Autor Wątek: Motoryzacja  (Przeczytany 4437 razy)

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Motoryzacja
« dnia: Maja 27, 2005, 09:04:34 pm »
tu warazamy swoje opinie, wymieniamy sie pogladami, wiedza, nowinkami, itp itd o motoryzacji... !! na poczatek for me- TUNIG RULEZ :P

enjoy:)
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2005, 11:11:33 pm wysłana przez Spinkings »
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Motoryzacja
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2005, 09:05:24 pm »
ja tu mogę tylko się pochwalić,że ostatnio widziałam ślicznego,nowiutkiego jaguara na swoim osiedlu

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Motoryzacja
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2005, 09:08:45 pm »
a ja chyba z3 albo cos takiego wim ze to BMW bylo i to fajniutki az sie za*bac chcialo

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Motoryzacja
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 27, 2005, 09:09:42 pm »
Cytuj
załozylem ten temacik... ale nie wiem kto jak zacznie go postrzegac... :o wiec tu wyrazamy swoje opinie poglady informacje nowinki itp itd o swiecie motoryzacji ITD ...

enjoy ;)
Więc jak zakładasz jakiś temat to wyraź swoją opinie na ów temat... po co zakładać coś w czym nie chcesz nic przekazać?


coś mi się zdaje że to będzie mega profesjonalnie spamerski temat... chce tylko napisać coś takiego: po co pisać coś co nie ma żadnego znaczenia i nie nabija ci postów i nie wprowadzi nic nowego do dyskusji? pozwoli ci się pochwalić avatarem/sygnaturką?


nie mam zbytnio wiele do powiedzenia w tym temacie więc to na pewno będzie mój pierwszy i ostatni post w tym temacie..

Moją ulubioną marką jest Mercedes, maży mi się jakiś Mercedes kabriolet, może SLK...
najlepiej to jeszcze spotkać piękną kobiete która jest właścicielką takiego auta i znią się bujać...


po za tym bardziej jarają mnie Ścigacze i kiedyś z chęcią bym sobie jakieś cacko takie kupił i pośmigał po mieście... na pewno łatwo tym o wypadek ale jednak jakoś tak przyciąga...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Motoryzacja
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 27, 2005, 09:11:51 pm »
Cytuj
Cytuj
załozylem ten temacik... ale nie wiem kto jak zacznie go postrzegac... :o wiec tu wyrazamy swoje opinie poglady informacje nowinki itp itd o swiecie motoryzacji ITD ...

enjoy ;)
Więc jak zakładasz jakiś temat to wyraź swoją opinie na ów temat... po co zakładać coś w czym nie chcesz nic przekazać?


coś mi się zdaje że to będzie mega profesjonalnie spamerski temat... chce tylko napisać coś takiego: po co pisać coś co nie ma żadnego znaczenia i nie nabija ci postów i nie wprowadzi nic nowego do dyskusji? pozwoli ci się pochwalić avatarem/sygnaturką?


nie mam zbytnio wiele do powiedzenia w tym temacie więc to na pewno będzie mój pierwszy i ostatni post w tym temacie..

Moją ulubioną marką jest Mercedes, maży mi się jakiś Mercedes kabriolet, może SLK...
najlepiej to jeszcze spotkać piękną kobiete która jest właścicielką takiego auta i znią się bujać...


po za tym bardziej jarają mnie Ścigacze i kiedyś z chęcią bym sobie jakieś cacko takie kupił i pośmigał po mieście... na pewno łatwo tym o wypadek ale jednak jakoś tak przyciąga...
w czesci 1 gipsi pokazal swoja MROCZNA storne w 2 zainteresowanie resorakami ;) ja sam lubie tez jeszcze porszaczki i honde s 2k

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Motoryzacja
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 27, 2005, 09:12:36 pm »
ja majbardziej lubię BMW...poza tym kształt opla tigry mi się podoba i Peugot 407

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Motoryzacja
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 27, 2005, 09:35:28 pm »
mi sie ostatnio  bardzo spodobal ten nowy model Renault Megane z "wcietym" tylem.
Poza tym bardzo luibe mazdy...RX7 RX8 i MX5 oraz Forda Mustanga SVT Cobra R :F
a moim ulubionym smaochodem jest Viper GTS Team Oreca

