Autor Wątek: Seks  (Przeczytany 30736 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Seks
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 22, 2006, 06:08:56 pm »
beznadziejne ^^' cała przyjemność z rozbierania uchodzi, bo ani nie zrobi się stiptisu nie robiąc przy tym striptisu drugiej osobie,ani nie rozbierze się drugiej osoby, samemu zostając w "czymś".

Poza tym całkiem podniecające może być jak jedna osoba zostaje prawie całkiem ubrana :blush:

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #181 dnia: Września 11, 2006, 10:31:15 pm »
ubrana... rozbieraniaesie moze byc bardzo przyjemna i trudną czynnoscią, jesli zdecydujecie się rozbierac bez uzycia rączek. a ile jesp przy tym zabawy dla obu stron :)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #182 dnia: Września 11, 2006, 11:18:45 pm »
Cytuj
ubrana... rozbieraniaesie moze byc bardzo przyjemna i trudną czynnoscią, jesli zdecydujecie się rozbierac bez uzycia rączek. a ile jesp przy tym zabawy dla obu stron :)
Nie da sie rozebrac dziewczyny bez uzycia raczek.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #183 dnia: Września 11, 2006, 11:39:08 pm »
Cytuj
Cytuj
ubrana... rozbieraniaesie moze byc bardzo przyjemna i trudną czynnoscią, jesli zdecydujecie się rozbierac bez uzycia rączek. a ile jesp przy tym zabawy dla obu stron :)
Nie da sie rozebrac dziewczyny bez uzycia raczek.
nie bądz Gipsi taki pewny :P mi sie udało... chyba, ze chodzi o to, ze rece mimowolnie w odruchu kierują się w stronę róznych pięknych krągłosci, to się zgodzę :P

 
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #184 dnia: Września 11, 2006, 11:59:36 pm »
Jak otworzyles stanik ustami?
Chyba ze miala jakas szprytke na guzik czy cos...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #185 dnia: Września 12, 2006, 12:01:13 am »
Rozszarpał na strzępy, zwierz dziki :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #186 dnia: Września 12, 2006, 12:03:32 am »
a kto mówił, ze tam trzeba cos rozpinac, aby go zdjac? sposobem Gipsi, sposobem. ewentualnie mozna zastosowac sposób Chieffa :P
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #187 dnia: Września 12, 2006, 12:52:34 am »
Cytuj
a kto mówił, ze tam trzeba cos rozpinac, aby go zdjac? sposobem Gipsi, sposobem. ewentualnie mozna zastosowac sposób Chieffa tongue.gif

Hmm sposobem Chieffa byłoby dosyć niewygodnie dla drugiej strony bo staniki bywają nawet bardzo mocne  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #188 dnia: Września 12, 2006, 12:58:43 am »
Myślę, że dla takiego zwierza jak smogu, nawet metalowy pas cnoty byłby niczym z masła, gdyby stanął mu na drodzę do gwiazd :)
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 12:59:11 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Seks
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:16:20 pm »
Nie ma Hisoki to takie tematy nie cieszą się powodzeniem i zainteresowaniem już? Myślę, że temat o dewiacjach to trochę do aysnela i jego kocich uszach ;)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seks
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:25:18 pm »
Cóż w tym złego? Pewne urozmaicenia podczas nocnych igraszek zawsze wychodzą związkowi na dobre. Oczywiście rzecz jasna jeśli oboje partnerów wyrażają aprobatę na takie przebieranki. Jak już wspominałem nie widzę w tym nic zdrożnego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 11:27:33 pm wysłana przez aysnel »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Seks
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:26:55 pm »
Cóż w tym złego? Pewne urozmaicenia podczas nocnych igraszek zawsze wychodzą związkowi na dobre. Oczywiście rzecz jasna jeśli oboje partnerów wyrażają aprobatę na takie przebieranki.
To zależy, może ja mieszkam w zacofanej mieścinie, ale jakos nie wydaje mi się, żeby przebieranki za koty czy inne psy były popularne ;)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Seks
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:30:01 pm »
w polsce raczej nie bo wkoncu to jedna wielka konserwa miesna

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Seks
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:32:42 pm »
Ja rozumiem żeby się pocałować, ale żeby od razu seks? A fe.
Zdecydowanie opcja "tak, ale tylko wybrane dewiacje", jeżeli ktoś akceptuje wszystko to... nie wie co mówi, nie widział jakie rzeczy ludzie potrafią wymyślić, albo jest jakimś totalnym świrem :>

Niemniej nie potrafię sobie wyobrazić non stop takiego samego seksu... zwykła miłość jest bardzo ok, ale kreatywność wysoce wskazana, inaczej po miesiącu sypialnia może stać się miejscem "bólów głowy" i ogólnej rutyny... a w końcu seks ma dawać przyjemność! ;]

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seks
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:34:43 pm »
Ech, ludzie tutaj nie mają za grosz fantazji. Wszyscy pewnie tylko  rach-ciach 5 minut i po robocie a później narzekają, iż niezadowolona kobieta znalazła sobie innego, który posiada coś więcej niż tylko masę mięśniową. :blink:

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Seks
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:36:25 pm »
Niemniej nie potrafię sobie wyobrazić non stop takiego samego seksu... zwykła miłość jest bardzo ok, ale kreatywność wysoce wskazana, inaczej po miesiącu sypialnia może stać się miejscem "bólów głowy" i ogólnej rutyny... a w końcu seks ma dawać przyjemność! ;]
No chyba, że ktoś uprawia seks od święta (czyli nie codziennie).

Co do dewiacji, to są takie, że głowa boli kto je wymyślał, ja w sumie nie akceptuje żadnej, ale jestem młody i cały świat przede mną ;)
Ech, ludzie tutaj nie mają za grosz fantazji. Wszyscy pewnie tylko  rach-ciach 5 minut i po robocie a później narzekają, iż niezadowolona kobieta znalazła sobie innego, który posiada coś więcej niż tylko masę mięśniową. :blink:
Haha, 5 minut? To brzmi jak spełnienie obowiązki a nie jak zaznanie przyjemności, nie wnikam :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Seks
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwca 17, 2009, 01:04:56 am »
Bo utraceniu anonimowosci, poprzez najpierw zapodanie zdjęć do naszego zdechłego zdjęciowego tematu, a następnie po rozpowszechnieniu moich danych osobowych, nie mam zamiaru zwierzać się z tego co mnie kręci :P

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Seks
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwca 17, 2009, 01:16:54 am »
Lubisz w ostatnią Niedzielę miesiąca przebierać się za świeczkę, zapalać sobie włosy, po czym wychodzić na dwór, włazić na ulubione drzewo i zwisając do góry nogami smagać się z partnerką pasami transmisyjnymi przy świetle księżyca recytując makbeta w orginale w rytm T-raperów znad wisły?

Spoko, są gorsze zboczenia ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2009, 01:17:28 am wysłana przez Sitheral »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Seks
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwca 17, 2009, 01:22:14 am »
Nie, jesteśmy znacznie bardziej konwencjonalni  :F

(mam jeszcze gdzieś kasete t-raperów :F )

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Seks
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwca 17, 2009, 10:26:11 am »
Cytuj
No chyba, że ktoś uprawia seks od święta (czyli nie codziennie).
Lol'd