Autor Wątek: Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii  (Przeczytany 3565 razy)

Offline Pablo_Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://pablolestat.prv.pl
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« dnia: Grudnia 06, 2004, 11:13:04 pm »
Ludzie , potrzebuję pomocy !!!
Walcze z przejsciem Voradors mansion - juz kilka miesiecy , fruwam zkolumny na kolumne nad głwonymn dziedzincem i raz nawet zaweisiłem zębami o balkon całkiem po drugiej stronie . Ale spadam .  Czy tam, sie jakos da zrobic tak , ze jak spadniesz to mozesz wrócic na balkon ? Czy jak juz zlecisz to koniec ?

Jak na razie po prsotu zaczynam gre od poczatku ( czyli od gargoili ) moze jest jakis skrót?

Poza tym sciagnałem sobie savy , ale pomimo poprawnego zapakowania ich do moich dokumentów dostaje informacje ze nie moze ich załadować ( w trakcie gry ) . cos da sie z tym zrobic?

Wiem , ze o wiele fajniej byłobuy pzrejsc te kolumny . Klopot tylko w tym ze jestem zmeczony zaczynaniem tego od początku ...
Wielkie dzięki za pomoc !!!

gg: 2382611  (piszcie nawet gdy jestem offline !!)

Paweł
Welcome in my world ...

Welcome in the world of broken minded alone vampire . The perdition and condemnation , love and hatred , trust and pain ...

Would thou dare to come inside ...?

Come and meet your destiny ...


Pablo Lestat's Diary ..........................

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2004, 11:18:51 pm »
Oto przyszedł Tant i ukarzę spamera zaraz... albo nie... wiecie co? Ja nie dam panu Pablo ostrzeżenia... dlaczego? Bo napisał topic tam gdzie trzeba i tam, gdzie go jeszcze nie było...

Cóż... ja nie grałem, ale zaraz napewno przyjdzie Zell i ci wszystko wyjaśni... na przyszłość jednak pamiętaj, żeby się trzy razy zastanowić, zanim się założy temat (nie mówię, że ten jest zły... właściwie to najlepszy też nie jest, no ale nie widziałeś tych, z którymi tu mielismy ostatnio do czynienia). Zaraz może rename'mne ten topic i będzie wszystko Lux..

EDIT::

No tak... jak zawsze... jednak nie mam takich uprawnień, żeby zmieniać nazwę topica... Marvell!! ARD!! Bądźcie tacy mili i zmieńcie nazwę tego topicu na coś bardziej ogólnego np: "Legecy of Kain HELP!"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 11:24:22 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Pablo_Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://pablolestat.prv.pl
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2004, 11:35:28 pm »
Przepraszam wszystkich , ale to mój pierwszy post w życiu , starałem się jak mogłem .
Jeśli ktoś jest władny zmienić nazwę topicu na lepszą . proszę bardzo , nie mam nic przeciw . Ale tak jak czytałem to wszedzie są rozne helpy , i to tez jest HELP ogólny jako dział . Więc pomyslałem ze w temacie jakos się bardziej uścisle .

Oka , koniec usprawiedliwień .


 Nie jestem chyba spamerem , Tantalus - nie wrzucam tony notek . :)

HELP!!!!!!!!!!!
Paweł

EDIT::

Faktycznie... nie jesteś spamerem... ale ostatnio wszędzie widzę spamerów... to taka choroba zawodowa... ale ma to uzasadnienie w tym, że mieliśmy ostatnio prawdziwy potop spamu... a tym razem się miło zdziwiłem. (ehh... no i komu ja warna dam.... ehh...). Jesteś pierwszym od pewnego czasu kulturalnym userem, więc w imieniu sił sprawczych witam cię Pablo na 4um Squarezonu i życzę tobie i sobie udanej współpracy (no widzicie... ja też potrafię być miły)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 11:44:49 pm wysłana przez Tantalus »
Welcome in my world ...

Welcome in the world of broken minded alone vampire . The perdition and condemnation , love and hatred , trust and pain ...

Would thou dare to come inside ...?

Come and meet your destiny ...


