Autor Wątek: Święta  (Przeczytany 10513 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Święta
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:42:28 pm »
Cytuj

Musiol, nie dziwak, tak po prostu teraz wychowuje ta pieprzona popkultura, oducza miłości do rodziców.
 
Pardon, ale poczułem się urażony tymi słowami. To, że nie lubię przy nich siedzieć nie znaczy, że ich nie kocham, poza tym nie wychowuje mnie popkultura. Tylko nie potrafię tej przesadnej słodkości wytrzymać, bo wiem, że jak każdy odejdzie od stołu to znów zaczną się kłótnie o byle gówno.

Ps. Hisoka nie wróci raczej, nie było jej widać od paru miechów.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:49:58 pm »
Cytuj
Ps. Hisoka nie wróci raczej, nie było jej widać od paru miechów.

Powroci jak zateskni (moze nigdy to sie nie stanie)

Cytuj
QUOTE (Chief Roberts @ 11.12.2006, 21:28:34)

Musiol, nie dziwak, tak po prostu teraz wychowuje ta pieprzona popkultura, oducza miłości do rodziców.



Pardon, ale poczułem się urażony tymi słowami. To, że nie lubię przy nich siedzieć nie znaczy, że ich nie kocham, poza tym nie wychowuje mnie popkultura. Tylko nie potrafię tej przesadnej słodkości wytrzymać, bo wiem, że jak każdy odejdzie od stołu to znów zaczną się kłótnie o byle gówno.

U mnie nigdy nie bylo kłotni w świeta chyba ze nie pamietam.

Lubie swieta.

 

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Święta
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:54:36 pm »
Moi rodzice potrafia sie klocic nawet w swieta, a mama to nawet o rocznicy slubu nie pamieta (tylko tata nie zpaomina z tego co kojarze), ale nie to zbyem miala jakas zwyrodniałą rodzine ;pp
Ale i tak swieta kocham i nawet te kiczowatą atmosfere, reklame cocacoli ze swiateczna ciezarowka (btw kiedys dawali lepsza muzyczke tam) i te ozdoby w supermarketach.. ale jak nie ma sniegu to lypa, mam nadzieje ze spadnie niedlugo (rozne wersje slyszalam, ale podobno ma padac przed siwtami a na siwta odwilz *_* zajebioza)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:56:43 pm »
Cytuj
Cytuj

Musiol, nie dziwak, tak po prostu teraz wychowuje ta pieprzona popkultura, oducza miłości do rodziców.
 
Pardon, ale poczułem się urażony tymi słowami. To, że nie lubię przy nich siedzieć nie znaczy, że ich nie kocham, poza tym nie wychowuje mnie popkultura. Tylko nie potrafię tej przesadnej słodkości wytrzymać, bo wiem, że jak każdy odejdzie od stołu to znów zaczną się kłótnie o byle gówno.
Do mnie odnosi się to tak samo. Bez tego, że jest kłótnia jak odchodzę od stołu. Ja też nie mogę znieść świątecznej atmosfery, tej całej słodkości. Ja bardzo lubię jeść kolację z rodziną przy jednym stole i jest to dla mnie zaj***sta sprawa, bardzo lubię kiedy moja babcia przyjeżdża na noc, ale nienawidzę kolęd, które musze słuchać na każdym, pojedynczym kanale telewizyjnym (czasem mój tata zbyt się wczuwa w atmosferę i słucha je zajebiście głośno i cały dom musi ich słuchać) i nienawidzę oglądania poraz setny Kevina i Szklanej Pułapki, i (najważniejsze) nienawidzę tego całego świątecznego burdelu  i "zapierdolu" (rodzice co chwilę latają do kuchni, bo coś trzeba przynieść/coś sie gotuje itp.) ;/ Zresztą moja mama jest tego samego zdania co ja.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:56:43 pm »
Musiol, mówiąc popkultura miałem na myśli to całe zdziczenie obyczajów. Teraz dzieciaki mają swoich starych za 'wapniaków', kto na nich czas marnuje. Siara pójść ze ojcem/matką do sklepu, siara się z nimi pokazać. Święta to nie czas na dawanie sobie prezentów (nie przedewszystkim ) to czas na spędzenie czasu w najbliższym gronie i świętowanie bożego przyjścia. Czasami się dziwię, dlaczego - skoro obecnie wśród młodzieży sami ateiści - wszyscy świętują boże narodzenie. To właśnie czas na to wspólne biesiadowanie, nie wiem, śpiewanie kolęd, wspólny posiłek przy jednym stole - chociaż raz do roku, bo i tak teraz nikt nie jada wspólnych posiłków. Nie wiem jak jest u ciebie w rodzinie, ale nie powinien być to czas na kłótnie... Nie wiem co powiedzieć, dzisiaj mam dziwny dzień i jeszcze trochę nieswojo się czuję.
Ale sam widzisz, że teraz się odchodzi od tego wszystkiego, a rodzice często są bezradni, sami nie potrafią o to zadbać. Może powinniśmy im trochę pomóc? Może nie wyjdzie tak jak trzeba, ale to święto jest raz do roku, co nie?