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Motoryzacja
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 27, 2005, 10:45:56 pm »
Ekhem...a więc...nienawidzę spojlerów. Nie, nie jest to spowodowane:
-zazdrością posiadania takiego samochodu
-zazdrością posiadanej kasy (na samochody klasyczne potrzeba często o wiele więcej pieniędzy)
-zazdrością z jakiegokolwiek inengo powodu
Wyśmiewam poprostu ospojlerowane samochody, bo przypominają mi one bunkry/trumny na kółkach.
Dla mnie samochód jest jak ser pleśniowy - im starszy tym lepszy. Moim marzeniem jest posiadanie Nestora...piękny samochód z lat 30-40. Może być też Mini-Cooper. Nawet skusił bym się na Ładę. Trzeba było by ją "tylko" odrestaurować.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Motoryzacja
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 27, 2005, 10:59:10 pm »
Ja od kiedy zacząłem jeździć w NFSU Peugeotem 206 zakochałem się w tym autem. Szkoda, że narazie nie mam prawa jazdy, ani kasy na auto.
I'm in Space!

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Motoryzacja
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 01, 2005, 07:43:17 am »
Subaru Impreza STi, Toyota Supra, Nissan Skyline, Mitsuishi Eclipse and more... kazde autko po porządnym tuningu wzbudza u mnie respekt... za 2 latka pewnie dorwe VW Corrado albo Golfa 3 ... ale skad wziac na tuning jeszcze :huh: haha... ciekawe..pierw to ja wogóle prawko musze zdac :]



EDIT:::::::
11-12 czerwca TUNINGOWISKO Wrocław ... oj sie bedzie działo :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2005, 03:27:10 pm wysłana przez Gipsi »
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

k@s

  • Gość
Motoryzacja
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 18, 2005, 07:01:34 pm »
mi sie bardzo spodobał też BMW mam pełno zdjęć  i mam zamiar sobie takie kupić jak dostane prawojazdy:d
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Motoryzacja
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 18, 2005, 07:10:23 pm »
hmm motoryzacyjnie plany mola na najbliższą przyszłość... od wrzesnia kurs na prawko, i w przyszłym roku hmm... najprawdopodobniej kupuje VW "ogórka" w miare dobrym stanie chodza takie za naprawde śmieszne pieniądze (w tysiaku się zamykaja często) plus oczywiscie "troche" trzeba bedzie potem w niego włożyć... no ale wole zrobic sobie samochod "z duszą" i w niego kase pakowac niż za tą sama cene kupic jakies używane "cinkociento" do którego z trudem wejdzie kierowca + kanapki na drugie sniadanie =f a po roku sie syf i tak roz**bie... zreszta jak mol robi prawko to samochod mu bedzie służył raczej w celach "przerzucania grup ludzi na spore dystanse" wiec takie "miejskie" woziki odpadaja poprostu...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Motoryzacja
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 19, 2005, 10:31:09 am »
A ja wam powiem że mnei autka wogule nei jarają............ :P
Co innego motory :D Też sie praktycznie na nich nie znam, ale akurat je lubie :P
Teraz na wakacje jak mamuśka bedzie w pracy to mam zamiar wyciągnąć jave250 (ponad 40 lat staruszek już ma :D) i polatać po lesie. Po ulicy raczej nie przejdzie bo to już jest motor (pojemność 250:P), ale chociaż po lesie sie pobujam :D:P Zawsze bedzie lepiej niż moim starym komarem który jak wyciągnie 40 to jest cud...., pozatym, java jeszcxze jako tako wygląda (kumpel kiedyś myslał że to harley<lol2>) a tym komarem to wstyd z garażu wyjechać :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Motoryzacja
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 21, 2005, 05:34:30 pm »
Cytuj
A ja wam powiem że mnei autka wogule nei jarają............ 
Co innego motory  Też sie praktycznie na nich nie znam, ale akurat je lubie
mam dokladnie tak samo :P tyle ze u mnie slowo "praktycznie" mozna zastapic "wogole" :P a autka tez sa czasem niezle ale te z gornej polki o ktorych przecietny polak sobie moze pomarzyc... nie to co motory ktore wszystkie sa zajebiste :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Motoryzacja
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 22, 2005, 11:36:51 am »
A ja mam temat pracy magisterskiej związany z motoryzacją o tytule:"Klasyczne i inteligentne metody diagnozowania dynamicznych źródeł energii w pojazdach samochodowych".