Pablo Lestat's Diary ..........................

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2004, 11:40:54 pm »
eee Tant nie ma co narzekać całkiem dobrze napisał posta Pablo... nazwe zmieniłęm na taka żeby nie powstawało więcej topiców o LoK... napewno ktoś sięznajdzie kto ci pomoże Pablo bo u nas na 4um to Lok jest popularny... jak kotś ma porpozycje zmiany nazwy tematu neich mi napisze na PM...
koniec offtopa i zapraszam do odpowiedzi na pytanie Pabla :)  Chłopak siępostarał i pokazał że nowi też potrafią tworzyć tematy i pisać o co chodzi :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 06:27:08 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Pablo_Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://pablolestat.prv.pl
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2004, 11:53:43 pm »
Sie troche zdziwiłem jak zoobaczyłem , że Tantalus zEditował mojego posta . Ale chyba On tu z tych Rządzących . Ja też sie cieszę , że miło mnie witają <ukłony> .
A co do , tego że 'Nowi też potrafią pisać o co chodzi" .
... Hm ... Trochę latek już mam i nie należę do większości .

no . To teraz mam nadzieje , że nie wyjdzie ze Game Masterzy sa młodsi ode mnie i dostane po uszach .
pa pa
Welcome in my world ...

Welcome in the world of broken minded alone vampire . The perdition and condemnation , love and hatred , trust and pain ...

Would thou dare to come inside ...?

Come and meet your destiny ...


Pablo Lestat's Diary ..........................

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 07, 2004, 02:39:34 pm »
Game Master to tytuł Tanta...jak looknies zna stronie glownej na "Zespól moderujacy" bedziesz wiedzial co i jak :P

wracajac do problemu...nie napisales o jaka gre chodzi...domniemam ze o "Defiance"...lokalizacj to dziedziniec przed zamkiem z kolumnami...

a wiec tak...gdy bedziesz juz na balkonie wskakujesz na pierwsza kolumne i pozniej (o ile mnie pamiec nie myli) przechodzisz do swiata spektralnego...ustawienie kolumn zmieni sie tak ze spokojnie dolecisz do przeciwleglej kolumny (lecisz po skosie ( w lewy gorny rog))...

jak nadal nie wyjdzie daj znac

tez witam na 4um :D

EDIT by Gipsi:
Napisał jaka to gra ale w nazwie tamatu... a że ja zmieniłem nazwe topica to sie zapodizała nazwa gry... chodziło o Defiacne..
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 02:54:37 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 07, 2004, 03:19:18 pm »
taka porada ogolna - zawsze jak nie wiesz co robic to poszukaj znaku spektrala (np. na tej pierwszej kolumnie jesli dobrze pamietam to jest)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 03:19:45 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 07, 2004, 04:03:18 pm »
o tego mi chyba brakowalo...na tej pierwszej kolumnie jest spectral...Zell to ma pamiec :P

Offline Pablo_Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://pablolestat.prv.pl
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 07, 2004, 04:44:25 pm »
Kochani ! Że się tak wyraze . Stwierdzając , żę zahaczyłem zębami o balkon po drugiej stronie ( w moim pierwszym poscie ) miałem na mysli to ze WIEM jak to przejsc . Teoria a praktyka ......

pierwsza kolumna , na niej spektral , druga kolumna i potem trzecia . To nie pierwszy Lok i Sr , w który gram więc wiem , że trzeba szukać Spektrala ( swoją drogą strasznie mi sie podobają te hinty w grze !! )

Mam zresztą b.dobry walktrhough --> on sie tu plątał gdzieś po forum chyba . A moze to nie na tym , tyle ich złaziłem . W kazdym razie znalazłem je duzo wczesniej i mam obcykane JAK co przejsc .

Problem z moją niezgrabnoscią ( hehehehe ) no i coiągle spadam na dół . Nie chce mi się wracać przez dom , więc wgrywam gre od początku . Więc ponawiam pytanie --> da sie jakos wrrócic z dołu an kolumnę ? tam jest jedna mniejsza pod tą srodkowa , ale nie daję rady tam podfrunąc .
I drugie pytanie o sejwy. Mam sciagniete z sieci , pakuje gdzie trzeba , ale gra stwierdza ze nie moze ich wgrac .
Tyle w skrócie . :)
 HELP !

