn wrzucił.... hm, jednak nie w moim typie, za mało koronek w strategicznych miejscach :)
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:58:35 am »
ostatnie troche takie małokoronkowe ale tak to twoje lepsze od moich cacy i modelki i bielizna którą noszą ^_^

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 10, 2006, 03:23:22 pm »
Ta... Ja rozumiem, rozmowa o ciuchach itd... Ale ja tam zapodałem parę linków, gdzie nie było bielizny. Znaczy się zdjęcia z nią bikini też mam...



Spójrzcie tylko na to fajne zestawienie kolorówków - biały, niebieski, blond włosy. Czegóż chcieć więcej? <Spike, zamilcz!>
Cichy jaskrawe, kolorwe - fakt, chore, ale jak to fajnie wyglada.

Cytuj
qiax co znaczy dla ciebei pod spodem demon ? jakies tatuarze latex s&m?

Widzisz kogoś ubranego w jasnych kolorach - i jakoś tak nie spodziewasz się, że nagle wyjmie nóż zza pazuchy, nie? A gdy widzisz kogoś w skórzanej kurtce nabitej ćwiekami? To już takiego wrażenia nie robi.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 10, 2006, 03:27:55 pm »
strój ciekawy ale taki no no ... ( zawsze słów brak -_-) dziecinny ja wole cos bardziej dojżałego i nie tak jasnego , tego rodzaju niebieskiego tez nie lubie , a na tym zdjęciu dotego odnosze wrazenie ze piers dziewczyny ma kształt zemniaka ... i wogule sama modelka jest taka lalkowata czego bardzo nie lubie  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Ciuszki, fatałaszki itp
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 10, 2006, 03:30:09 pm »
Cytuj
<Spike, zamilcz!>
Kurde, ganz, ja rozumiem wisz. Mi się też duzo kobiet podoba :) ale to jest temat o modzie :D Masz temat "piękne panie"