Cytuj
Hisoka nie wróci raczej, nie było jej widać od paru miechów.
Wiem, łka ma dusza z tego powodu. Ona tchnęła świeży powiew w to forum :)

Cytuj
Do mnie odnosi się to tak samo. Bez tego, że jest kłótnia jak odchodzę od stołu. Ja też nie mogę znieść świątecznej atmosfery, tej całej słodkości. Ja bardzo lubię jeść kolację z rodziną przy jednym stole i jest to dla mnie zaj***sta sprawa, bardzo lubię kiedy moja babcia przyjeżdża na noc, ale nienawidzę kolęd, które musze słuchać na każdym, pojedynczym kanale telewizyjnym (czasem mój tata zbyt się wczuwa w atmosferę i słucha je zajebiście głośno i cały dom musi ich słuchać) i nienawidzę oglądania poraz setny Kevina i Szklanej Pułapki, i (najważniejsze) nienawidzę tego całego świątecznego burdelu i "zapierdolu" (rodzice co chwilę latają do kuchni, bo coś trzeba przynieść/coś sie gotuje itp.) ;/ Zresztą moja mama jest tego samego zdania co ja.
Wytrzymasz tą słodkość raz do roku. Ja też nienawidzę słodkości specjalnie, ale kurde.. A co do TV to wyłącz kabel z prądu i wyjmij antenę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2006, 09:59:24 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Święta
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:58:43 pm »
Ja bardzo lubie święta.Fajnie kiedy sie cała rodzina spotka razem.Nie ma treningów można odpocząć i bardzo lubię tą atmosferę.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:01:16 pm »
Cytuj
zajebioza

Kurde, czy ty nie jestes moja kolezanka ?

Cytuj
Moi rodzice potrafia sie klocic nawet w swieta, a mama to nawet o rocznicy slubu nie pamieta (tylko tata nie zpaomina z tego co kojarze), ale nie to zbyem miala jakas zwyrodniałą rodzine ;pp

Ja nie umiala bym ;)

Chyba wszyscy lubia swieta. Moze nie kazdy tak samo ale chyba azdy w jakims stopniu.

Cytuj
ozdoby w supermarketach

Mnie to troszeczke wkurza. W tesco juz choinki itd. były w listopadzie a dokladniej to gdzies ok. 19

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Święta
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:04:07 pm »
Cytuj
Siara pójść ze ojcem/matką do sklepu, siara się z nimi pokazać.
Nie uogólniaj, tak jest faktycznie, ale mi nie wstyd pojechać gdzieś z matką, wprost przeciwnie, lubię z nią jeździć na zakupy, ba, czasem mnie do dziewczyny podrzuca mojej :F

Cytuj
To właśnie czas na to wspólne biesiadowanie, nie wiem, śpiewanie kolęd, wspólny posiłek przy jednym stole - chociaż raz do roku, bo i tak teraz nikt nie jada wspólnych posiłków.
Jak Sol, nie lubię kolęd, cicho zapuszczone w tle są klimatyczne, ale nie na cały głos, w każdym kanale, na każdym kroku, rzygać się tym chce.

Cytuj
Nie wiem jak jest u ciebie w rodzinie, ale nie powinien być to czas na kłótnie...
Nie mi to mów...

Cytuj
Ale sam widzisz, że teraz się odchodzi od tego wszystkiego, a rodzice często są bezradni, sami nie potrafią o to zadbać. Może powinniśmy im trochę pomóc?
Od rodziców się odchodzi, a oni odchodzą od dzieci, zostawiają ich, a jak dzieci "dorosną" w pewnym sensie, to dbają o nich jak o 2 letnie dzieci ;/

I żeby nie było, lubię święta, ale bez przesady ;/ Ja nie lubię własnych urodzin :F

