Autor Wątek: Terroryzm  (Przeczytany 6367 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 08, 2005, 07:38:16 pm »
Co do terroryzmu to ja bym się niecieszyl na twoim miejscu kakaś że ciebie jedziesz za tydzen i cię "bum bum" omineło... to że był już atak nieznaczy że nie będzie wiecej ;]

Po drugie nie wydaje mi się żeby narazie polske atakowali ale kto wie... może bedzie jakiś atak... mam nadziej oczywiscie że nie

Nie wiem jak wyglądał temat  ale cos mówiliście Terroryzm: za czy przeciw? Ofkoz jest się przeciw terroryzmowi ale np. po obejżeniu filmu Battle Royale 2 poważnie się zastanowiłem nad tym i wniektórych miejscach świata terroryzm to jedyne rozwiązanie... zresztą film był zdecydowanie nastawiony anty amerykańsko, jednak fabuła mi się podobała... wreszcie postawiłem się w skórze terrorystów...

Co do ataku na Irak to ja byłem zdecydowanie za wojną, co z tego że głównie chodziło w tym o kase, ale naprawde moim zdaniem to nie był jedyny powód... Husajn to naprawde nie byl za wesoły typ, i pod czerepem samych pozytywnych myśli pewnien nie miał... kto wie co by mu odbiło na starość... takich ludzi powinno się turlać.. ja jakbym mieszkał w stanach to takiego Husajna z bronią bym się bał...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 08, 2005, 07:46:11 pm »
eee....ja troche niezorientowany...ale znalezli tam jakas atomowa bron?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Terroryzm
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 08, 2005, 07:47:48 pm »
nowłasnie niebardzo...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Terroryzm
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 08, 2005, 07:48:06 pm »
nie .USA sprzedało broń [chyba rakiety] Iraqowi,więc wiedziało,że iraq ma.....więc zarządali jej spowrotem i nie przewidzieli,że Hussajn już je zużył.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 08, 2005, 07:52:04 pm »
ch*j że nieznaleźli... ale zawsze zagrożenie było jakimiś bron mi chemicznymi... mieli podstawe to zaatakowali... lepiej być bezpiecznym na zapas... a do tego rpa piechotą niechodzi ;]

po zatym jakbym był Irakijczykiem w miare marym to nie wiem czy bym się nawet nie cieszył gdyby mi przyatakowały Stany mój naród... przeca ten brat Husajna czy tam syn nie pamiętam to podobno niezłym był wyjeb*em i sobie jeździł po ulicach i jak mu się chciało to wysiadał sobie i jakiegoś maćka z ulicy brał do auta i póxniej go elegancko torturował... no ale to juz w jakiś wiejskich programach ogladałem na TV więc mnie to pyra... ostatnio TV nie ogladam wogóle ale Blair podobno gdzieś znowu przyatakowywuje co nie? jak to mówi mój kumpel o nim "I love this guy" ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Terroryzm
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 09, 2005, 09:51:14 am »
wczoraj na TVP2 widziałem program o islamistach i zwolennikach Osamy  :o co oni z dziecmi robili to masakra :/ albo trzymali w rekach szabelke i napierniczali sie nia po głowie i tak do czasu az zostanie jeden... nawet małe dzieci tak robily...nie dosc ze masa krwi... to jeszcze na zywca wsrod ludzi :/ toz to chore wszystko jakies  ke?  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

MarvelliX

  • Gość
Terroryzm
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 09, 2005, 01:53:16 pm »
bo islamiści sa chorzy :F ich fanatyczna wiara w Allaha doprowadza ich do zguby

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 09, 2005, 04:30:55 pm »
Może nie koniecznie chodzi tu o samą wiarę, ale problem jest taki, że zapisy Koranu są interpretowane, tak jak w czasach średniowiecza...Są tam wzmianki nawołujące do Jihad'u. Fundamentaliści interpretują je dosłownie, z resztą nie tylko te fragmenty o Świętej Wojnie. To tak samo jak chrześcijanie mieliby kropić w dzisiejszych czasach swoje drzwi krwią jagniąt.

