Autor Wątek: Terroryzm  (Przeczytany 6366 razy)

k@s

  • Gość
Terroryzm
« dnia: Lipca 08, 2005, 03:25:51 pm »
Londyn nie spodziewał sie ataku terrorystycznego. Wybuchły bąby w sześciu miejscach w cętrum :w00t:.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2005, 03:47:33 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 08, 2005, 03:27:33 pm »
a co to lądyn?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

k@s

  • Gość
Terroryzm
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 08, 2005, 03:28:40 pm »
Szykuje się pytanie czy następnym celem będzie polska??

MarvelliX

  • Gość
Terroryzm
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 08, 2005, 03:50:39 pm »
hmmm twoja ortografia zdaje sie nie jest najlepsza... jak masz dyslekcje to wpisz se w sigu żeby nikt sie niesmiał z twoich błedów :F


Cytuj
Szykuje się pytanie czy następnym celem będzie polska??
a jak nawet? mi tam to zwisa bo i tak beda atakowac wieksze miasta typu Warszawa, Kraków czy Gdańsk :P takiej wiochy o słabym połozeniu strategicznym nie ruszą :shifty:


BTW dlaczego sie tak uparłes żeby załozyć nowy temat... przeca możesz korzystać z istniejących
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2005, 03:51:49 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 08, 2005, 04:19:58 pm »
ej ej.. jak by Gdańsk zaatakowali, to by było mało wpytnie... a co ze mną, Hisoką, Yuzu, Molem, Reaverem i innymi z trójmiasta... niech walą w Warszawę... nigdy nie lubiłem tego miasta... (powiało egoizmem? ojej.... przepraszam)

Badź ktoś miły i zamknie ten temat w cholerę.... albo zmieni mu nazwę na jakś bardziej ogólno, np. o atakach terrorystycznych w ogóle, łacznie z atakie na WTC i Madryt.... wtedy można pogadać, bo w innym wypadku ten topic umrze mając niecałe 2 strony....
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2005, 04:21:40 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Terroryzm
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 08, 2005, 04:21:03 pm »
ee to wy niewiecie? pewnie że nastepnym celem będzie polska, a dokładniej ja ;] ale dzięki moim l33t ninja skillz się obronie ;] a potem będzie jeszcze inwazja undeadów... ph34r ;]
hmm a tak serio - całkiem prawdopodobne... z krajów które niewycofały się z iraku i niezostały jeszcze zaatakowane została tylko polska i chyba dania, więc jakbym mieszkał w warszawie to uważałbym na zatłoczone miejsca... mówie serio... hihihihihihihihihii ph43r warszawiacy ;]

Ja bym omijał Pałac Kultury Szerokim łukiem.... ciężko w niego nie trafić Jumbojet'em heh - Wróbelek Elemelek

kup sobie swojego własnego posta rzezimieszku wróbelkowy =p

Tak jest fajniej... - Kot Filemon
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2005, 04:40:55 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Terroryzm
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 08, 2005, 04:55:54 pm »
ozes kolo zaszalal z tym tematem... normalnie jak bym czytalo Gazete wyborcza... mowa jak z gazety... no ale tam bledow nie robia... :F ja sie tam nie martwie... w moje misteczko nie rafia..bo pewnie nie wiedza gdzie to lezy :) ale ten tytuł tp troche i w 5 ni w 9.... "za czy przeciw..." znajdz mi jakiegos debila..ktory jest za... no ale ciesz sie... załozyles swoj temat :) i jak nikt nie zablokuje.. to sie ciesz :D
 PIS
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Terroryzm
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2005, 04:58:12 pm »
troche sie cofacie piszac w tym temacie... no ale coz, ja tez jestem cofniety i to ostro. A wiecie jak sie wszyscy wystraszyli ze walnelo w Londyn? Juz mysleli, ze tam bylem, ale sie zawiedli :D w sumie ja tez, do Londynu za tydzien jade... i juz nie czeka mnie tekila bum bum

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Terroryzm
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 08, 2005, 05:05:12 pm »
co to za kretyński topic?! ...terroryzm za czy przeciw?....tysiące niewinnych ofiar-za czy przeciw?!, temat do archiwum-za czy przeciw?!

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Terroryzm
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 08, 2005, 05:10:55 pm »
Wszystko przeciw... ale oprocz tego ostatniego - oczywiscie ze.. ZA !! do archiwum !! :D  albo najlepiej wogole usunac !! szkoda archiwum :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2005, 05:12:07 pm wysłana przez Spinkings »
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 08, 2005, 05:12:14 pm »
za a nawet przeciw!

Mol - chyba zostaly jeszce wlochy...ale sobie wyobrazam jaka euforia zapanuje w KrK jak w Warszawe jebnie XD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Terroryzm
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 08, 2005, 05:23:30 pm »
widze że ładnie trafiłem ze zmianą topica ;]
 hmmm włochy... noto jestesmy drudzy na liście... ph34r ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 08, 2005, 05:30:30 pm »
a w moje miasto to by nawet jumbo jetem nie wtrafili :P

chociaz terroryzm moze miec dobre strony... jakby tak np przez przypadek zabladzili z jakims samolotem na obrady sejmu :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Terroryzm
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 08, 2005, 05:44:46 pm »
Zell gdyby w twoja wioske dżambodżet wtrafił to by ja całą zakryło :F

ejj ejjj a pocholere wogóle obce wojska w Iraku siedzą? toż to nie nasza sprawa :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 08, 2005, 05:46:12 pm »
bo Kwachu to chlopak Busha i chcial mu sie podlizac

MarvelliX

  • Gość
Terroryzm
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 08, 2005, 05:47:28 pm »
ta o Polsce akurat wiem ale reszta? tez wylizać zadek Krzakowi kcieli? :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Terroryzm
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 08, 2005, 05:49:32 pm »
O! Total Offtopic reaktywacja widzę! ....a polacy polecieli bo są głupi i bezmózdzy i stwierdzili,że tak wypada,albo,że im się w brudnej polsce nudzi i pojechali się na pustynię ze skorpionami pobawić.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 08, 2005, 05:50:50 pm »
Ehh Mravy Mravy.... czy ty naprawde myślisz, że my, amerykanie i angole siedzimy w Iraku z samarytańskiej dobroci? Żeby pomóc gnębionym przez totalitaryzm ludziom z innych krajów? Aby zapanował globalny ład i porządek? Wojna to interes... nikt nigdy nie zaczął wojny w imię czegoś innego, niż włąsne dobro lub pazerność. Irak będzie rynkiem zbytu dla inwestroów z krajów sprzymierzonych. Podpisane będą kontrakty, mające pomóc Irakowi rozwinąć się, USA, WB i możliwe, że nam zapewniając źródła zysku. Taka jast prawda, mimo że nikt tego publicznie nie powie...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Terroryzm
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 08, 2005, 05:56:55 pm »
szczerze...to nie wieze zeby USA pozwolilo komus, moze poza WB, polozyc lapy na "swoim" Iraku

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Terroryzm
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 08, 2005, 05:58:57 pm »
Wielkiej brytanii też nie pozwolą....pamięć z kolonii została...tak USa wszystkich wykorzysta, a potem będzie pławiło się w Hussajnowej ropie