 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Święta
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:04:23 pm »
Cytuj
Mnie to troszeczke wkurza. W tesco juz choinki itd. były w listopadzie a dokladniej to gdzies ok. 19
Pierwsze świąteczne KloakaKole już 26-29 października były, świąteczne gazetki z hipermarketów też ;]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Święta
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:07:42 pm »
No ;/ a choinki są odrazu po Dniu Zmarłych i to jest wnerwiające, ale tak ogolnie mi chodzi, przed świętami. Albo ozdobione główne ulice^^ Byćmoże za parę lat z tego wyrosnę.
A propos rodziny, to my naszczescie (?) nie spiewamy wspólnie kolęd, ale zawsze coś tam leci w tle, a i jak sie zwala rodzina to mnie to nie przeszkadza, dzielismy sie na "dorosłych" i "dzieci" i kazdy idzie w swoja czesc mieszkania.. i jest ok. Po za ttm to tlyko raz w roku.. i jest przyjemnie dosyc ;)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:10:10 pm »
A wiecie co ONI wymyslili, ze bede musiala spiewac koledy. Na moje nieszcescie znam wszystkie na pamiec bo chodze na ten chor. Boze teraz tak c oroku bedzie ;)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Święta
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:15:37 pm »
Wiesz, ja musze grac kolędy na gitarze,a kiedys ktos madry ze siwczka stanal i prawie mi sie gryf zahajcował.
Dzizys chór oO
Ja sie wypisalam w tym roku, bo juz wytrzymac nie moglam XD Ja nie spiewam, mam nawet problemy z mowieniem ;/ koszmar

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:25:23 pm »
Cytuj
Nie uogólniaj, tak jest faktycznie, ale mi nie wstyd pojechać gdzieś z matką, wprost przeciwnie, lubię z nią jeździć na zakupy, ba, czasem mnie do dziewczyny podrzuca mojej
Tak jest, nie uogólniam :) Większości osób wstyd w ogóle, że mają matkę. Wkurwia mnie to strasznie, ta dzisiejsza młodzież (jeszcze kilkanaście dni i już będę -dziestolatkiem hehehe ;) )

Cytuj
Jak Sol, nie lubię kolęd, cicho zapuszczone w tle są klimatyczne, ale nie na cały głos, w każdym kanale, na każdym kroku, rzygać się tym chce.
Ja też nie lubię kolęd, u mnie w domu nie śpiewamy (nie wyobrażam sobie tego), ale nawet jeśli ktos tak robi- to co w tym złego ;) Telewizor w tym roku wyłącze i poprzestawiam im, żeby w końcu rodzina razem była, a nie - ja poza domem, siora u siebie w pokoju o 22 wraca i słucha viva/mtv, a starzy sami razem oglądają film.

Cytuj
to dbają o nich jak o 2 letnie dzieci ;/
Hehe, coś w tym jest. Ale napisze o tym kiedy indziej.

Cytuj
Ja nie spiewam, mam nawet problemy z mowieniem ;/ koszmar
O właśnie. Dawajcie na święta na SZ, zrobimy sobie taką konferencję na SKYPE. Podłączajcie mikrofony i w końcu usłyszymy swoje głosy :F Ja jestem ciekaw jak brzmi Tantalus i Gipsi (i Hisoka ale na nią nie ma co liczyć :( ) Ganz pewnie się nie podłączy- ale żałujcie. On ma zajebisty, seksowny, aksamitny i taki brrr.. metroseksualny głosik hihihi. Musiol pewnie ma tubalny bas, sol chrypkę jak 40-letni palacz, sierhij typowy młodzieżowy głos a marv ssssyczy za każdym 's' :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2006, 10:34:04 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Święta
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:33:12 pm »
Cytuj
Ja sie wypisalam w tym roku, bo juz wytrzymac nie moglam zeby.gif Ja nie spiewam, mam nawet problemy z mowieniem ;/ koszmar
seksowna chrypa? :P

Cytuj
O właśnie. Dawajcie na święta na SZ, zrobimy sobie taką konferencję na SKYPE. Podłączajcie mikrofony i w końcu usłyszymy swoje głosy szczerb 2.gif Ja jestem ciekaw jak brzmi Tantalus i Gipsi (i Hisoka ale na nią nie ma co liczyć sad.gif ) Ganz pewnie się nie podłączy- ale żałujcie. On ma zajebisty, seksowny, aksamitny i taki brrr.. metroseksualny głosik hihihi.
Nie mam nic przeciwko, choć i tak skończy się tylko na pomyśle :P ja mam mikrofony z singstara :P Ja i tak będę się widział z Solem, to jego głos poznam ;]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Święta
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:35:32 pm »
Cytuj
Cytuj
Ja sie wypisalam w tym roku, bo juz wytrzymac nie moglam zeby.gif Ja nie spiewam, mam nawet problemy z mowieniem ;/ koszmar
seksowna chrypa? :P

O nie nie. To to by fajne było :P Ja poprostu gadam bez sensu, szybko i niewyrazniexD