Offline Volgin

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Terroryzm
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 09, 2005, 04:55:34 pm »
Cytuj
ale zawsze zagrożenie było jakimiś bron mi chemicznymi
Gipsi ludzie twojego pokroju, błyszczący swoja ignorancja sa podporą tego społeczeństwa. Niestety.
W tym kraju mysli tak wiekszośc ludzi, a próby przekonania ich, że się mylą spełzają na niczym.
Albowiem zaprawdę zapytuje sie ciebie a gdzie i ile tej broni chemicznej czy nawet biologicznej znaleźli.
Saddam był i wciąż jest , kawałem gnoja i sadysty to fakt. Ale przywódców państw jego pokroju czy wręcz gorszych sa na świecie setki.
A dla wszystkich ignorantów całkiem fajna fotka z czasów wojny iracko-irańskiej (1980-88)

Chyba poznajecie faceta z lewej ;)
I na koniec: Jeżeli napada sie na jakiś kraj lub państwo to trzeba sie liczyc z ruchem oporu, przez niektórych nazywany terroryzmem. W czasie 2 w. ś. hitlerowcy tez nazywali polskich partyzantów - bandytami i terrorystami.  
This is a war Major. A cold war. Fougth whit information and espionage....It is kill or be killed. Potential threat must be weeded out...

k@s

  • Gość
Terroryzm
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 10, 2005, 06:37:25 pm »
mnie tez nie zaatakuja bo  nie wiedza gdzie ja mieszkam i nie chciało by się im szukać na mapach:d więc ja mam spokuj


EDIT::::
a walic to ja był wolał żebi  teroryści wywołali fale  :D i zatopili jąś wies stała by sie  sławna normalnie akłapark ja się dobori jakies drobne zeczy:p
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2005, 06:42:01 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Terroryzm
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 11, 2005, 12:03:35 am »
Cytuj
EDIT::::
a walic to ja był wolał żebi  teroryści wywołali fale  :D i zatopili jąś wies stała by sie  sławna normalnie akłapark ja się dobori jakies drobne zeczy:p
ja naprawde sie dziwie...ze ciebie jeszcze nikt nie zbanował... :/ nie dosc ze pier**** glupoty... to jeszcze masz dziwny tok myslenia... :/  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 11, 2005, 12:20:20 am »
Cytuj
a walic to ja był wolał żebi teroryści wywołali fale  i zatopili jąś wies stała by sie sławna normalnie akłapark ja się dobori jakies drobne zeczy:p

Chwila... o ile mnie pamięć nie myli, to sam założyłeś ten topic i powiem ci, że zaczynałem mieć nadzieję na twoją resocjalizację. A widzę, że zaczynasz pisać posty absolutnie nic nie wnoszące do dyskusji. Może trochę więcej głębi, sensu i znaków interpunkcyjnych, ok?

Cytuj
ja naprawde sie dziwie...ze ciebie jeszcze nikt nie zbanował...  nie dosc ze pier**** glupoty... to jeszcze masz dziwny tok myslenia...

Ojj... niestety 4um dyskusyjne jest jednym z tych miejsc, w których za dziwny tok myślenia się nie każe... to taki internetowy Hidepark... im dziwniejsza opinia, tym lepiej, bo wtedy łatwiej jest nawiązać dyskusję, co jest dyskusyjnego forum głównym zadaniem.... ale jeśli mam być szczery, to też sie dziwię, że katsa nikt (Marv) nie zbanował, bo moim zdaniem już sobie zapracował...

A żeby nie było, że nic nie wnoszę do dyskusji, to terroryzm jest pojęciem bardzo względnym. Z ich perspektywy to jest właśnie patriotyzm umrzeć w imię swojego boga i ojczyzny, posyłając na łaskę Allacha rzeszę bezbożnych pogan z ameryki i innych pogańskich krain. Dla nich to atak na Irak był aktem terroryzmu.... tak się jakoś dzieje, że USA wpiernicza się wszędzie, gdzie tylko może (Israel, Wietnam, Korea, Irak part 1 i Irak part 2), a potem się dziwi, że ich żaden islamski kraj nie lubi...