 
Welcome in my world ...

Welcome in the world of broken minded alone vampire . The perdition and condemnation , love and hatred , trust and pain ...

Would thou dare to come inside ...?

Come and meet your destiny ...


Pablo Lestat's Diary ..........................

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 07, 2004, 07:40:36 pm »
Cytuj

I drugie pytanie o sejwy. Mam sciagniete z sieci , pakuje gdzie trzeba , ale gra stwierdza ze nie moze ich wgrac .
 
to moze byc spowodowane ze te sejwy sa z innej wersji gry ...ale ja tam sie nie znam to tylko moja drobna sugestja  ;)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 07, 2004, 08:28:11 pm »
heh...powiem to tak jak ja to zrobilem...

na gore wchodzilem po prawej stronie po scianie...stanelem na wprost kolumu i jump...zaden problem..........<dziura w pamieci>...........hmmm, od tego miejsca beda 2 wersje...
1) albo od razu przechodzilem z materialnego w spektralny i skakalem na kolumne po lewym skosie (start z kucaka)
2) albo lecialem na kolumne na wprost i dopiero do spektralnego i kolumna po lewej
wiem ze na bank zmienialem swiat, bo wtedy kolumna na ktora mam doleciec "wyginala" sie
jak spadlem na dol, start od poczatku, czyli po murze po prawej stronie i na balkon...i od nowa...udalo mi sie chyba za 6-7 razem :P

Offline Pablo_Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://pablolestat.prv.pl
Legacy of Kain -Temat pomocy do wampirzej serii
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 09, 2004, 06:29:54 pm »
Hm . Sejwy mam na pewno z tej wersji , spoko , bo nawet od kumpla sciagnąłem ( próbowałem z amerykanskiej i europejskiej wersji - z czeskiej i z polskiej  strony ).
Wyglada na to ze trzeba nabrac troche zrgrabnosci we fruwaniu :D
Pozdro
Paweł
===================================================================


:::::::::::::::::::::::EDIT po 2 dniach::::::::::::::::::::

:grin: UDAŁO SIĘ !!

A teraz po kolei ... Jak jesteśmy w Vorador's MAnsion ( po raz pierwszy Razielem ) , i zamierzamy wyjść na balkon , skąd skaczemy na te 3 kolumny , drogę na zewnątrz zagradza nam kolorowy witraz . Trzeba go stłuc , NIE NALEZY przepychać sie pomiędzy texturami witaraża , jak to przez kilka miesiecy wyczyniał pewien sierota imieniem Pablo  :P

Jak stłucxzemy witraz , kolumna z aniołem znajdująca sie na balkonie zsunie sie po murze w dół , odłupując cegły i ukazując mur w paski .

 To własnie tamtedy mozna się wspiać jak spadniemy w dół dziedzinca .

I jeszcze jedna wazna rzecz . Technika wskakiwania z trzeciej kolumny na drugi balkon .

Jak to ARD w rozmowie ze mną stwierdził ... "z tej kolumny sa 2 metry , jak można tam nie trafić !!"
A jednak  można . Jestem wybitnym przykładem . Pośrodku tej przerwy na balkonie jest takie architektoniczne coś dokładnie w centrum dziury . Polecvam kierować sie na lewo od tego czegoś , nawet celować prawie w mur , powinniśmy się zmieścić .

I tyle . Dziękuję wszystkim , którzy mi pomogli , a w szczególności ARD'owi , który wykazał się wielką cierpliwością znosząc mnie przez 1,5 h .
Pozdrowiam , czekam na następne kwiatki ( ciekawe gdzie znów się zatkam ...)
Pablo
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2004, 06:45:27 pm wysłana przez Gipsi »
Welcome in my world ...

Welcome in the world of broken minded alone vampire . The perdition and condemnation , love and hatred , trust and pain ...

Would thou dare to come inside ...?

Come and meet your destiny ...


Pablo Lestat's Diary ..........................