Cytuj
O właśnie. Dawajcie na święta na SZ, zrobimy sobie taką konferencję na SKYPE. Podłączajcie mikrofony i w końcu usłyszymy swoje głosy szczerb 2.gif Ja jestem ciekaw jak brzmi Tantalus i Gipsi (i Hisoka ale na nią nie ma co liczyć sad.gif ) Ganz pewnie się nie podłączy- ale żałujcie. On ma zajebisty, seksowny, aksamitny i taki brrr.. metroseksualny głosik hihihi.
Pomysł fajny, ale tez mi sie wydaje ze sie nie uda.. ale jakby co to sie piszę ;)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:38:32 pm »
Dobra, to przenieśmy to do TO. Ja się piszę też, ale nie mogę nic obiecać, będę dopiero 22 grudnia, jutro spadam do Szczecina na uczelnie i nie mam dostępu do neta tam obecnie.

Cytuj
Ja poprostu gadam bez sensu, szybko i niewyrazniexD
Ja w zależności czy mam dużo do powiedzenia, czy nie bardzo :) Jak nawijam na konkretny temat na którym się znam - to jestem jak karabin maszynowy. Jak normalnie mówie- to chyba normalnie. Zresztą, przekonacie się hehe. Ganz mówi, że mam 'pedalski' głos :F [to taka zachęta żeby to zorganizować :F {ale on w ogóle mówi, że jestem pedał do kwadratu - to taka zniechęta to zachęty }]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2006, 10:39:03 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:43:37 pm »
Ja sobie przypominam ostatnie święta. Jechałem z Dęblina z przesiadką w Wawie do Gdańska pociągiem. I na Wawie Wschodniej taki burdel mieli z pociągami, że trafiłem do Gdańska gdzieś koło 22 15, pamiętam dokładnie bo musiałem jechać przez Bydgoszcz. ;/ Lipa straszna bo PKP zrypało mi przepustkę z wojska na święta trochę. Nie chce mi się dokładnie to tego wracać nawet. Ale jak byłem już w domu to chyba nigdy się nie cieszyłem tak ze świąt, nawet jak miałem kilka lat. A w wojsku siedziałem wtedy już chyba 2 miesiące i byłem chyba dopiero na 3 przepustce. Nie pamiętam nawet co dostałem bo bardziej cieszyłem się z tego, że mogłem spędzić święta w domu i wyspać się w miękkiej przytulnej pościeli chociaż wydawała się może nawet zbyt miękka, ale nigdy nie przywiązywałem uwagi do tego przed wojskiem. Kiedy byłem na przepustkach wszystko w domu wydawało mi się luksusem. Ta a już po północy to czytałem Last Ordera do 5 rano bo nie zdążyłem przed wojskiem nawet heh. Święta były fajne ale szybko minęły i przepustka na 72 h też się szybko skończyła. W tym roku  czuje lipe chyba, że pod choinką będzie piec do gitary heh. Ale czuję, że bedzie raczej lipa i z prezentami też i mam trochę wyj**ane w nie.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:50:53 pm »
Cytuj
Dobra, to przenieśmy to do TO. Ja się piszę też, ale nie mogę nic obiecać, będę dopiero 22 grudnia, jutro spadam do Szczecina na uczelnie i nie mam dostępu do neta tam obecnie.

Wpadnij do mnie XD

Cytuj
QUOTE
Ja poprostu gadam bez sensu, szybko i niewyrazniexD



Ja w zależności czy mam dużo do powiedzenia, czy nie bardzo  Jak nawijam na konkretny temat na którym się znam - to jestem jak karabin maszynowy. Jak normalnie mówie- to chyba normalnie. Zresztą, przekonacie się hehe. Ganz mówi, że mam 'pedalski' głos  [to taka zachęta żeby to zorganizować  {ale on w ogóle mówi, że jestem pedał do kwadratu - to taka zniechęta to zachęty }]

Pomysl fajny,ale... ja mam okropny glos. Pozatym czego tu sie spodziwac mam 13 lat :D Wole wam odpuscic. Dobra kociec offtopicu

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Święta
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 14, 2006, 02:11:09 pm »
nielubia swiat po pierwsze za to ze w ragnaroku dodajom mobka antonio po drugie nie lubie skladac zyczen po trzecie nie lubie sie dzielic oplatkiem bo mi za bardzo smakuje a rodzina mie do tego zmusza i po czwarte ostatnie wylonczajom tv podczas (niewiem jak to sie zwalo orginalnie ale ja to nazywam "wyzerka") wyzerki......

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Święta
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 27, 2006, 01:55:09 pm »
http://img139.imageshack.us/my.php?image=im000858wk9.jpg

a co wy dostaliście? (Sol, wklej tu potem zdjęcie Wii :P)