PS. Przy okazji.. proponuję, żeby w regulaminie dać link do "Posting and You"... może to kogoś przekona..... o ile dobrze pamiętam to link wyglądał mniej-więcej tak

Offline Volgin

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Terroryzm
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 11, 2005, 06:11:30 pm »
Nie dziwię się, zę ten kraj tak stoi, skoro ludzie myślą jak ty k@s.
Idź walnij się w łeb 10 kilowym młotem potem idź sie utop i napisz jaka była woda.
Jeśli myślisz, że to co napisałeś było śmieszne to się grubo mylisz.
Nie popieram terrorystów, ale potrafię ich zrozumieć. Albo przynajmniej tak mi się wydaje.
BTW: Gipisi mam nadzieję, że przeszukujesz jakieś źrodła dotyczące irackiego potencjału b.m.r. <broni masowego rażenia>. Bo ja wciąż czekam na odpowiedź.
 
This is a war Major. A cold war. Fougth whit information and espionage....It is kill or be killed. Potential threat must be weeded out...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 13, 2005, 11:50:54 am »
łał ktoś czeka na moją odpowiedz? wreszcie ktoś mnie lubi na tym forum ;]
heh no to coś tam napisze, ale zaznacze os razu że nic nie szukałem żadnych źródeł bo i poco... jakoś nazbyt mi się neichce nic czytać na necie.... za wiele o tychj wydarzeniach nie wiem bo interesowałem się tym do pewnego momentu.. później mójbrat wyjechał do angli i miałem wolny pokój z komputerem i konsolą i odciełem się od czegoś takiego jak wiadomości ze świata... ale do pewnego momentu coś tam wiedziałem...
hmmm więc ja jestem ignorantem bo uważam że to nie była wojna o rope... czyli ze twoim zdaniem to była wojna o rope tak?

Po pierwsze Amerykanie nie znaleźli broni masowego rażenia bo sadam takiej nie miał (jak pamiętam gdzieś w latach 80 Izrael rozje*ał im fabry gdzie roili atomówki... 85?) a jedyna broń masowa którą miał to jakiś tam gaz nie pamiętam jaki (musztardowy? albo jakoś tak ;]) który sadam wyje*ał na wioske kurdów i wyjeba*o wszystki ludzi -10 tysięcy kurdówm możliwe że więcej tego nie miał albo wywiózł gdzieś... Irany czy innej wiejskiej Syrii.. raczej Syrii

po drugie... wojna o rope? kur*a tak gadają tylko pierdo*eni socjaliści (Francuzi, Niemcy itp. są pieprzonymi tchórzami a Francja to iście skórwysy*ski naród), w tej wojnie moim zdaniem chodziło o obalenie dyktatora który był zagrożeniem dla USA, wyrównianie rachunków -tatuś pana duże  B. nie zabił sadama kiedy miał okazje podczas krucjaty w Kuwejcie i wycofał wojska- więc młody Bush musiał naprawić bład. Amerykanie mają teraz strategiczne pozycje na bliskim wschodzie, nastraszyli wszystkich Arabów w ch*j, z Lizbanu wycofały się wojska syryjskie przez to np. i chcieli zabezpieczyć złoża ropy i w Iraku alen ie można powiedzieć że jest to wojna o rope.

Jeśli Amerykanie są tacy xli że tam wpadli to jacy ku*wa my jesteśmy pazerni ze tam posłaliśmy wojsko skoro dla nas Irak nie był raczej nazbytnim zagorżeniem a Stany Zjednoczone były zagrożone... zresztą ciekawe jakbyś myślał o świecie jakby w twoim kraju zdażyło się coś takiego jak zdarzyło się 11 wrześnie.
Po za tym jak oglądałem wydażenia to ludzie tam nazbyt nie rozpaczali po tym jak został obalony reżim sadama, jakoś tam ludzie ciesyzli pyski i świętowali bo wiedzieli że już nie będzie strachu przed wiejskim panem...

wiem że pisze tutaj jak idiota ale wszystko tam jakoś z pamięci kolecze i jak mówie później już się odciąłem od wiadomości i tylko czasem coś nasłyszałem i nie wiem jak tam teraz jest w Iraku i jakie są reakcje tamtejszych ludzi.