Mnie samochody rajcują, motory mniej.
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Motoryzacja
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 23, 2005, 11:10:17 am »
Cytuj
A ja mam temat pracy magisterskiej związany z motoryzacją o tytule:"Klasyczne i inteligentne metody diagnozowania dynamicznych źródeł energii w pojazdach samochodowych".

Mnie samochody rajcują, motory mniej.
czyli diagnostyka samochodowa :D prosto zwiezle i na temat...ale oni zawsze mieszaja... :F ja rowniez autka... ale u kumpla widizalem filmiki z motorami i nawet fajne były... jak kolesie na scigaczach wpierniczzaja sie w radiowóz z predkoscia ponad 250 km/h i przestawiaja go o 90stopni :F albo jak jeden kolo wpierdziela sie na drugiego ...  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Motoryzacja
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 23, 2005, 11:29:48 am »
Cytuj
QUOTE (DARK rONIn @ 22.06.2005, 11:36:51)
A ja mam temat pracy magisterskiej związany z motoryzacją o tytule:"Klasyczne i inteligentne metody diagnozowania dynamicznych źródeł energii w pojazdach samochodowych".

Mnie samochody rajcują, motory mniej. 


czyli diagnostyka samochodowa  prosto zwiezle i na temat...ale oni zawsze mieszaja...

To nie tak że mieszają. Chodzi tu o nowoczesne metody diagnozowania uszkodzeń prądnic i alternatorów, więc jest to tylko jakaś część diagnostyki samochodowej.

Cytuj
jak kolesie na scigaczach wpierniczzaja sie w radiowóz z predkoscia ponad 250 km/h i przestawiaja go o 90stopni
Fajne, też chciałbym to zobaczyć. Czy ci kolesie to przeżyli, no bo 250 km/h...
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Motoryzacja
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 24, 2005, 12:19:20 am »
ten co przy tej predkosci wpadł na radiowóz zginąl namiejscu chyba... tego kamera nie pokazała... ale skoro radiowóz sie przstawił o 90stopni... i przy 250km/h... ale ten drugi tez niezly :F jedzie dwoch kolesi na motorach ok 200km/h jeden z przodu drugi z tyłu... ten co z tyłu zapierniczal na jednym kółku... i jak postawił motor na dwa kola podniosło mu dupei jechał na przednim z predkoscia bliska 250km/h... i tak jadac wpier*** sie w kolesia co jechal przed niego... obydwa kolesie suna po asfalcie...motory za nimi..a kolo z kamery: oshit...o shit... you still alive?? o shit.. o shit... a drugi sie z nich brechtał :F pozukaj na googlu wpisujac wypadki albo wypadki motocklowe kumpel chyba tak szukał...  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Motoryzacja
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 11, 2005, 10:39:09 pm »
Ostatnio oczarował mnie Peugout 407...stoi taki tuż obok biura taty i kusi. Na dodatek czarny! Za każdym razem jak koło niego przechodzę, to aż się oglądam.....cudo XD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Motoryzacja
« Odpowiedź #19 dnia: Września 18, 2006, 03:01:05 pm »
moje motoryzacyjne doswiadczenie (to co prowadziłem :F) - Skoda 120l (stary czechosłowacki jeszcze model :F ), Trabant, Maluszek, Cienias, Opel Omega, Dodge Caravan, i jeszcze kilka zaoceanicznych aut jak w canadzie było. Najfajniej mi sie prowadziło:

tą BeeMWice... (nie pamietam modelu)

no i aktualnie dzien w dzien mecze NIssana ALmerę Kombi 1.6 - samochód mój i mojego starego :F

do atrakcji motoryzacyjnych dopisuje tez jazdę na Ursusie C 360P :F - swietny ciągnik :P (jezdze nim juz od 10 lat :P )
Kame Hame Ha