EDIT::::
aha i jesczze jedno:
mame mi mu memo, mame mi mu memo, mame mi mu memo Magicalu Beamuu ^__^

to tak na pozytywne zakończenie bo dobra nutka japońska wiejska mi leci ;]

EDIT 2:::
aha k@s masz dałna nie przeciętnego i w domu cię bić muszą nieźle... ale ja na to moge tylko powiedzieć mame mi mumemo i dalej sobie tak śpiewać jak u góry napisałem i tańczyć po pokoju jak dałn, bo przecież nie ma się co nad wodogłowiem rozwodzić (aha poczytaj sobie kilka razy mój podpis w sygnaturce ;])
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2005, 12:03:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 13, 2005, 12:15:42 pm »
Cytuj
Amerykanie nie znaleźli broni masowego rażenia bo sadam takiej nie mia
Cytuj
Stany Zjednoczone były zagrożone
eee....no chyba nie bardzo...nie sadze zeby Saddam okazal sie takim debilem i bez gazow musztardowych ;] i innych takich zabawek by sie na łamełyke nie rzucal....bo raczej na tratwach, uzbrojeni w patyki tam nie poplyna araby.

Cytuj
to jacy ku*wa my jesteśmy pazerni ze tam posłaliśmy wojsko skoro dla nas Irak nie był raczej nazbytnim zagorżeniem
raczej jacy my jestesmy ku*wa glupi ze poslalismy tam wojska skoro dla nas Irak nie był raczej nazbytnim zagorżeniem...bo po kiegu ch*ja? ropy nawet nie zobaczymy bo w koncu USA pokaze nam srodkowy palec i na tym sie skonczy  nasza nadzieja na jakikolwiek zysk z tej wojny. A ze Kwachu chcial sie podlizac wiejskiemu Bushowi i wyslal jak ostatni debil wojska do Iraku noto juz inna sprawa.

Cytuj
i świętowali bo wiedzieli że już nie będzie strachu przed wiejskim panem...
no ze swietowali to raczej nie widzialem...ale nie wnikalem w to  za bardzo wiec moze to przeoczylem...ale jak dla mnie to teraz maja strach przed jeszcze bardziej wiejskim panem, bo Bush IMO moze teraz zrobic co chce z Irakiem, a to juz dla nich raczej nie jest powod do swietowania

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 13, 2005, 08:51:19 pm »
Ehh chłopcy... polityka.... to wszystko polityka i nie nam maluczkim rozwodzić się nad tym, co myślą sobie ci przystojni i uśmiechnięci mężczyźni w garniakach, co to ich w TV ciągle puszczają...

Cytuj
po drugie... wojna o rope? kur*a tak gadają tylko pierdo*eni socjaliści (Francuzi, Niemcy itp. są pieprzonymi tchórzami a Francja to iście skórwysy*ski naród), w tej wojnie moim zdaniem chodziło o obalenie dyktatora który był zagrożeniem dla USA

Chodzi o to, że Sadaim nie był zagrożeniem dla USA, czego dowodem jest brak broni biologicznej i chemicznej. Znaleźli faktycznie Sarin i Gaz Kiełbasiany, ale sam gas nie wystarczy, żeby stanowić broń. Wpierw musieliby mieć pociski balistyczne lub inną aparaturę do tego, aby ów gaz rozpylić. Nawet Sadaim nie jest tak głupi, żeby pomyśleć o ataku na USA. To tak jakby w śpiącego lwa rzucać szyszkami... nie trudno jest się domyślić co się w końcu stanie, jak ów lew się obudzi. Zagrożenie ze strony Iraku było pretekstem do wywołania wojny, na którą USA czaiło się zresztą od pewnego czasu. Od czasów zimnej wojny USA i Rosja rywalizują ze sobą na każdym gruncie, rozszerzając swoje wpływy wzdłuż i wszerz. Złoża naturalne tego świata się kończą i cena ropy naftowej rośnie w górę. Rosja ma wiele jej źródeł na własnym terytorium i do tego ma mocne wpływy w krajach arabskich (w końcu wszyscy arabowie wykorzystują uzbrojenie kupione od rosjan lub wcześniej sowietów). Natomiast USA musi ją sprowadzać z Arabii Saudyjskiej, Syrii, Libii i innych krajów bliskiego wschodu. Zdobycie własnych źródeł ropy rozwiązuje wiele amerykańskich problemów. Nie mówię tutaj o tym, że Irak zostanie zbrojnie zajęty i przyłączony do terytorium Stanów... tak się nie robi od dawna. Chodzi o to, żeby zdobyć do nich łatwiejszy dostęp... zmniejszyć ilość pośredników lub sprawić, by byli oni bardziej przychyni w dyktowaniu cen. Chodzi o zagrania dyplomatyczne.... a wojna to to samo co dyplomacja, tylko przy użyciu innych środków. Plan USA jest mniej-więcej taki:

1) Rozpocząć globalną politykę anty-husainową i przekonać cały świat, że Husain jest groźnym terrorystą i trza wyzwolić uciśniony Iracki naród spod jego jażma.
2) Wypierniczyć Husain'a z Iraku i stłamsić jakoś ludzi, którzy go faworyzują.
3) Pomóc w odbudowie kraju, sprowadzając inwestorów z krajowych spółek, zasilając własną kieszeń w gotówkę.
4) Dojście do porozumienia z nowymi, demokratycznymi władzami Iraku, aby pozyskać dostęp do taniej ropy z Irackich źródeł.

Póki co realizują go dobrze, a zyski z tego będą miali niezłe.

Nie myślcie sobie, że bronie Sadaim'a. Zamordował kurdów na północy Iraku, rządził terrorem i był wogóle władcą mało fajnym. Zasłużył sobie na to, żeby dostać wpiernicz od ameryki. Jednak to, że obywatelom Iraku się źle wiodło akurat amerykanów gó*no obchodzi, a przynajmniej obchodzi mało. Oczywiście wszystkim dookoła będą mówić, że pojechali tam, aby ratować cierpiących ludzi. No ale co mają innego powiedzieć? Że pojechali po szmal?

Polityka, to dziedzina polegająca na załatwianiu spraw w sposób, który opinia publiczna uzna za słuszny. Jak dowiódł Terry Pratchet "Inteligencja grupy, to IQ jej najgłupszego elementu, podzielona przez liczebność danej grupy". Oznacza to, że opinia publiczna żadko wygryza się głębiej w jakieś sprawy i zazwyczaj widzi tylko jedną stronę medalu. W świecie polityki prawda bardzo żadko jest tym, na co wygląda.... zawsze należy się doszukiwać ukrytego sensu. Można powiedzieć, że USA miało kilka powodów, aby najechać na Irak, ale ropa, była głownym z nich, bez względu na to co widzicie w mass-mediach...

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Terroryzm
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 30, 2005, 04:31:02 pm »
Nie wiem po co wpierniczliśmy się do tego cholernego Iraku... Mam wrażenie że p. Kwaśniewski realizuje politykę konsekwentnego podlizywania się USA, która prowadzi do coraz większego uzależnienia naszego kraju od Stanów. Tylko na co to komu??  :huh: Cały czas Polska angażuje się w sprawy USA- Irak, umieszczenie amerykańskich posterunków w naszym kraju (nie wiem, czy ostatecznie do tego doszło...).  Polityk proamerykańska doprowadziła także do znacznego ochłodzenia stosunków Polski ze wschodem (może mała Polsko- Amerykańska misja stabilizacyjna na Białorusi?). Co więc z tego mamy?? Otóż odpowiedź brzmi- G*WNO. P. Bush dużo gada o wielkiej polsko- amerykańskiej przyjaźni, ale nie robi nic, by tą przyjaźń udowodnić....
It's so good to be back!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 14, 2006, 10:17:47 pm »
Cytuj
Albowiem zaprawdę zapytuje sie ciebie a gdzie i ile tej broni chemicznej czy nawet biologicznej znaleźli.
Saddam był i wciąż jest , kawałem gnoja i sadysty to fakt. Ale przywódców państw jego pokroju czy wręcz gorszych sa na świecie setki.
No właśnie. Był jeden nawet ekspert w wielkiej brytanii (bodajże od spraw bezpieczeńśtwa, czy coś takiego) który mówił, że Saddam nie ma żadnych broni i takie coś to będzie jedna wielka farsa. Za kilka dni znaleziono go martwego koło swojej posiadłości (kto nie wierzy, niech poszpera w wiadomościach).

Cytuj
I na koniec: Jeżeli napada sie na jakiś kraj lub państwo to trzeba sie liczyc z ruchem oporu, przez niektórych nazywany terroryzmem. W czasie 2 w. ś. hitlerowcy tez nazywali polskich partyzantów - bandytami i terrorystami.
Dokładnie tak. Polnische banditen- tak nas zwali. Prawo wojenne nie widzi różnicy więc nie wiem jakim cudem niektórzy widzą. Zabijanie niewinnych- a kto na wojnie jest winny? Chyba tylko politycy, ale oni najcześciej siedzą w ciepłych fotelach, albo uciekają do Rumunii.

Cytuj
w tej wojnie moim zdaniem chodziło o obalenie dyktatora który był zagrożeniem dla USA, wyrównianie rachunków -tatuś pana duże B. nie zabił sadama kiedy miał okazje podczas krucjaty w Kuwejcie i wycofał wojska- więc młody Bush musiał naprawić bład
Saddam nigdy nie był zagrożeniem dla USA. W obecnych czasach mało które państwo jest zagrożeniem dla USA, a już na pewno nie dziadzio Saddam :) Ale Bush podkreślał przy każdej okazji BROŃ MASOWEJ ZAGŁADY, TERRORYZM, OSAMA BIN LADEN.
Niech mi ktoś powie, JAKIM PRAWEM inne państwo najeżdza drugie? To jest zbrojna napaść. Pretekst jeszcze głupszy niż w IIWŚ (radiostacja w Gliwicach- nb mistyfikacja SD). Gdzie te bronie pytam? Nie ma i nie było i nie będzie. Nawet nic nie podłożą.

Cytuj
Jeśli Amerykanie są tacy xli że tam wpadli to jacy ku*wa my jesteśmy pazerni ze tam posłaliśmy wojsko skoro dla nas Irak nie był raczej nazbytnim zagorżeniem a Stany Zjednoczone były zagrożone... zresztą ciekawe jakbyś myślał o świecie jakby w twoim kraju zdażyło się coś takiego jak zdarzyło się 11 wrześnie.
A co ma jedenasty września do Saddama? To Saddam nasłał samoloty na WTC? Zresztą 9/11 to bardzo śmierdząca sprawa tak samo jak postać Osamy i jego powiązania z rodzinami Busha.

Cytuj
raczej jacy my jestesmy ku*wa glupi ze poslalismy tam wojska skoro dla nas Irak nie był raczej nazbytnim zagorżeniem...bo po kiegu ch*ja? ropy nawet nie zobaczymy bo w koncu USA pokaze nam srodkowy palec i na tym sie skonczy nasza nadzieja na jakikolwiek zysk z tej wojny. A ze Kwachu chcial sie podlizac wiejskiemu Bushowi i wyslal jak ostatni debil wojska do Iraku noto juz inna sprawa.
Nic z tego mieć nie będziemy bo nie negocjowaliśmy. Inne pańśtwa postawiły warunki i dostały kupę kasiorki + inne bonusy, a my nie. Podcieramy dupcię USA za darmo, nadstawiamy karki i opinię międzynarodową za nic. Takich mamy polityków o kant dupy. Nb. wasza Platforma Obywatelska i jej pochodne :)

Cytuj
ci przystojni i uśmiechnięci mężczyźni w garniakach
Znasz przystojnego polityka w Polsze? :D

Dobrze gadasz Tant. Ropa się kończy, a gdzie jej najwięcej? Po co się dogadywać z państwami OPEC, skoro mozna sobie wypieprzyć terrorystę Saddama i obsadzić Irak demokratycznym, wolnym rządem. Rodzi się drugie ZSRR. A nie, trzecie. Zapomniałem o Unii Jełopejskiej.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #38 dnia: Października 22, 2006, 02:27:28 pm »
Cytuj
Zresztą 9/11 to bardzo śmierdząca sprawa tak samo jak postać Osamy i jego powiązania z rodzinami Busha.
http://video.google.pl/videoplay?docid=269...e+change+polish
Łąh... Wlasnie obejrzalem ten film. W sumie juz wczesniej szczerze watpilem w atak na Pentagon, ale teraz po obejrzeniu tego i poznaniu pewnych faktow sprawa WTC tez mi niezle smierdzi... Pewnie wiekszosc widziala, ale na wszelki wypadek daje, coby kazdy mogl zobaczyc i miec nieco szersze spojrzenie na ta sprawe, niz oficjalne oswiadczenia rzadu.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"